Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én tudtam róla mert pár hete volt róla egy hír hogy ez a Universal filmje, amit pár éve forgattak és eredetileg mozis forgalmazásra szánták, idén nyáron tervezték bemutatni de inkább lepasszolták a Netflixnek, ami nem sok jót jelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én talán meg se nézem csakúgy mint az előzőt. Miskának már rég le kellett volna a trafós témáról szállnia. Ami azt illeti szerintem rá se kellett volna cuppannia. Na jó az elsőt azért bírom. Kezdek lemondani arról hogy az A szikla-Armageddon-Bad Boys trióm méltó módon fog valaha bővülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én talán meg se nézem csakúgy mint az előzőt. Miskának már rég le kellett volna a trafós témáról szállnia. Ami azt illeti szerintem rá se kellett volna cuppannia. Na jó az elsőt azért bírom. Kezdek lemondani arról hogy az A szikla-Armageddon-Bad Boys trióm méltó módon fog valaha bővülni.

Én A sziget-et nagyon szeretem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nékem csak úgy-ahogy jön be. Elnézegetem olykor valamennyi ideig ha valamelyik adón véletlenül ráakadok. Amúgy már jó régóta nincs késztetésem az egészet megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nékem csak úgy-ahogy jön be. Elnézegetem olykor valamennyi ideig ha valamelyik adón véletlenül ráakadok. Amúgy már jó régóta nincs késztetésem az egészet megnézni.

Mint mondtam én csípem. Kicsit épít néhány korábbi műre pl.: a THX1138-ra is szerintem, de jól gyúrja egybe az alapköveket és a téma is egy hihető jövőképet jár körbe.

Scarlett :love: és Ewan is nagy kedvenc és a vasúti kocsi kerekek ledobálása az üldözéses jelenetben a mai napig szétszaggatja a nappalit 5.1-ben! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.