Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én nem szeretem a 2001-et, nem is emlékszem erre a jelenetre. Viszont a Gravitáció tetszett, és szerintem bőven hozza az űrérzést. Még számomra is az élvezhető űrfilmek közé tartozik.

Ez nem biztos, hogy jó nekem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az űr hideg, üres és depresszív.

Na, a Gravity-ben pont ez az űr. (A 2001-ben szvsz van egy kis romantikus mellékíz is az űrjelenetekben, itt még ennyi sincs.)

De nem elvont és elnyújtott, mint a 2001, amit speciel eme két tényező miatt én sem szeretek. Az űrjelenetek (főleg a kor tükrében) zseniálisak, de a film nagyon nem jön be (pedig HAL-9000 a kedvenc szemét komputerem :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem elvont és elnyújtott, mint a 2001, amit speciel eme két tényező miatt én sem szeretek.

Nekem is ez a bajom vele, rettentő unalmas film a túl hosszú jelenetek miatt. A Gravitáció pedig egy percig sem az, csak kapkodod a fejed. Nem tudom, milyen lesz majd képernyőn, de IMAX-ben fantasztikus volt a látvány is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, ahogy én viszonyulok a 2001-hez. Az elvontsága és a túl hosszúra nyújtott jelenetei azok, amelyek nekem sem tetszenek, valamiért mégis vonz a film. És a 2010 - A kapcsolat éve című folytatással talán a 2001 és érthetőbbé válik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon van Antal Nimród, és tartott egy előadást a Filmalap szervezésében, ahol beszélt az életéről, a filmes karrierjéről.

Összefoglaló itt és itt.

 

Nagy meglepetések értek. Pl kiderült, hogy

- majdnem ő rendezhette a Majmok Bolygója Lázadás filmet, csak ő igazi majmokkal akart volna forgatni, ezért visszadobta a projektet, így kapta meg Rupert Wyatt a melót :shocked:

- sok más rendezővel egyetemben ő is visszadobta a Drive forgatókönyvét, ami végül ugye nagy siker lett Ryan Gosling főszereplésével.. :shocked: (közönség nagy sóhaj közepette fogadta a hírt :D )

- A Vacancy - Az elhagyatott szoba filmje szerinte is olyan rossz, hogy ő se venné meg a filmet dvd-n :D

- A Predatorsnál meg bezárták 10 napra a forgatókönyvírókkal, és kb alkotnia kellett volna valami használhatót..Arra a melójára büszke, mert rajongója a lénynek.

- Következő hollywoodi filmterve, a Max a Robot , amivel visszatérne a szerzői filmesek körébe. Most győzködi Michael Shannont (Zod tábornok Man of Stellből), hogy vállalja el a főszerepet. :hmm:

antal11_600.jpg

Zárszóként eme kijelentése milyen igaz... :

Szerinte Magyarországon ugyanolyan tehetségek vannak, mint Amerikában, de itthon kishitűek az emberek. Amerikában ezzel szemben van egy „legyőzöm a világot” szemlélet, amit az itthoniaknak is át kellene egy kicsit venniük.
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két filmet is megnéztem a közelmúltban. Az egyik a R.I.P.D. volt amit nagyon rendben találtam. Igazán jól szórakoztam rajta, remek popcorn múvi kellemes poénokkal. :) A másik a Szörny egyetem, ami pedig méltó az elődjéhez, remekül vezeti fel Mike és Sully előéletét. A Szörny RT. sem volt az az agyatlan mese, és itt is megvan a mondanivaló. Egyszóval remek előzmény készült. A legnagyobb poén

a csiga sprintelése volt az órára. Na azon konkrétan percekig röhögtem. :lol2:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véletlen egybeesés? Én pont tegnap néztem meg a Monsters University-t. :D Valóban jó kis mese, s itt nem tudom azt mondani, hogy a folytatás (vagy jelen esetben az előzmény) gyengébb, mint az első rész. Sőt, talán még jobban is tetszik (pedig a Szörny RT.-t is igencsak szeretem). Akinek az tetszett, annak valószínűleg ez is tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár gondolat eszembe jutott a múltkori spoilerüggyekkel kapcsolatban. Akkor nem írtam róla, de új dolgok is előkerültek azóta. Tehát,szerintem a trailer nem az(marhák is lennének a stúdiók lelőni egy filmnek a lényegét a bemutató előtt), mert az csak képeket mutat egy filmből. Magát az odavezető megoldást nem. Szerintem itt van a félreértés a két tábor között. Az egyik azt mondja hogy mivel a trailerben látható egy jelenet, arról beszélni már nem spoiler, csakhogy sokan így elárulják az odavezető utat is. Mert a főkérdés(legalábbis nálam) az az hogy hogyan jutunk el, milyen megoldásokkal a trailerben látható jelenetekhez. Mert ha már tudod az odavezető utat akkor nem lep meg semmi a filmben. Tehát nem csak a film vége a spoiler.

