Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Riddick van egy rossz hírem... :(

Ridley Scott elárulta a minap, hogy jövőre nem ő rendezi majd a BLADE RUNNER 2-t... :| (a producer azért még ő lesz)

 

Elárulok egy titkok komám. Szégyen, de még az első részt sem láttam :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predestination

 

Ez a film hogyhogy nem kapott nagyobb figyelmet? Számomra az év egyik meglepetése.

Igazi kibeszélős movie. Kicsit mintha a Nolan-műhelyből jött volna. Úgy jó, ha semmit nem tud róla az ember és elkezdi nézni. Annyit elárulok, hogy időutazós.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predestination

 

Ez a film hogyhogy nem kapott nagyobb figyelmet? Számomra az év egyik meglepetése.

Igazi kibeszélős movie. Kicsit mintha a Nolan-műhelyből jött volna. Úgy jó, ha semmit nem tud róla az ember és elkezdi nézni. Annyit elárulok, hogy időutazós.

 

10/9

 

 

Még csak moziba sem került... egyébként ha nem lett volna benne az az iszonyat hosszú és unalmas báros beszélgetés (gyakorlatilag a 10-től az 50-ik percig), akkor egészen kiváló film lehetett volna.

 

Legalábbis én így láttam: nem sokon múlt, hogy közben ki ne kapcsoljam. Szerencsére az utolsó háromnegyed óra majdnem mindenért kárpótolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elárulok egy titkok komám. Szégyen, de még az első részt sem láttam :P

Darth...a sötét oldal elhomályosította az elmédet... :P

 

Zöld utat kapott A függetlenség napja folytatása

id4-salute-o.gif

Lesz folytatása A függetlenség napjának, a 20th Century Fox a Hollywood Reporter szerint most hozta meg a végleges döntést, és zöld utat adott a gyártásnak. Az 1996-os sikerfilm folytatásáról Dean Devlin, az első rész producere osztott meg részéleteket a Twitteren. Részt vesz a filmben producerként a rendező, Roland Emmerich is.

A függetlenség napja folytatásának bemutatását 2016 júniusára tervezik, ami azt jelenti, hogy a második rész pontosan húsz év elteltével jönne k

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predestination

A minap láttam én is, nagyon jó film. És sajnos spoiler nélkül nem is lehet sokkal többet mondani a sztorijáról :D

 

 

Nem is tudom, hogy ennél jobban bemutatható lenne-e az időutazás paradoxona :) Többszörösen is.

 

 

R2-D2, olvastam róla előzetesen, hogy az első felében sok a duma, ezért számítottam rá. Szerintem jó volt a dumálós rész is, és sokkal rövidebbre nem lehetett volna vágni.

 

Zöld utat kapott A függetlenség napja folytatása

Egyik kedvencem, de igencsak tartok attól, hogy elszúrják a folytatást :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zöld utat kapott A függetlenség napja folytatása

p0I1Fuo.gif

 

 

Remélem most mi csapunk oda. :P

Jaja. Ki kell nyuvasztanunk a bestiákat.

 

lJfW7yU.gif

 

:D

 

 

Most az idegenek elnöke fogja mondani, hogy -atomot nekik, atomot a bestiáknak! :D

Az idegenek szuperpilótája meg szivarozgat.

 

EHwGNS3.gif

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predestination

 

Ez a film hogyhogy nem kapott nagyobb figyelmet? Számomra az év egyik meglepetése.

Igazi kibeszélős movie. Kicsit mintha a Nolan-műhelyből jött volna. Úgy jó, ha semmit nem tud róla az ember és elkezdi nézni. Annyit elárulok, hogy időutazós.

 

10/9

 

Én is láttam már és hihetetlen, hogy az amerikai premier január 9 csak...

Ezt a pár sort írtam róla a filmuniverzumon:

Alacsony költségvetésű film lévén hasonlólan alacsony elvárásokkal ültem elé és tetszett.

“Kivitték” megint kicsit az agyamat-idén harmadszor- , mint a jobbfajta időutazós filmek szokták. És az a legelképesztőbb, hogy még mindig nem rókabőr. Itt is úgy nyúltak hozzá, ahogy eddig nem.

