Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Magyarán akkor mondjuk előbb ősmajom lett a dns-ből ,majd kifejlődtünk mi? Különben nem semmit vállalt be a csávó. Öngyilkosnak kellett lennie a Teremtéshez. Különben azon is gondolkodtam ha vannak Mérnökök akkor vannak más kasztok is. Lehet hogy az lv-233-on Katonák vagy Pusztítók voltak ,ez megmagyarázná a hibernált agresszivitását. Mondjuk az agresszív viselkedést az is magyarázhatja hogy olyan savat kapott mint a vörös tarajos tudós, azt sem lehetett leállítani csak úgy hogy átment a fején a kerék. Van még egy kérdés. Az őseinknek miért a fegyverkisérleti telep bolygójának a csillaglépét adták meg? Szerintem azért mert féltek. ha majd képesek leszünk az űrutazásra és esetleg agresszív barmok legyünk akkor ne az anyabolygó szenvedje meg a pusztítást, hanem a Katonák majd jól kinyírnak minket.

 

 

A Mérnök nevet ne kasztnak fogd fel, ez csak egy becenév, amit Shaw és Halloway aggatott rájuk (ahogy mi eddig Űrzsokénak, Űrutasnak, Pilótának hívtuk őket), mivel nem tudták az eredeti nevüket. Sőt, semmit sem tudtak róluk. Szóval minden nagy fehér kopasz űrszkinhed Mérnök, az ácstól a biofegyvergyártó kisiparosig. :)

LV-223, nem 233. ;)

A hibernált agresszivitása szerintem alapjáratú. Zokon vette, hogy a mitugrász teremtményei bepofátlankodtak a hajójába, és a teremtmény teremtménye még hozzá is mer szólni. Szerintem számukra mi nem lehetünk többek a kísérleti patkányoknál. Az biztos, hogy nem volt fertőzött, semmiféle elváltozás nem volt rajta, márpedig mindenkin megmutatkozott valami, nem is kicsit.

Ami a bolygó hollétét illeti, nem biztos, hogy azokat ők szánt szándékkal adták meg. Shaw és Halloway azt feltételezték, hogy ez egy meghívás, azért hagyták hátra, hogy majd kövessék őket. Aztán Shaw maga mondta, hogy baromira nagyot tévedtek. Én is így vélem. Szerintem a primitív népek csak látták, amint egy Mérnök egy olyan hologram cuccal játszik, mint amivel David is játszadozott az idegen hajón. Egy Mérnök éppen a térképeket bújta, ennek meg szemtanúja volt a primitív ember is, aztán az meg jól freskót csinált a látványból. Az meg pech, hogy az emberek ezen az úton eljutottak hozzájuk. Ez valószínűleg nem volt a terv része, főleg azért nem, mert az embereket már kétezer éve le kellett volna törölni a Föld színéről. Csak valamit a Mérnökök is nagyon elcsesztek.

 

 

Dzséjt:

Oké, de ebben az esetben furcsa hogy a teremtés után létrejöttek a nem tudom, papucsállatkák, és több milliárd év után hirtelen kialakult egy teremtőkkel azonos DNS-ű, felépítésű faj - az ember.

 

 

Valószínűleg nem véletlen lett a papucsállatkából ember. Azért bio-mérnökök. :) Szépen eltervezhettek egy komplett evolúciós láncot, aminek a végeredménye, a célja mi voltunk. Vagyis előre tervezett és irányított evolúció volt ez. Ezt az is alátámasztani látszik, hogy fejlődésünk korai szakaszában végig a Földön voltak, azaz figyeltek, valószínűleg néha-néha be is avatkoztak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Mérnök nevet ne kasztnak fogd fel, ez csak egy becenév, amit Shaw és Halloway aggatott rájuk (ahogy mi eddig Űrzsokénak, Űrutasnak, Pilótának hívtuk őket), mivel nem tudták az eredeti nevüket. Sőt, semmit sem tudtak róluk. Szóval minden nagy fehér kopasz űrszkinhed Mérnök, az ácstól a biofegyvergyártó kisiparosig. :)

LV-223, nem 233. ;)

A hibernált agresszivitása szerintem alapjáratú. Zokon vette, hogy a mitugrász teremtményei bepofátlankodtak a hajójába, és a teremtmény teremtménye még hozzá is mer szólni. Szerintem számukra mi nem lehetünk többek a kísérleti patkányoknál. Az biztos, hogy nem volt fertőzött, semmiféle elváltozás nem volt rajta, márpedig mindenkin megmutatkozott valami, nem is kicsit.

