Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az az értelmes magyarázat, hogy az emberek hozták létre őket... Jake, nem tudsz erről valamit?

Az avatarokat egytől egyik emberek hozták létre, a bolygó lakóinak mására. Kisebb esztétikai eltérés megfigyelhető, de egyébként a cél, hogy elvegyüljenek a na'vik között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az avatarokat egytől egyik emberek hozták létre, a bolygó lakóinak mására. Kisebb esztétikai eltérés megfigyelhető, de egyébként a cél, hogy elvegyüljenek a na'vik között.

Én úgy értettem, hogy a na'vikat hozták létre az emberek... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cameron ezt elmondta egy interjúba, hogy szándékosan ennyire emberiek a na'vik, hogy a közönség jobban szimpatizáljon velük, illetve jobban elhiggyék a szerelmi szálat a főhős és a na'vi lány között.

Na meg aztán, ez felróható lehetne minden sci-finek, amiben vannak emberszerű idegenek is, a Star Wars pedig az egyik élharcos lehetne. Mondjuk legelöl a Battlestar Galactica masírozna az olyan emberi civilizációval, amely a mi Földünket hírből se ismerte, de mindenhol angol felirat virít, XX. századi földi neveket viselnek, és tök emberek ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg aztán, ez felróható lehetne minden sci-finek, amiben vannak emberszerű idegenek is, a Star Wars pedig az egyik élharcos lehetne. Mondjuk legelöl a Battlestar Galactica masírozna az olyan emberi civilizációval, amely a mi Földünket hírből se ismerte, de mindenhol angol felirat virít, XX. századi földi neveket viselnek, és tök emberek :D

És pluszban náluk is gyártják a Citröent ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami újságból ismételten AVATAR képek!

Neytiri hercegnő

Nagyon tetszik ezen a képen is :):)

Avatarok akcióban a dzsungelben

A környezet szépen kidolgozott. Jó az a fegyver is, amit tartogat Jake :evil:

Együtt a csapat a kolónián

Rodrigueznek a szokásos test tartása :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Veszélyben a T5?

 

Részletek:

"Fizetésképtelenné vált a Terminátor - Megváltás két producere, ezért három cégük csődvédelmet kért, és beperelték a legnagyobb befektetőjüket. A történet azzal is végződhet, hogy elveszítik a Terminátor-jogokat, amiket két éve hitelből szereztek meg.

Bár a Terminátor - Megváltás [1] eddig 370 millió dollárt (69,2 milliárd forintot) hozott, a Terminátor jogait birtkoló Derek Anderson és Viktor Kubicek három cége csődvédelmet kért, íja az LA Times [2]. A két producer ezzel egy napon a beperelte a fő befektetőjét és annak az egyik volt alkalmazottját is. Mindkét perben harmincmillió dolláros kártérítést követelnek.

Erre azután került sor, hogy nem tudtak fizetni a Pacificor nevű kockázati tőke alapnak, ami 2007-ben harmincmillió dollárral (5,6 milliárd forinttal) járult hozzá, hogy meg tudják szerezni a Terminátor-jogokat, és ezen felül még kilencmilliót (1,6 milliárd forintot) adott kölcsön a Halcyon nevű produkciós cégüknek.

Elveszíthetik a Terminátor-jogokat

A tárgyaláson Anderson és Kubicek azt állította, hogy azért nem tudtak fizetni, mert a Pacificor zálogot jegyzett be a Dominion Holding nevű cégre, amin keresztül a produceri díjak befolytak hozzájuk a Terminátor: Megváltás után. A per és a csődeljárás azzal is végződhet, hogy a Halcyon elveszíti a Terminátor-jogokat, amik így a Pacificorhoz kerülnének.

A Halcyon eddig tizenötmilliót fizetett vissza a Pacificornak, de az nem világos, hogy a maradék huszonnégymillión felül mekkora tartozásaik vannak. A Los Angeles Times korábbi cikkében az állt, hogy a producerek az Andrew Vajna és Mario Kassar által irányított C2 Picturesnek s tartoznak huszonötezer dollárral (4,6 millió forinttal). A Halycon még 2007 májusában vette meg a Terminátor-franchise jogait, miután Vajna és Mario Kassar már nem látott elég fantáziát a gépek és az emberek állandó harcában."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hír a TS rendezői változatáról:

 

"Sokan elégedetlenkedtek a Terminátor: Megváltás bemutatója előtt, hiszen hiába ígértek fűt-fát, hiába hangoztatta azt McG, hogy hű marad a franchise-hoz és R beosorlású produkciót fog letenni az asztalra, a végén csak kiderült, hogy gyakorlatilag (már bocsánat) segget csinált a szájából és csak egy sima PG-13-as produkciót fogunk látni. Azt viszont sietett leszögezni a rendező, hogy majd a DVD-n megmutatja.

Persze ekkor már akadt néhány szkeptikus, néhányan pedig hivatalos megerősítés után ácsingóztak. Na most az MPAA is megerősítette, hogy a DVD-n (és Blu Ray-en) már a rendezői változat lesz látható, ami R besorolást kapott, ennek indoka a ?some violence and brief nudity" volt, ami annyit takar, hogy több erőszak lesz benne, mint a moziváltozatban és egy kis meztelenkedés is láthatunk majd, ez utóbbiról már régen tudhatjuk, hogy Moon Bloodgood melleit csodálhatjuk (?) meg egy jelenetben."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem jó hírek ezek a TS háza tájáról. Remélem rendeződnek a dolgok és jön az 5. rész! Persze valami igazán ütős sztorival és nem azzal, ami pár hete már napvilágot látott.

 

Viszont örvendetes hír, hogy valóban jön a DVD és Blu-Ray korongokra a vágatlan verzió!!!

 

Nem tudom, de én úgy hallottam, hogy nem McG, hanem a stúdió magyarázott itt a (Nem R-es besorolás, hanem PG-13 kell IDE!) szöveggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan ne is mond! Amit összehordott McG az 5. rész tervezett történetéről.... hát nagyot néztem.

A TS egy remek kezdete lehet(ne) egy remek új trilógiának. Számomra a nyár legjobb filmje volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi belefér mint ami pl az ID4-ben volt :)

 

A lényeg, hogy távol álljon a Retekklubos "Gyilkos meteorok 2" sztorijától.

Annyira nem lesz gagyi. Én eddig minden filmjén jól szórakoztam. Igazi látvány mozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan ne is mond! Amit összehordott McG az 5. rész tervezett történetéről.... hát nagyot néztem.

A TS egy remek kezdete lehet(ne) egy remek új trilógiának. Számomra a nyár legjobb filmje volt.

Szerintem is. McG egy nagszerű Terminator filmet hozott össze. Nem is tudom, hogy miért akarja elrontani ezekkel a marhaságokkal a folytatást. Talán a stúdióváltás megóvja ettől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. McG egy nagszerű Terminator filmet hozott össze. Nem is tudom, hogy miért akarja elrontani ezekkel a marhaságokkal a folytatást. Talán a stúdióváltás megóvja ettől.

Én úgy gondolom hogy McG egy remek akciófilmet hozott össze. De borzalmas Terminátort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.