Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

The Wolverine - Hát sajnos számomra ez a film harmat gyenge lett. Azt hittem sikerült jobbat csinálni az elsőnél, de tévedtem, sőt az első most így eléggé felértékelődött. Utálom az olyan filmeket, sorozatokat, bármit amiben a főhősnek elveszik az erejét, vagy elveszti az emlékeit akár csak egy rész erejéig is. Rettentő vontatott, alig történik benne valami, pedig közel két órás a film. Talán az utolsó 20-30 perc ami ért valamit, de néha még ott is fogtam a fejem. A főellenség, Vipera, teljesen jellegtelen, nem is hallottam róla mostanáig. Nem értem miért nem lehet a Marvel univerzumból valami igazán ütős ellenfelet választani Logan-nak, mert hát lenne kikből. Ennél még Reptile is jobb lett volna a Mortal Kombatból. A csavar a végén pedig...

Amint kiderült hogy az öreg meghalt, a vipera a segédje és kitolták lefüggönyözve, már tudtam hogy ez kamu, így nem nagyon ért meglepetésként sem, hogy benne volt a páncélban, de legalább annyiban megnyugvás, hogy nem egy ilyen Vipera volt a főellenség.És ráadásul amíg a képregényben így néz ki viper02.jpg mi kaptunk egy ilyet. the-wolverine-svetlana-khodchenkova-hugh-jackman-600x497.jpg

 

Összességében nem tetszett, de örültem hogy legalább volt egy új Rozsomák film. Ez is valami. :) De akkor már inkább az anime, az 100x jobb volt ennél szerintem, pedig az se volt egy nagy durr, mégis eléggé hasonló a két sztori. Akkor legalább egy jobb fajta képregénysztorit dolgoztak volna fel. Talán legközelebb.

Ja és hogy ezt a csajt hogy tudták főszerepbe becastingolni, nekem örök rejtély marad.

movies_the-wolverine_rila-fukushima.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videó ugye azért kicsinyített és fordított képű, hogy a jútyúb ne ismerje fel és törölje a jelenetet azonnal. Egyébként a fórumra beágyazott videókat nekem sem engedi teljes képernyőre, csak ha előbb rámegyek, hogy megtekintés YouTube-on és onnan már megy.

Az a baj, hogy nekem onnan sem. Itt is, meg ott is csak nagy, fekete képernyő jelenik meg, ha teljes képernyőre teszem.

Ezt a módszert még nem ismertem, hogy így ki lehet "játszani" a youtube-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIPD: Szellemzsaruk - Hát ahogy a címe is sugallja, eléggé B kategóriás film, egy MIB utánzatnak nevezném, de egyben egy kellemes szombat esti kikapcsolós film. Gondolkozni nem sokat kell rajta, a történet elég egyszerű, és nem is sokat teketóriáznak, egyből belecsapnak a dologba, mondjuk nem is baj, hisz 80 perces kb a film. A CGI nagy részt tetszik és jól működik, viszont a szörnyek rettenetesen néznek ki, kb 10 évvel ezelőtt csináltak ilyeneket. Roy (Jeff) karaktere hatalmas, nagyon jó szövegei vannak, jó sokat lehetett rajta röhögni, el is nyomja Nicket (Ryan) minden téren. De jó a többi szereplő is: a főellenség, Kevin BAcon, de Mary Louise Parker is nagyon szexi. :D Bár Jeff Bridgesnél nem lehet szexibb. :D :D Aki látja majd a filmet megérti. :)

Összességében egyszer nézős film, pénzt nem adnék érte. 5,5/10.

ripd-firstlook-bridges-reynolds-guns-full2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titeket mi hajt meg? :)

 

Engem sajnos viszonylag sok minden meghajt. A gyomrom nem tökéletes és sajnos nálam már egy kávé is beteszi az ajtót ilyen téren (pedig nagyon szeretem az ízét). :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snitch

Nekem is bejött. Jó volt Szikla bátyát a fiát megmenteni igyekvő fater szerepében látni.