Ami a bolygó hollétét illeti, nem biztos, hogy azokat ők szánt szándékkal adták meg. Shaw és Halloway azt feltételezték, hogy ez egy meghívás, azért hagyták hátra, hogy majd kövessék őket. Aztán Shaw maga mondta, hogy baromira nagyot tévedtek. Én is így vélem. Szerintem a primitív népek csak látták, amint egy Mérnök egy olyan hologram cuccal játszik, mint amivel David is játszadozott az idegen hajón. Egy Mérnök éppen a térképeket bújta, ennek meg szemtanúja volt a primitív ember is, aztán az meg jól freskót csinált a látványból. Az meg pech, hogy az emberek ezen az úton eljutottak hozzájuk. Ez valószínűleg nem volt a terv része, főleg azért nem, mert az embereket már kétezer éve le kellett volna törölni a Föld színéről. Csak valamit a Mérnökök is nagyon elcsesztek.

 

 

Ok így már elég ok. Különben fantasztikus mennyit lehet rajta gondolkodni. Mint a Loston. A bolygó nevét elgépeltem, bocs. Most nézem az Alient de már kérdések tömkelege jött létre bennem. :D Csak azért hagytam abba mert baromira megakad néha a film az eredeti dvd-n(valószinű a dvd-íróm kezd bekrepálni így átmásoltam a vinyóra). Pl az első kérdés az hogy belül a Mérnökök hajója holt nem úgy néz ki mint az lv-223-on lévőnek. Hasonló persze de nem ott van pl a pilótaülés.

 

 

Különben miért nem lehetnek náluk is kasztok mint nálunk embereknél?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl az első kérdés az hogy belül a Mérnökök hajója holt nem úgy néz ki mint az lv-223-on lévőnek. Hasonló persze de nem ott van pl a pilótaülés.

 

 

Különben miért nem lehetnek náluk is kasztok mint nálunk embereknél?

 

 

Ne feledd, az egy több százezer, de inkább évmilliókkal korábbi hajó. Kívülről sem néz ki teljesen ugyanúgy, bár a hasonlóság ott nagyobb. Az LV-223-on lévő hajók fejlettebbek lehetnek, mint az LV-426-ra lezuhant. De legalábbis egy másik altípus.

 

Lehetni lehetnek kasztok, csak erről mi emberek nem tudhatunk, így nevet sem ez alapján adunk nekik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyat mondok besz*rtok:

 

Pár napja voltam a nyíregyházi plazaban, betévedtem a Rocky Mega-Store üzletbe, úgy is régen jártam ott nosza szétnézek kicsit. Nézegettem a Blu-Ray filmek árait és azt hittem dobok egy hátast, mikor a kezembe vettem ezt. Ez a gyűjtőknek szánt kiadvány 2010. november 24-én jelent meg. Ha jól emlékszem én 2010 decemberében vásároltam meg 9990Ft-ért a Media Markt-ban. Mint látható az xpressen még most is 9990Ft-ért adják. De a Rocky Mega-Storeban bakker 19990 Ft!!!! Egy kerek tízessel drágább! Mondtam magamban, most már elmegyek a Madia Marktba, megnézem ott mennyi, nem létezik, hogy így megdrágult. Mediaban 7990 Ft-ért volt kirakva. Elképedtem. Azért ez nagyon kemény. Csupán laza 12000Ft-os különbség... mi az? lol

 

Ami a Star Wars BD kiadványt illeti, az is a Mediaban a legolcsóbb. 12900Ft/Trilógia.

