Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Drive:

huhh nagyon nem tudom mit gondoljak még, de minél többet gondolok rá annál inkább tetszik. :D Jó persze hogy kivágják a bambán meredéseket, akkor lett volna kb egy 60 perces film, de valahogy még ez is hozzátett a hangulatához. A film feléig nem is tudtam, hogy milyen film lesz ez, de aztán nyílvánvalóvá vált mikor szétlőtték közelről szegény Christina Hendricks fejét. Azért voltak benne csúnya halálok, egyet sajnálok, hogy míg a kis csiri biri gonoszokét szépen részletesen, addig a főgonoszokét meg nem is mutatták. Kár. Amúgy most már Ron Perlman is ott van a Sean Bean után "a legtöbb filmben meghalt" címszerepére. :D Ami viszont a legtöbbet adta a filmhez, az a zene. Atyám de jó zenék voltak benne már szedem is az albumot! :) Pontszámot nem tudok mondani, de tetszett.

 

Ja és Groslingnak nem sok szöveget kellett tanulnia. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

964-Pinocchio-1991-Shozin-Fukui.jpg

 

Sokfajta filmet láttam már és kevés volt olyan, amit ki kellett kapcsolnom, vagy pörgetnem annyira nem volt rám hatással. Talán csak David Lynch Radírfeje volt ennyire filmnek nem nevezhető alkotás, mint ez. A történetet inkább bemásolom, mert nekem nem igazán így jött át:

 

Egy cég szellemileg nyomoronc cyborgokat ad bérbe szexuális eszközként. A 964-es nem bírja a tempót, ezért a két nő, akik fizettek érte, kidobják az utcára. Hosszas bolyongás után találkozik egy őrült nővel, Himiko-val, aki befogadja és megpróbálja erre-arra tanítgatni. Eközben a cég három embert küld ki a városba, hogy találják meg. Egyik este a nő megkattan (erre nem tudok jobbat írni…) és láncra veri 964-est, majd szól az egyik kereső alaknak, aki másodmagával megpróbálja megölni a cyborgot, de nem sikerül. 964-es pedig megindul a céghez, hogy bosszút álljon...

 

Össze-vissza villog a kép, 1percig mutatják, hogy fut a cyborg, aztán 1percig egy másik kameraállásból. Van egy jelenet, ahol az idegbeteg nő összeokádja a metrót, 4percig csak azt mutogatják, hogy kis dombocskákat rak le mindenfele. A filmben valaki mindig kiabál, visít, a járókelők, meg vagy a szereplőket nézik, vagy a kamerásokat... Nem kéne szerintem ilyen "alkotássokkal" a cyberpunk világát elcsúfítani, értékelhetetlen és iszonytató alkotás! -10/10

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is a rendezői vágást nézted? :) A moziban állítólag nem így ment.

Igazából van egy verzió, ami a DVDscreen volt -a több szempontból még befejezetlen verzió(párbeszédek változak, CGI-s javítás stb.)-, és volt a mozis, ami ha jól tudom most a DVDre is került.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bosszúállók

 

 

Dübörög rendesen a nyári moziszezon, hogy a fene vinné el. :D Hiába, nagy vászon, nagy élvezet......rövidebb zseb. :)

A film valami eszméletlen két és fél óra rohanás. Még nem tudom elégé megítélni, kell majd a második megnézés is ehhez, mert ez mire leülepszik.....

Node. A lényeg, a film működik még ennyi szuperhőssel is. Mindegyik megkapja a maga idejét, hogy ne csak úgy "lógjanak". Az egymás közt zajló interakciók remekek, ki-ki a maga módján oltja a másikat és naná, hogy Stark viszi a prímet. :D Amit kicsit sajnálok azok a bárgyú, közhelyes kijelentések. Szerencsére kevés van ezekből, de tekintettel a karakterek egymást közt zajló cinkos szívatásaira, nem annyira vészesek, hogy most emiatt keseregjen az ember hosszasan. :) A látványvilág pazar, 3D megérte az árát, a sztori egyszerű mint a faék, de nem is emiatt érdekes az egész. A hangsúly a szuperhősökön van. :)

És még valami. Bay, Emmericht irigykedhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon babák ezek a The Expendables 2 poszterek.