 

8/10

 

 

The Wolverine

Szerintem is elég gyenguszra sikerált. Az előző Wolvi múvinál én is gyengébbnek tartom. Nem vártam valami nagy durranásnak így nem kellett benne nagyot csalódnom.

 

5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki várja a GUARDIANS OF THE GALAXY sci-fit? :cool:

Számomra 2014 egyik legjobban várt filmje :yes:

Mi a GotG? A Marvel képregényunivezuma keresztezve a Star Wars és Mass Effect szintű gazdag világgal. Egy egész galaxiséval. :cool:

Egy piszok jó space fantasy remek kis karakterekkel. :)

Concept art

of9p.jpg

 

Forog a film

 

pn52.jpg

 

5qj2.jpg

s397.jpg

 

A Rocket (kedvenc rakétás mosómedvénk :D ) egyszerűen fantasztikus lesz a filmben :D :D Kiszivárgott felvétel

tumblr_mrff3fGVZM1rvhl57o1_400.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ezt a Scooby Doo filmek irója irja és rendezi :D És tényleg lesz benne egy harcoló mosómedve. Ez szerintem úgy a Warcraft mellett a "csoda ha legalább oké" lesz kategória. A statiszták fotói alapján még az űrlények is unalmasan fognak kinézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ezt a Scooby Doo filmek irója irja és rendezi :D És tényleg lesz benne egy harcoló mosómedve. Ez szerintem úgy a Warcraft mellett a "csoda ha legalább oké" lesz kategória. A statiszták fotói alapján még az űrlények is unalmasan fognak kinézni.

Te jó Isten. :D Máris elvesztettem az érdeklődésemet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan hozzálátott az Interstellarhoz

Ki is adtak egy hivatalos közleményt, amelyben ez áll:

Néhány felfedező áll a középpontban, akik egy nemrégiben megtalált féreglyukon keresztül utazva feszegetik az emberek által eddig elért űrutazás határait és legyűrik az eddig elért űrbéli távolságokat.

:yes: :yes:

 

Remek, jó kis hard sci-fi lesz remélem Nolantól. 2014 egyik legjobban várt filmje számomra. :cool::yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már láttam a Csak Isten bocsáthat meg filmet :)

 

Útravaló a filmhez: legyen szép csöndes esti idő, lazulj el, kényelmesen helyezkedj el, és próbáld élvezni a filmet.

Igen lassú, hipnotikus és megbabonáz a képi világa (szinte végig a thai éjszaka mocskában játszódik).

 

Nekem speciel tetszett. Hasonló film volt Jim Jarmuschtól az Irányítás határai, azt pont egy héttel ezelőtt néztem meg az említett mozifilm előtt.

Igencsak hangulatfüggő, ha dolgozik benned az adrenalin és akciófilmen akarod levezetni, ne ezt kezd el nézni :D

Én látom az értékeit ennek a filmes műfajnak is, szóval nekem bejött.

:cool:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:

 

Avengers - ez tipikusan az a helyzet, amikor túl sok szabadideje van az embernek, és olyasmiket lát bele a filmbe, ami nincs is ott. Kizárt dolog, hogy konkrét utalás nélkül ez így történt volna. Fölösleges bonyolítás lenne egy amúgy végletekig egyszerű filmben. Pláne, hogy ki sem derül a végére. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Sandler. :D Megnéztem tegnap a Nagyfiúk2őt. Előtte megnéztem, hogy Rottenen 7%ot kapott a kritikusoktól, és mint filmtörténeti darab tényleg ilyen helyen kell lennie, de nekem tetszett. :D Akinek az első tetszett annak ez is fog. Cicis, hányós, beivós verekedős poénok minden mennyiségben, és tele híres színészekkel meg cameokkal.

 

Dzséjt: fogadd el a szörnyű tény, itt mindenki csak felületesen néz filmet. :D :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.