Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy ilyen filmnél fel sem merülhet a kérdés, hogy moziban kell-e látni... A letöltött sz*r, monitoron vagy TV-n soha nem fogja azt az élményt nyújtani, mint a nagyvászon.

 

Szerintem.

Szerintem is. A film témájánál fogva igényli a nagy látóteret.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. A film témájánál fogva igényli a nagy látóteret.

 

Így gondolom én is. Mondjuk én alapban is imádom a mozit, a kép, a hang miatt, és amit lehet, moziban nézek meg. Egy thriller, vígjáték esetében még elfogadom, hogy nem létkérdés a nagyvászon, no de egy sci-finél???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légy erős, de egy sci-finél sem létkérdés, max ajánlott. :P Viszont, ez a film az előzetesek alapján rohadtul nem tud izgatni, nincs benne semmi, amire azt mondom, igen, erre be kell fizetnem. Márpedig ami nem érdekel, arra minek dobjak ki akárcsak öt forintot? Hülyeség lenne, pláne, ha aztán tényleg nem tetszik a film. Vagy ebben az esetben visszafizeted nekem te a jegy árát? Mert akkor szívesen elmegyek rá moziba. ;):D

Megvárom, hogy néhány itteni ember mit mond róla, aztán elválik, hogy megéri-e a pénzt.

 

Az meg, ami engem igazán érdekel egy filmben (sztori, karakter), az a monitoromon is működik. Legfeljebb utólag csalódott leszek, hogy nem moziban néztem. Mint a Battleship esetén, de ott sem a látvány miatt éreztem úgy, hogy ezt moziban kellett volna látnom, hanem mert megérdemelték volna a készítők és a film, mert két órára egy önfeledten szórakoztató filmet teremtettek, az ilyet pedig szívesen támogatom. Ha ezzel is így járok, ezt is megveszem BR-en, azt csókolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egyedül azért csábit a mozis nézés mert úgy tünik ez most kivételesen egy olyan film ahol van funkciója és értelme a 3D-nek. Egyébként nálam az a tapasztalat, hogy egy jó minőségű HD release az itthoni TV-n simán veri a moziélményt pláne hogy a legtöbb film a moziban 3D-ben megy ahol eleve kissé elmosódott a kép.

 

A Battleship Blu-ray vétel nálam tervben van már. A tavalyi év egyik legkellemesebb meglepetése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vagyok a Battleshippel. Idén sajnos nem volt még ilyen kellemes meglepetésem. Minden film azt hozta, amit vártam tőle.

 

Apropó, volt néhány pótlásom a múltból.

 

Jack Reacher: bár sokan mondták, hogy ne, én mégis egy Mission: Impossible-szerű filmre számítottam. Kellemes meglepetést okozott, hogy igen távol van attól, és Tom Cruise az utóbbi idők legkellemesebb és legszimpatikusabb játékát hozta. Bár maga a film elég kiszámítható, Reacher karaktere remekül viszi a filmet, az akciók kellemesen földhöz ragadtak, mégis látványosak, és egy jó tempójú, érdekes történettel van megáldva.

 

Mission: Impossible: ezt anno már láttam, amikor még új volt. Mai szemmel nézve volt egy kis '90-es évek hangulata. A képbeállítások, a színek, a lehetetlen, paradox módon mégis hihető akciók, az ódon látvány, stb. Mind-mind a '90-es évek végén megjelent akciófilmek jellegzetességei, ráadásul itt még Cruise sem az igenkeményf*szagyerek Ethan Huntot játssza, hanem annak egy lightosabb változatát. Régen is tetszett, most is tetszett.

 

Mission Impossible II: de annyira azért nem tetszett, hogy érdekeljen a folytatás. Az első részből kiindulva biztos voltam benne, hogy valami irreális akciókkal teletömött baromság lesz. Hát, 13 évig éltem ebben a hittben, és lám... Jól hittem. De sz*r film ez. Az elején a love story-s belassításokkal teletömött "akciók" alatt majdnem lekapcsoltam a filmet. Ha otthon vagyok, meg is teszem és az M:I újabb tizensok évre el lett volna téve. De dolgozóban voltam, ott meg el kell valamivel ütni az időt (szó szerint állt a "ha nincs jobb, ez is jó" élethelyzet). Amikor pedig végre meghallgatásra került fohászom, és a nyögvenyelés kikerült a képből, bumm... Jött a hihetetlen, de tényleg hihetetlen akciójelenetek. Ethan Hunt maga a Termiantor! Pfujj!