Mondok egy példát. Az Ep3 elött mindenki tudta(sőt azelött is) hogy a Köztársaságból Birodalom lesz a Jediket kiírtják, megszületnek az ikrek, Anakinból meg Vader lesz. Igenám de a kérdés a hogyan volt. Ezért volt izgalmas a film. Ha valaki a 66-os parancsot elötte elárulja az már elég spoileres.

Volt itt arról is szó hogy hát bizni kéne az emberbnen aki leírja a véleményét hogy az nem spoileres. Csakhogy ha ő az első táborba tartozik azt gondolja hogy amit leír nem spoiler. Nem véletlenül van az hogy másnap hitetlenkedve írtak be hogy ők mit spoilereztek. Máshogy gondolkodik a két tábor, ennyi.

S másik dolog hogy azért nehéz itt beszélni a filmekről, mert nagyjából a fórumozók fele megnézni moziban az adott filmet alaposan kibeszélik, majd feledésbe merül. A másik fél meg 4 hónappal később megnézi mikor megjelenik dvd-n, és akkor már senkit nem érdekel a vélemény mert már rég letünt azóta az a film.

Legalábbis én ezt vettem észre. Persze ez nem baj, sőt természetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

S másik dolog hogy azért nehéz itt beszélni a filmekről, mert nagyjából a fórumozók fele megnézni moziban az adott filmet alaposan kibeszélik, majd feledésbe merül. A másik fél meg 4 hónappal később megnézi mikor megjelenik dvd-n, és akkor már senkit nem érdekel a vélemény mert már rég letünt azóta az a film.

Bezony, ezt alaposan át is beszéltük pár napja moderátori körben, az általad vázolt helyzet is előjött, abból hoztuk végül össze azt, amit Ody alant linkelt (mindenkinek szól: megtekintése nem fakultatív jellegű ;)).

A beidézett szöveggel viszont hadd vitatkozzam kicsit. Egyrészt, ahogy írod, általában nem az egész fórum megy el moziba XY filmre, sokan maradnak "hátra", akik majd csak BD-n/DVD-n nézik meg. Szóval, ha a fórum felét már valami véletlen folytán nem is érdekelné a később születő vélemény (ami mondjuk szvsz meredek elképzelés, mindjárt taglalom, miért), a másik felét, akik szintén otthon tekintik meg, még érdekelheti.

De ez a "moziban látta, akkor már nem érdekli" dolog sem jól meglátás, úgy érzem. Sokan, főleg, ha tetszett neki a moziban, akkor újra megnézi otthon is. Újra éli az élményt, felfrissíti emlékeit, észrevesz olyanokat, amiket korábban nem. Én általában úgy élem meg, amikor először elindítom otthon a moziban már látott filmet, mint egy második első alkalom. Jobb képminőség, a visszatekerés, egy-egy jelenet újrázásának lehetőségei, sok esetben az angol eredeti meghallgatása (azaz: technikailag a filmet 100%-osan először otthon tudom élvezni emiatt), stb. Nem feltétlen fogok írni róla, ha csak nem változik valami korábbi állásfoglalásommal kapcsolatban, de általában nem szokott, ahhoz inkább éveknek kell eltelnie, semmint hónapoknak. De ettől függetlenül nagy kedvvel olvasom el például R2-D2 Iron Man 3 BD-s kritikáját, holott már olvastam tőle a filmről akkor is, amikor mozi után írt róla. Vagy Bomarrtól, Kudartól, Ody-tól, Karrde-tól, tőled, és hadd ne soroljam most tovább a neveket, mert kinyírom a fórum adatbázisát. :D Plusz, ilyenkor kiszélesedik egy-egy film tábora, előjöhetnek meglátások, témák, amiket olyan is megvitat, aki látta moziba, de ez vagy az benne fel sem merült, vagy nem vette észre.

