Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szépen kaszált a TDK, a kritikák dicsérőek. Már csak látni kellene. Van itt olyan aki megnézi a magyar premier előtt?

 

Én gondolkoztam rajta. Itthoni premier előtti héten megyünk el üdülni Spanyolba, és ha ott hamarabb lett volna a premier, lehet elcsábított volna a lehetőség. :D De IMDB szerint náluk még később lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen kaszált a TDK, a kritikák dicsérőek. Már csak látni kellene. Van itt olyan aki megnézi a magyar premier előtt?

 

 

Ma felrakták a bithura a kamerás verziót.Ne tudd meg miket írnak be.A lényege annyi, hogy nem igazán normális az aki egy ilyen filmet ilyen trágya minőségben néz meg. :) Szerintem itt is siker lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma felrakták a bithura a kamerás verziót.Ne tudd meg miket írnak be.A lényege annyi, hogy nem igazán normális az aki egy ilyen filmet ilyen trágya minőségben néz meg. :D Szerintem itt is siker lesz.

 

És ha kijönne egy DVDscr v R5 verzió? :D Hát asszem erősen elgondolkoznék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: A feliratos mivolta is visszavetheti a honi bevételeket, arról nem is beszélve, hogy nálunk amúgy is minden film silányul teljesít (kevesen járnak moziba).

Sajnos ez így van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha kijönne egy DVDscr v R5 verzió? :) Hát asszem erősen elgondolkoznék. :D

 

 

Akkor sem szedném le.Ezt elöszőr moziban kell látni.Fel van bolydulva a filmes világ.Azt látni, hogy nagyon-nagy siker.Az első napi bevétel minden idők legjobbja és hétvégén 155 millió dollárt hozott.Van olyan fil ami pályafutása alatt hoz ennyit.

Ledger alakításáról szuperlatívuszokban beszélnek, Bale azt nyilatkozta, hogy annyira jól játszotta Jokert, hogy néha komolyan dühös volt rá.

Annyira várom már mint mondjuk az EP 2-őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bale azt nyilatkozta, hogy annyira jól játszotta Jokert, hogy néha komolyan dühös volt rá.

Egyszer mérgében úgy hozzávágta Ledgert a falhoz hogy behorpadt amikor a srác nekicsapódott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát majd kiderül. Tök mindegy, milyen felfokozott hangulat előzi meg, az a lényeg, hogy nekünk mit ad át. A tömeg hajlamos felkorbácsolni a saját érzéseit, ettől még a film nem lesz se jobb, se rosszabb. Aki csak azért jónak tart egy filmet, mert sok ember jónak mondja, az legalább olyan buta, mint az, aki a kritikusok fanyalgása miatt veti meg az adott darabot. Ezek csak plusszok, amik hozzáadnak vagy elvesznek a moziélményből, de semmiképp sem ez alapján kéne kiindulni abból, hogy milyen jó egy film. Attól, hogy azt mondják róla, hogy ilyen, meg olyan jó, attól, hogy mit tudom én melyik site-on már napok óta az élen van... attól még nem lesz jó egy film. Attól lesz jó egy film, ha neked belül tetszik, és a mértéke, az, hogy mennyire ragad meg, no az határozza meg, hogy milyen jó egy film, nem holmi felfokozott amerikai tömeg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig így álltam a filmekhez ahogy írod Donát. De azért érdekes, hogy ennyire isteníti és nem csak az 'amerikai tömeg'. :) Amúgy az egyik fórumba írt egy magyar csávó, aki amcsiban megnézte a filmet.

 

"Sziasztok. A hetvegen ketszer is megneztem. (Miami, USA)

 

A mozitermek rogyasig vannak, es kb 5-6 teremben is egyszerre nyomjak

mindenhol. Roviden es spoiler mentesen fogalmazva Cristopher Nolan

(ismet) mesterfokon teljesit. Nem tudom megfogalmazni pontosan, hogy mi

a legnagyobb erossege a filmnek, mert tenyleg annyi van. A szineszi

jatek, a rendezes, a zene, a kepek, az effektek, es ami tan az egyik

legmegdobbentobb, legszomorubb, es egyben legbamulatosabb: Heath

Ledger. Minden jelenet, es minden masodperc amit a vasznon tolt,

egyszeruen sokkoloan zsenialis (olykor mar szinte ijeszto). A

lelekzetem is elekadt a film soran, tobbszor is. Heath Ledger maga

Joker, es olyan mintha mindig is O lett volna, senki mas.

