Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 E.T.

2 Blade Runner

3 Firefox

4 Rocky III

5 Star Trek: Wrath of Khan

6 Annie

7 Poltergeist

8 The Thing

 

Hát igen...a régi szép idők.. :|

Szép, ebből is látszik, mennyire elk*rvult Hollywood, hiszen itt egy 32 éves lista, és milyen eredeti mozifilmek mentek akkor. Három könyvadaptáció (Blade Runner, Firefox, Annie), egy könyvadaptáió, ami egyben remake is (The Thing) és két folytatás (Star Trek II: Wrath of Khan - aminek ráadásul nem csak egy film, hanem egy komplett TV-sorozat előzménye van - és Rocky III). De az eredetiség ugye csak most, harminc évvel később veszett ki Hollywoodból. :evil::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép, ebből is látszik, mennyire elk*rvult Hollywood, hiszen itt egy 32 éves lista, és milyen eredeti mozifilmek mentek akkor. Három könyvadaptáció (Blade Runner, Firefox, Annie), egy könyvadaptáió, ami egyben remake is (The Thing) és két folytatás (Star Trek II: Wrath of Khan - aminek ráadásul nem csak egy film, hanem egy komplett TV-sorozat előzménye van - és Rocky III). De az eredetiség ugye csak most, harminc évvel később veszett ki Hollywoodból. :evil::roll:

 

 

Azért egy könyvadaptáció nem hasonlítható egy franchise x-ik részéhez, rebootjához, remake-éhez. :)

 

Amúgy is: Predator reboot készül, ami nagyon kell a népnek. Mint ahogy a Holtpont, a Csillagkapu, a Csupasz pisztoly és a társaik is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik se eredeti ötletet hoz be hanem kölcsön veszi másét. A Predator reboot pedig jöhet, pláne hogy Shane Black csinálja.

 

 

Lelked rajta, de egy könyvből készült film meg egy filmből készült film számomra nem ugyanaz. Neked attól még az lehet.

 

Magam részéről pedig Predatorra rebootra meg pont Shane Black miatt végképp nem vagyok kíváncsi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére Hollywood aranykorából amikor még minden jó volt ott van a Predator 2! Az nem is reboot hála istennek.

 

Egyébként meg ja nem ugyanaz filmből vagy könyvből filmet csinálni de azt se mondanám hogy egyik jobb vagy rosszabb mint a másik. Az alábbi dicső '82-es lista egyik legjobb filmje is egy remake.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy könyvadaptáció nem hasonlítható egy franchise x-ik részéhez, rebootjához, remake-éhez. :)

Ja, mert 1982-ben a Star Trek 2 nem egy franchise harmadik inkarnációja volt, a Rocky sem éppen trilógiává érett, a The Thing meg nem egy olyan remake, ami egy könyvadaptációt dolgoz fel újra, így mondhatni, duplán nem eredeti. Hasonló ugye a jajdenagyonfilmtörténelmiklasszikus Ben-Hur, ami minő véletlen, az 1925-ös Ben-Hur remake-je, és nem mellesleg, Lew Wallace 1880-ban kiadott Ben-Hur című könyvének remake-je.

