Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az alábbi trailer remek. Kiváncsi vagyok a filmre. Amúgy meg amit írtál, az inkább tűnik egyen szövegnek mint igazi véleménynek.

Hát nem igazán egyen.Láttam pár filmjét, és a borzalmas a legenyhébb reakció rájuk.A Postal meg nem vígjáték, hanem egy hírhedt videójáték megfílmesítése.Bár lehet, hogy ez a szerencsétlen vígjátékot csinált belőle.

Szerinted normális az a zember aki azt nyilatkozza, hogy a Postal megveri az Indy 4-et?Ő megtette.

Ja igen és 4 moziban mutatták be a Postalt..Ezek szerint nem csak az én véleményem szerint nulla rendezőként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMDB nem ér semmit. Az alábbi trailerrel semmi baj nincs, ugyanis ez vígjáték. Szerintem vicces is. Persze ettől még a film lehet rossz, de csak azért nem fogom szidni, mert ez a divat...

Én se divatból szidtam, csak a trailer alapján az Epic Movie-val van egy szinten.Na de többet csak a film megtekintése után, lehet hogy pozitívat csalódok majd benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem igazán egyen.Láttam pár filmjét, és a borzalmas a legenyhébb reakció rájuk.A Postal meg nem vígjáték, hanem egy hírhedt videójáték megfílmesítése.Bár lehet, hogy ez a szerencsétlen vígjátékot csinált belőle.

Szerinted normális az a zember aki azt nyilatkozza, hogy a Postal megveri az Indy 4-et?Ő megtette.

Ja igen és 4 moziban mutatták be a Postalt..Ezek szerint nem csak az én véleményem szerint nulla rendezőként.

Bizony, bizony. Uwe Boll esetében szó sincs divatfikűzűsról. Olyan van, hogy egy-két filmje rossz egy rendezőnek. Olyan is, hogy a filmjei nagy része csak szódával elmegy kategória (Paul Anderson). De ennek az embernek minden filmje rossz, pocsék, sz*r, ordenálé, és mindezek mellett embernek is egy büdös paraszt. Egy olyan rendező, aki elküldte a k**** anyjába a nézőit!!! (Az interneten videóinterjúban közölte, és még csak nem is burkoltan.) A története kb ennyivel összefoglalhatók: főhős csajt megdugja a főhős faszi, közben bokáig tocsognak a művérben, persze mindezt csak egymás mellé dobált, illogikus képsorok követik. Párbeszéd? Beszéd van, pár nincs, mert még abban sincs logika. A szereplők általában egymás mellett monologizálnak. Zene... ojé... biztos van, valami, bár kapásból egyet sem tudnék felidézni, és az a baj, hogy film nézése közben sem lehet.

A Postal meg a földkerekség egyöntetűen legbrutálisabb, legöncélúbban véres, legértelmetlenebb, ez által a szaksajtó által legszívesebben pokolba küldött játéka (megjegyzem, 10 perc után megunható, szóval még játéknak is borzalmas), és ez az ember filmet csinált belőle. Valamiből, ami játéknak sem életképes. Hát normális az ilyen? És már most mutatja a film minőségét: egy ilyen filmet vígjátéknak lehet nézni.

Ennek ellenére sokan mondják, hogy Uwe Boll szintjén ez a legjobb filmje. Ezt már lehet minősíteni.

 

Karrde: gratulálok :):D:D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ismerem ezt a fazont, de isten bizony megnézek tőle egy filmet, hamár Dzséjt ennyire dícséri :P

Saját felelősségre. Mondjuk, életemben nem röhögtem annyit filmen, mint a Bloodrayne-en (legutóbb azt láttam tőle, a 2-t már nem volt gusztusom megnézni). Csak kár, hogy horrorfilm volt és nem vígjáték ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak olvastam róla, és mivel mindenhol csak rosszakat, nem töltöm az időm vele ;)

Donát, olyan veszett sokat nem veszítettél, hacsak nem másfél óra agyzsibbasztást :P Bár talán vizsgaidőszakban pont egy kis ilyen pihi kell? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uwe Bollnak a legjobb filmje a 'House of the Dead'. A film csúcspontján a szigeten maradt fiúk és lányok gépfegyvert, aknavetőt és UZI-t rántanak hogy egy közel tiz perces jelenetben irtsák a szaltozó, métereket ugró zombikat... hogy a feeling átjöjjön néha bevágnak egy-két jelenetet az eredeti számitógépes játékból is (aminél mintha a grafikát nem a maxon pörgetnék, legalábbis durván pixeles). Én csak itt értettem, hogy mitől lett ekkora visszhangja ennek a csávónak: ez tényleg olyan szinten rossz már, hogy jó.

 

Az összes többi filmje viszont (Alone in the Dark, Bloodrayne stb.) szerintem simán belesimul a nagy B-kategóriás posványba. Tipikusan azok amik semmit nem tudnak kiváltani a nézőből: gagyinak gagyik, de nem annyira, hogy ez különösebben felizgassa a nézőt... engem legalábbis nem. Napjaink Direct-To-Video-s horrorfilmjei között ezeknél sokkal bénábbak is vannak. Uwe Bollnak egyedül a marketingje jó. A csávó tudja hogy csináljon maga körül felhajtást és ilyen 'semmilyen' filmekkel ez már-már csodálatra méltó. De csak már-már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, csak nem beelőztelek a Ramboval is? :P Mi az, hogy eddig még nem véleményezted a DVD-t? :P :P

Nem előztél be, tegnap délután megnéztem. :P Jó volt, de azért az látszik, hogy egy DTS hangban több lehetőség rejlett volna, valamint a kép néhol érdekesen pixelessé vált, de ettől független nagyon jól szórakoztam. :D A film végén muszáj volt jól rátekerni a hangerőt. ;)

 

Wallatosnál hogy szólhatna ez, Te jó ég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg milyen a Rambo-dvd???????Ody, Oldie meséljetek?Milyenek az extrák?

Ok a hang nem igazán jó, de az ÍRTÁS milyen???????? :D

Mi az, hogy a hang nem olyan jó?!?!?!?!?! :)

Igenis fantasztikus!!!!! :P:D A gépágyúzás még a szomszéd szobában is kiporolja a szőnyeget. :D

Arról nem is beszélve, hogy amikor Rambo felrobbantja a II. VH-s bombát statikus károk keletkezhetnek a lakásban. :D

 

Az extrákról nem tudok nyilatkozni, az én spéci verziómon meg lett nyírbálva a kép minőségét javítandó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.