Jó példa erre bármi, amikor régi filmekről beszélünk., alig pár poszttal lejjebb például a 2001 Space Odyssey-ről.

Sorozatokról ugyanez pepitában. Nemrégiben beszélgettünk egy tíz éve kinyírt sorozatról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoilerekről született egy általános megfogalmazás. Itt érhető el.

 

 

Köszi, elolvastam és egyet is értek vele.

 

Bezony, ezt alaposan át is beszéltük pár napja moderátori körben, az általad vázolt helyzet is előjött, abból hoztuk végül össze azt, amit Ody alant linkelt (mindenkinek szól: megtekintése nem fakultatív jellegű ;)).

A beidézett szöveggel viszont hadd vitatkozzam kicsit. Egyrészt, ahogy írod, általában nem az egész fórum megy el moziba XY filmre, sokan maradnak "hátra", akik majd csak BD-n/DVD-n nézik meg. Szóval, ha a fórum felét már valami véletlen folytán nem is érdekelné a később születő vélemény (ami mondjuk szvsz meredek elképzelés, mindjárt taglalom, miért), a másik felét, akik szintén otthon tekintik meg, még érdekelheti.

De ez a "moziban látta, akkor már nem érdekli" dolog sem jól meglátás, úgy érzem. Sokan, főleg, ha tetszett neki a moziban, akkor újra megnézi otthon is. Újra éli az élményt, felfrissíti emlékeit, észrevesz olyanokat, amiket korábban nem. Én általában úgy élem meg, amikor először elindítom otthon a moziban már látott filmet, mint egy második első alkalom. Jobb képminőség, a visszatekerés, egy-egy jelenet újrázásának lehetőségei, sok esetben az angol eredeti meghallgatása (azaz: technikailag a filmet 100%-osan először otthon tudom élvezni emiatt), stb. Nem feltétlen fogok írni róla, ha csak nem változik valami korábbi állásfoglalásommal kapcsolatban, de általában nem szokott, ahhoz inkább éveknek kell eltelnie, semmint hónapoknak. De ettől függetlenül nagy kedvvel olvasom el például R2-D2 Iron Man 3 BD-s kritikáját, holott már olvastam tőle a filmről akkor is, amikor mozi után írt róla. Vagy Bomarrtól, Kudartól, Ody-tól, Karrde-tól, tőled, és hadd ne soroljam most tovább a neveket, mert kinyírom a fórum adatbázisát. :D Plusz, ilyenkor kiszélesedik egy-egy film tábora, előjöhetnek meglátások, témák, amiket olyan is megvitat, aki látta moziba, de ez vagy az benne fel sem merült, vagy nem vette észre.

Jó példa erre bármi, amikor régi filmekről beszélünk., alig pár poszttal lejjebb például a 2001 Space Odyssey-ről.

Sorozatokról ugyanez pepitában. Nemrégiben beszélgettünk egy tíz éve kinyírt sorozatról.

 

Igen igazad van, nem is negatívumként hoztam fel hanem egyfajta jelenségként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elysium

 

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Valahogy többet vártam ettől a filmtől, főleg hogy egy számomra zseniális film(a District 9) rendezője készítette. A legnagyobb bajom vele hogy nincs benne semmi új, totál kiszámítható jelenetek, a történet már ezerszer elsütött, igazából izgalomra nem volt ok. A színészek hozták a kötelezőt(mondjuk Jodie Foster jól hozta a szemétláda Főnök szerepét). Látványosnak látványos, de sok nyúlás van szerintem a District 9-ből.

 

 

Pl a rendőrrobotok ugyanúgy terelték az embereket ugyanúgy őrök voltak mint a District 9-ben az emberek.

 

 

Egy átlagos sci-fi, semmi több.

 

 

Man of Steel

 

Itt már más a helyzet az utóbbi hetekben kiderült hogy nekem nagyon tetszett Superman "kezdete". Mivel én is szóltam pár spoiler miatt ezért mindent amögé fogok írni e filmmel kapcsolatban.

