Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Miért van az, hogy 3-4 ember ír film értékeléseket is, a többiek meg bemutatóznak orrvérzésig? Attól, hogy valamit agyonhypeolnak, meg 2óránként jön ki új videó róla, még rengetek jó és érdekes alkotás van. Én az ilyen bemutatok egy 20másodperces részt egy filmből helyett, sokkal jobban örülnék, ha több lenne a filmleírás, így tetszett jellegű HSZ....

Amúgy nekiálltam az Afro S.-nek, eddig nagyon ütős, 1-2-3-4-5 és a film van egy packban, meg a jó öreg RZA 2 albumba mellé. Így teljes? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért van az, hogy 3-4 ember ír film értékeléseket is, a többiek meg bemutatóznak orrvérzésig?

Ebben mi a baj? Ez van. A sok jó alkotást pedig meglátja az, akinek átlépi az ingerküszöbét. Nem kell feleslegesen értetlenkedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak szerintem így jobban meg lehetne ismerni a másikat, hogy milyen filmeket néz, és mi tetszik neki. Most pl. bejött ez az Alien téma, aztán erről van szó kb. két oldal óta. Jó, oké, remek film lesz, főleg azok számára, akik szerették az előző 4részt is, de ettől függetlenül, én szeretném, ha lennének ajánlások is, hogy mit érdemes letölteni, megnézni...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak szerintem így jobban meg lehetne ismerni a másikat, hogy milyen filmeket néz, és mi tetszik neki. Most pl. bejött ez az Alien téma, aztán erről van szó kb. két oldal óta. Jó, oké, remek film lesz, főleg azok számára, akik szerették az előző 4részt is, de ettől függetlenül, én szeretném, ha lennének ajánlások is, hogy mit érdemes letölteni, megnézni...

Mindig van olyan, hogy valaki régebbi filmeket is ajánl. Légy türelemmel. Most a Prometheus a "nyerő", nem hiába. Mindig a frissebb filmekről vannak ajánlások inkább.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan filmekről nem is beszélhetünk, ami nem jár a fejünkben. Ekkora hype-ban meg pláne, persze előfordul hogy megnézünk egy filmet és ajánlunk de ez nem mindennapos. Viszont ha ennyire érdeklődsz ilyen filmes írások iránt, ajánlom figyelmedbe Bomarr néhány írását az elmúlt hónapokból. Nincsen sok de mindegyiket élvezettel olvastam, főleg a zombis írása hozta meg a kedvem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig van olyan, hogy valaki régebbi filmeket is ajánl. Légy türelemmel. Most a Prometheus a "nyerő", nem hiába. Mindig a frissebb filmekről vannak ajánlások inkább.

Jaja. Ezeket "át kell vészelni". :D Gondolhatod milyen mikor bejön egy szupermozi, mint annó az inception vagy az avatár és mindenki látta már csak Te nem, és 6 oldalon keresztül megy a spoiler mögötti beszélgetés róla, te meg csak nézel hogy miről is lehet szó. XD (TrueStory) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg vannak rendhagyó esetek. Én például sokszor csak azért rakok be filmekről ezt-azt mert az adott film másokat érdekel meg hogy csináljak valamit. Teszem azt a "Titánok haragja" és a Prometheus engem nem igazán izgat egyelőre. Sőt az Alien-múvik is csak annyira érdekelnek hogy elvétve meg szoktam nézni valamelyiket.

Amúgy nem vagyok egy nagy filmrajongó. Jó ideje már csak nehezen tudom magam rávenni arra hogy bármit is megnézzek. Nem számít hogy az adott film mennyire érdekel. Például ilyen eset a "The Grey" amit itt rajtam kívül senki más nem reklámozott. Akkoriban úgy voltam vele hogy nagyon meg akarom majd nézni de a legutóbbi klip után a nemrég ide bepötyögött véleményezések olvasásáig valahogy el is feledkeztem róla. Annyit haladtam az ügyben hogy pár napja kerestem hozzá linket de még mindig nem szedtem le. Plusz megint elfelejtettem. Most hogy újra eszembe jutott lehet hogy ma végre leszedem és talán még ezen a hétvégén megnézem ami egyátalán nem biztos.