 

Mission Impossible III: erre a filmre azért voltam kíváncsi, mert J. J. Abrams bácsi rendezte, és érdekelt, hogyan teljesít, ha nem sci-fit rendez vagy producerál. Hát... Felemás. A sztori maga gáz és a végső leszámolás igen langyos, viszont a kezdés az parádés, és van egy szakasz a filmnek, aminél már majdnem kalapot emeltem... De aztán mégsem, sajnos beigazolódott az, amire már az elején gondoltam. Hiába no, Hollywood, van, amit nem lehet meglépni bizonyos filmekben.

 

Konkrétan arra gondolok, hogy Hunt nőjét nem lőtték főbe.

 

Nem egy akció-klaszsikus, de az M:I II. után kifejezetten kellemes alkotás volt, legalábbis arra a két órára, amíg tartott.

 

Mission: Impossible - Ghost Protocol a hullámzó tendencia miatt (egy tetszik, egy nem, egy tetszik...) itt semmi jóra nem számítottam, pláne a rendező személye miatt, hiszen Brad Bird eddig csak animációs filmeket készített (noha azok közül kettő is a kedvenceim között van, sőt, ha nem lenne a How to Train Your Dragon, akkor valószínűleg a The Incredibles lenne a kedvenc animációs filmem). Plusz, negyedik rész, kiöregedett Cruise-zal... Eh... Nos, talán az egyetlen, ami nem tetszett, hogy szétrobbantották az előző rész végét, ez viszont annyira nem baj, hiszen az így összehozott vérfrissítés jót tett a szereplőknek. Simon Pegg mondjuk hozza önmagát, viszont Jeremy Renner lazán leakciózza Huntot a képernyőről. Viszont, ezt azért tehette meg, mert Ethan Hunt elvesztette szuperképességei egy részét, így például már képes megsérülni, és azért lelassul, ha egy BMW-vel hat emeletet zuhan. És ez jó! Ethan Hunt amúgy ebben a részben volt a legszimpatikusabb, de még mindig olyan irritáló, mint a Brosman-féle James Bond.

(Nálunk amúgy miért lett Fantom Protokoll? A szellem szó nem elég menő?)

 

Brókerarcok: tetszetős kis film volt, csak befejezhették volna a filmet. A témában mondjuk a Tőzsdecápák messze jobb film (utalnak is rá rendesen :D), de ez is élvezetes mű.

 

Kiss Kiss Bang Bang: hogy ezt én miért nem láttam eddig? Robert Downey Jr. hoz egy idétlen, töketlen tolvajt, Val Kilmer a vagány, meleg magánnyomozót, Michelle Monaghan ( :love: ) pedig egy szexi hollywoodi nyuszit, aki úgy vonzza a bajt, mint vasorrú bábát az elektromágnes. Idétlen, őrült, de könnyfakasztóan vicces jelenetek egész sora, ami miatt nem lehet nem szeretni ezt a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légy erős, de egy sci-finél sem létkérdés, max ajánlott. :P Viszont, ez a film az előzetesek alapján rohadtul nem tud izgatni, nincs benne semmi, amire azt mondom, igen, erre be kell fizetnem. Márpedig ami nem érdekel, arra minek dobjak ki akárcsak öt forintot? Hülyeség lenne, pláne, ha aztán tényleg nem tetszik a film. Vagy ebben az esetben visszafizeted nekem te a jegy árát? Mert akkor szívesen elmegyek rá moziba. ;):D

Megvárom, hogy néhány itteni ember mit mond róla, aztán elválik, hogy megéri-e a pénzt.

 

Az meg, ami engem igazán érdekel egy filmben (sztori, karakter), az a monitoromon is működik. Legfeljebb utólag csalódott leszek, hogy nem moziban néztem. Mint a Battleship esetén, de ott sem a látvány miatt éreztem úgy, hogy ezt moziban kellett volna látnom, hanem mert megérdemelték volna a készítők és a film, mert két órára egy önfeledten szórakoztató filmet teremtettek, az ilyet pedig szívesen támogatom. Ha ezzel is így járok, ezt is megveszem BR-en, azt csókolom.