Persze, ezek nem nagy franchise-ok sokadik X-dik epizódjai, hiszen akkor kezdtek növekedni, de a tendencia, amit sokan a 2000-es évekre lőnek be, mint átkot, valójában baromi régóta tart, régebb óta, minthogy én a világra jöttem, pedig lassan annak is harminc éve. Csak a '80-as évek végéig trilógia lett a Star Wars (és ugye a vadhajtásairól diszkréten feledkezzünk meg), kis híján hexalógia a Star Trek, és már a második tévésorozat futott a témában. Remake-elték vagy kétszer Kurosava Hét szamuráját, a The Thing mellett másik híres remake lett a Légy, vagy Oliver Stone A kéz című filmje, de akkor már ne hagyjuk ki egyik kedvenc sci-fimet, a Shean Connery-féle Outlandet se, és még folytathatnám a remake-ek sorát jó sokáig. James Bond közeledett a huszadik részéhez, a Rocky négy részesre bővült, a Cápa is megért három folytatást, a Halálos fegyverből, a 48 órából és a Beverley Hills-i zsaruból is kettő volt, mire az évszámban két kilences került egymás mellé. Superman is túl volt már négy mozifilmen és egy TV sorozaton, ez utóbbi azért is szép teljesítmény, mert a négy filmhez kilenc év elég volt, technikailag minden második évben ott röpködött Superman a vásznon, egyre sz*rabb filmekben - most legalább ott járunk, hogy a legrosszabb Iron Man-film is egymilliószor jobb, mint a legjobb Superman-film volt akkor. De a többi képregénykaraktert sem kell félteni, nem a 2000-es években hódították meg a vásznat és/vagy a televíziót, mire megjelent az első Spider-Man mozi, a Batman Begins vagy éppen az Incredible Hulk, már régen túlvoltak minimum egy sorozaton, de némelyiküknek volt szerencsére a mozivászonra is felmászni. Igaz, mivel nálunk akkoriban dúlt a szocializmus, ezek valahogy nem tudtak átsettenkedni a határon, de a videótékákban gyermekkoromban az összes ilyen szutyokhoz volt szerencsém.

És itt befejezném a sorolást, még mielőtt rátérnék a könyvadaptációkra, mert azoknak aztán tényleg se szeri, se száma, hiszen Hollywood nagyjából születésekor rákapott a feldolgozásokra. Például, az 1942-es, filmtörténelmi klasszikusként elkönyvelt Casablanca is az Everybody Comes to Rick's című, be nem mutatott színdarab feldolgozása. De lehetne példának állítani az 1960-as Spartacust, ami azon túl, hogy egy történelmi film, még Howard Fast 1951-ben kiadott azonos című regényén is alapult.

 

Szóval, miért is tragédia most remake-t csinálni, amikor a mozitörténelem nagyjai remake-ek? Miért gáz sorozatot csinálni, amikor a boldog '80-as évek legjobb alkotásai még ugyanazon évtized végéig legalább egy folytatást tuti, hogy megért, de ha kitágítjuk az intervallumot a '90-es évekre, akkor az a szám 4-9-ig terjedő szám is lehet, ráadásul a mai korral ellentétben, akkoriban a folytatások általában a sz*rt sz*rért jeligére készültek? Ja, most van reboot, na puff, a remake egy nagyobb teret engedő, fenhéjázósabb megnevezése, de valójában ezek is csak remake-ek. Több van belőlük? Hát, nem csoda, több franchise van most, mint harminc éve, ráadásul sokkal gyorsabban is készülnek a filmek, nem mellesleg, újabban már párhuzamban is mehet a franchise építés, lehetővé téve, hogy bár más-más filmszériáról legyen szó, legyen köztük kapcsolódási pont (MCU filmek, és reményeim szerint a Star Wars is ebbe az irányba megy el). Hollywood átalakult, ahogy az egész világ is, és én azt mondom, most SOKKAL jobban állunk, mint akkor. Több film van, jó filmek is szép számmal vannak (értelemszerűen rossz is több akad), és battya meg a paripa, én még mindig szeretem, ha folytatnak egy filmet, amit szeretek, és azt jól folytatják. Ha meg már nem lesz jó a folytatás, hát kérem, azért van az a szájbatekert DVD/BD gyűjteményem, hogy újra megnézzem a régieket. Mert ugye, ha nem tetszik, nem kötelező megnézni, és a filmvilág nem csak Hollywoodból áll.

 

Amúgy meg, Shane Black tegnap nyilatkozta, hogy nem reboot lesz a Predator-film, hanem folytatás. De ami engem igazán foglalkoztat, Black megállja-e, hogy ne mondasson valakivel egy Hawkins-féle h*lye viccet. Szép utalás lenne saját karakterére az első részből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg, Shane Black tegnap nyilatkozta, hogy nem reboot lesz a Predator-film, hanem folytatás. De ami engem igazán foglalkoztat, Black megállja-e, hogy ne mondasson valakivel egy Hawkins-féle h*lye viccet. Szép utalás lenne saját karakterére az első részből. :)

Nem is tudtam, hogy ő volt Hawkins. Ez mekkora már :D Valami utalás biztos lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyet értek R2val.

