Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Disney élő szereplős filmet készít a Szépség és a szörnyetegből. A stúdió Danny Boyle új filmjének (Trance) forgatókönyvíróját kérte fel arra, hogy átdolgozza a történetet, aminek egyszerűen A szörnyeteg címet adták. A várakozások szerint a film sötét hangulatú lesz, mivel az előzetesek alapján a Trance is ilyen.

 

Na ezt nagyon várom, mivel az alapanyagot nagyon szeretem, az animációs filmet is. Van benne potenciál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, mindenkinek ajánlom az Összeomlás c. filmet, még most is a hatása alatt vagyok. Teljes mértékben meg tudtam érteni a fickót, amiért betelt nála a pohár. Joel Schumacher rendezői pályafutását sohasem értettem, egyszer ilyen remekműveket készít, máskor meg kiokád magából egy Mindörökké Batmant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jurassic Park IV rendezője: Colin Trevorrow

 

Frank Marshall és Steven Spielberg a 36 éves Trevorrowot jelölték ki a jövő nyáron (egészen pontosan 2014. június 13-án) érkező Jurassic Park IV rendezőjének, melynek forgatókönyvét Rick Jaffa és Amanda Silver, A majmok bolygója - Lázadás írópárosa szállítja.

Trevorrow nevét néhány hónapja még az Episode VII-tel hozták össze, mikor a rendező arról beszélt, hogy egy nagy múltú széria folytatásáról tárgyal - könnyen lehet, hogy a dinós őrületre gondolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mit lehet tudni erről a filmről?

Rövidke szinopszis:

 

A történet 1000 évvel napjaink után játszódik. Egy kataklizmát követően az emberiség ezer évvel ezelőtt elmenekült a lakhatatlan Földről, és új otthonra talált egy másik bolygón. Cypher Raige parancsnok (Will Smith) és fia, Kitai (Jaden Smith) űrhajóját azonban baleset éri egy aszteroidamezőben, és kényszerleszállást hajtanak végre a régi Földön. Kitai apját baleset éri, és csak magára számíthat abban, hogy megszerezze az űrhajó jeladóját, ami a távolban csapódott be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövidke szinopszis:

 

A történet 1000 évvel napjaink után játszódik. Egy kataklizmát követően az emberiség ezer évvel ezelőtt elmenekült a lakhatatlan Földről, és új otthonra talált egy másik bolygón. Cypher Raige parancsnok (Will Smith) és fia, Kitai (Jaden Smith) űrhajóját azonban baleset éri egy aszteroidamezőben, és kényszerleszállást hajtanak végre a régi Földön. Kitai apját baleset éri, és csak magára számíthat abban, hogy megszerezze az űrhajó jeladóját, ami a távolban csapódott be.

És mivel shájámálán film ezért valszeg az apa már az ütközésben meghal(t). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövidke szinopszis:

 

A történet 1000 évvel napjaink után játszódik. Egy kataklizmát követően az emberiség ezer évvel ezelőtt elmenekült a lakhatatlan Földről, és új otthonra talált egy másik bolygón. Cypher Raige parancsnok (Will Smith) és fia, Kitai (Jaden Smith) űrhajóját azonban baleset éri egy aszteroidamezőben, és kényszerleszállást hajtanak végre a régi Földön. Kitai apját baleset éri, és csak magára számíthat abban, hogy megszerezze az űrhajó jeladóját, ami a távolban csapódott be.

Nem túl acélos így első hallásra. :D Bár valószínűleg majd a részletekben bújik meg a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

THX. Érdekes párosítás lesz akkor. Amúgy mit lehet tudni erről a filmről?

Játszottak már együtt, szintén apa és fia figurákat, szerintem jók voltak párosban. Azóta eltelt pár év, szóval ki tudja, most mire számíthatunk tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint remek, zseniális. :)

 

Azt is megkockáztatom, hogy Will Smith-nek az egyik legjobb filmje (vagy legalábbis nálam). Nem azt mondom, hogy a leghangsúlyosabb szerepe, de mint film nekem ez tetszett a legjobban tőle (meg az Ali-ról készült életrajzi mozi) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is megkockáztatom, hogy Will Smith-nek az egyik legjobb filmje (vagy legalábbis nálam). Nem azt mondom, hogy a leghangsúlyosabb szerepe, de mint film nekem ez tetszett a legjobban tőle (meg az Ali-ról készült életrajzi mozi) ;)

Nálam a Hét élet is eséllyel pályázik erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Bryan Singer twitterén osztotta meg az alább látható képet. Gyűlnek a szereplők az X-Men Days of Future Past folytatásba, látható, hogy Daniel Cudmore is benne lesz, ő Kolosszust játszotta az X-Men 3-ban. Boo Boo Stewart fotója is rajta van a táblán, róla még nem tudni, hogy kit fog megformálni, de ott van Fan Bingbing is, aki a Blink nevezetű mutáns bőrébe bújhat."

 

Érdekes, és állítólag Árnyék is benne lesz a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.