Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én is csak a kezdetest bírom az előző Wolvi muvik közül. A japcsisból egyszer bőven elég volt nekem.

Ez az új eresztés nem igazán érdekel még. Egy nézést biztos rendezek majd belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a trailerek napja van.

Végre egy értelmesebb előzetes. Az eddigiek nem fogtak meg, de mostmár nem csak kíváncsi vagyok rá, hanem érdekel is

Egyelőre jónak tűnik, biztosan nézős lesz.

 

Az Ep 8 után talán a legjobban várt film 2017-ben.

Hangulatos előzetes ezzel a zenével :) Azt hiszem, a zene örökre rajta ragad a sorozaton :)

 

Elég komor film lesz.

Nagyon remélem, hogy jó film lesz, mert az előzetes baromira bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két filmajánlat Pildinek és MissKarrdenak, meg igazából bárkinek aki szereti a teljesen trükk- és akciómentes emberi drámákat.

 

Vademberek hajszája (Hunt for the Wilderpeople - 2016)

QmOwCtM.jpg

Egy árva, lázadó kisfiú kikerül egy új-zélandi családhoz, akik a vadon közepén élnek. A sztori bővebb taglalása óriási spoiler lenne, mindenesetre az egész kicsit olyan mintha az "Up" című filmet leszállították volna a földre. Ahogy a Pixar alkotása ez is rendkívűl bájos (bár itt most nincs főgonosz). Vannak drámai pillanatok, de az egészet átjárja egy jófajta, kedves humor. Igazi szívmelengető film.

Az imdb-n 19 ezer szavazat után 8 ponton áll, úgyhogy úgy tűnik nem csak az én tetszésemet nyerte el. A rendezőről Taika Waitiről annyit érdemes tudni, hogy eddig csak TV-sorozatokkal meg kis költségvetésű filmekkel foglalkozott, viszont most éppen a Marvel egyik következő nagy dobását a Thor Ragnarökot dirigálja. Úgyhogy azt hiszem még hallani fogunk róla (a film kint van Nmagon és van hozzá magyar felirat is)

 

Captain Fantastic (2016)

z2gsOLV.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Novemberben hetente jön ki egy film, amit szeretnék látni, zsúfolt hónap lesz.

 

Bomarr, köszönöm az ajánlót, megnézem őket :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, még én sem tudom, hogy fogom megnézni, amelyek mind érdekelnek, de legalább van most már választék a moziműsorban. Sajnos pont nyáron, amikor jobban van idő mozizni, volt sokkal kevesebb számomra érdekes film.

 

Bomarr, köszi az ajánlásokat, felkeltetted az érdeklődésemet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen erről volt szó a nyáron csak aztán akkorát hasalt a film, hogy kihátráltak mögüle. Emmerich legutóbb azt mondta hogyha lesz valami a folytatásból lehet hogy TV sorozat lesz. De ez inkább amolyan ötletelés. Egyelőre ami friss hireket láttam azok arról szóltak, hogy nincs konkrét terv a folytatásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdekes, hogy a sokkal nagyobbat bukó Warcraftból lesz folytatás, ebből meg nem biztos.

Ody, nem tudom honna veszed ezeket a filmes híreket, de inkább felejtsd el azt az oldalt. :D Amióta egyértelmű lett a bukás, nagyon kussban vannak a Warcraft folytatását illetően.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karib kalózok új része a "Dead man tell no tales" tényleg azt a címet kapta magyarul, hogy

"Salazar bosszúja" ... Miért? Hozzák elém a felelősöket! :fuckoff:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.