Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Utóbbi napokban megnéztem a Vasökölt és a Lopott időt. Nagyon jó film mindkettő. A Vasököl csak úgy árasztja magából az old scool feelinget. :) Remek karakterek, első osztályú trükkök, értelmes párbeszédek.

A Lopott idő pedig önmagáért beszél. Errefelé haladunk szépen, belenyugodva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasököl megvan, de még nem néztem meg, Lopott idő kellemes film volt és nagyon tetszett a mögöttes tartalom.

 

Willis bá új filmjéről sem mondanék még véleményt. Az időutazós filmekben lehetnek okos csavarok, amit a trailer nem lő le. Lehet, hogy ez is ilyen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a filmmel nem stimmel valami. Tegyük fel visszaküldenek a múltba hogy öljön meg a fiatalkori énem. Mivel én már tudom mi vagyok ezért védekezek ellene(ezért van Willis hátán golyófogó). Azaz értelmetlen. Utána meg elmondom a fiatalkori énemnek hogy én vagyok ő a jövőből és annyi. Ez valami ultragáz sztory tele buktatóval.

Szerintem klassz az alapötlet. Max ha balul sülne el akkor rá lehetne fogni hogy többet is ki lehetett volna hozni belőle. Az öreg meg nagyon jól teszi hogy védekezik ha már nagyjából tudja mi vár rá..A maffia viszont hülye mert nem csekkolja le eléggé.mielőtt elküldi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Úgy látszik sínre került a Robotzsaru reboot, idén Jose Padilha vezényletével hozzálátnak a forgatáshoz, a bemutatót 2013 augusztus 9-re tűzték ki. A főszerepet Joel Kinnamanra osztották, annak ellenére, hogy Padilha kijelentette, hogy ez ízig-vérig amerikai színész fogja megkapni a főszerepet (Kinnaman Stockholman született, édesanyja svéd).

 

Edward Norton, Gael Garcia Bernal, Sean Penn és Rebecca Hall jelenlétére számíthatunk a filmben. Norton egy Norton nevezetű tudós-zsenit fog megformálni, aki a Robotzsaru program kiötlője. Bernal Jack Lewist kelti életre, ő Murphy társa lesz és viszonyba keveredik volt feleségével, a nőt Hall játszhatja. Penn pedig egy híradós fickó bőrébe bújhat, főleg politikai témában lesz jártas és a baloldal nézeteit képviseli."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norton mostanában olyan filmekhez adja a nevét, ami ígéretesnek tűnik, aztán a tömeg meg leszólja. Pl. a legutolsó Hulk film is. Nekem pedig tetszett, igaz én moziban láttam anno. A Robotzsaru amúgy nem a kedvencem, nem is tudom összesen hány része van, de az biztos, hogy én 3at láttam ezekből. A Dredd bíróról is volt szó, az, hogy áll? Lesz belőle valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikai pite 4

Akinek bejöttek az előző filmek, az ezen is jót fog szórakozni. Van Star Wars utalás is de akik ismerik az Így jártam anyátokkalt az is jót fog mosolyogni. Bár azért a 'kebel/hímvessző' arányon javíthattak volna így is jó lezárása a történetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Maréknyi Dollárért

Zseniális film, igazi mestermű, egyszerűen nincs rá jobb szó, bármit is akarnék mondani róla, azon kapnám magam, hogy az egekig magasztalnám. Egyszerűen megvan benne mindaz, ami a mai filmekből hiányzik. Magával ragadó karakterek, történet, hangulat és zene. És persze a belé fektetett munka, díszletek, jelmezek... ez az, amit a mai filmek sohasem fognak visszaadni már. Clint Eastwood pedig nagyon jól játszotta a Névtelen Férfit, talán az egyik legjobb filmes karakter, akit láttam. Tudom, elsőre egy kicsit túlzottnak tűnhetnek a megnyilvánulásaim, de most fejezetem be és teljesen le vagyok nyűgözve. Le a cowboy kalappal az olaszok előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Volt egyszer egy vadnyugatot láttad?