 

 

Ami nem érdekel, arra én sem megyek el, ebben egyetértünk. De a moziélmény számomra egyáltalán nem pénzkérdés, soha nem bántam még meg a kifizetett pénzt, mert egyáltalán nem azt nézem, megéri-e a jegy árát a film. Ez túl racionális és élményidegen. De nem vagyunk egyformák. :P

 

Monitoron nézni filmet - hát nem tudom. Soha nem vetemednék ilyenre, inkább nem nézem meg. Lucas szerint is a moziélmény 50%-a a kép és 50%-a a hang. Nos, monitoron számomra egyik sem teljesül. De nem vagyunk egyformák. :P

 

 

Ja, és még mindig nem BR, hanem BD. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legszívesebben kikapnám Natalie-t Thorpapa karjaiból. :D

 

thordwposter.jpg

 

 

A J. Reacher nekem is bejött. Tomi nagyon jókat bunyózik benne. :D

A Csatahajó is tetszett de nekem egyelőre semmilyen formában nem kell.

A M:I bejövős, a másodikat még nem láttam és nem is akarom megnézni, a harmadik úgy-ahogy bejön, a negyedikre meg alig emlékszem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Monitoron nézni filmet - hát nem tudom.

Full HD-felbontású nagy méretű monitoron már egészen jól lehet mozizni :) Nekem legalább is remek élmény, pláne, hogy tv szinten sz*rul vagyunk ellátva, és amíg nem szakad rám egyik bank sem, marad a monitor :P

Egyébként jellemzően az ilyen fajta űrsci-fik többnyire nem szoktak bejönni, ezért még nagyon meggondolom a mozit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nem érdekel, arra én sem megyek el, ebben egyetértünk. De a moziélmény számomra egyáltalán nem pénzkérdés, soha nem bántam még meg a kifizetett pénzt, mert egyáltalán nem azt nézem, megéri-e a jegy árát a film. Ez túl racionális és élményidegen. De nem vagyunk egyformák. :P

Elég racionális figura vagyok, de ezt azért nem ésszel választom ki, hanem azon egyszerű módon, hogy érdekel-e. Csalódni még én sem csalódtam egy filmben sem a moziban, de ez azért van, mert minden filmről elsőre eltalálom, hogy az nekem bejön-e vagy sem. Sohasem tévedtem még! Ja, és már csak azért sem bánok meg ilyesmit, mert az az elvem, hogy amíg nem puskával kényszerítenek, addig semmi okom óbégatni. :)

A Battleshipnél is tudtam, hogy azt moziban kellett volna látnom, csak akkor nem volt pénzem. És sajnos a jegyszedő kislányt nem hatja meg, hogy nem pénz kérdése a mozi. Meg a korgó gyomromat sem. Szóval ezen a ponton mégis pénzkérdés. Ez a Gravity, vagy bármi más, aminél nem érzem úgy már az előzetes hírek, videók alapján, hogy van benne valami, ami érdekel, akkor nem fogok azzal a kevés pénzemmel, ami van, kísérletezni. Majd ha jobban fogok keresni, és lesz fölös pár ezrem, akkor oké. Így viszont inkább a költséges hobbimra (filmekhez kapcsolódó dolgok gyűjtése), vagy a munkaeszközömre költöm azt a pénzt, és csak arra megyek el, ami érdekel.

 

Monitoron nézni filmet - hát nem tudom. Soha nem vetemednék ilyenre, inkább nem nézem meg. Lucas szerint is a moziélmény 50%-a a kép és 50%-a a hang. Nos, monitoron számomra egyik sem teljesül. De nem vagyunk egyformák. :P

Sz*r neked. Én köszönöm, nagyon jól megvagyok a full HD, szobám méretéhez éppen ideális monitorommal, ami egy 1080p-s BR-rippel, jobb esetben bolti DVD-vel, még jobb esetben bolti BR-rel sokkal jobb képet ad, mint bármelyik mozi, amihez remek kis 5.1-es hangrendszer csatlakozik a szomszédok legnagyobb örömére (még nagyobb örömük lesz abban, hogy 7.1-re bővítem az új gép érkeztével). :D Plusz nem utolsó szempont, hogy itt egy ágyban fekve nézem egyedül, nem ülve, száz idegennel körülvéve, akik közül általában 98-at a francba küldenék el. :)

 

Ja, és még mindig nem BR, hanem BD. :)

Nekem az már BR marad, mert rohadtul mindegy. :P Hazánkban úgyis mindkettő elfogadott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sz*r neked.

