Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ghost Rider - Szellemlovas

 

Sok képregény filmet láttam már. Az igazat megvallva, az összeset. És akármennyire rossz is némelyik, még úgy is szeretem őket. De azért próbálok elfogult lenni. A Szellemlovas az egyik legmenőbb mind közül, és most nem csak a külsejére értem. Megvan benne az az igazi rosszfiú, aki nem csak életeket ment. El is veszi azt, ha szükséges.

A történet szerint, Johnny Blaze eladja a lelkét az Ördögnek, meg mentse az apját, cserébe Ő lesz az Ördög fejvadásza. Bármikor hívja, neki mennie kell, és be kell gyűjtenie a pokolból megszökött démonokat. Ráadásképpen ez a démon, Blackheart, az Ördög fia, aki meg akarja dönteni apja hatalmát, és /a változatosság kedvéért/ világuralomra akar törni.

Az alapsztori elég jónak tűnik, de a megvalósítása sajnos már nem sikerült ilyen jól. A történet menete és felépítése rendkívül egyszerű, és sok kérdést hagy maga után. Mint a Harry Potter 4. része. Aki nem olvasta, vagy ismeri a történetet, annak kimarad pár dolog. Arról nem is beszélve, hogy elég klisés is. Ami egyrészt nem tetszik, mert az elveim ellen van, de ennek ellenére tetszettek a Terminátor 2ből belecsempészett jelenetek. Mondjuk úgy: jól állt neki.

Tipikusan Popcorn mozi. Mikor az ember beül, és egy cseppet sem kell gondolkodnia, csak néznie a csodálatos akciókat, amiket látványilag mégjobban felturbóz a CGI tűz. Megérte ezért még egy kicsit benn tartani a filmet, mert a látványa eszméletlen jól lett. Az átváltozásokon kereszül, egészen a motorig. Viszont az ellenségekre ezt már nem tudom annyira elmondani. Túl nagy hangsúlyt fektettek a Szellemlovasra, viszont az Elementálok és Blackheart, néhol már gagyinak volt mondható. /A képregényhez képest mindenképp/

Az alakításokról annyit, hogy Nick Cage nagyon jó volt. Felgyúrta magát a szerepre. Bár el is lehet várni, egy GR rajongótól. /remekül eltüntették a GR tetkót a hátáról/ Viszont Eva Mendez nagyon nem illett a filmbe. Annyira fölösleges volt, hogy nagyon. Wes Bentley viszont nem volt rossz. Még csak az Amerikai Szépségben láttam, de abban is jó volt. Sam Elliott pedig tökéletesen vissza adta a vadnyugati Lovas feelinget. Kár, hogy nem volt több szerepe.

Sokkal többre számítottam, inkább csak a fordulatok terén, de egybevéve egy igazi kikapcsolós film. Csak le kell ülni elé, és nézni.

 

6/10

 

ghost_rider.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapmű :)

 

- Állj! Állj! Aknát találtam!

- Milyen fajta?

- Ami robban olyan. A nyavaja tudja, milyen.

 

- Ez még áll! - Szétbombázzák a hidat. - Már nem áll.

 

- Azt hiszen, hogy hős olyan, mint egy Hammburger. Egy Sherman két Tigris között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt írta:
Alapmű  :D

- Ha a tábornok úr azt mondja, hátramenni akkor hátramegyünk!

- Ó, az istenért kapitány úr ne hagyja hogy ezt tegyék velünk! Hát el kell vinnem a kupiba az embereimet vagy egymással kezdenek el huncutkodni!

 

- De kapitány úr, itt se pia, se kurvák, itt nincs élet!

- Hagyják békén a nőket mert minden férjnek puskája van. A fosztogatásért pedig halál jár.

- Hát mi az istent lehet itt fosztogatni?!

 

- Miért velem cipelteted ezt a dögöt Joe?

- Ha részt akarsz az akcióból akkor tanuld meg cipelni a részed. Na mozgás!

- A tiédbe is édes pajtás.

 

:D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem bírom eddig benne hogy Willis fejére erre a részre nem raktak parókát. Kinek hiányzik egy tar McClane? DVD-re CG-vel tehetnének rá. :lol:

Azt nem várom hogy a végén véres trikóban rohangáljon mert a másodikban se csinálta igaz az télen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie írta:
Willis 52 éves.Nem kéne már akciófilmekben szerepelnie.

 

Ha Svájcibicskanéger 56 évesen csinálhatott egy totál erőltetett T3-at, akkor Willi 52 évesen miért ne csinélhatna egy talán százszor jobb DH4-et?

Úgyis elég régóta tervezték és még mindig jobb most mint amikor már sétapálcával vagy járókerettel közlekedve kéne a rosszfiúkat levadásznia.

Az is lehet hogy ez az utolsó akcifilmje és ha így lesz legalább sikeresen köszönhet el a műfajtól ha a film sikeres lesz. Csak ne kelljen csalódnunk.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Ő nyiffan ki, hanem az apja rákos. Ezért adja el a lelkét, hogy Őt megmentse. :lol:

A reklámjából jött le úgy hogy kinyiffan. A motoros bukás utáni falnak csapódás után arra gondoltam hogy kitörik a nyaka. Nem törődtem vele hogy utána dumál valakivel aki azt mondja neki hogy talán egy angyal vigyázott rá hogy megúszta. Erre ő meg azt feleli hogy talán valami más.

A feliratból meg az jött le hogy van egy csaj akit szeret és azt kell megmenteni ha már nőzött is benne.

Azzal a hollós sírkőhöz mászással meg nem tudtam mit kezdeni. Akkor a fater annak ellenére nyiffan ki hogy a csákó eladta a lelkét? Mert akkor jól kicseszett vele az ördög akivel cimborált.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van ezzel a Grindhouse-zal?Van két film a Planet Terror és a Deathproof.Most meg olvasom, hogy sajnos hazánkban ketté van vágva.De hát két film nem?Máshol egymás után leadják?De hát az min 4 óra.Ki ül annyit végig?Kezdenek meghülyülni a filmesek?Már Eastwood két filmjét is marhaságnak tartom, meg volt a Kill Bill ugye ami két részes volt.Új divat van, vagy mi a helyzet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grindhouse: Két külön film. Összesen kb. 2 és fél óra. a Reklámokkal együtt amik külön a két film tiszteletére forgattak. A legtöbbet Q & T rendezte de Rob Zombie és ALi Roth is rendezett egyet-egyet+ volt verseny a nézők között, a legjobbat szintén levetítik a Youtube-on megtalálhatóak.

 

Ghost Rider.: az év egyik lerosszabb filmje! Semmi köze az alapanyaghoz. Barmi rossz CGI+ semmi szörny!!!!!! (aki valaha látott Ghost Rider képregényt az tudja miért is olyan borzasztó ez!) Ráadásul Blackheart vörös szemei a film végén úgy néznek ki, hogy a 60-as években is kinevették volna!

 

Bridge to Terabithia: Nagyn jó film a gyermekkorról és a tragédiák elfogadásáról! Nagyon ajánlott mindenkinek. Remek szinészi teljesítmények és nagyon félrevezető trailer! :lol: Akit elriaszt, hogy egy újabb Narnia film az is nyugodtan nézze meg mert semmi köze hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom is, hogy beleszóljon. Ellenkező esetben egyet sem leszek hajlandó moziban nézni, minek fizessek két jegyet az alkotók által egyszer nézős alkalomra készített, és máshol egyben leadott filmért :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.