Nem lenne akkora baj ha hetente nem 10 új filmet mutatnának be, -irónia, nem kell statisztika- hanem havonta 1-2t, de az eredeti lenne, és tényleg igazán jó. Mert Hollywood fossa ki magából a filmeket, egyik sz-rabb, mint a másik, és alig 1%, vagy kevesebb ami maradandó. Én az olyan filmeket hiányolom, és talán pont ez ami miatt a régiebbi filmek kiemelkedőek, mert azokra mindig emlékezni fognak. Sosem felejtünk el - én legalábbis biztos nem - egy Szárnyas fejvadászt, vagy egy Rambo-t, de egy Transformerts, vagy Halálos iramot biztosan. Kevesebb, de jobb filmek kellenének, és talán akkor emlékezne is rájuk valaki 30 év múlva.

Persze, megnézem az új Predator rebootot, de csak mert szeretem a karaktert és leginkább az első filmet, ami szintén eredeti és utánozhatatlan lesz.

Ugyanez van a zenékkel is. Ma már mindenki zenél, napi ezer új szám, egyik se lesz m aradandó, örökzöld, pedig a 80-90es években születtek olyanok.

Nekem ez a bajom a mai filmgyártással, és zenével is egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg manapság több jó film készül mint valaha. Viszont mindenki szereti a saját gyerekkorát a piedesztálra emelni, mert persze mindenki akkor élvezte a legjobban a filmeket. Ezért szüleim megvannak győződve róla hogy a legjobb filmek a '60-as, '70-es években készültek és ha meghallják hogy Rambo vagy Predator akkor nekik max az jut eszükbe hogy hát igen hogy leromlott a filmezés szinvonala a '80-as évekre. Bezzeg amikor még olyan filmek készültek mint a Ben-Hur, az Egri csillagok vagy a Kabaré és nem izompacsirták géppuska ropogtatása jelentette a filmkészités csúcsát...

 

Én ebben csak azt a hamis bölcselkedést látom, hogy "bezzeg az én időmben minden jobb volt". Persze mindenkinek a saját gyerekkora volt a csúcs és soha nem lesz akkor élmény filmet nézni mint 12-14 évesen, de azért érdemes belátni hogy ez igy lesz a következő generációkkal is: saját unokaöcsémen/unokahugaimon látom hogy nekik ha tetszik is pár régi film igazán a maiak ragadják meg a képzeletüket. Ezt le lehet nézni de akkor abba a cipőbe lépünk, mint a mi gyerekkorunk öregjei akik meg a mi izlésünkre szóltak be.

 

Egyébként pedig ahogy annyiszor leirtam már itt: azoknak akik a mai felhozatal kapcsán unják a banánt csak azt tudom ajánlani hogy nézzenek egy kicsit a blockbuster filmeken túlra. Az európai filmgyártás sose volt még ilyen izgalmas mint napjainkban, de az amerikai független filmek között is számtalan kisebb csodát találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyet értek R2val.

Nem lenne akkora baj ha hetente nem 10 új filmet mutatnának be, -irónia, nem kell statisztika- hanem havonta 1-2t, de az eredeti lenne, és tényleg igazán jó. Mert Hollywood fossa ki magából a filmeket, egyik sz-rabb, mint a másik, és alig 1%, vagy kevesebb ami maradandó. Én az olyan filmeket hiányolom, és talán pont ez ami miatt a régiebbi filmek kiemelkedőek, mert azokra mindig emlékezni fognak. Sosem felejtünk el - én legalábbis biztos nem - egy Szárnyas fejvadászt, vagy egy Rambo-t, de egy Transformerts, vagy Halálos iramot biztosan. Kevesebb, de jobb filmek kellenének, és talán akkor emlékezne is rájuk valaki 30 év múlva.

