Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Star Trek - Into Darkness

 

Még mindig k*rva jó! Húgommal néztem meg (ő most látta első alkalommal, a 2009-es első film nagy kedvence.) Végig izgulta az egészet és rengetegszer dicsérte a filmet. A végén ezt mondta: "Rég izgultam ennyit filmen, ezek után már nagyon kíváncsi vagyok az új Star Wars filmre Abramstől!"

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna én is ezt gondolom a Grunde Match kapcsán.

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/elozetes/20130913-robert-de-niro-megint-egeti-magat-grudge-match-elozetes-sylvester-stallone.html

 

 

Az új Statham-film ahol Franco szája el lesz kenve.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok, sikerült az összes spoilert lelőnöd. Az fel sem merült gondolom hogy itt vannak akik nem olvasták a könyvet.

 

Bocsánat, spoiler mögé raktam, tegnap kimaradt. :(

 

Könyvből meg egyáltalán nem lőttem el semmit szerintem ami lényeges dolog, yonkers-i csatából semmit sem lőttem le, csak említés szintjén van benne meg a járműfelhozatalt említettem. Filmből sem lőttem se semmit ami a trailerben ne lett volna benne. De mégegyszer elnézést, figyelmetlen voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett Norbi! Valahogy én is ezen a véleményen vagyok.

Egyedül azon akadtam ki, amikor a fiatal doki

fejbelőtte magát :lol:

 

A folytatását nagyon várom, és bár nem olvastam a könyvet, remélem, lesznek még a kerettörténetéből elemek benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett Norbi! Valahogy én is ezen a véleményen vagyok.

Egyedül azon akadtam ki, amikor a fiatal doki

fejbelőtte magát :lol:

 

A folytatását nagyon várom, és bár nem olvastam a könyvet, remélem, lesznek még a kerettörténetéből elemek benne. :)

 

 

Először azt hittem szimplán elesett mert pont nem néztem oda egy másodpercre, mondom ennyitől betört a feje vagy, mi? Utánna mondta Gerry, hogy fejbelötte magát. Hát gyorsan feladta :D

 

Azért tetszett, hogy nem mentek a siratások mikor megharapták őket, meg a "minden rendben lesz" duma. Fejbe lötték magukat vagy kézigránát és el volt intézve :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak Isten bocsájthat meg

 

10/10. Aki eredetiségre vágyik remek fényképezéssel és hangulattal, ráadásul nem ódzkodik a nyomott, néhol már depresszív feelingtől, annak jó szívvel ajánlom ezt a filmet. Eszméletlen volt végig!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rush / Hajsza a győzelemért

 

 

Nagyon halvány gyerekkori emlékeim vannak Lauda balesetéről, de igazából az egész sztoriról nem sokat tudtam. No persze a nevek ismerősek voltak, de a Hunt vs. Lauda párharc ilyen mélységekben ismeretlen volt előttem, tulajdonképp csak a második Lauda korszaktól követtem a F1-et, akkor imádtam az egészet. Ebből kifolyólag a Rush iszonyat tetszett: totál hitelesnek tűnt, elkalauzolt egy olyan világba, egy olyan korba, mire mindig is kíváncsi voltam.

 

A F1 akkori világába betekintés a két pilótán keresztül zseniálisan van megoldva. Eleve nagyon jól megírt karakterek – még ha esetleg kiszínezettek is -, mindkettőt lehet utálni és szeretni is, az őket megformáló színészek pedig maximálist nyújtják. Borzasztó jó volt a háromnyelvű film, felirattal, sokat hozzátett az élményhez. A látvány hibátlan, nincsenek klisészerűen kihegyezett érzelmi csúcspontok, Lauda kórházi kezelésének meg egyszerűen brutális. Az autók nagyvásznas száguldása, a hangok, mind-mind a MOZIélményt erősítették. Újra. Csupán egy icipici dolog zavar: ezt megint nem tudom megmutatni a gyerekeknek, pedig az autóversenyzés miatt talán még tetszene is nekik. Másrészről viszont a korhatár egyben jelzi a film komolyságát is.

 

Azért kíváncsi lennék, ehhez Hunt mit szól volna…

 

 

90%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Croodék: nagyon tetszett. Végig mozgalmas volt és poénos, de első sorban iszonyú látványos. Az Epic-cel van egy szinten, a környezet néha talán még szebb is, viszont a karakterek azért egy fokkal jobbak az Epic-ben. :) 7,5/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rush / Hajsza a győzelemért

 

 

Nagyon halvány gyerekkori emlékeim vannak Lauda balesetéről, de igazából az egész sztoriról nem sokat tudtam. No persze a nevek ismerősek voltak, de a Hunt vs. Lauda párharc ilyen mélységekben ismeretlen volt előttem, tulajdonképp csak a második Lauda korszaktól követtem a F1-et, akkor imádtam az egészet. Ebből kifolyólag a Rush iszonyat tetszett: totál hitelesnek tűnt, elkalauzolt egy olyan világba, egy olyan korba, mire mindig is kíváncsi voltam.

