Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Van benne TPM, és még John Woo (Equilibrium?) utalás is

Az Equilibriumot Kurt Wimmer rendezte.

Néhány amcsi Woo-film: Ál/Arc (Face/Off), Tökéletes célpont (Hard Target), Rés a pajzson (Broken Arrow), Mission: Impossible II

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Equilibriumot Kurt Wimmer rendezte.

Néhány amcsi Woo-film: Ál/Arc (Face/Off), Tökéletes célpont (Hard Target), Rés a pajzson (Broken Arrow), Mission: Impossible II

Tudom, de az egyik lövöldözős jelenet nekem egy az egyben az Equilibriumot idézte, de a gun fu meg eredetileg Woo asztala (bár nem tudom, mert nem sok Woo filmet láttam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de az egyik lövöldözős jelenet nekem egy az egyben az Equilibriumot idézte, de a gun fu meg eredetileg Woo asztala (bár nem tudom, mert nem sok Woo filmet láttam)

Ez a Woo-féle "pisztoly fu" új nekem. Azt már tudom egy ideje hogy az Equilibriumhoz a "pisztoly katát" Wimmer találta ki de arról nincs infóm hogy Jani bá'tól vette-e hozzá az ötletet. Nagyon valószínű hogy igen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határa

 

Megnéztem tegnap, nekem is nagyon tetszett. Kemény akciók, király látvány, némi humor... ahogy kell. Én ki nem állhatom Tom Cruise-t, de ez a szerep most nagyon jól állt neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határa:

 

Piszok jó volt. Izgalmas, látványos, itt-ott egész jó poénok is 'durrantak'.

 

Bár az ipse alapvetően nem szimpatikus (Tom Cruise) ennek ellenére mégis kiváló színésznek tartom, itt is brillírozott. Alapvetően kedvelem a filmjeit!

 

3D is nagyon jól működött!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon kevesek közé tartozom, akik kedvelik a Csata: Los Angeles-t, de a Holnap határa határozottan jobb volt! SZVSZ! (plusz ez utóbbi mellett van az is, hogy alapvetően szeretem az - Ismétlődő Idő - történeteket!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most fejeztem be az Edge of Tomorrow-t és kifejezetten nagyot csalódtam. Pozitív irányba. Nagyon jó film, remekül össze van rakva, és bár emberileg én sem komálom Cruise-t, színészként nagyon bírom, és kevés film van, ami nem tetszett tőle. Ugye én azon ritka emberke vagyok, akinek még az Oblivion is tetszett, bírom Cruise sci-fijeit (egyik kedvenc sci-fim a Minority Report). Egyetlen bajom volt vele, ami minden inváziós filmmel:

 

Már megint volt egy főcucca az idegeneknek, ami ha megmurdel, akkor az egész idegen inváziós sereg behal. Igazán rohadtul nagyon leszokhatnának már erről, mert siralmas ez a megoldás. Komolyan senki sem tud mást kitalálni ott Hollywoodban?

 

 

Nekem mindkét film tetszett, a Battle: Los Angeles is, és ez is. Mindkettő más-más felfogásban közelíti meg a témát. Bár mivel az Edge of Tomorrow sci-fisebb, az jobban tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye én azon ritka emberke vagyok, akinek még az Oblivion is tetszett...

 

Akkor már ketten vagyunk ritkák ;):D:P

 

Ja és még egy 'különvélemény' tőlem is: Minority Report POWAAA! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összességében nem szeretem a Világok harcát, viszont a Minority Report ott van a legjobbak között (moziban is láttam annak idején). Az Obliviont még nem láttam, de a héten sort kerítek arra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oblivion történetírásilag egy semmi, viszont minden más nagyon ott volt. Zene, látvány, színészek, de hát egy jó forgató nélkül ez mit sem ér. :(

Én is imádom amúgyTC filmjeit. Ez az EoT nagyon viszi a prímet, de a különvélemény is. A WotW szintén a gyengébbek közé tartozik sajna (nálam!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.