Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A lényeg, hogy a trailerben látott vihar nagyon is megalapozott veszélyforrás és hiteles info a könyvből - mint az ott leírt dolgok legnagyobb része, ami nem is csoda, hiszen a könyv megírását igen komoly kutatómunka előzte meg. Hogy a filmből mi sül majd ki, azt előre nem tudom, de kár lenne lehúzni előre mondvacsinált indokokkal...

Simán lehet jó, független ettől a szeles dologtól. Reméljük Scott végre csinál egy jó filmet. Vagyis egy újabb jót, ugye tudjátok mi után? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán lehet jó, független ettől a szeles dologtól. Reméljük Scott végre csinál egy jó filmet. Vagyis egy újabb jót, ugye tudjátok mi után? :D

 

;)

 

Remélem jó film lesz A Marsi. (Csakazértsem fogom "Mentőexpedíció"-nak hívni)

Úgy vàrom mint tAvaly az Intstellart!

 

 

Nagyon erőteljesen javaslom a regény elolvasását! Valami elképesztő élmény!!!

 

És igen, én is A marsinak hívom! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Anikorol fog szolni? :o

Pihent vagy! :hehe:

 

 

 

 

Nagyon erőteljesen javaslom a regény elolvasását! Valami elképesztő élmény!!!

 

És igen, én is A marsinak hívom! ;)

Nem vagyok nagy könyvmoly. Még sw-t is alig olvasok, pedig van jópár könyv..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marson se kíméletes az időjárás.

Köszi, jó kis jelenet :)

 

Hát basszus, én akárhányszor ránéztem, 15-ösnek láttam. Lehet túl sokat bambultam ma már a monitort, és nem csak melléütök, mellé is látok. Oks, bocsánat, ezt benéztem. De a 12 év sem stimmel, 11 éve vannak ott. :P Hogy egy bölcs embert idézzek: "de mit számít az a fél év na! Sicc. Fátylat rá, el van nézve." :D

Mert 15 volt! Ha most visszanézed a saját idézetedet, ott még látni, hogy 15 volt eredetileg, csak közben Ody javította a saját hozzászólását :) Hé, ennyire nem rossz a szemed :P És este én is 15-öt láttam, amikor ránéztem a fórumra, nekem meg papírom van róla, hogy kib***tt jó a látásom :D

 

Ha A marsi jó lesz, akkor az a rendező ellenére, a jó alapanyag, karakterek és színészek miatt lesz jó :glasses:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha A marsi jó lesz, akkor az a rendező ellenére, a jó alapanyag, karakterek és színészek miatt lesz jó :glasses:

 

A rendező véletlenül sem tehet hozzá semmit? :D

 

Tény, hogy jó a színész gárda és fantasztikus az alapanyag! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep7-topicjából.

A Thor 2 esetében is így volt mindkét jelenet

Mondjuk a Thor: The Dark World pont nem csak egy poén volt a cast utáni két jelenet. Abban mindkettő egy-egy következő filmhez kapcsolódott.

 

Az elsőben, hogy az egyik végtelen kő (az Eater) a Gyűjtőhöz került, amiben ugye nem csak elárulják, hány van ezekből a kavicsokból, de a Tesseractról is kiderül, hogy az. Ez nem csak a sorozat jövőjét vetítette előre, de egyben alapozó volt a Guardians of the Galaxy-hoz is, amiben a Gyűjtő és a harmadik kő fontos szerepet kapott.

A második jelenetben pedig Thor visszatért a Földre, ahol legközelebb, az Avengers: Age of Ultronban láthattuk, úgyhogy az meg már ahhoz kapcsolódott. (Érdekesség: ebben a jelenetben nem Natalie Portman csókolja meg az erkélyen az épp betorpanó Thort, hanem az azt alakító Chris Hemsworth felesége, a Halálos iram filmekből ismert Elsa Pataky. Ezt a jelenetet ugyanis későn forgatták le, így Portman nem volt elérhető - amiben szemből látjuk, az egy korábbi, fel nem használt felvétel a film végéről -, ezért a felesége ugrott be egy csók erejéig.)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep7-topicjából.

 

Mondjuk a Thor: The Dark World pont nem csak egy poén volt a cast utáni két jelenet. Abban mindkettő egy-egy következő filmhez kapcsolódott.

 

Az elsőben, hogy az egyik végtelen kő (az Eater) a Gyűjtőhöz került, amiben ugye nem csak elárulják, hány van ezekből a kavicsokból, de a Tesseractról is kiderül, hogy az. Ez nem csak a sorozat jövőjét vetítette előre, de egyben alapozó volt a Guardians of the Galaxy-hoz is, amiben a Gyűjtő és a harmadik kő fontos szerepet kapott.

A második jelenetben pedig Thor visszatért a Földre, ahol legközelebb, az Avengers: Age of Ultronban láthattuk, úgyhogy az meg már ahhoz kapcsolódott. (Érdekesség: ebben a jelenetben nem Natalie Portman csókolja meg az erkélyen az épp betorpanó Thort, hanem az azt alakító Chris Hemsworth felesége, a Halálos iram filmekből ismert Elsa Pataky. Ezt a jelenetet ugyanis későn forgatták le, így Portman nem volt elérhető - amiben szemből látjuk, az egy korábbi, fel nem használt felvétel a film végéről -, ezért a felesége ugrott be egy csók erejéig.)

 

 

Hoppá..

Én úgy emlékeztem, hogy az egyik plusz szösszenet volt a

 

csókjelenet, a másik meg, hogy egy szörny ugrál a parkolóban, ami itt maradt. A Tivan-os jelenetről elfeldkeztem.-pedig az a lényeg.

