Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ledger halálát nagyon sajnálom, teljes döbbenettel olvastam. :D Annak ellenére, hogy csak egy filmjét láttam (ami a "10 dolog, amit utálok benned" volt), sok jót hallottam róla (nem utolsósorban innen). Szóval már csak ezért is meg kell néznem a TDK-t.

 

Az Ambien nagyon erős gyógyszer. Hosszabb alkalmazása nem ajánlott, nagyon kemény mellékhatásai vannak, amelyekbe szerencsétlen esetben akár bele is lehet halni. Súlyos személyiségtorzulást válthat ki, aggresszióra hajlamosíthat, kihat a keringési rendszerre stb. Ha valaki nem tartja be szigorúan az adagolását, pl. kihagy egy párat belőle, a következő adag még durvább hatásokat válthat ki. Ha együtt szedik bizonyos szerekkel (és itt nem csak pszichiátriaiakra gondolok, hanem hétköznapibbakra is), a kölcsönhatásuk súlyos rendellenességeket okozhat, érzékeny embereknél akár halált is. Szóval az alkalmazása anélkül is épp eléggé veszélyes, hogy valaki öngyilkos akarna lenni. Ha Heath tényleg ebbe halt bele, egyáltalán nem biztos, hogy akarattal tette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sweeney Todd - 9/10 nálam simán De csak mert a SW az egyetlen 10es!

Ennyire morbid és elképesztően hangulatos, látványos filmet rég nem láttam! Ennyi.

Á, már én is nézném, de meddig kell még várni???? :D

Köszi a hírt, örülök, hogy tetszett, remélem, nekem is így fog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deja vu

 

 

No egy igazán szuper filmmel csökkentettem tovább az "elmaradásaimat" :hmm:

Végig izgalmas, feszültséggel teli percek peregtek, némi kiszámíthatósággal. A végén azért hiányoltam a nagy gikszert amit érzésem szerint benne hagytak. Nem tudom van e alternatív vége amiben végülis benne volt e.

 

 

Az elején a fekete zacsiban megcsörrent a telefonja. Jó lett volna a végén látni ahogy kibontja a hullazsákot és szembenéz azzal ami megmaradt magából :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deja Vu egy remek film! Fél évvel ezelőtt boncolgattuk, Oldie, a 2-es topicban, ha gondolod, keresd vissza. Meg emlékszem, frenkie-vel is jót leveztünk a sztoriról. Érdemes rajta rágódni :hmm:

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deja Vu egy remek film! Fél évvel ezelőtt boncolgattuk, Oldie, a 2-es topicban, ha gondolod, keresd vissza. Meg emlékszem, frenkie-vel is jót leveztünk a sztoriról. Érdemes rajta rágódni :hmm:

Nekem nincs okom, hogy rágodjak rajta, minden tiszta és érthető volt :) Csupán az a gikszer dolog zavart picit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sweeney Todd - 9/10 nálam simán De csak mert a SW az egyetlen 10es!

Ennyire morbid és elképesztően hangulatos, látványos filmet rég nem láttam! Ennyi.

Úgy van! Pedig én bevallom nem sok jóra számitottam: a Broadway musicaleket ki nem állhatom... általában a musicalekkel semmi bajom, de a Broadway a "középszerűség temploma". Ami azt illeti -a vártnak megfelelően- a zenék nem is különösebben nagy durranások, de Burton annyira mesésen tálalja az egészet, hogy nem lehet nem szeretni érte... és végre a sötétség nem csak jelmez, amiben humorizálni vagy mesélni lehet... Burton az 'Álmosvölgy legendája' óta nem volt ilyen "véresen komoly".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs okom, hogy rágodjak rajta, minden tiszta és érthető volt :hmm: Csupán az a gikszer dolog zavart picit.

Jó neked.NNekem a mozi után vagy egy negyed óra után esett le az egész story, ahogy végiggondoltam.Márhogy valójában hányadik visszatérést láttuk.Különben én is szenzációs filmnek tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb film, rövid kritika.

 

Orvlövész.

 

Nem volt olyan rossz mint amire az első fél óra után vártam volna, egész jól belendült a sztori és még az agyoncsépelt kliséken túl is jól el tudott szórakoztatni. :) Nem fogom felsorolni a hibáit, mert sok van, de ez végülis csak egy film....akciófilm, melybe belefér.

Jó kis bemelegítés a Rambohoz. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam összesen kb fél órát a 300-ból. Tényleg olyan, mint egy mozgó képregény, ennek jónak tűnik. Viszont nem győzött meg h végig lenne érdemes néznem.

Akkor ki győzzön meg? :hmm:

Nézd végig amúgy nyugodtan, veszíteni nem fogsz vele semmit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ki győzzön meg? :hmm:

Nézd végig amúgy nyugodtan, veszíteni nem fogsz vele semmit. :)

Saturn házimozi-részlegében épp ez volt műsoron, hát ott maradtam kicsit.... szóval semmi kötelezettség, nincs etöltve, nincs kikölcsönözve..... nincs okom vele foglalkozni, amikor mást is nézhetek. Ennyi. Ízlések és fénykardok különbözőek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis eszetlen hent a '80-as, 90-es évek stílusában. Nekem begyütt, csak a főszereplő lehetett volna más. Kissé unszimpatikus volt.

A színészgyerek belefért. Túl sok ész nem kellett, hogy eljátsza a bosszúállós figurát.

Hasonló mint a Bourne, csak esztelenebb. Valahogy úgy mint a Rambo. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saturn házimozi-részlegében épp ez volt műsoron, hát ott maradtam kicsit.... szóval semmi kötelezettség, nincs etöltve, nincs kikölcsönözve..... nincs okom vele foglalkozni, amikor mást is nézhetek. Ennyi. Ízlések és fénykardok különbözőek.

Kölcsön tudom adni dvd-n, ha nem gond, hogy nem eredeti a lemez, de attól még szuper minőség :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.