Még nem, először a Dollár Trilógiának akartam neki ugrani. :) Kicsit tartottam tőle, hogy talán túl fiatal vagyok hozzá és nem fog nekem tetszeni, vagy ilyesmi, de meglepően jól szórakoztam rajta. :) Arról is sok jót hallottam, meg hogy ha ilyen ütemben fogom megkedvelni a westernt, akkor lehet, hogy sorra fog kerülni. :) Az miről szól?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó hát amit itt leírtál a Dollárról azt szorozd meg hússzal és akkor képet kapsz milyen lehet a Volt egyszer... Szerintem az a western filmek alfája és omegája. Nem akarok mondani róla semmit, nézd meg!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó hát amit itt leírtál a Dollárról azt szorozd meg hússzal és akkor képet kapsz milyen lehet a Volt egyszer... Szerintem az a western filmek alfája és omegája. Nem akarok mondani róla semmit, nézd meg!

Huh, akkor aztán nem lehet semmi. :) Mindenképpen felírom a listámra. FlóriBá, köszönöm, emlékeztettél A Hét Mesterlövészre, az is nagyon érdekel, főleg a Bounty Hunters után, meg anyám is mesélte, hogy milyen jó. :D Állítólag Az Utolsó Emberig Bruce Willissel az Egy Maréknyi Dolláért remake-je. :D Azt látta valaki? :D Hogy ha ilyen ütemben megszeretem a műfajt, akkor lesz itt még Appaloosa és Deadwood is. :D (Bár ők viszonylag újak.)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam, de már le van töltve, vagyis öcsém szedte le, majd el kell kérnem, talán holnap szakítok rá időt.

A Vörös nap is jó, ott szamuráj és western stílus keveredik, elég egyedi egy film és sok benne a humor, habár a végét kicsit elhúzzák az indiánosdival...

Én legutoljára ezt a westernt láttam, kifejezetten tetszett:

http://www.youtube.com/watch?v=Sf9nN4FJndA

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom, magyarul nem láttam se egy bemutatót, se a filmet, habár, Fordot kivéve, a többi magyar hang szerintem pocsék lett, de a film nem rossz, érzékeny témát feszeget, a Sci-Fi és a Western ritkán találkozik, talán a Feltámad a vadnyugat és a folytatása sorolható még ide.

http://www.port.hu/feltamad_a_vadnyugat_westworld/pls/fi/films.film_page?i_film_id=17021

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült, megnéztem mindkét részt! :)

 

Jack Frost - Gyilkos hóember (1997)

 

A cím és a történet alapján oltári nagy baromságnak tűnt az egész. Ezt vártam a filmtől, ezt is kaptam. De ez nem azt jelenti, hogy rossz! Sőt! A színészek kifejezetten úgy játszanak, ahogy egy B filmben illik, mégsem rossz amit csinálnak, hitelesek és nem is spilázzák túl. A maszkok meglepően jók és a hóember is tud érdekes dolgokat felmutatni.

 

Persze a filmet próbálták rengeteg viccesnek szánt beszólással ellátni, hiszen a karácsony, hó, fagyás, tél hordoz magában 1-2 szóviccet. (Amit Swazi a 4. Batmanben alaposan és igénytelen módon próbált kimeríteni.) Ennek ellenére én úgy érzem, hogy a helyükön voltak ezek is, volt amelyiken felnevettem.

Összességében a mutáns, gyilkos hóember története megfelelően került a vászonra. Ha szórakoztató és egyedi, beteges, mégis ZS filmeknél igényesebb szórakozást keresünk és nem zavar, hogy jégcsapok szúrnak át torkokat, vagy szánkók szakítanak le fejeket, akkor nyugodtan le lehet tölteni, egy nézést bőven megér...ha nem többet is! 8/10

 

Jack Frost 2. - A gyilkos hóember bosszúja (2000)

 

Kicsit féltem, mivel a folytatásokban a színvonal ritkán éri el az előzmények által megütöttet. Itt szerencsére nem ez a helyzet. A helyszín most egy Karib tengeri sziget, az időpont pedig, pont egy évvel a múlt karácsonyi események után következik be. A főbb színészek maradtak a szerepükben, ennek nagyon örültem. Annak is, hogy a 40fok árnyékben és a szörffel szánkózás találkozott. Jack most már le is babázik, a fagyállótól kis hógolyókat köp fel, amik életre kelnek és káoszba taszítják a szigetet.