 

Amúgy meg Prometheus intro (fanmade, de rendkívül igényes!!!)

 

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el komolyan. Nem a lemezolvasóm a hibás. Átmásoltam vinyóra és onnan is megakad kb 2-5 percenként. Megáll a kép és a hang is majd ráolvas a vinyóra és kimarad kb 2 ms mind a filmből mind a hangból. Baromi idegesítő főleg úgy hogy eredeti lemez. A rendezői változat csinálja(a mozis nem tudom az nem néztem meg). Dzséjt, neked is csinálja ezt? Elég sok lóvét adtam érte nem szeretném ha tönkremenne a lemez. Ami azért nem lehetséges, mert azért olvasta a megállások ellenére sőt asimán át is másolta az egészet a vinyóra. Én arra gyanakszomn hogy a lemezre már rosszul került rá. Az Aliensnél nincs ilyen probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ilyesmit nem csinál. Egyszer volt problémám az Aliennel, mikor kölcsönadásból visszakerült, de akkor sem ilyet csinált, hanem csak szépen szétesett a kép aztán lefagyott az egész lejátszó. Szóval inkább azzal volt a baj, mert azóta sem történt semmi annál a jelenetnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki az Avatarért 4 jegyűnél nagyobb összeget fizet, azt be kéne festeni kékre és az állatkertben mutogatni a majomfa alatt... 20.000 kiadni érte pedig nem luxus, hanem idiótaság... Azért mindennek megvan a határa és ha már a vetítések után visszajött a költség, akkor teljesen feleslegesnek tartom ezt a fajta parasztvakítást. Cameron venni akar egy miniországot és arra gyűjt, vagy mi? Remélem a pénzből nem a folytatást táplálják, habár, ahogy olvastam, sajnos belefutunk majd abba is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem Cameron mondta, hogy a Rocky Mega-Store üzletben 19990Ft legyen, a Media Markt-ban 7990Ft, az xpress.hu-n pedig 9990Ft. Nem tudom hogy megy itt az árképzés és mi alapján, de amit a Rocky művel az árakkal az döbbenet!

 

Másrészről szerintem mindenki döntse el maga, hogy mire költi a pénzét a nélkül, hogy mások minősítsék, 19990Ft-ért a büdös életben nem vettem volna meg. De mint mondtam, egyszerűen nem értem az árképzést Rockyéknál.

 

Egyébként el kell keserítselek, lesz Avatar 2.

 

A mondandómban egyébként sem a film volt a lényeg, hanem az árkülönbségek!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este letudtam a Promit. Szinte semmit se vártam tőle így nem igazán kellett csalódnom. Amúgy nem igazán jön be de nem is vártam el tőle hogy bejöjjön. Látványosnak látványos meg izgisnek izgis de különösebben mégse fogott meg. Ha moziban néztem volna akkor tutira bántam volna egy kicsit hogy pénzt adtam ki miatta. Egy DVDRip-es angolul nézést azért mindenképp megejtek majd valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol nézés azt én is várom, mert - bocsi, hogy megint ezzel jövök - szerintem nagyon rosszak voltak a hangok.

 

Shaw hangja kifejezetten (amikor a végén felmondja Ripley monológját, az valami iszonyú), de az egészet Weyland koronázta meg, akit a maszk és a magyar hangja miatt nem tudtam nem az öreg Biffnek nézni a Vissza a jövőbe 2-ből. Mikor a botot a kezébe vette, végig azt vártam, hogy majd ütögetni kezdi David fejét és mondja: hahó, van odabenn valaki?

