Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hagyján. David Taylor: Vadállatok orvosa? Ott egy "kézzel nevelt" gorilla a gondozóit meg az állatorvost meg az állatkert igazgatóját csereberélgette, de valakinek ölelgetődnie kellett mindig. Amikor banánba rejtett altatóval próbálták elkábítani, merő önzetlenül beletömte azt az aktuális kedvencébe :hmm:

 

-az mekkora! Meg mikor a kábított gorilla kinyúl a kocsi ablakán, és elkapja a biciklis ruciját! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy állatorvos kalandjait írja le, aki főleg vadállatokra, cirkuszi állatokra specializálódik. Érdemes a könyvet elolvasni, nagyon aranyos. Megtörtént eseményeket ír le.
Világos. Talán majd egyszer sort kerítek rá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wolverine 2-ről, Deadpoolról és Magnetóról.

 

"Lauren Shuler-Donner az X-Men filmek producere az Empire-nek mondott néhány érdekességet a Wolverine folytatásáról.

 

"Eredetileg azt a sztorit akartuk az első Wolverine részben felhasználni, amit most a másodikban, de a Fox fejese Tom Rothman ragaszkodott hozzá, hogy először egy eredettörténetet kell bemutatnunk. A második rész Wolverine és Mariko kapcsolatára fog fókuszálni, nagyon szerencsés helyzetben vagyunk, mivel ez a sztori olvasható volt a képregényekben, eléggé ismert. A filmhez mindenképpen egy A+ kategóriás írót akarunk megnyerni és Chris McQuarrie forgatókönyvíró (Valkűr, Közönséges bűnözők) pont megfelelő erre a feladatra.

 

Mi lehet klasszabb annál, ahogyan az ellenfelek másféle stílusban küzdenek egymással? Mariko apja rúd-szerű fegyvert fog használna Wolverine-nel szemben. A második részben lesznek szamurájok, nindzsák, katanákkal és egyéb hasonló fegyverekkel fognak harcolni egymással a szereplők" -nyilatkozta Donner

 

Ezen kívült azt is elmondta, hogy nem érzi problémának azt, hogy Ryan Reynolds elvállalta a Zöld Lámpás szerepét is, ettől függetlenül még mindig ő játszhatja el Deadpoolt a mozifilmben. A producer azon van, hogy a Wolverine-ben látott Deadpoolt elfelejtsék a nézők és újra akarja kezdeni a figurával az alapoktól, ezúttal teljesen a képregényre fognak támaszkodni.

 

A Magneto mozi se fog elkészülni egyhamar, Donner szerint David S. Goyer kiváló forgatókönyvet írt, de a teendők listáján a legutolsó helyet foglalja el a film. 5 éven belül biztosan nem fognak hozzálátni a forgatáshoz és Ian McKellen nem fog szerepelni az alkotásban, ugyanis ez egy eredettörténet lesz és egy sokkal fiatalabb színészre lesz szükségük. Az X-Men 3-ban egy úgynevezett Lola elnevezésű technológiát használtak, hogy megfiatalítsák Patrick Stewart-ot, amit tudnának használni a Megneto film esetében is, de mivel az eljárás iszonyat drága, így a Magneto is nagyon sokba kerülne."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wolverine 2-ről, Deadpoolról és Magnetóról.

 

 

A Magneto mozi se fog elkészülni egyhamar, Donner szerint David S. Goyer kiváló forgatókönyvet írt, de a teendők listáján a legutolsó helyet foglalja el a film. 5 éven belül biztosan nem fognak hozzálátni a forgatáshoz és Ian McKellen nem fog szerepelni az alkotásban, ugyanis ez egy eredettörténet lesz és egy sokkal fiatalabb színészre lesz szükségük. Az X-Men 3-ban egy úgynevezett Lola elnevezésű technológiát használtak, hogy megfiatalítsák Patrick Stewart-ot, amit tudnának használni a Megneto film esetében is, de mivel az eljárás iszonyat drága, így a Magneto is nagyon sokba kerülne."

 

 

Ezt sajnálom kicsit. Legalább pár perces jelenete lehetne. Nagyon eltalálta Magneto karakterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Közönséges bűnözők bejövős film. A magyar szinkronban jó hülyén oldották meg a magyar hapi szövegelését. Jobb lett volna ha úgy jártak volna el a szinkronmelósok mint ahogy a Vaspasasnál is eljártak az ottaniak. Az eredeti verzióban azért valamivel normálisabb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Közönséges bűnözők bejövős film. A magyar szinkronban jó hülyén oldották meg a magyar hapi szövegelését. Jobb lett volna ha úgy jártak volna el a szinkronmelósok mint ahogy a Vaspasasnál is eljártak az ottaniak. Az eredeti verzióban azért valamivel normálisabb.