Persze, megnézem az új Predator rebootot, de csak mert szeretem a karaktert és leginkább az első filmet, ami szintén eredeti és utánozhatatlan lesz.

Ugyanez van a zenékkel is. Ma már mindenki zenél, napi ezer új szám, egyik se lesz m aradandó, örökzöld, pedig a 80-90es években születtek olyanok.

Nekem ez a bajom a mai filmgyártással, és zenével is egyben.

A Rambo remek példa, nyílván azért emlékszünk még rá ma is, mert olyan hatásos, kiemelkedő, drámai mozi volt, és nem azért, mert már van három másik része. És persze, Rambóra mint megtört, meggyötört, kirekesztett emberre emlékszünk, a legemlékezetesebb pillanata az, amikor a film végén összetörik egykori parancsnoka előtt. És nem úgy emlékszünk rá, mint egy halálhozó terminator, ugye véletlen sem ez, a Rambo 2-től élő kép ugrik be elsőre, ha meghallod a Rambo nevet, nem is akkor szoktak előhozakodni a nevével, amikor valaki filmben vagy videojátékban lő, mint állat és termeli a hullákat. A legemlékezetesebb pillanatának pedig véletlen sem a Rambo 2008-as NEGYEDIK részének gépágyútüzét szokás felhozni, áááááá, neeeeeem. És persze teljesen jogos a Transformerst a Blade Runnerrel összemérni, egy pusztán szórakoztató mozit egy komoly, már-már művészfilmi határokat feszegető mozival. Miért nem mindjárt a 2001 Space Odyssey-jel veted össze, vagy a Stalkerrel, esetleg a Mechanikus naranccsal? Véletlen se Flash Gordont vagy a Függetlenség napját dobjuk be, amik ugyanolyan üres, látványos, szórakoztató mozik.

Mintha régen nem lettek volna üres filmek, vagy kifejezetten sz*r filmek. Mintha minden alkotás aranyat ért volna. Persze, a Kommandó, a Rambo 2-3, a Kobra, stb. ezek nyilván sokkal drámaibb, emberközelibb, valósághűbbek voltak, mint a Halálos iramba akármelyik része, hát hogyne, persze, meg ahogy az úrfi elképzeli. Ugyanaz az üres, szórakoztató sz*r mindkegyik, csak a trükktechnika fejlődött, így látványosabb marhaságokat készíthetnek. Ám két kocsi széfvontatása semmivel sem nagyob baromság, minthogy Schwarzenegger hatszáz kiló fegyvert pakol magára, kiáll a placc közepére és egy kézzel szórva a géppuskából az olmot lekaszál egy hadsereget, miközben őt senki sem tudja eltalálni, hiába lő rá folyamatosan ezer ember.

Könnyű a tömegből kikapni egy rossz filmet, és azt mondani, hogy nesze, ez mennyivel rosszabb, mint a 20 évvel ezelőtti kiváló film. Bár a franc tudja, 1000-szer megnézem inkább a Tranfsomerst, mint még egyszer a Blade Runnert. De mondjuk, ha már a Blade Runnerrel megy a dobálózás, mi lenne, ha ilyen filmeket tennénk oda mellé: Moon, Donnie Darko, Splice, Sunshine, Children of Men, mind a 2000-es évek gyermekei, mind kiváló sci-fi, és mind ugyanolyan komoly, kicsit vagy nagyon elvont mű, mint a 2001 Space Odyssey és a Blade Runner. Vagy az Alienshez hasonló szórakoztató, de értelmes sci-fik kellenek? Dirstict 9, Equilibrium, Avatar, Minority Report, Inception, És mind maradandó. Ja, hogy így az állítás, miszerint már nem készülnek maradandó filmek, már nem állja meg a helyét? Hát én kérek elnézést.

 

Egyébként pedig ahogy annyiszor leirtam már itt: azoknak akik a mai felhozatal kapcsán unják a banánt csak azt tudom ajánlani hogy nézzenek egy kicsit a blockbuster filmeken túlra. Az európai filmgyártás sose volt még ilyen izgalmas mint napjainkban, de az amerikai független filmek között is számtalan kisebb csodát találni.