 

Állítólag - hangsúlyoznám: ugyanaz a Ridley Scott mondta ezt a héten, aki a múlt héten még szó szerint az ellenkezőjét nyilatkozta - a DVD-re/BR-re majdnem harminc perccel hosszabb lesz a film. Főleg a karakterekre koncentráló jeleneteket szándékoznak visszavágni, illetve kicsit több lenne a végső harcból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Lehet, hogy gyári hibás a kiadványod. :(

 

 

Hát ez lehetséges. Bár egy kollégámnál volt pár hete és nála simán ment igaz a mozis verzió. Lehet hogy csak a rendezői rossz. Na de most kezdem az Alienst nézni, remélem az jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mikor a botot a kezébe vette, végig azt vártam, hogy majd ütögetni kezdi David fejét és mondja: hahó, van odabenn valaki?

 

Na azt a lelketlen embert aztán napestig ütögethetné. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy egy full 3D-s filmet, miért vesz meg valaki 20.000, ha otthon úgyis csak 2D-ben bambulhatja, úgy meg azért valljuk be, pont a lényegét veszti el ez a "remekmű". Tudom, hogy lesz kettő, egyértelmű volt a bevételek alapján. Az a baj, hogy a net, majd megint tele lesz vele és hiába próbálom kikerülni, legalább fél tonna reklámba belefutok majd, főleg az orosz oldalakon. Én volt, hogy már ez miatt megutáltam egy filmet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De csak nem sikerül a lényeget megérteni. Itt most nem arról beszéltem, hogy 3D vagy nem 3D! (Mellesleg a szóban forgó kiadvány only 2D volt) Pláne nem maga az Avatar film itt a lényeg, hanem hogy mekkora árdifferencia van üzlet is üzlet között ugyan annál a terméknél. 12000 Ft-nyi különbség... ami engem keményen padlóra kent, mikor szembesültem vele. Aki megveszi 19990 Ft-ért holott 7990Ft-ért is megvehetné UGYAN AZT egy másik helyen (utánajárás hiánya) akkor az valóban megérdemli azt, hogy 12000 Ft-al megrövidítsék még pluszban!

 

---------------------------------

 

Bosszúállók

 

Ez elég bitang volt :) Még csak most sikerült megnéznem, de nagyon élvezetem. Tipikusan az agykikapcsolós látványzúzda, amit már megszoktunk a Marveltől, de annak elsőrangú. És nem csak egy frankó kis szuperhősös film lett belőle, hanem egyúttal az eddigi legjobb "Hulk film" szvsz. :)

 

Ja... Scarlett Johansson :love:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy egy full 3D-s filmet, miért vesz meg valaki 20.000, ha otthon úgyis csak 2D-ben bambulhatja, úgy meg azért valljuk be, pont a lényegét veszti el ez a "remekmű". Tudom, hogy lesz kettő, egyértelmű volt a bevételek alapján. Az a baj, hogy a net, majd megint tele lesz vele és hiába próbálom kikerülni, legalább fél tonna reklámba belefutok majd, főleg az orosz oldalakon. Én volt, hogy már ez miatt megutáltam egy filmet...

 

 

Hát ha neked az Avatarban a 3D a legfontosabb az elég szomorú. Jóval többről szól. Nem a 3D miatt lett a világ legsikeresebb filmje. 2D-ben is akkorát üt. Különben áruld már el miért utálod ennyire? Neked másik mondják meg mit szeress? Kit érdekel mit hype-olnak az oroszok a brazilok vagy a Jóisten. Ha jó fiml akkor az de azt én döntöm el nem más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar látványra nagyon jó film, de a történetét tekintve nem nagy szám. Sok sci-fiben olvastam hasonlót. Engem nem fogott meg annyira, értetlenkedve is olvastam azon hozzászólásokat, hogy kifelé jövet a moziból teljesen átértékelték egyesek az életüket. Ennyire azért nem nagy szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gunray... nem arról van szó, hogy mennyire nagy szám... arról van szó, hogy kire mi hat igazán. Ez pedig az EGYÉN dolga. Én ismerek embert, aki az Avatar hatására valóban körültekintőbben és a környezetre jobban odafigyelve éli az életét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó kép. A cikk azt írja hogy már csak a Paramount van helyileg Hollywoodban azaz Los Angelesben. Miért a többi hova lett?

