Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Háááát... hónapokig töltöttük a napot a net előtt, bezsongtunk a trailer előtt, faltuk az interjúkat, zúztuk le a Hyperspace-es dolgokat. Ekkora ömlengés nem volt, inkább sokkal nagyobb.

Aham. Szóval akkor azt hirdettük, hogy a ROTS lesz az univerzum filmje, minden mozi alfája és omegája és minden részletét istenítettük? Mert én nem így emlékszem. Voltak nem tetsző dolgok a kiszivárgott infók között, és akármennyire is vártuk és magasztaltuk, azért nem mindenki esett akkora dicsérő spirálba, mint amibe Jake került. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor azt hirdettük, hogy a ROTS lesz az univerzum filmje, minden mozi alfája és omegája

Egyrészt, a Star Warsról lényegesebben több dolog került ki, mint az Avatarról. Másrészt, akadt néhány jelentősebb istenítés :D :

"Ody Mandrell 2005-04-12 23:48:53

Istentelen jó lesz a film! Érzem!!!!! Én mindig lelkes voltam, és most is az vagyok. A legjobb film lesz a világon! Ezt már a zene is predesztinálja. ÉLJEN MINDÖRÖKKÉ A STAR WARS!"

 

"Ody Mandrell 2005-02-26 00:03:07

YOU WERE THE CHOSEN ONE!! A történelem legjobb filmje lesz! Bravo George!"

 

"Ody Mandrell 2004-12-30 22:39:09

Ez...nem.....lehet.....igaz!!! A legjobb film lesz a világtörténelmben."

 

Jake amúgy még most teljesen elviselhető (ráadásul most némiképpen okkal, hiszen a rendező ezúttal egy James Cameron). Az Aliens vs Predator Requiem-et anno százszor ilyen intenzitással istenítette, pedig ott volt egy harmatgyenge előd, meg olyan rendezők álltak a projekt mögött, mint a Strause testvérek. Képzeld el, amikor naponta olvasod, hogy "ez a film 100% hogy jó lesz" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez már tavaly kiszivárgott. :D

Biztos, csak nem igazán olvastam előre semmit, és jobb lett volna trailert sem látni, ami sok mindent lelőtt a filmből :D

 

Ody, ha ennyire zavar, hogy sokat előkerül az Avatar, akkor mint fórumdiktátor, tiltsd le, oszt majd akkor én is meggondolom, hogy egyáltalán érdemes-e más filmeket itt dicsérni, stb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ha ennyire zavar, hogy sokat előkerül az Avatar, akkor mint fórumdiktátor, tiltsd le, oszt majd akkor én is meggondolom, hogy egyáltalán érdemes-e más filmeket itt dicsérni, stb. :D

Itt nem zavar, csak máshol. De ezt írtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most keresd ki azt is amikor kételkedtem. Ezek a reakciók különben is érkeztek valamire. Nem csak a vakvilágba íródtak.

Az Avatar dicséretek se mind :D Amúgy az utolsó reakciód néhány képre érkezett, és Plok még ágyba is küldött miatta :D Jaj, a régi szép idők, mikor még mi is annyira lelkesedtünk, mint Jake most... hogy tovatűntek, pedig milyen kommentek születtek olyan képre, ami ábrázolt valamit, amiről igazán máig nem tudni, hogy mi. Lehet csak egy díszítés volt egy korláton, mégis milyen istencsászár dolog volt. Remélem visszajön az a korszak az élőszereplős sorozattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem baj, ha valaki lelkesedik, csak a többieknek nehéz ezt átérezni, ha még csak morzsányi információ van a projektről.

A Sith-ek bosszúját ezért felesleges összehasonlítani az Avatarral ebből a szempontból (is): az egy saga befejező része és világszerte tömegek által még a forgatásának megkezdése előtt is nagyon várt film, aminek 29 éves marketingje volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy amikor meghallottuk , hogy: "You are the chosen one".Pedig csak hang volt.