A film kicsivel több CGI-t is kapott, hiszen Frost már jóval erősebb, az utóbbi rész óta megtanult jópár trükköt. A humorérzéke itt sem hagyja el, főleg ha bikinis, pucérkodó nőknek kell beszólni, vagy...udvarolni.

Nekem ez a rész jobban tetszett, mint az első, talán a helyszín miatt is, jó volt nagykabátban futkározó embereket látni a pálmafák között. 9/10

 

Magyarul akinek elege van a hype dömpingből, meg az olyan filmekből melyeket tralierekből már össze lehetne vágni és még a csapból is ezek folynak, de szeretne egy jót szórakozni, egy kis vértől és fagyállótól sem retten vissza, akkor érdemes bepróbálni a szériát! Ha másért nem is, de legalább kiderül, hogy miért nem szabad enni a sárga hóból...

 

Jack+Frost2.jpg

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán szoktam más filmeket nézni SW-n kívül. Valamelyik nap elmentem az egyik osztálytársamhoz és ott megnézetett velem egy filmet. Valami olyasmi volt a címe,hogy "Csata/Harc Los Angeles-ért". Na,az a film mekem rohadtul bejött :) Óóó,de szeretem az ilyen filmeket :D

Persze,van még kedvenc. Pl. A Gyűrűk Ura ( családdal szoktam nézni,az osztálytársak fele nem is tudja mi az a GyU :lol: ), Alien-es filmek....Nagyából ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, akkor aztán nem lehet semmi. :) Mindenképpen felírom a listámra. FlóriBá, köszönöm, emlékeztettél A Hét Mesterlövészre, az is nagyon érdekel, főleg a Bounty Hunters után, meg anyám is mesélte, hogy milyen jó. :D Állítólag Az Utolsó Emberig Bruce Willissel az Egy Maréknyi Dolláért remake-je. :D Azt látta valaki? :D Hogy ha ilyen ütemben megszeretem a műfajt, akkor lesz itt még Appaloosa és Deadwood is. :D (Bár ők viszonylag újak.)

 

 

A Volt egyszer egy Vadnyugat a valaha készült legjobb western-film. Ki ne hagyd. Viszont az Appaloosa-t felejds el. Borzalmas. Nem véletlenül dvd-n jelent csak meg.

Amit még hozzátennék, hogy ezen régi westernekben igazi férfiak játszottak. Pl Eastwood, Bronson, Henry Fonda. Nem voltak kigyúrva meg 8 parfümmel befújva de áradt belőlük a férfiasság ami a maiakról már nem mondható el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látványra jó a Csata: Los Angeles, de semmi egyéb. Sok a felesleges lelkizés, nincs megfelelő háttértörténet, a színészi játék is hagy maga után kívánnivalót. Talán a Függetlenség napjához tudnám hasonlítani, na az volt még hasonló színvonalú. Ez a film klisék egyvelege.

 

Amit még hozzátennék, hogy ezen régi westernekben igazi férfiak játszottak. Pl Eastwood, Bronson, Henry Fonda. Nem voltak kigyúrva meg 8 parfümmel befújva de áradt belőlük a férfiasság ami a maiakról már nem mondható el.

Egyszerűen akkoriban az volt a férfiideál. Ma már ez teljesen más. De hát ha a nőknek ez kell...

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán szoktam más filmeket nézni SW-n kívül. Valamelyik nap elmentem az egyik osztálytársamhoz és ott megnézetett velem egy filmet. Valami olyasmi volt a címe,hogy "Csata/Harc Los Angeles-ért". Na,az a film mekem rohadtul bejött :) Óóó,de szeretem az ilyen filmeket :D

Persze,van még kedvenc. Pl. A Gyűrűk Ura ( családdal szoktam nézni,az osztálytársak fele nem is tudja mi az a GyU :lol: ), Alien-es filmek....Nagyából ennyi.

 

 

Tök jó hogy lány létedre bejött a Csata: Los Angeles. Tényleg fantasztikus film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.