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20120612-csoportkep-sztarokkal-a-paramount-filmstudio-szazadik-szuletesnapjara-george-clooney-robert.html

 

Gunray... nem arról van szó, hogy mennyire nagy szám... arról van szó, hogy kire mi hat igazán. Ez pedig az EGYÉN dolga. Én ismerek embert, aki az Avatar hatására valóban körültekintőbben és a környezetre jobban odafigyelve éli az életét.

 

 

Pontosan ez a lényege a filmnek. Hogy annyira ostobák vagyunk hogy pénzért elpusztítunk mindent.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gunray... nem arról van szó, hogy mennyire nagy szám... arról van szó, hogy kire mi hat igazán. Ez pedig az EGYÉN dolga. Én ismerek embert, aki az Avatar hatására valóban körültekintőbben és a környezetre jobban odafigyelve éli az életét.

Szerintem nem egy ilyen film hatására kéne megváltoztatnia az életét. Vannak sokkal jobb filmek, melyek inkább hatással vannak az emberre...

 

Marha jó kép. A cikk azt írja hogy már csak a Paramount van helyileg Hollywoodban azaz Los Angelesben. Miért a többi hova lett?

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20120612-csoportkep-sztarokkal-a-paramount-filmstudio-szazadik-szuletesnapjara-george-clooney-robert.html

Tényleg hatalmas kép, csak Justin Bieber nem kéne oda...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez lehetséges. Bár egy kollégámnál volt pár hete és nála simán ment igaz a mozis verzió. Lehet hogy csak a rendezői rossz. Na de most kezdem az Alienst nézni, remélem az jó.

Vagy lehet, hogy annál történt valami a lemezzel, akinek kölcsön adtad... :para: Bár nálam is a kölcsönadás után volt egyetlen alkalom erejéig hibás a DC. Mivel azt a technikát alkalmazzák, hogy nem két film van rajta, hanem egy, csak a DC esetén az olvasó maga helyezi be a plusz vagy megmásított jeleneteket, ez okozhat két lejátszó között technikai galibákat.

 

Avatar: tegnap megnéztem az Alienst és egész kedvet kaptam hozzá. Tény, nem eredeti a sztori, Camron egyik történetéről sem tudnám ezt elmondani, de miért kellene hűdenagywasistdasnak lennie valaminek? Ami bonyolult, csavaros vagy meglepő, nem feltétlen jobb annál, ami kő egyszerű. Legfeljebb a sznobok világában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz Igazság Ligája film. Íme a Bosszúállók hatása.

Imádom, sokkal jobban mint az Avengers, de ezt nem kéne. Főleg hogy marha sokan eljátszották már Szupit, batmant, stb, és itt nem lehet úgy megoldani, mint az avengersnél, hogy ezeket a színészeket összehozni. szóval új casting,...áhhh félek tőle. Pont az lenne a baj, amit az Av-nál jól megoldottak, hogy ott már nem kellett a háttérsztorikkal foglalkozni, itt a JLAnál viszont erősen kéne, és ezzel megint elmenne film fele.na mind1, meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Avatar azért nem tetszik, mert egy eredeti ötlet sem volt benne, a látvány vitte el a filmet végig a hátán. Persze, aki nem látta a Farkasokkal táncolót, vagy hasonló témájú régi filmeket annak baromira úgy jön le, hogy van a filmnek egyénisége és újító mondanivalója. Valójában ugyanazt csinálta, mint a Pandorum, összelopkodott más hasonló témájú filmekből egy csomó elemet és ötvözte. De míg az utóbbi elmésen és minőségileg tette, addig a kék emberkék története már az első pillanattól fogva egyértelmű volt. Magyarul, úgy, hogy nem láttam a filmet, 20perc megtekintése után tudtam, mi lesz a vége és ki marad életben, ki hal meg, ki áll át. Ha már egy filmet ennyire reklámoznak és futtatják, akkor az ember elvárná, hogy valami pluszt is adjon, 3D nélkül is megállja a helyét. Szerintem ez a film pedig erre képtelen. De Cameron másik sikerfilmje dettó ugyanez...20percig bírtam, mondom a hajó úgyis elsüllyed, ezek a szerelmesek meg addig mentegetik egymás életét.