 

A F1 akkori világába betekintés a két pilótán keresztül zseniálisan van megoldva. Eleve nagyon jól megírt karakterek – még ha esetleg kiszínezettek is -, mindkettőt lehet utálni és szeretni is, az őket megformáló színészek pedig maximálist nyújtják. Borzasztó jó volt a háromnyelvű film, felirattal, sokat hozzátett az élményhez. A látvány hibátlan, nincsenek klisészerűen kihegyezett érzelmi csúcspontok, Lauda kórházi kezelésének meg egyszerűen brutális. Az autók nagyvásznas száguldása, a hangok, mind-mind a MOZIélményt erősítették. Újra. Csupán egy icipici dolog zavar: ezt megint nem tudom megmutatni a gyerekeknek, pedig az autóversenyzés miatt talán még tetszene is nekik. Másrészről viszont a korhatár egyben jelzi a film komolyságát is.

 

Azért kíváncsi lennék, ehhez Hunt mit szól volna…

 

 

90%

 

Hevesen bólogatok. Forma1-es rajongóként minden pillanata kincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem én is a RIDDICK-et. Két barátommal néztem a filmet, akik hozzám hasonlóan kedvelik ezt a sorozatot.

 

A sok negatív visszhang nem vette el a kedvemet, és ilyenkor mindig felteszem a kérdést, hogy mi is volt ebben olyan kegyetlenül sz*r? Én és a két barátom ugyanis remekül szórakoztunk a filmen (jó értelemben) és a többi nem számít, nem is érdekel. Nem, nem tartom a legjobb résznek (számomra az még mindig a második - igen tudom, azt is kegyetlenül lehúzták anno, ma már engedékenyebbek vele szemben).

 

Ami még vicces kicsit, hogy anno a 2. részt azért húzták le, mert nem hasonlított az elsőre, a 3. részt meg azért, mert hasonlított az elsőre. Pff... na mindegy.

 

Bocsi, R2, ebben most nem értünk egyet, de nem is kell mindig mindenben egy húron pendülnünk! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Bocsi, R2, ebben most nem értünk egyet, de nem is kell mindig mindenben egy húron pendülnünk! ;)

 

 

Az égvilágon semmi gond nincs ezzel, nem vagyunk egyformék. Ha mindenben egyetértenénk, akkor én lennék Te, Te meg én. Az meg nem jó.

 

Nem lepődök meg rajta, hogy Neked bejött, a neved alapján valahol elvárható is volt. Egyébként nekem is a második rész a kedvencem, s ezzel sem önmagában az volt a bajom, hogy hasonlít az elsőre, hanem hogy gyakorlatilag ötlettelenül ugyanaz. De az is hagyján, viszont azoktól a dialógusoktól fogtam a fejem.

 

Ha egyáltalán valaha meg is veszem, lehet, otthon hang nélkül nézem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, spoiler mögé raktam, tegnap kimaradt. :(

 

Könyvből meg egyáltalán nem lőttem el semmit szerintem ami lényeges dolog, yonkers-i csatából semmit sem lőttem le, csak említés szintjén van benne meg a járműfelhozatalt említettem. Filmből sem lőttem se semmit ami a trailerben ne lett volna benne. De mégegyszer elnézést, figyelmetlen voltam.

 

 

Semmi baj. Küldesz egy láda sört és minden bűnöd feloldozást nyer. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak Isten bocsájthat meg

 

10/10. Aki eredetiségre vágyik remek fényképezéssel és hangulattal, ráadásul nem ódzkodik a nyomott, néhol már depresszív feelingtől, annak jó szívvel ajánlom ezt a filmet. Eszméletlen volt végig!

Én mindenképp meglesem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

This is the end! Rég nem láttam ennyire elborult és ennyire jó vígjátékot. Társaságban néztem, de szakadtunk a röhögéstől, és párszor le is fordultam a székről. Ennyi eszement állatot összehozni egy filmre...és ráadásul mindenki magát alakította, szóval előny ha valaki ismeri őket és a filmjeiket, több poén át fog jönni. Érdemes megnézni a stáblistát, mert nem kevés híres színész van a filmben. Történet annyi, hogy Seth Rogen-hez jön a haverja, Jay látogatóba, aztán elmennek James Franco házavató partijára, ami tele van hírességekkel. Majd egyszer csak elszabadul a pokol odakint, és 6an bent ragadnak a házban. De van náluk elég drog és pia hogy átvészeljék amíg megmentik őket, ha megmentik. :D Mindenhol 8as vagy afölött kapott pontokat, még a kritikusok is 84%ot adtak rá, és nem is csoda, mert iszonyúan el lett találva ez a film. 9/10.