 

 

Mert lehet valakinek az is új hogy Superman a Krypton bolygóról származik. Én nagyjából annyit tudtam Superman-ről, hogy a Krypton bolygóról származik mely megsemmisült, de előtte őt kilőtték a világűrbe majd a Földön landolt ahol egy házaspár felnevelte Clark Kent néven. Felnőttkorában újságíró lett és beleszeretett kolléganőjébe Lois Lane-be. A főellensége Lex Luthor, és a Napunk miatt meg mert itt más a légkör meg a gravitáció mint szülőbolygóján ezért emberfeletti képességekkel rendelkezik. Gyerekkoromban bejutott nyugatról pár német nyelvü Superman képregény megnéztem őket de igazából nem érdekelt. A Christopher Reeves által fémjelzett filmeket sem láttam csak a 2005-ös Superman visszatért amire mára alig emlékszem.

Szóval ennyi az előtörténetem. Mikor olvastam hogy készül a "kezdet"-film meg hogy Nolan keze benne lesz(az nem zavart hogy nem rendezőként) már nagyon elkezdett érdekelni a film hisz a Nolan-féle Batman-trilógia szerintem a legzseniálisabb, legintelligensebb és legfelnőttesebb képregényfeldolgozás. Gondoltam hogyha Nolan keze benne van akkor hasonlót kapunk majd Superman esetében(teljesen olyat nem vártam hisz nem Nolan a rendező).

Aztán jött a trailer és szó szerint letaglózott. Szinte "láttam" benne Nolan munkáját. Különben én általában a trailerből meg tudom állapítani hogy mennyire fog nekem tetszeni a film.

Rátérnék akkor a filmre. Már maga a Krypton bolygó lenyűgözött. Nagyon jó és ötletes megoldások voltak a felhasznált technológiáról. Aztán jött Superman apja Russell Crowe személyében aki szerintem nagyon nagyot alakított. Aztán az izgalom hogy nemsokára vége a bolygónak és mit tegyenek. Azért belegondolva kemény az a szituáció mikor tutod hogy szinte mindenkinek vége így neked is és mégis döntened kell arról a jövőről amit te már úgysem látsz. Ezt is zseniális húzásnak tartom a filmben. A dráma fokozására aztán berobban a képbe Zod tábornok(Az írásom elejéből kiderül hogy én most hallottam a figuráról először :D) aki egyfajta faji alapon szelektálni. Tehát a bolygó pár óra múlva felrobban a népének annyi ez meg faji kérdést csinál a dologból. Már akkor gondoltam hogy ez nem normális.

Aztán jött az hogy 1 millárd kryptoni dns-ét belenyomták a kisgyerekbe majd elküldték a Földre. Már ez is mekkora óriási teher egyvalakinek és mekkora felelőséggel jár.

Aztán jöttek a földi gyermekévek amik sajnos a szokásos klisék. Rámegy a tahófalva az iskolából de ő ne üssön vissza. Ez már nagyon unalmas szerintem a filmekben. A buszos jelenet után mikor a kis dagadt gyerek átment az anyjával Clarkékhez az is irritált, mert hát csak megmentette a fiát, ha félni kéne tőle akkor nyilván nem menti meg .Ugyanakkor az nagyon tetszett hogy a földi szülei nem hazudtak neki mikor rákérdezett hogy mi a baj vele. Itt azért érdekes volt hogy milyen nyugodtan fogadta a hírt.

Aztán Zoddék kiszabadulása majd a Föld fenyegetése és a földiek bizalma Superman iránt. Ezek mind nagyon tetszettek. Ami kevésbé az Jonathan Clark halála. Addig már párszor láthatták az emberek mire képes a srác, nyugodtan megmenthette volna a fatert. Ez nekem nem volt logikus. Persze drámát akartak betenni, de ez egy kicsit erőltetett volt.

Lois Lane behozása a képbe remekre sikerült. Kb így képzeltem el anno. A végső csat tétje is baromira bejött. A terraformálás miatt kihalhat az emberiség, de ha megöli Zod-ot akkor a faja egyik utolsó képviselőjét nyírja ki. Tulajdonképpen az ilyen erkölcsi dillemák miatt jött be nagyon a film.

A látványvilágról annyit írnék hogy lélegzetelállító. Elképesztően monumentális volt a filmvégi csata Zoddal. A női alvezére is jó gonosz volt hogy utálni lehessen.