 

Kis adalék a Prometheushoz. Koncepciós képek, nem is akármilyenek! Van néhány igen ismerős dolog ott. (Bocs a képek mérete miatt, de nem találtam kisebbet).

Nem nagyon spoileresek, de azért elrejtettem őket.

 

 

 

terraforming-sprite.jpg

 

transportation-sprite.jpg

 

security-sprite.jpg

 

health-sprite.jpg

 

transportation-sprite.jpg

 

energy-sprite.jpg

 

Ja, és a film nem az LV-426-on, hanem az LV-223-on fog játszódni. (Igazán lehetett volna LV-213. :D)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez az Exp 2. pószter, de az baj, hogy a legalsó sorban, a niga kivételével, a többi színészt, nem ismerem?

 

Tom Cruise amúgy hol van, ő is elég jó akcióban. Most láttam tőle:

Misson Impossible 4.

Elindul a film, ki is van keményen írva: BUDAPEST. Már megszokhattuk, hogy számos jelenetet hazánkban forgatnak, jöttek már ide zombik is...jó, ők mondjuk mérgesen távoztak.

Simon Pegg nagy kedvencem, főleg a vigjátékai miatt, de ha jól tudom az időben utazni tudó sorozatban is szerepelt, ha már a mozifilmben feltűnt. Minden estre, úgy ültem le, ahogy a ma délután megnézett film elé is. Ne adja alább, mint az eddigi részek, mivel akció, kössön le és pörögjön. Erre a kívánságaimra találtam is a filmben rengeteg alternatívát és azt kell, hogy mondjam, a film szerintem többször nézős lesz.

Az 5.1 remek, az is tetszett, hogy a jól megszokott MI zene térhanzásban is megszólalt és valóban a kémkedős, osonós akcióknál pedig minden kis zörej fontos volt, azzal együtt, hogy melyik irányból jött.

Összességében jó film volt, méltó folytatás és jól válogatott szereplők. A történettől nem vártam sokat, de ez nem is a Különvélemény 2. itt sejthető, hogy a világ bajban van és csak egy kis csoporton múlik a 3. VH elkezdődik-e vagy sem. Annyit segíthetek, hogy mivel még élünk, így a válasz...nem! 8/10

 

Underworld 4.

 

Mit is mondjak? Vérfarkaros, hentelős, kevés történetet és sok vért, meg CGI-t vártam. Ezt meg is adta a movie. Ezen kívül aztán tényleg semmit. A színészek B filmekbe valók, a főszereplő, akármilyen hihetetlen is 40-en túl van már, de a latex még mindig nagyon feszül rajta. De attól, hogy jól néz ki, még nem fog a hátán elvinni egy egész alkotást. A karakterek többsége kiszámítható és lopott volt, főleg a Körből kimásolt "kislány" nem ütötte meg nálam a mércét.

Ennek ellenére, a batár nagy werewolf azért nem volt semmi, meg az átváltozása is remek iparos munka volt.

Amit szóvá tennék, hogy ez a sorozat is kezd elmenni a Kaptár (azért írom magyarul, mert így rövidebb, mint angolul, de ez is mekkora egy melléfordítás más, sokan azért szedik le, mert azt hiszik természetfilm, a méhekről....) színvonalba, magyarul egyre gyérebb a történet, egyre bénábbak a karakterek és a 3D, meg a CGI áradat majd úgyis bevonzza a nézőt. A lényeg, hogy az utolsó 4percre hagyjanak valami olyan szálat, amit majd tovább lehet húzni, a 2-3év múlva esedékes folytatás miatt. Na, ezért jó, ha van interneted és ilyen filmekért nem fizetsz a moziban, mert ez még rohadt nagy vásznon se az aminek szeretnénk.... :para: 5/10

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drive

 

Hát ez egy r*hadt nagy hangulatfilm a javából. :) Nem, nem a te hangulatodról van szó, hogy milyen állapotban kell lenned, hanem a film tesz magáévá. Minimalista megoldásokból vég nélkül beszélt az egész. :) A zene nagyon jól kiegészítette a képeket. Remek volt, na. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.