Aztán kijött oroszul(?) kamerás változatban a trailer. :D

 

Amúgy meg engem nem zavar hogy Jake isteníti az Avatart, sőt. Csak akkor már furán nézek amikor minden témára előjön hogy "bezzeg mekkorát fog ütni az Avatar decemberben".

És azért az ROTS-nál egy SW fórumon pattogtunk, ami felment minket minden vád alól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem visszajön az a korszak az élőszereplős sorozattal.

Egy kicsit én is remélem, mert régen ebben nem tudtam részt venni.

 

És azért az ROTS-nál egy SW fórumon pattogtunk, ami felment minket minden vád alól. :D

Csak párhuzam hangzott el, nem vád :D Egyébként jogos, de a külvilág topik pont azért van, hogy másról is szó eshessen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán kijött oroszul(?) kamerás változatban a trailer. :D
Úgy emlékszek mandarin nyelvű volt :D

 

Oldie: Egyik nap barátom újságolja, hogy milyen jó filmet láttot, hát az volt élete eddigi legjobb filmje. Kérdezem mi volt az, mondja, hogy az órásemberek (minden címet lefordít magyarra) :D Ezért már be is rendelte a Rorschach maszkos változatot :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TS

 

 

Csillag azt hiszem pont nem, de voltak tervek, hogy több beszivárgó (vagy Marcushoz hasonló hibrid?) is lett volna, pl Serena úgy tért volna vissza és nem Skynet manifesztációjaként (bár szerintem így jobb). Pl. van egy jelenet, mikor Kyle-ék vonulnak végig a táborban, és a fiú felnéz. Látható egy épület, melynek az ablakaiban emberi alakok néznek kifelé. No, azok eredendően hibridek lettek volna. De végül - akárcsak a testcserés véget - ezt elvetették. Szvsz jobb is.

 

 

 

Akkor mégse volt az. Fura lett volna. Egy termi fan állította valamelyik fórumon. Már akkor nagy hülyeségnek tartottam. Köszi a választ.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindent lefordít :D és hát a watch=karóra men=emberek. Mivel a karórásemberek hülye cím szerinte, egyszerűsítette órásemberekre :lol:

És a watch=őr, őrség men=emberek párosítással mi baja volt? Ha már ugye hivatalosan, magyarul az Őrzők nevét kapta a film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a watch=őr, őrség men=emberek párosítással mi baja volt? Ha már ugye hivatalosan, magyarul az Őrzők nevét kapta a film. :D
Szerinted ért annyira hozzá, hogy utánanézzen mi a film magyar címe? :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrember :lol:

 

Amúgy az egyik TF képregény magyarításában volt nemrég egy szép "watch"-félrefordítás. A sztori: Bumblebee őrt áll, jön egy Álca, akar valamit ártani, mire Bee: Not on my watch!/Ne az órámra!

Azóta röhögünk, hogy Bee az óráját féltette.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Watchmen DC

 

Szépen rákészültem, hogy egy újfajta képregényfilmet fogok látni, 720p, DTS, stb.

A feléig bírtam. Horrofilmeket elvből nem nézek, úgyhogy a harisnyafejű tag múltjából felidézett résznél remote control, push 'stop' button volt.

Persze ettől függetlenül a sztori lehetett volna érdekfeszítő, de semmi nem fogott meg belőle.

Egy depis horrorfilmre kezdett emlékeztetni az egész. Sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen kifogtad akkor azt a fél percet. :( Teszem azt csodálkozom, hogy nem szexfilmként tartod nyilván mert ebből a szempontból az a öt-tíz perc kamatyolás annak is megállta volna a helyét. :D

A depis jelzővel részben egyetértek, de azért ennél jóval több volt a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy a Watchmen nem hegedült valami jól a pénztáraknál a DC-sek tovább fogják ontani a képregényfilmeket. Jön a Zöld Lámpás, Zöld Íjász, Csodanő, Aquaman, Shazam, Superman, Batman 3. Engem csak a Batman 3 érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este én is megnéztem a rendezői Figyelőemberkéket. Ez a fajta egy kicsit jobban bejön mint a sima.

A változtatások közül az átvariált lángszórózós rész jön be a legjobban. flamegun.gif:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.