This-Is-The-End-Rogen-Franco-Hilcbl.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=j463qtCRlxk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam valamit, amit erősen ajánlok megnézésre:

 

 

 

 

triangleheader_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Triangle

 

Még mindig sokszor meg tud lepni egy-egy mozi sikere/sikertelensége, még mindig rá tudok csodálkozni néha a különféle pontozásokra, amik állítólag hivatottak értékítéletet mondani a filmekről … Most épp ennél a filmnél történt ez meg, fejcsóválva bámulom az imdb 6.8-as értékét, s bosszankodva csodálkozom, hogy ez, 2009 óta hazánkba miért is nem jutott el. Pedig egyszerűen zseniális.

 

A Triangle – talán Háromszög, de még magyar címe sincs -, kegyetlen jó film. Olyan film, amiről jóformán semmit nem szabad elmondani, még csak támpontokat sem célszerű adni, megnevezni más mozikat – mert jelentősen befolyásolhatja a filmélményt. Így hát meglehetősen nehéz dolog írni is róla, pedig az ember szíve szerint világgá kiabálná, mit is látott, ugyanakkor meg ismeretlensége miatt beszélgetni is nehezebb róla – már pedig ha valamiről lehetne, akkor ez bizony az. A történetről annyit el lehet árulni, hogy egy fiatal társaság kihajózik a tengerre, ahol egy viharban hajótörést szenvednek, ám hamarosan fel tudnak szállni egy épp arra járó óceánjáróra… a többi a képzeletetekre van bízva. Egyébként a mozi talán leggyengébb része ez az egész vitorlázásos, az alkotók próbálnak minket megismertetni a főbb karakterekkel – ámde ennek sem sikere, sem jelentősége nincs.

 

Rég láttam ennyire megdöbbentően csavaros sztorit, ennyire figyelmet igénylő filmet. Nem az első ebben a témában – s biztosan nem is az utolsó -, azonban talán az első, ami ezt a témát ebből a megközelítésből tálalja. Sok helyen horrornak van aposztrofálva, én inkább egy kib@szott jó thrillerként tudok rá tekinteni, hisz végig inkább izgalmas, mint félelmetes. A fiatal, s számomra ismeretlen színészgárda nagyon jó, karaktereik szerepét tekintve meg pláne. A mezőnyből természetesen kiemelkedik a szőke csaj, aki a borítókon, posztereken is szerepel: Melissa George (Jess). Most olvastam, hogy először Lindsay Lohannak szánták a szerepet, szerintem nem jártunk rosszul, hogy nem ő kapta. A csaj, amiken keresztülmegy, a komplett szitu, amit játszik, meglehetősen kemény és összetett – a zavarodott tekinteten túl komoly munka lehet alakításában.

 

Nagyon tetszett a helyszín, ahol a mozi eseményei történnek: hiteles, egyszerre klausztrofób és tágas, köszönhető az események láncolatának. Az eseményeknek, amik megdolgoztatják a szürkeállományt, amik első alkalommal megdöbbenést, majd pedig elégedett csettintést váltanak ki a nézőből. Irtó okosan szerkesztett történet, már közben lehet rajt agyalni, de igazából utána. Most akkor mi is volt? Ez hogyan? És akkor az, hogy? Persze, lehet a hibákat is keresni, mint minden ilyen filmnél eleve benn van a pakliban néhány elvarratlan szál – ugyanakkor a tökömet sem érdekelte nézés közben, annyira magával ragadó volt, amit láttam a képernyőn. S nem is önmagában az izgalom miatt, hanem az ötlet miatt.

 

Lehet, hogy valóban nem hibátlan mozi a Triangle. De hogy az utóbbi idők legnagyobb élményét nyújtotta, az biztos. S legvégül nem bírom ki, hogy spoiler mögé ne írjam le, mihez lehet a mozit viszonyítani (történésekről nem írok, csupán csak útmutatónak néhány címet) :

 

 

 

 

Időtlen időkig, Supernatural S3Ep11, Potter 3 – az időnyerős rész :)

 

 

 

 

 

 

.

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stephen Lang után Arnold Schwarzenegger? Nem utolsó sorban, Schwarzi és Cameron újra összeáll? Egy Avatar filmben? Hol írjam alá a foglalót a mozi legjobb ülőhelyéért? :clap2::yes:

És ugye majdnem Michael Biehn kapta meg az Ezredes szerepét az Avatarban.

Ezek után remélem ott lesz Arnie osztagában, mint tizedes :D

Bill Paxton meg mondjuk Selfridge utóda lehetne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.