Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Machete folytatása? :) Az a film sem volt semmi, sokan komolyan vették és ott hibáztak, tipikusan a leül, néz, nevet rajta és ennyi kategória. Ez a film amúgy komoly, mert szerintem ez nem az ő teste, a kezei eléggé ki voltak varrva, ha jól emlékszem, az alkarja is...

 

Jaja, tudtam, hogy valami difi van!

dannytrejo1.jpg

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a te általad említett filmben az volt a lényeg, hogy jó színészek bűnrosszul, tehát a régi, színészeket mellőző B filmek hangulatát hozzák el. Kurt ez tökéletes módon meg is tette, annyira túl, sokszor meg alul játszotta a szerepet, hogyha nem tudom mi a célja az egésznek megijedek tőle.

A terror bolygó szintén zenész, egyfajta tiszteletállítás volt a régi idők mozija előtt, így próbáltak minden klisét és akkoriban menő dolgot belesuvasztani, ami ha ebből a szemszögből nézzük, profin sikerült!

A Machete amúgy csak egy vicc volt, olyan kamu előzetes, mégis a rajongók nyomására elkészítették a filmet...szerintem jól tették!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tintin kalandjai

 

Ez a film egy csoda…

 

Ó, hogy ez milyen igaz. :yeah:

 

És ugye Steven Moffat (Doctor Who; Sherlock) powa! :rock: (Vannak ott igen nagy nevek is, de számomra egyikük sem olyan lényeges, mint az imént említett úriember) :P

 

R2, én nagyon szeretem olvasni a beszámolóidat! Abba ne hagyd!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer a TV-ben láttam tőle egy jelenetet, amikor volt előtte egy mázsa koksz, belenyomta az arcát, felnézett úgy, hogy full fehér volt az egész pofája, fogott két jó nagy stukkert és kiment kaszálni velük...azt a részt sosem felejtem el, nagyon ott volt! :)

Az Alkonyattól pirkadatigban szerintem egész jól szerepelt! Tarantino nagy haverja és ha jól tudom magyar csajt döngetett, vagy dönget most is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kb arra, ami elsőre megfogalmazódik benned ahogy felgördül a stáblista. :)

Ez általában többet jelent, mint bármilyen elemzés. :) De persze tiszteletben tartom a stílusodat, csak számomra az "élet" hiányzik belőle. ;)

 

Így már értem...

 

Azonban akkor illik tisztázni valamit. Írásaim, amiket ide is bemásolok, már a hazai BD/DVD megjelenéshez kötődnek, így általában a filmek második, harmadik nézése után íródnak. Ebből kifolyólag több elemzés, kevesebb indulat van bennük, s ráadásul gyakran - pl a Tinitin esetében is - az extrák tartalmának támogtásával készülnek.

 

Van olyan is, amit Te keresel: néhány kiválasztott barátommal tartunk egy SMS kapcsolatot, amikor közvetlenül a moziélény után írunk egymásnak kritikát, SMS-ben. No, az rövid és érzelemgazdag. S az nem kerül netre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te inkább úgy írsz, mint a kritikusok, tehát előbb egy kis személyeskedés, aztán a dolgok és a film beszerzésének története, utána előzmények, extrák, maga a film, majd a dvd tartalom elemzése, végül ... a saját, őszinte vélemény, amit ha nagyon elnyújtasz, akkor nem érzi az ember úgy, hogy a sajátod lenne. Öreg harcos ezt emelte ki szerintem. Én is el szoktam olvasni amiket vázolsz, de néha írhatnál olyan filmekről is amik nem annyira populárisak, és így kedvet ébresztenél a megnézéséhez, mert szerintem amiket tőled olvastam, abba egy filmkedvelő, ha kicsit is ért hozzá, magától is belefut!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről abszolút főhajtás illeti R2-D2-t! Nagyon szeretem a stílusod. Kendőzetlen vélemény a filmekről emberi és tisztességes hangnemben. Érezni a filmes szakma felé a tiszteletet és a megbecsülést a soraidból, és nem a lehúzás érződik ki belőle. Abszolút veled vagyok. Még sok ilyet! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te inkább úgy írsz, mint a kritikusok, tehát előbb egy kis személyeskedés, aztán a dolgok és a film beszerzésének története, utána előzmények, extrák, maga a film, majd a dvd tartalom elemzése, végül ... a saját, őszinte vélemény, amit ha nagyon elnyújtasz, akkor nem érzi az ember úgy, hogy a sajátod lenne. Öreg harcos ezt emelte ki szerintem. Én is el szoktam olvasni amiket vázolsz, de néha írhatnál olyan filmekről is amik nem annyira populárisak, és így kedvet ébresztenél a megnézéséhez, mert szerintem amiket tőled olvastam, abba egy filmkedvelő, ha kicsit is ért hozzá, magától is belefut!