Hova gondolsz? A mozi = hollywoodi blockbuster. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már egyszer korábban írtam, szerintem, ha jobb a remake, mint a régi változat akkor pláne nincsen baj a feldolgozásokkal. Persze ennek a folyamatnak az inverzét is lehet pozitívan értékelni, mivel előfordulhat, hogy egy remake okán ismerem meg a korábbi változatot, amiről addig nem hallottam és az jobb, mint az új. Így láttam például A dolog című filmet először a 2011-es, aztán az 1982-es, majd utána az 1951-es produkciót is (ez utóbbiról nem is hallottam előtte, csak a 82'-esről). De például Martin Scorsese Oscar-díjas filmje, A tégla nyomán ismertem meg a Szigorúan piszkos ügyeket is és ez esetben jobban tetszett a korábbi, mint a remake, még is örültem a feldolgozásnak, mert így ismertem meg az eredetit.

Amúgy szerintem a 70'-es években készültek a legjobb filmek, pedig én akkor még nem is éltem, nincs érzelmi kötődésem hozzá, ha viszont össze kell állítani egy all-time listát, akkor összességében a legjobb eredményeket ezen korszak filmjei produkálnák nálam...

 

Ugyanez van a zenékkel is. Ma már mindenki zenél, napi ezer új szám, egyik se lesz m aradandó, örökzöld, pedig a 80-90es években születtek olyanok.

 

Erre a zene topicban reagálok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így láttam például A dolog című filmet először a 2011-es, aztán az 1982-es, majd utána az 1951-es produkciót is (ez utóbbiról nem is hallottam előtte, csak a 82'-esről).

És hogy tetszett az 1951-es verzió? :):P

 

 

Amúgy szerintem a 70'-es években készültek a legjobb filmek, pedig én akkor még nem is éltem, nincs érzelmi kötődésem hozzá, ha viszont össze kell állítani egy all-time listát, akkor összességében a legjobb eredményeket ezen korszak filmjei produkálnák nálam...

 

Szerintem nálam is. A 70-es években piszok sok jó kultikus mozi született. Egyik kedvenc időszakom. De az európai filmgyártás közül is ezt a korszakot imádom. Francia olasz kaland vígjátékok stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A '70-es évek szép csak egy csomó kedvelt műfajom szinte teljesen halott volt akkor még: alig valami sci-fi, a fantasy az egy darab SW-t leszámitva szinte halott volt, középkorban játszodó filmek alig. Több remek európai szubzsánernek pedig ekkora már alkonyul (pl. spagetti westernek, gótikus horrorfilmek). Jó-jó, de nem egy 2000-es évek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem a 70'-es években készültek a legjobb filmek, pedig én akkor még nem is éltem, nincs érzelmi kötődésem hozzá, ha viszont össze kell állítani egy all-time listát, akkor összességében a legjobb eredményeket ezen korszak filmjei produkálnák nálam...

Kíváncsi lennék egy ilyen listára.

 

Pöpecül néz ki ez a Mad Max így képek alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogy tetszett az 1951-es verzió? :):P

 

Most nem akarok senkinek sem a lelkébe gázolni (nem tudom Te láttad-e), de nem igazán jött be. Szerintem elég gagyi, a történet sem köt le annyira, mint a későbbi változatoknál, a Lény sem valami félelmetes és összességében egy-két jó jelentettől eltekintve, unalmasnak is mondhatnám. Egyébként úgy tudom, mind ez, mind a 82'-es Don A. Stuart "Who goes there?" novelláján alapul, bár ez nem annyira kötődik hozzá elvileg.

Az 1982-ben készült film viszont szerintem egészen remek, időtálló alkotás, nagyon jó animatronic effektekkel és tele feszültséggel és ugyan a 2011-es, ami inkább egyfajta prequel nem olyan izgalmas, de nagyon hangulatos és nem mondanám, hogy kár volt ezért a változatért, mert a 82'-es végi jelenet egyfajta feloldása/megválaszolása is kiderül az új filmből...