 

Az egyik kedvenc filmem, pedig általában nem stílusom, de ez valami eszméletlen! :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb fejeztem be a Pandorumot. Vannak benne jó pillanatok és a vége is ütöget de nem könyvelném el sokszornézősnek. DVD-n valamikor azért még megnézem egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Sürgetsz-et. Kicsit jobban bejött mint gondoltam de amúgy nem egy nagy eresztés. Willis bá' mindenképp kap tőlem egy jó pontot mert egész frankón adta a lestrapált FBI-ost.

A vége tetszett a legjobban de csak azért mert egy kicsit FF-hangulata van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzsedáj Klúni Gyuri nagyon laza gyerek. :D

Á, meg kell nézni :D Erről eszembe jutott, hogy barátnőmmel ma megnéztük a Moulin Rouge-t, és még mindig zseniális filmnek tartom :D

 

Az egyik kedvenc filmem, pedig általában nem stílusom, de ez valami eszméletlen! :D

Hasonlóan vagyok én is vele :D

 

Ma megnéztem a Sürgetsz-et.

Én is ma nézem, rohanok is mindjárt családdal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, én azért mozlőrének ezt a filmet nem nevezném :D

 

Nem is írtam tegnap, hogy jártam a hétvégén. Barátnőmmel mentünk moziba, a Művészben néztük meg a Két szerető című filmet (jó volt, emberekről szóló, legalább a barátnőmmel be lehet ülni ilyenekre is :D), és mivel a mozi most 20 éves, októberben hétvégente néhány filmre 20 Ft a jegy :D Erre is annyi volt, barátnőm tesója mindjárt meg is hívott minket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vexille
Eddig nem hallottam róla, de érdekesnek néz ki :D Ha lesz rá időm és energiám megnézem :P

Viszont ma vettem egy kis DVD pakkot (Sziklák Szeme 1-2, Ismeretlen hívás, Mezsgye, Fűrész 1-2, Karácsonyi lidércnyomás) a szünetre :D Lesz mivel eltöltenem a hosszú hétvégét meg a jövő hetet :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másik Wolverine 2 hír.

 

"Bár Farkas, vagyis Rozsomák eredetfilmje a bevételek (és a közönség visszajelzése) alapján csalódást okozott, a gyártó stúdió nem tett le arról, hogy folytatásokkal lássa el a Wolverine-sagát, melyben az adamantiumkarmú hős a tervek szerint végre valóban eljut Japánba.

Minderről Lauren Shuler Donner, az egyik producer nyilatkozott az Empire-nek. Donner elmondta, hogy az összes X-Men projekt közül a Wolverine 2. áll a legjobban, főleg azért, mert a történetét eredetileg az első részben akarták felhasználni, de a Fox egyik feje, Tom Rothman azt mondta, hogy jobb lenne az eredettörténettel kezdeni. A második rész Rozsomák és Mariko kapcsolatára koncentrálna, utóbbi egy japán bűnszervezet fejének lánya.

Mivel képregény-karakterről van szó, így a történet szerencsére már megjelent korábban (Chris Claremond és Frank Miller írta), így azon nem kell annyit agyalni, de ettől függetlenül egy első osztályú forgatókönyvíró, a Közönséges bűnözőkért Oscart is kapott Chris McQuarrie fog dolgozni a szkripten. (A hitelesség kedvéért a film forgatására is japán helyszíneken kerülne sor.) "

 

Deadpool rebbot?

 

"Az X-Men-rajongók által talán legjobban várt önálló film Deadpoolé lehet. A karakter már feltűnt az X-Men kezdetek: Farkas című filmben is, de a készítők nem feltétlenül akarnak foglalkozni Deadpool azon megjelenésével, inkább rebootolnák a mutánst.

Lauren Shuler Donner, a mutánsfilmek egyik producere, a már korábban említett Empire-interjúban a Deadpool-mozi jelen állásáról is ejtett pár szót. Először is arról beszélt, hogy szíve szerint figyelmen kívül hagyná a Wolverine-film Deadpoolját és a nulláról kezdene neki a karakter megalkotásának, ami nem rossz ötlet, tekintve Hugh Jackman filmjének egyik befejezését.