Nem lehetne az ilyeneket mellőzni? Főleg amikor oda is van írva, hogy nem vagyunk egyformák? Miért lenne sz*r neki? Csak leírta, hogy miként látja az audiovizuális élményt. Nem sz*rozott, csak a véleményét írta le normálisan. Ne legyünk már vele lekezelőek ha kérhetném. Köszi. :)

 

Blue-Ray, tehát BR. Tudom persze hogy Blue-Ray Disc, de akkor pedig BRD, semmiképp BD.

BD -nek hívják a világon mindenhol, ez az elfogadott. :) Persze ezt lehet vitatni, de csak mint érdekességként.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A monitoros kollégák ugye viccelnek hogy jobb a monitoron a moziélmény mint a 6-szor akkora vásznon? Nekem egy 24" colos full hd-s ledes monitorom van 9 hónapos ami k*rva nagy a szobámhoz képest és gyönyörű képe van De azért ne hasonlítsuk már össze a jóval nagyobb vászonnal. Ég-és föld a különbség a mozi javára. Természetesen ezen mozivászon bármely tv-t - legyen az plazma vagy lcd - megveri élményben. Mégpedig azért mert egy tv is jóval kisebb mint a vászon. Nem tudnak olyan tv-t csinálni ami csak megközelítené a moziélményt. Nem véletlenül van a szupergazdagok moziszobájában is vászon, nem holmi tv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A monitoros kollégák ugye viccelnek hogy jobb a monitoron a moziélmény mint a 6-szor akkora vásznon? Nekem egy 24" colos full hd-s ledes monitorom van 9 hónapos ami k*rva nagy a szobámhoz képest és gyönyörű képe van De azért ne hasonlítsuk már össze a jóval nagyobb vászonnal. Ég-és föld a különbség a mozi javára. Természetesen ezen mozivászon bármely tv-t - legyen az plazma vagy lcd - megveri élményben. Mégpedig azért mert egy tv is jóval kisebb mint a vászon. Nem tudnak olyan tv-t csinálni ami csak megközelítené a moziélményt. Nem véletlenül van a szupergazdagok moziszobájában is vászon, nem holmi tv.

 

 

LIKE. Plusz ehhez jön még a hang, amit nem tudsz hazavinni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blue-Ray, tehát BR. Tudom persze hogy Blue-Ray Disc, de akkor pedig BRD, semmiképp BD.

 

Frenkie, a hivatalos rövidítése a Blu-ray Discnek a BD. R2 jól mondta. a ray-t nem írják bele a rövidítésbe, a BD a Sony által meghatározott hivatalos rövidítés! A BR nem hivatalos, csak elfogadott, de én se nem szeretem se nem használom. Nálam BD marad ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én köszönöm, nagyon jól megvagyok a full HD, szobám méretéhez éppen ideális monitorommal, ami egy 1080p-s BR-rippel, jobb esetben bolti DVD-vel, még jobb esetben bolti BR-rel sokkal jobb képet ad, mint bármelyik mozi,

 

Ezt gondolom viccből írtad. Ne haragudj de ennél képtelenebb marhaságot rég olvastam, pedig téged értelmes embernek gondollak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehetne az ilyeneket mellőzni? Főleg amikor oda is van írva, hogy nem vagyunk egyformák? Miért lenne sz*r neki? Csak leírta, hogy miként látja az audiovizuális élményt. Nem sz*rozott, csak a véleményét írta le normálisan. Ne legyünk már vele lekezelőek ha kérhetném. Köszi. :)

 

 

 

Én köszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehetne az ilyeneket mellőzni? Főleg amikor oda is van írva, hogy nem vagyunk egyformák? Miért lenne sz*r neki? Csak leírta, hogy miként látja az audiovizuális élményt. Nem sz*rozott, csak a véleményét írta le normálisan. Ne legyünk már vele lekezelőek ha kérhetném. Köszi. :)

Azt írta, és most idézem:

Monitoron nézni filmet - hát nem tudom. Soha nem vetemednék ilyenre, inkább nem nézem meg.

Erre értettem, hogy "sz*r neki" (ironikus, hogy utólagosan azért tettem bele egy emotikont, hogy ne legyen félreérthető... hát, nem jött be... :| ), mert szerintem ez az, hiszen így rengeteg remek filmről marad le. Nehéz mindenre elmenni moziba, már csak azért is, mert sok filmet be sem mutatnak nálunk. Kijelentése szerint ezeket ő meg sem nézi. Persze, ha ez neki jó, lelke rajta, de attól én még sajnálhatom emiatt.