 

Szerintem nálam is. A 70-es években piszok sok jó kultikus mozi született. Egyik kedvenc időszakom. De az európai filmgyártás közül is ezt a korszakot imádom. Francia olasz kaland vígjátékok stb.

 

Az európai filmgyártásra kitérve, ebből a korszakból van a kedvenc magyar filmem is...

 

A '70-es évek szép csak egy csomó kedvelt műfajom szinte teljesen halott volt akkor még: alig valami sci-fi, a fantasy az egy darab SW-t leszámitva szinte halott volt, középkorban játszodó filmek alig. Több remek európai szubzsánernek pedig ekkora már alkonyul (pl. spagetti westernek, gótikus horrorfilmek). Jó-jó, de nem egy 2000-es évek.

 

Nyilván ez mindenkinél egy szubjektív lista, nálam például az általad említett műfajok inkább marginális pontokként vannak jelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A FOX rebootolja a PREDATOR-t, méghozzá Shane Black -el!!!!!

 

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/fox-rebooting-predator-shane-black-714598

 

 

 

Áááááááh, sokkot kaptam. Nagy Predator rajongó vagyok, huh... még emésztenem kell.

Ha egyáltalán reboot lesz. A legutóbbit is rebootként harangozták be, aztán mégse a lett.

 

Ha a távoli jövőben játszódna, az érdekes lenne.

 

 

Más. Nagyon pöpec lett az új Tini Nindzsa Teknőcök film előzetese.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egyáltalán reboot lesz. A legutóbbit is rebootként harangozták be, aztán mégse a lett.

Nem reboot lesz, ahogy már írtam délelőtt. ;)

 

Amúgy meg, Shane Black tegnap nyilatkozta, hogy nem reboot lesz a Predator-film, hanem folytatás. De ami engem igazán foglalkoztat, Black megállja-e, hogy ne mondasson valakivel egy Hawkins-féle h*lye viccet. Szép utalás lenne saját karakterére az első részből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem akarok senkinek sem a lelkébe gázolni (nem tudom Te láttad-e), de nem igazán jött be. Szerintem elég gagyi, a történet sem köt le annyira, mint a későbbi változatoknál, a Lény sem valami félelmetes és összességében egy-két jó jelentettől eltekintve, unalmasnak is mondhatnám.

 

Láttam, és nem gázoltál a lelkembe, sőt.. :D Szerintem is nagyon komolytalan egy film ennyi év távlatából, de az 50-es években se lehetett kiemelkedő alkotás.. Ellenben ugye a 1982-es változat... :)

 

A szinkron egész jó... :rock:

http://www.youtube.com/watch?v=uravFADrva8

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajna keresztbe tett Pálfinak, és ezzel a Toldinak is. :facepalm:

http://aeonflux.blog.hu/2014/06/27/toldi_esteje

 

A Hunyadi film még rosszabbul áll, azt se fogjuk egyhamar látni. Tiszta vicc... Egy normális középkori Trónok Harca színvonalú kalandfilmet nem képesek összehozni... Pedig lenne rá igény. Én ilyen magyar filmekre ülnék be, és nem a Coming out és Megdöntetni Hajnal Timeát hüyeségekre.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ami most a Toldi film körül megy az nagyon jól passzol ahhoz a vitához, ami az ep.8 kapcsán ment a másik topikban. Vajna azért akarja kitúrni Pálfit a rendezői székből, mert még nem csinált ilyen nagy filmet. Ez a projekt is túl szép volt hogy igaz legyen. Valszeg ha lesz is belőle valami, akkor is csak egy gyorsan felejthető nulla vagy simán ócska lesz, mint általában az újkori történelmi filmjeink.

 

Edit: Jake megelőzött

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vs.hu-s interjúban benne van, hogy mi a hiba a finanszírozási rendszerrel. Amíg itt tartunk nincs miről beszélni.

 

Meg az is baj, hogy a németek se hajlandóak pénzt belerakni, mert üzletileg nem éri meg. Egy európai miért nézne meg egy magyar hősről készült filmet. Teszik fel a kérdést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.