Tágabb értelemben vett véleményezésekbe meg nem igazán szoktam belemenni. Ami azt illeti pár mondatosakat is csak ritkán követek el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak szerintem így jobban meg lehetne ismerni a másikat, hogy milyen filmeket néz, és mi tetszik neki. Most pl. bejött ez az Alien téma, aztán erről van szó kb. két oldal óta. Jó, oké, remek film lesz, főleg azok számára, akik szerették az előző 4részt is, de ettől függetlenül, én szeretném, ha lennének ajánlások is, hogy mit érdemes letölteni, megnézni...

Meg is lehet ismerni a másik filmszokásait, csak ehhez kicsit több idő kell (ha van kedved, akkor pörgesd kicsit vissza a filmes topikokat). Manapság már nagyjából tudom, kinek mit lehet ajánlani (de persze attól még előfordulhat, hogy mégsem jön be az illetőnek, ez benne van a pakliban). Sokszor van ilyen slágertéma, amiről oldalakon keresztül megy a duma, amíg sláger (és néha még én is szimplán átpörgetem a hozzászólásokat, mert nem érdekel, már előre frászt kapok olyan filmek kitárgyalásától, mint pl. az Expandebles 2, de a többieket érdekli, váljék egészségükre, így majd csak át fogom pörgetni a topikot), de közben van egy-egy más ajánló, aztán meg hetekig alig kerülnek szóba a filmek. Van, hogy előjön egy-egy régebbi film, akkor arról is beszélünk.

Nálam hullámokban jön, amikor van több időm, és több filmet nézek, írok róluk, pl. mint egy hónappal ezelőtt is. Aztán ott van a vizsgaidőszak, amikor nem tudok filmeket nézni (mert még ott van hozzá a munka is), vagy van olyan is, hogy hónapokig nem is érdekelnek. Ilyenkor csak olvasgatom a többieket.

Elég vegyes ízlésű emberkék vannak itt, de a nem tömegfilmeket is nézők nem igazán szokták oldalakon keresztül kivesézni az általuk látott és ajánlott nem sláger filmet. Talán pont azért, mert kevesebben nézik őket, mint a tömegfilmeket. Nem egyszer volt már olyan, hogy azért néztem meg egy filmet, mert itt ajánlotta valaki (pl. a The Help, amit Donát ajánlott).

Összefoglalva: megvan az, amit írsz, csak éppen hosszabb időtávban kell nézni :)

 

Például ilyen eset a "The Grey" amit itt rajtam kívül senki más nem reklámozott.

És látod, azóta többen is láttuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel 21 órától adja a Retek Klub, így gyaníthatóan meg fogják vágni, és a nem káromkodós szinkront fogják elővenni (borzalmas volt ezt először a Beverly Hills-i zsarunál tapasztalni, hogy mennyire el tudja rontani a film hangulatát)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron miatt belenézek mert érdekel hogy melyikkel fogják adni. Talán most se azért reklámozták az eredetivel mert az is lesz benne. Amúgy a Film+ nagyot alakított pár hete az elsővel. Az új szinkronnal reklámozták és bemondták közben hogy az eredetivel lesz adásban. Azzal is adták.

 

 

És látod, azóta többen is láttuk :)

Ironikus. Pont az nem látta még aki a legjobban oda volt itt vele. :D

Amúgy nem lep meg igazán hogy így van. Már arra se emlékszem hogy mikor néztem meg együltömben egész filmet és az se rémlik hogy mit láttam úgy utoljára. Talán február elején lehetett az utolsó valamirevaló filmnézésem. Plusz a sorikkal is ugyanúgy leálltam. Liviék városösszeolvadós kalandja óta egy soriepizódot se láttam. Mostanában igyekszem folytatni őket de azt is már vagy másfél hete tervezem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első kettő DVDRip míg a többi DVD-s. Lazán beérem velük.