Nem mellesleg, ezzel a kifejezéssel sokszor élek a mindennapokban, ezáltal itt is, és az esetek többségében nem lekezelő szándékkal, hanem mert tényleg úgy gondolom, hogy X állapot sz*r. De jó, hogy tíz év után feltűnik...

 

A monitoros kollégák ugye viccelnek hogy jobb a monitoron a moziélmény mint a 6-szor akkora vásznon?

Ezt gondolom viccből írtad. Ne haragudj de ennél képtelenebb marhaságot rég olvastam, pedig téged értelmes embernek gondollak. :D

Frenkie, légy oly kedves és szíves, idézd már be nekem pontosan azt a részt, ahol azt írtam, hogy a monitoron jobb az élmény. Örülök, hogy hirtelen "közellenséggé" váltam, de azért olyannal támadj már le, amit leírtam, az hatásosabb lenne. :P És én azt írtam, hogy, és veled ellentétben én tudok idézni, mert ezt valóban leírtam, figyeld:

Én köszönöm, nagyon jól megvagyok a full HD, szobám méretéhez éppen ideális monitorommal, ami egy 1080p-s BR-rippel, jobb esetben bolti DVD-vel, még jobb esetben bolti BR-rel sokkal jobb képet ad, mint bármelyik mozi, amihez remek kis 5.1-es hangrendszer csatlakozik a szomszédok legnagyobb örömére (még nagyobb örömük lesz abban, hogy 7.1-re bővítem az új gép érkeztével). :D Plusz nem utolsó szempont, hogy itt egy ágyban fekve nézem egyedül, nem ülve, száz idegennel körülvéve, akik közül általában 98-at a francba küldenék el. :)

Batya meg a paripa, te is ezt idézted be. :o De ha neked a "megvagyok" szó a "jobb" szinonímája, akkor nem szóltam, bár ez esetben kérnék egy Frenkie-magyar szótárat, hogy tudjam, miről beszélsz, mert az én szótáramban mást jelentenek ezek szerint egyes szavak. :D

Az viszont tény, hogy jobb szeretek otthon filmet nézni, mert a HD monitor vagy TV sokkal jobb képet ad már csak technológiájából is, mint a vászon (ahogy Bomarr írta, a 3D homályos - és nekem sajnos nincs havi több ezrem, hogy minden filmiért Pestre rohangásszak, sajnálom, ha ez valakiben lelki traumát idéz elő, nos, sz*r neki [most mindkét értelemben használva van ;)]). És a moziközönséget akkor is a pokolba kívánom, ha nem az ismerőseimből áll. Viszont ez sem jelenti azt, hogy jobbnak tartanám az élményt. ;)

És soha egy büdös szóval sem írtam, hogy jobb lenne a monitoron az élmény, szóval ha kérhetem, ha már kritizálva vagyon a véleményem, legalább olyat kritizálj, amit írtam, ne olyat, amit belelátsz. ;) Ha lehetne, saját mozitermem lenne, de sajnos csak egy író/biztonsági őr vagyok, akinek csupán egy szobára telik és arra, hogy havonta egyszer elugorjon olyan filmekre moziba, ami érdekli. Ennyi.

 

Tudom, hogy a BD a hivatalos, de amikor rászoktam a másikra, akkor - legalábbis hazánkban - éppen senki sem tudta, melyik a hivatalos, így megmaradt ez. Megszoktam, erre áll rá a kezem. És ha nem írtam le eddig a BR-t vagy egymilliószor ezen és más fórumokon anélkül, hogy bárki is fennakadt volna rajta, akkor egyszer sem. Csak arra válaszoljatok, hogy lett ez hirtelen, évek után olyan k*rva nagy baj pár óra leforgása alatt...? :facepalm: De legyen meg a te akaratotok, legyen BD. Na, mindenki megnyugodott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok?

Roland Emmerich rebootolni akarja a Csillagkapu mozifilmet, már egész jól folynak a tárgyalások az MGM-el. Ráadásul nagyszabású trilógia lenne!