 

 

Rengeteg ilyen is van a gépemen - de én meg pont a populárisabbakat másolom be ide, az ismertség miatt. Arról több embernek van véleménye.

 

Meg ugyebár sok minden múlik a korosztályon is, manapság egy Pokoli lecke, Egyenesen át, Becsületbeli ügy a fiataloknak semmit nem mond. Pedig mekkora mozik. De pl Korcs szerelmek, Isten városa, Ördöggerinc, Harcosok szövetsége, Árvaház, Az árva is hatalmas filmek.

 

Csak jóval kevesebben ismerik őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a többségét ismertem, de szerintem a 12 dühös emberről írhatnál majd, én kötelezővé tenném az iskolákban is, a logikájával a és társadalomról, emberi kapcsolatokról szóló része bámulatos! Megfejelve olyan színészi játékkal, hogy le a kalappal.

Az európai filmeket is imádom, pl. a dán cuccokkal, hogy állsz, Gengszterek fogadója, Zöld hentesek, Pusher trilógia (remake készül, brit módra...jaj csak lenne már kész :D ), vagy a Jelölt. Ádám almái, A birodalom... Ezek ha megfelelően vannak promózva szerintem nagyon sok embernek tetszenének a fórumon belül, ahogy észlelem, sokan az igényes szórakozást kedvelik!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a többségét ismertem, de szerintem a 12 dühös emberről írhatnál majd, én kötelezővé tenném az iskolákban is, a logikájával a és társadalomról, emberi kapcsolatokról szóló része bámulatos! Megfejelve olyan színészi játékkal, hogy le a kalappal.

Az európai filmeket is imádom, pl. a dán cuccokkal, hogy állsz, Gengszterek fogadója, Zöld hentesek, Pusher trilógia (remake készül, brit módra...jaj csak lenne már kész :D ), vagy a Jelölt. Ádám almái, A birodalom... Ezek ha megfelelően vannak promózva szerintem nagyon sok embernek tetszenének a fórumon belül, ahogy észlelem, sokan az igényes szórakozást kedvelik!

 

 

Ok, ha valamiről fogok írni, tudatom majd...

 

A dánokról annyit, hogy Trier jó ideig elvette a kedvem tőlük. (Antikrisztus)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 12 dühös ember (az 1957-es, amelyben Henry Fonda játszik) az egyik legjobb film, amelyet valaha láttam. Hmmm... lehet holnap meg is nézem :)

 

A 12-ről jut eszembe... a 12 majom is nagyon király film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, hát az a film...olvass utána, hogy milyen hatásai voltak a rendezőre, mikor hazaért és hogy fogadták a következő filmjét. Amiket én felsoroltam, azok teljesen más hangulat és teljesen más megközelítés...

 

http://www.youtube.com/watch?v=tUEvBM82DzI

 

Kezdésnek, ez remek lenne! :)

 

A 12 majom rendezője egy Monty Python tag, tehát, már ezért is az egyik kedvencem. Bruce és Brad meg "őrülten" jók. Főleg mikor utazik egyet az időben és bemutatják a zavarodott, nyálfolyós, köpködős énjét...nagyon jól sikerült alkotás.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már értem...

 

Azonban akkor illik tisztázni valamit. Írásaim, amiket ide is bemásolok, már a hazai BD/DVD megjelenéshez kötődnek, így általában a filmek második, harmadik nézése után íródnak. Ebből kifolyólag több elemzés, kevesebb indulat van bennük, s ráadásul gyakran - pl a Tinitin esetében is - az extrák tartalmának támogtásával készülnek.