A TeVés nézegetést amúgy én is hanyagolgatom már egy ideje. A film és a sorinézést is inkább már csak belenézegetés szinten művelem ha csatornás nézésről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek más igényei vannak Rog. Hosszú ideig nekem is bőven elég volt a DVD vagy a DVDrip. De ma már a HD az alap nálam. :) 2007-ben láttam életem első HD felbontású filmjét, azóta a nagy-felbontás rabja vagyok. :):P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek más igényei vannak

Ja alap dolog. Én is tudom ezt már sok-sok éve. :P:D

 

2007-ben láttam életem első HD felbontású filmjét, azóta a nagy-felbontás rabja vagyok. :):P

Én is láttam már HD-s cuccot de igényem tán sose lesz rá. :):P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, ennek örülök! Vasárnapra foglaltam jegyet. A vége nagyon eltér a könyvtől?

Ott Katniss és Peeta beveszik a mérgező bogyót a szájukba és kijelentik hogy ha az egyikük meghal akkor a másik is, és kvázi kierőszakolják hogy mégis a megváltoztatott szabály maradjon érvényben és mindketten túlélik.

 

Én úgy ültem be, hogy semmit, de abszolúte semmit nem tudtam a filmről, a könyvet nem olvastam, promót nem néztem, semmit, de nagyon megfogott, tényleg mindenkinek ajánlom. Itt nincs agyon hype-olva, de attól még baromi jó film szerinem.

 

Az általad leírt spoilerhez képest nem nagyon van különbség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy ültem be, hogy semmit, de abszolúte semmit nem tudtam a filmről, a könyvet nem olvastam, promót nem néztem,

Én is így megyek majd hétfőn megnézni. Kíváncsi vagyok, már csak azért is mert rég ültem be így egy filmre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, felirat nincs még, szóval addig mindenképpen jegelnem kell ezt a filmet.

 

Ma este Die Hard 3!!!! :) Aki még nem látta, annak nagyon ajánlott! Amúgy én is meg fogom nézni, pedig kb. 12. alkalommal adják le és én 12.al ülök le elé. Megvan műsoros DVD-n is, de ez tipikusan olyan...TV film! :)

Moziban láttam annak idején ezt a részt, nekem ez jön be legjobban a Die Hard-filmek közül. Régen láttam, de sajnos a tévé nyújtotta hátrányok miatt nem most fogom ismét megnézni.

 

Ironikus. Pont az nem látta még aki a legjobban oda volt itt vele. :D

 

Plusz a sorikkal is ugyanúgy leálltam. Liviék városösszeolvadós kalandja óta egy soriepizódot se láttam. Mostanában igyekszem folytatni őket de azt is már vagy másfél hete tervezem.

Egy kicsit az, de sebaj, majd megnézed :)

Off

Liviéknél vége a szünetnek, és igen izgalmasan alakulnak az események, szóval hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, igaz elhúzódott a film megnézése, de most szeretném megköszönni az egész családom nevében az ajánlásodat (The Help). Ahogy említettem családostól néztük meg, épp az imént fejeztük be. Fantasztikus film volt! Köszi még egyszer az ajánlást! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor ezt kihasználva, hallgassatok rám, és nézzétek meg az Éhezők viadalát is. :) Más típusú film, de szerintem az is nagyon jó. :) Tudom, még nincs felirat - de majd ha lesz. :)

 

Ezt terveztem is, de ha Te is ajánlod, akkor mindenképpen nézős, bár még nem tudom mikor kerítek rá sort, de mindenképpen meg fogom nézni.

 

És ha már hamarosan jön a Drive is, akkor azt is bepótolom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.