A végére pedig egy óriási felelőséggel megáldott lény(ő az utolsó a fajából, és benne van 1 milliárd kryptoni dns-e) maradt a Földön.

Szerintem zseniálisan összerakott film volt, a funkcióját betöltötte. Elindította Supermant egy olyan úton amiből bármi lehet és kellően jól lett elmagyarázva születése, Földre érkezése és szuperhőssé válása.

Persze vannak hibái is.

Pl mi a francért itélték el Zoddékat, hisza bolygó úgyis elpusztul. Fogtáka bűnözőket és biztosították számukra túlélést. Miért nem inkább egy tisztességes polgárt raktak be oda? Pár óra múlva vége a bolygónak erre birósági tárgyalást tartunk.

Vagy a végén egy szemüveggel eltakarják az arcát holott a Zoddal való harc közben már mindenki ismerheti az arcát.

 

Nem mondom hogy az év filmje de kellemesen csalódtam benne.

 

Viszont filmileg állítólag nem jó. Miért? Én mindig érzelmileg nézem a számra kedves filmeket, nem igazán figyelek arra ami nem jó esetleg szakmailag,

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Man of Steel...

Na igen, így, hogy nem ismered Superman előtörténetét, erősen felértékelődhet az emberben a Man of Steel. Mert sajnos az előző filmek, vagy éppen a sorozatok után újat ez a mozi már nem mutat. De ha szűzen ülsz le elé, akkor üthet.

Hogy mi a gond vele szakmailag, arra nem fogok választ adni, szerintem a szokásos blockbusteres baromságokat leszámítva egész jól összerakott film. Talán a sztorin még dolgozhattak volna kicsit, meg a fizikát nem feltétlen kellett volna az amúgy szvsz totál drámamentes jelenetek kedvéért feláldozni, de ennyi még belefér egy blockbusterbe, ha az jól van tálalva.

 

Számomra az volt a baj, hogy a tálalás bár jól nézett ki, de az íze már nem volt az igazi (amit eszméletlenül rontott a pocsék magyar szinkron, visszahallgattam a jó múltkor, te jó ég, Zod, mintha b*zi lenne - megjegyzem, a Star Trek: Into Darkness-ben Khan magyarhangja is azt a benyomást kelti). Újat nem mutat, a régi, bevált sablonokat meg úgy akarja lenyomni az ember torkán, hogy igazán csak a látványt piszkálták meg. Copy paste a Reevs-féle Superman 1-2.

 

Az ellenség felállása ugyanaz, mint a Superman 2-ben (hiába vannak itt többen Zodék, ugyanúgy csak a trió dorbézol), na jó, most kihagyták Luthort, hál' isten. Ugyanúgy meghal az apa, ugyanúgy csellel iktatják ki Zodékat, ugyanúgy megtudja Loise, hogy Kent Superman. Zodékat itt is elítélik, megint kiszabadulnak Kripton pusztulása után, mellesleg, Kripton megint elpusztul minden különösebb ok nélkül, és persze a kataklizma bekövetkeztéről megint csak a Superman szülők vannak meggyőződve, mindenki más hót hülye...

 

Ugyan mások az események, de csak jelentéktelen dolgokban, a végeredmény ugyanaz. Az egyetlen, ami meredek elrugaszkodás a megszokottól, hogy Lane itt tudja, kicsoda Kent. Na, ilyenből kellett volna több. De ez a film egyszerűen nem akart több lenni, félénken ragaszkodott a bejárt ösvényhez - ellenpéldaként a Batman: Begins, ami bátran elrugaszkodott. És ez nálam kifejezetten rontotta az összhatást, mert ez egy Superman mozi, márpedig Superman szerintem a képregénytörténelem legunalmasabb hőse.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, így, hogy nem ismered Superman előtörténetét, erősen felértékelődhet az emberben a Man of Steel. Mert sajnos az előző filmek, vagy éppen a sorozatok után újat ez a mozi már nem mutat. De ha szűzen ülsz le elé, akkor üthet.

 

 

:) Én még ennyit sem ismerek. Az első, Chr. Reeves filmről anno kijöttem a moziból, a folytatásokat már nem is láttam. A Superman Returns című reboootot meg végigszenvedtem, a kritikus rész a repülős volt, ott majdnem ki is kapcsoltam.