 

Stargate Reboot Will Be a Trilogy Reveals Roland Emmerich

http://www.movieweb.com/news/stargate-reboot-will-be-a-trilogy-reveals-roland-emmerich

We went to MGM, who has the rights, and we proposed to do a sequel, but as a reboot. We want to reboot it as a movie, and then do three parts. And that's what we're doing right now. Pretty soon, we are going to have to look for a writer and star.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen ezen mozivászon bármely tv-t - legyen az plazma vagy lcd - megveri élményben.

Kár hogy nálam nem igy van. Ez nem vicc hanem tapasztalat. A vicc az amit a mozik nyújtanak. Elmosódott, életlen kép (hiába sokkal nagyobb ha egyszer rosszabb) plusz gyakran a legjobb budapesti mozikban is gyatra, nem kiegyensúlyozott hangzás. És akkor még nem is beszéltem a közönségről akik önmagukban rendre képesek elb*szni egy film nézését. A Baljós Árnyaknál volt a legszembeötlöbb. Hazajöttem a 3D moziról, öszintén szólva meglehetősen csalódottan. Kiváncsiságból belenéztem fél percre a letöltött HD verzióba a TV-men. Ezerszer jobb volt. De emlékszem amikor a John Cartert néztem anno a moziban és a gyatra 3D teljesen elcseszte a képet és úgy néztek ki a nagytotálok mintha egy terepasztalon néznék kis maketteket, az járt a fejemben hogy na ez otthon mennyivel pazarabb lesz (és tényleg). Nálam mondjuk az sem nyom keveset a latba, hogy szeretek ágyból filmezni és erre érthető okokból csak otthon van lehetőség. Én mindenesetre ma már ha igazán várok egy filmet inkább meg is tisztelem azzal, hogy nem a gyengébb verziót választom vagyis nem moziban nézem hanem itthon, ahol tényleg ki lehet élvezni a filmet (kivéve persze ha sok más ismerős is várja az adott filmet és jó közösségi élmény együtt beülni). Az utóbbi időben is inkább olyanokra ültem be, ahol érdekelt de csak módjával (pl. World War Z). Szerintem a mozi felett eljárt az idő, és a nézői szokások alapján ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül.

Egy-két kivétel néz csak ki. Ez a Gravity pont ilyennek tűnik. Itt mintha lenne értelme a 3D-nek és a mozinak.

 

De ettől persze te és mások nyugodtan élvezhetitek a mozit. Nem mondom, hogy csak igy lehet hozzá állni, de légyszi fogadd el: ilyen vélemény is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Elegem van már, hogy nem tudnak új dolgokat kitalálni...csak régiekhez hozzányúlni.

 

Pl itt van az új Robotzsaru. :D Jó, nem néz ki rossznak... :D de maga az elv, hogy már csak feldolgozásokat csinálnak, kicsit fárasztó.

http://www.youtube.com/watch?v=jBeSfnIT_Bw&feature=share

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem iszonyú rossznak néz ki. A trailer alapján remek példa lesz arra, hogyan kell valamit rosszul remake-elni. Felturbózzák a körítést, ezáltal természetesen azt is elszúrják, de előtte még kiölik belőle a lelket. Ez a Robocop előzetes alul múlta minden eddigi elképzelésemet a filmmel kapcsolatban.

 

Stargate reboot: meg még mi nem kéne? Van egy tisztességesen felépített világ, azt folytassák, ha már voltak olyan kedvesek, hogy a három sorozatból kettőt csak abbahagytak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tele van már a hócipőm ezekkel az újraforgatásokkal

Amúgy én se komálom ezt a Robotzsernyák újragondolást. Már el is döntöttem hogy meg se nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt gondolom viccből írtad. Ne haragudj de ennél képtelenebb marhaságot rég olvastam, pedig téged értelmes embernek gondollak. :D

Tehát, ha én inkább a gyönyörű szép, éles, remek színbeállításokkal rendelkező full HD-s monitoromon nézek meg szívesebben egy filmet, a fakó és homályos mozivászon helyett (legyen bármilyen nagy is), valamint a sok popcornnal és minden sz*rral zörgő, illetve a legapróbb baromságokon is irritálóan hahotázó, az esetek többségében idegesítő, és élményrontó közönség helyett a csendes szobám nyugalmában teszem mindezt, ebben az esetben már nem vagyok értelmes ember? Sosem voltam mozipárti (bár szívesen fizetek egy filmért, ha az tényleg érdekel, nem a pénzről van szó), jobban elvagyok az otthoni "mozimmal". Ezért is mozizom baromi ritkán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.