A csókjelent infói érdekesek, köszi, egyébként sosem gondoltam, hogy a Bosszúállók 2-höz kellene kötni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá..

Én úgy emlékeztem, hogy az egyik plusz szösszenet volt a

 

csókjelenet, a másik meg, hogy egy szörny ugrál a parkolóban, ami itt maradt. A Tivan-os jelenetről elfeldkeztem.-pedig az a lényeg.

A csókjelent infói érdekesek, köszi, egyébként sosem gondoltam, hogy a Bosszúállók 2-höz kellene kötni.

 

A szörnyike a csókjelent után van, de egyben azzal.

 

Pedig amiatt került be. Eredetileg csak a szörnyikét akarták, de a tesztvetítésen sokak szerint bizonytalanul hagyták ott Thort az Asgardon, jobban egyértelműbbé kell tenni, hogy visszament a Földre, hogy az ne legyen furcsa vagy magyarázatot igénylő az Age of Ultronban. Emiatt leforgatták még azt az egy jelenetet, és így Thor visszatér a filmben a Földre, utána meg már a Bosszúállókkal bratyizik. Vicces, hogy néha minek köszönhetünk egy-egy jelenetet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szörnyike a csókjelent után van, de egyben azzal.

 

Pedig amiatt került be. Eredetileg csak a szörnyikét akarták, de a tesztvetítésen sokak szerint bizonytalanul hagyták ott Thort az Asgardon, jobban egyértelműbbé kell tenni, hogy visszament a Földre, hogy az ne legyen furcsa vagy magyarázatot igénylő az Age of Ultronban. Emiatt leforgatták még azt az egy jelenetet, és így Thor visszatér a filmben a Földre, utána meg már a Bosszúállókkal bratyizik. Vicces, hogy néha minek köszönhetünk egy-egy jelenetet.

 

Ja érdekes! De nyitott kérdés, hogy mi lett az új "parkolóőrrel"? :P

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollywood megint nagyon okos mert 2017-ben jön Andy Serkis féle Jungle Book is. Ahol szintén nem kisebb nevek lesznek benne mint Benedict Cumberbatch,Christian Bale,Cate Blanchett és Andy Serkis

A Disney már rég bejelentette ezeket a filmjeit. A következő években rengeteg animációs filmjük remake-jét kiadják. Viszont pont ezért ezek nem annyira az eredeti sztorihoz mint inkább az adott animációs klasszikushoz kötődnek. Én örülök, hogy csak az ő projektjeik miatt nem hagyja mindenki érintetlenül ezeket a történeteket. Kíváncsi leszek Serkisék verziójára. Ha ők hűbbek lesznek Kiplinghez akkor az ő tálalásukban egy egészen más filmet fogunk kapni.

 

Mellesleg ez nem Hollywood hülyesége. Serkisék filmje brit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Warner Bros. gyártja és forgalmazza.

A Warner csak társgyártó. A készítésben a brit The Imaginarium Studios ugyanúgy részt vesz, ráadásul a három producerből kettő brit, ahogy brit a rendező és a szinészi gárda túlnyomó része is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick-nek örömteli hírek a Prometheussal kapcsolatban.

 

A Prometheus 4-ben végre fény derül az alienek eredetére!!!

 

A rendező a német FilmFutter nevű oldalnak adott interjújában kifejtette, hogy a Prometheus 2 több lesz, mint egy átlagos folytatás. Aztán jöhet a Prometheus 3. Természetesen kapcsolódni fog az Alienhez, de igazán csak a Prometheus 4-nek lesz köze az Alien franchise-hoz. Scott szeretne mindent megmagyarázni a szériával kapcsolatban, így arra is választ kapunk többek közt, hogy hogyan és miért teremtették az Alient, amit a rendező mindig is egy biológiai fegyvernek tartott. Szerinte az eredeti űrhajó, amit ő csak Croissantnak nevez, egy hadihajó volt, és az szállította ezeket a biomechanikus lényeket, amelyeket a pusztításra teremtettek.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Everest

 

Nagyon jó volt, talán az idei év egyik legjobbja.

 

90%

Remek! Már kinéztem magamnak ezt a filmet, de így biztos meg fogom nézni.

 

Riddick-nek örömteli hírek a Prometheussal kapcsolatban.

 

A Prometheus 4-ben végre fény derül az alienek eredetére!!!

 

A rendező a német FilmFutter nevű oldalnak adott interjújában kifejtette, hogy a Prometheus 2 több lesz, mint egy átlagos folytatás. Aztán jöhet a Prometheus 3. Természetesen kapcsolódni fog az Alienhez, de igazán csak a Prometheus 4-nek lesz köze az Alien franchise-hoz. Scott szeretne mindent megmagyarázni a szériával kapcsolatban, így arra is választ kapunk többek közt, hogy hogyan és miért teremtették az Alient, amit a rendező mindig is egy biológiai fegyvernek tartott. Szerinte az eredeti űrhajó, amit ő csak Croissantnak nevez, egy hadihajó volt, és az szállította ezeket a biomechanikus lényeket, amelyeket a pusztításra teremtettek.

Nekem is örömteli hír, ugyanis nem csak Riddick szereti a Prometheus -t. Tetszetős elképzelések, pont ezt vártam ettől a sorozattól. Jöhet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ugyan három részes folytatást azért nem képzeltem volna el, de ha még ilyen sokáig akarja fenntartani az univerzuma bővítését az öreg, én nem panaszkodom. Csak szállítsa le azt, amit megígér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt még nekem is lélekmelengető a hír, hisz én is szeretem a Prometheust.

Hát azért van hova emelkedni a mert az első film finoman szólva nem tette magasra a lécet. Ha az első film szintű hangulata és kinézete mellett kapna valami értelmes történet akkor én is örülni fogok a folytatásoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.