 

 

Szerintem a kishölgy(Sarah Snook) akit először láttam filmen, jól játszott és csinos is volt.

Bár beférfiasítva kiköpött olyan volt, mintha DiCaprio-t és Jodie Fostert összegyurták volna.

Üdítően morbid volt ahova a film kifutott, ha élhetek ilyen képzavarral, annak elenére, hogy egy pont után, már nyilvánvalónak látszott, hogy mindenki a főhős, üldözött és üldöző, fiú és lány, szülő és gyermek egyaránt és egyszerre. Beteg dolog volt na! Dehát ilyenek az időparadoxonszerű dolgok. És a legszebb szó amit ugyan csak szinkronban hallottam: “kiparadoxálni”.

Már az is egy időparadoxon, hogy a filmet szinkronnal élvezhetjük a megjelenése előtt ;) , de mindenkinek azt javaslom, aki szereti a műfajt, hogy próbálja meg “kiparadoxálni” magának, mert ez a film a semmiből jött, de volt semmi.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“Kivitték” megint kicsit az agyamat-idén harmadszor- , mint a jobbfajta időutazós filmek szokták. És az a legelképesztőbb, hogy még mindig nem rókabőr. Itt is úgy nyúltak hozzá, ahogy eddig nem.

Én is ezt éreztem a film nézése közben :)

 

Persze egy idő után valóban könnyen rá lehet jönni, hogy hova fut ki a sztori, de ennek a filmnek nem is az az erőssége, hogy leesik az állunk a végén :)

A DiCaprio/Foster-hasonlat nagyon találó :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem mondjatok,hogy az Avatar 2 csak 2016!!!december???

 

Eddig '15 volt....mieeeeert?

 

Ma kezdtem el megint az elsot!Nyolcadik megtekintes!

én annak a filmnek az elkészültében nem is hiszek.. Komolyan..

2013-14, most 16-17.. Cameron.. Battle Angel.. Van még kérdés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az is egy időparadoxon, hogy a filmet szinkronnal élvezhetjük a megjelenése előtt ;) , de mindenkinek azt javaslom, aki szereti a műfajt, hogy próbálja meg “kiparadoxálni” magának, mert ez a film a semmiből jött, de volt semmi.

 

 

Én sem egészen értem, hogy ezt hogy sikerült elintézni, hogy az eddig csak fesztiválokon feltűnt film nálunk előbb jön DVDn és BDn, mint kinn, de mindegy.

 

Ahhoz képest meg pláne, hogy egyes cégek inkább kivonulnak innen... ugye, Disney? :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szeretek moziújságot venni, mert időnként a DVD/BR-rovatban ilyen filmekre lehet bukkanni (mondjuk a mozifilmek között is időnként), mint az említett Predestination :) Bár az nem rémlik, hogy olvastam volna, odaát még nem jelent meg. Elég érdekes info...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresek egy filmet, csak részleteket láttam belőle, két bérgyilkosról szól egy öregebbről, meg egy fiatalabról az öreg tanítja be a fiatalt, nem az akciódús bérgyilkosos film, hanem az az életszagúbb maffiás és munka elvégzése előtt viccet mesélnek az áldozatnak

 

 

 

Az egyik jelenetben egy hullát kell feldarabolniuk, de valami gond van a láncfűrésszel kifogy belőle a benzin vagy csak bedöglik már nem tudom,

nekem a következő jelenet elég huvazze volt szóval ha eddig nem ismertétek fel akkor szerintem ne olvassátok továbbb :)

 

 

 

a végén a két bérgyilkosnak valami ismerőst kell megölni az is a szervezet tagja asszem, rajta is a zsák a fején, de igazából a fiatalabbikat ölik meg csak ez volt a trükk, ezután leülnek iszogatni, mire az eredetileg megölésre szánt csóka elkezd viccet mesélni ezzel jelezve, hogy az öregen a sor és így van vége.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam de baromi régen. Akkor kifejezetten tetszett!

Akkor jó. Az a stílus amit kifejezetten szeretsz. :)

 

A Nincs alku nekem az egyik kedvenc Sam Jackson filmem.

Nekem is. szinte havonta megnézem egyszer. Rohadt jó a forgatókönyv és a rendezés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.