 

Ezt az újat meg nem is vagyok hajlandó megnézni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Széles Tamás és Anger Zsolt hangja b*zi? Nekem ez új. Mellesleg talán épp a két kedvenc szinkronszínészem (sok más mellett természetesen). Dehát ízlések és pofonok ugye :D rólam egyébként is köztudomású, hogy nem vagyok 'szinkron fikázó' :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Széles Tamás és Anger Zsolt hangja b*zi? Nekem ez új. Mellesleg talán épp a két kedvenc szinkronszínészem (sok más mellett természetesen). Dehát ízlések és pofonok ugye :D rólam egyébként is köztudomású, hogy nem vagyok 'szinkron fikázó' :D

Alapjáraton nem, de ezekben a filmekhez - pláne Benedict Cumberbatch-hoz és Michael Shannonhoz képest - irritálóan sz*rul nyomják. Harrisont konkrétan egy nyávogós pöccsé tette Anger Zsolt. Kedvencem, a "Kezdhetjük?" kérdés, nos, arról nekem nem az jut eszembe, hogy szét akarja lőni a hátsóm, hanem, hogy valami egészen mást akar vele... Mondjuk azt sem tudom, hogy miért pont Anger Zsolt kellett Benedict Cumberbatch-nak, ez olyan, mintha Grievous tábornokot mondjuk Holl Nándor szinkronizálná... Ja, tényleg, ő szinkronizálta, azt is jól elcseszték (a TCW első évadában szereplő hang, na, az telitalálat volt). Egy ilyen egyedi, kemény orgánumú embernek egy ilyen lágy hangot adni... Ezt tényleg komolyan gondolták? Nem mintha a Pacific Rimben (vagy a Prometheusban) Idris Elbának Galambos Péter jobb választás lenne. Amúgy is a hidegrázás kerülget Galambos magyafrós beszédétől. Tök mindegy, milyen fekete karaktert szólaltat meg, akkor is ugyanúgy beszél.

Amúgy is egész évben volt egy olyan érzésem, hogy az idei filmek szinkronjai minden eddigi szintet alulmúltak. Pl. a Thor: The Dark Wolrdben és a Pacific Rimben az angol szöveg ismerete nélkül is tudtam, hogy nem azt mondják, amit igazából mondanak a színészek. De az Iron Man 3 BD megtekintésekor is voltak ilyen szakaszok, amikor tudtam, hogy ez moziban nem így hangzott el, vagy ami még jobb, moziban beszéltek magyarul olyan helyeken, ahol amúgy angolul egy szót sem szólnak... :roll:

Mondjuk lehet, hogy csak azért ez az érzés, mert idén Veszprémben már nem adtak eredeti nyelven filmeket, így a Gravity-t leszámítva mindent magyarul voltam kénytelen elsőre megtekinteni.

 

:) Én még ennyit sem ismerek. Az első, Chr. Reeves filmről anno kijöttem a moziból, a folytatásokat már nem is láttam. A Superman Returns című reboootot meg végigszenvedtem, a kritikus rész a repülős volt, ott majdnem ki is kapcsoltam.

 

Ezt az újat meg nem is vagyok hajlandó megnézni...

Felnőtt fejjel én sem bírtam volna ki a Reeves-féle Supermanokat, más kérdés, hogy el sem mentem volna rájuk. Gyerekkoromban szerettem őket, az első két részt még most is megmenti a nosztalgia, a harmadikat és negyediket meg a fekveröhögés. A Superman Returnt sem néztem meg moziban, de abba is sikerült némi nosztalgiafaktort vinni, ezért bírom öt évente egyszer megnézni. Ezekhez képest azért a Man of Steel sokkal-sokkal jobb. Egy próbát szerintem megér, ha mást nem, elmondhatod, hogy ezt is végigszenvedted. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pacific Rim: Tegnap gondoltam egyet és letudtam. Nagyon bejövős film. Valamikor angolul is meglesem. 8/10

Nekem iszonyúan bejött ez a film. Ha nem láttam volna idén a Thor: Dark Worldot, tuti év filmjének titulálnám. :) Bugyuta meg minden, de valahogy nagyon megragadott (lehet valami köze a bennem élő gyerekhez :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.