Oks, értem én. Ebből a szemszögből világos minden. :) Csak számomra kevés ahhoz, hogy felcsigázzon arra, hogy ha egy nekem ismeretlen filmet elemzel, akkor meg is nézem. De ezt ne vedd személyeskedésnek, általában ez így van bármelyik filmes blogban olvasott anyagnál. Számomra a legtöbb ilyen írás egy kaptafára készül, egyik másolja a másik stílusát. Mondhatnám, hogy már egy műfaj teremtődött ezzel, csak nekem nem tetszik. :peace:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokára kiderül, hogy az Alien hogyan jött a világra, az az miként lett.

Nagyon várom és remélem, hogy jó film lesz. Mert szerintem a többi rész az volt.

Viszont, ha már az ő eredetükről készítettek filmet, akkor nem akarnak a Predator-okról

is készíteni egyet? Mert én személy szerint nem tudom az ő eredetüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2: Szerintem Oldie azt nehezményezi, hogy túl objektív vagy. Hol a tűz, a vehemencia, a szenvedély? Ez persze elsülhet rosszul is (ha valaki gyűlöletből elemez), de az igazán jó kritikák szerintem így születnek, mikor az ember igazán kedvel egy filmet, és szenvedélyesen elemzi: ezzel ad igazán motivációt arra másoknak, hogy ők is megnézzék, mert egy nagyon jó, pozitív, lelkes hangulatot áraszt az elemzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a többségét ismertem, de szerintem a 12 dühös emberről írhatnál majd, én kötelezővé tenném az iskolákban is, a logikájával a és társadalomról, emberi kapcsolatokról szóló része bámulatos! Megfejelve olyan színészi játékkal, hogy le a kalappal.

Az európai filmeket is imádom, pl. a dán cuccokkal, hogy állsz, Gengszterek fogadója, Zöld hentesek, Pusher trilógia (remake készül, brit módra...jaj csak lenne már kész :D ), vagy a Jelölt. Ádám almái, A birodalom... Ezek ha megfelelően vannak promózva szerintem nagyon sok embernek tetszenének a fórumon belül, ahogy észlelem, sokan az igényes szórakozást kedvelik!

12 dühös ember szenzációs volt, kb. két éve láttam, kötelező darab. Pildi jóvoltából pedig láttam az Ádám almáit, tetszett, érdekes film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokára kiderül, hogy az Alien hogyan jött a világra, az az miként lett.

Nagyon várom és remélem, hogy jó film lesz. Mert szerintem a többi rész az volt.

Viszont, ha már az ő eredetükről készítettek filmet, akkor nem akarnak a Predator-okról

is készíteni egyet? Mert én személy szerint nem tudom az ő eredetüket.

 

 

Erről az Alien dologról nem is hallottam, biztos a többiek is örülnek majd neki és ha lesznek előzetesek, akkor kitesznek majd párat. Vagyis reméljük! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az Alien dologról nem is hallottam, biztos a többiek is örülnek majd neki és ha lesznek előzetesek, akkor kitesznek majd párat. Vagyis reméljük! :D

Egy előzetes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=sftuxbvGwiU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi, én csak viccelni akartam, nézz vissza 3-4 oldalt és meglátod miről van szó! :D

 

Hú, ez milyen jó lenne, ha hosszabbat is készítenének belőle! Ki tudja megmondani, hány játéknak a karaktere látható benne összesen?

http://www.youtube.com/watch?v=PGC-_o6QteU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokára kiderül, hogy az Alien hogyan jött a világra, az az miként lett.

Nagyon várom és remélem, hogy jó film lesz. Mert szerintem a többi rész az volt.

Viszont, ha már az ő eredetükről készítettek filmet, akkor nem akarnak a Predator-okról

is készíteni egyet? Mert én személy szerint nem tudom az ő eredetüket.

Egyrészt, az alieneknek sem kellett volna eredetfilmet csinálni, másrészt, a predatoroknak még annyira sem kell. Egy technikailag fejlett faj, valószínűleg az evolúció hozta őket létre, mint minket embereket. Ezt szvsz rohadtul nem kell megfilmesíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt-el nem érdemes vitába keveredni, szerintem ő tenyésztette ki mindkét fajt, csak próbálja magát szerényként beállítani.

Ezen hozzászólásból is egyértelműen ki vehető, hogy ő egy Isten, vagy valami olyasmi! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.