Szomorussaggal kevert dobbenet fogott el, latva, amint ez a srac

szineszikonna novi ki magat, es tudva, hogy utolso elotti szerepet

latjuk.

A film tan ici-picit hosszabb a kelletenel, de ez megbocsajthato hisz

ennyi fantasztius szineszt es megoldast latva elkerulhetelen nemi

tomorules. A sotet lovag tenyleg az ev filmje, ami tobbe mar nem

szuperhos film, hanem annal sokkal tobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt. El is felejtettem kérdezni ST3 kapcsán, hogy most akkor tényleg másolva lettek az első részből az űrhajós részek?

Két jelenet szerepel az első részből, de azok itt is és ott is híradós részben voltak, szóval mondhatni csak archív felvételek.

Bár a különbség a két film spec effektjei között látványosan megmutatkozik akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két jelenet szerepel az első részből, de azok itt is és ott is híradós részben voltak, szóval mondhatni csak archív felvételek.

Bár a különbség a két film spec effektjei között látványosan megmutatkozik akkor.

 

Oks, kösz. Szóval azért adtak az eredetiségre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg már kezd elegem lenni, hogy Batman így meg úgy.....ha így megy tovább, hogy minden második siteon az ömlengésbe botlik az ember már akkor megutálom amikor már épp megnézném :roll:

Kicsit túl nagy és véleményem szerint felesleges ekkora hypeot keríteni köré. Ha Ledger nem halt volna meg ( nyugodjon békében) nem hinném, hogy ekkora érdeklődés lenne a film iránt Főleg az első rész "gyenge" szereplése után.

No mindegy. Elkerülni nem tudom ezt a sok ömlengést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg már kezd elegem lenni, hogy Batman így meg úgy.....ha így megy tovább, hogy minden második siteon az ömlengésbe botlik az ember már akkor megutálom amikor már épp megnézném :roll:

Kicsit túl nagy és véleményem szerint felesleges ekkora hypeot keríteni köré. Ha Ledger nem halt volna meg ( nyugodjon békében) nem hinném, hogy ekkora érdeklődés lenne a film iránt Főleg az első rész "gyenge" szereplése után.

No mindegy. Elkerülni nem tudom ezt a sok ömlengést.

Részemről az első rész miatt nézném meg, bár az még kérdéses, hogy moziban vagy DVD-n (ha találok valakit, aki eljönne velem moziba, akkor ott). Színész miatt, legyen élő vagy holt, tuti nem megyek moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nagyon tűkön ül holnaptól Pozsonyban megnézheti a TDK-t.

 

Úgy tűnik csak nálunk ilyen töketlenek a mozifőnökök, hogy három hetet csúsztatnak egy ilyen sikerfilmen...

Én épp tegnap érdeklődtem meg egy Szlovákiában élő ismerősömtől, és ezt írta:

"Nyitrára nagyon egyszerű eljutni, főleg ha Párkányból jössz. Felmész Érsekújvárba (Nové Zámky) aztán onnan meg megy minden félórában/órában busz és/vagy vonat Nyitrára. Külön szerencséd van ha Pesti vagy, esetleg közel vagy Pesthez vagy Váchoz. Mert akkor felszállsz erre a vonatra: EC 170 Hungaria, és ez Pesttől egyenesen levisz Érsekújvárig. Onnan meg 40-50 perc busszal vagy vonattal Nyitra."

Nyitra közelebb van mint Pozsony azért, és ott is vetítik a filmet - természetesen angolul. Nekem már csak az a problémám hogy nem tudok szlovákul, és nem tudom hogy mennyire beszélik ott a magyart vagy az angolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már csak az a problémám hogy nem tudok szlovákul, és nem tudom hogy mennyire beszélik ott a magyart vagy az angolt.

Hát 1988-ban egyáltalán nem beszélték, vagy legalábbis úgy tettek, mintha nem beszélnék. Egy hétig ott üdültünk, és ha valamit el akartunk érni, a legjobb módszer a hiányos orosz tudásom bevetése volt. Magyarul még három gombóc csokoládé fagyit sem kaptam... A "tri sákálád" viszont hatásos volt... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.