A producer nem érzi gondnak, hogy Ryan Reynolds egy másik szuperhős, Green Lantern bőrébe is be fog bújni, hiszen annak idején Harrison Ford is jó Han Solo és Indiana Jones volt, s a nézőket sem zavarta össze a kettősség. Ráadásul Green Lantern teljesen más karakter, mint Wade Wilson.

A tervek szerint a Deadpool-film hangvétele, ha megvalósul, akkor sötét lesz és mégis poénokkal teli, s az ígéretek szerint egy nehezen elmesélhető történeten fog alapulni. Jelenleg a producerek az írókkal, írójelöltekkel tárgyalnak és remélhetőleg novemberre el fog dőlni a forgatókönyvíró személye. A meglehetősen innovatív film egyik eleme a "negyedik fal" ledöntése lesz, vagyis a karakter ki fog szólni a nézőkhöz, tudni fogja, hogy csak egy film szereplője. Legalábbis ez a terv - hogy a Fox mit szól majd hozzá, idővel kiderül."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az X-Men-rajongók által talán legjobban várt önálló film Deadpoolé lehet. A karakter már feltűnt az X-Men kezdetek: Farkas című filmben is, de a készítők nem feltétlenül akarnak foglalkozni Deadpool azon megjelenésével, inkább rebootolnák a mutánst.

[...]

a karakter ki fog szólni a nézőkhöz, tudni fogja, hogy csak egy film szereplője. Legalábbis ez a terv - hogy a Fox mit szól majd hozzá, idővel kiderül."

Nálam ezzel a kettővel már el is kaszálták a filmet. Kardfogot még beveszi a gyomrom, és el tudom képzelni, hogy az X-men 1-ben és a Farkasban is más-más Kardfog van (az én szememben semmiképpen sem lehetnek egyek), de Deadpool elég egyedi darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz mivel eltöltenem a hosszú hétvégét meg a jövő hetet :D

De jó a sulisoknak :P :P Nekem is lesz pár film, amit megnézek, muszáj lesz a gépemről fogyasztani őket. Windowst kell telepítenem, mielőtt végleg meghal az egész a gépemen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Surrogates-t.Valami irdatlan rossz.Megkockáztatom, hogy ez Willis legrosszabb filmje.Először is nagyon rövid emiatt nincs idő a cselekmény kibontakozására, a story meg olyan gyermeteg, hogy lehet ,hogy gyermek is írta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ezzel a kettővel már el is kaszálták a filmet. Kardfogot még beveszi a gyomrom, és el tudom képzelni, hogy az X-men 1-ben és a Farkasban is más-más Kardfog van (az én szememben semmiképpen sem lehetnek egyek), de Deadpool elég egyedi darab.

 

Deadpool az egyik legnagyobb dumájú karakter az egész képregényvilágban Póki mellett. Én nagyon várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem, hogy ez a Cameron papa úgy néz ki, mint Bobby Davison :(

 

Meg arra is, hogy én ezt a "reboot" szót már úgy gyűlölöm, hogyha meglátom Revan írását, már pörgetem is tovább...

 

Off

 

Jut eszembe, Miss, tegnap akartam írni, de Explorerrel nem engedett be a rendszer, szóval köszi, hogy kijavítottad a hibámat, mert törekszem a nyelvtani tökéletességre :( mostantól 'irtani' lesz :)

 

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reboot, remake, ezek már bennem is viszolygást keltenek. Ráadásul még sandában nézek ezekre, mióta J. J. Abrams egy elegáns húzással elkészítette a Star Treket, ami egy reboot-sequel-prequel lett, ezzel megmutatva, hogyan kéne ezt az egészet alkalmazni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondjátok, majd falra mászok én is tőlük :(

Az egész X-menesdi amúgy is kezd egy káosz lenni a hírek alapján.

 

Off

Donát, szívesen :) Törekszem én is hasonlóra, csak nem sikerül :P

Dzséjt, szerintem elgépeltél egy szót (sandábban) :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntektől a mozikban az Avatar három perces második trailerje. Neten valszeg HD-ben csak jövőhéttől nézhető meg.

Egész pontosan 29-én fog érkezni a HD trailer.

Pénteken meg a mozikban. Gondolom péntektől jönnek majd a kamerás rossz minőségű felvételek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.