 

Az Igazság Ligája talán annyival jobb, hogy a karakterek közötti különbség sokkal nagyobb, mint a Bosszúállókban. Hiszen, egy Batman, Superman képességekre ég és föld. Mégis ők sokkal komorabbak és náluk sosem volt az, hogy széthúzás, aztán a baj összehozza a csapatot, inkább mindenki külön utakat jár és ha gáz van, hirtelen feltűnik az összes tag. Humorban is alul maradnak, képregényben eléggé vonatott volt a történetük és az animációs sorozat sem jött be annyira, mint a Bosszúállók. Mondjuk Flash kifejezetten jó karakter és humoros, vele kellene egy remake film, amikor Luke Skywalker ellen harcolt, az inkább vicces volt, mint minőségi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem egy ilyen film hatására kéne megváltoztatnia az életét. Vannak sokkal jobb filmek, melyek inkább hatással vannak az emberre...

 

Úgy látom kimaradt valami... méghozzá az írásomból ez a rész: "... arról van szó, hogy kire mi hat igazán. Ez pedig az EGYÉN dolga." Ha ezt sikerül megérteni, akkor már jók vagyunk! ;) ;)

 

FlóriBának sem sikerült megértenie, hogy én alapvetően baromira !!!NEM!!! a filmről írtam, hanem a döbbenetes árkülönbségről üzlet és üzlet között! De sebaj, tovább nem tépem a számat!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most az csak sajnálni tudom, aki ennyire nincsen tisztában a dolgokkal. Én erről az üzletről nem is hallottam, ha vásárolni akarok, előbb rákeresek neten, aztán vagy megrendelem, vagy ha megyünk nagyobb városba, akkor ott elmegyek egy helyi kirendeltséghez. Ettől függetlenül még mindig túlzásnak tartom, hogy ennyit kérnek a filmért és a másik, hogy megtehetik, mivel tuti lesz aki megveszi, ellentétben ha az 5. elem + 3 kiegészítő lemezzel , vagy hasonló kerülne ennyibe, senki sem venné. Én mégis jobban szórakoztam rajta és többször láttam, mint a fás filmet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szétnézek bőségesen mielőtt bármit is megvásárolnék, az egészet csak azért írtam le, mert ekkora bődületes árkülönbözettel ugyan azon terméknél csak más üzletben még nem találkoztam. Persze, láttam már húzós árkülönbségeket üzlet és üzlet között ugyan azon termék kapcsán, már akkor is fogtam a fejem, de 12000 Ft-os különbség egy filmnél NAGYON DURVA!

 

Itt a Rocky weboldala.... most elképesztő akció van, mert 25% kedvezményt adnak, így most CSAK 14999! (de ezek szerint csak akkor, ha a webshopjukban vásárol az ember, mert az üzletben bizony még mindig 19999 Ft.) nevetséges és szánalmas az egész! De ez az üzlet alapvetően is bődületes árakon tolja a filmeket! Legalábbis az utóbbi időben.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom, sokkal jobban mint az Avengers, de ezt nem kéne. Főleg hogy marha sokan eljátszották már Szupit, batmant, stb, és itt nem lehet úgy megoldani, mint az avengersnél, hogy ezeket a színészeket összehozni. szóval új casting,...áhhh félek tőle. Pont az lenne a baj, amit az Av-nál jól megoldottak, hogy ott már nem kellett a háttérsztorikkal foglalkozni, itt a JLAnál viszont erősen kéne, és ezzel megint elmenne film fele.na mind1, meglátjuk.

Igen, nekem se tetszik a dolog. Szerintem nem véletlenül beszéltek Batman rebootról egyszer tavaly. Biztos egy olyan Batmnat akarnak, akinek a világába belefér a többi DC hős is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.