Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

The road

Megnéztem én is. Néhol döbbenetes, néhol nyomasztó, néhol pedig a narrációs részeknél nagyon hangulatos és szívbemarkoló az apai gondoskodás határa. Nem felejti el egyhamar az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The road

Megnéztem én is. Néhol döbbenetes, néhol nyomasztó, néhol pedig a narrációs részeknél nagyon hangulatos és szívbemarkoló az apai gondoskodás határa. Nem felejti el egyhamar az ember.

 

A legjobb ilyen témájú film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Universal elvileg még mindig tartja magát Az Idő Kereke: A Világ szeme 2011-es dátumához. (Pedig szerintem biztos eltolják)

Az Idő Kereke köré a 2010-es években óriási hype-ot akarnak keríteni. A Red Eagle Entertainment és az Obsidian együtt készítenek a könyvekhez/filmekhez videójátékokat, és egy mmorpg-t. És ez még a kezdet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg másodszorra az Avatart, még képernyőn is baromi ütős a látványvilága. Tetszett annyira mint moziban.

Valahogy itt is a rossz oldalon állóak a legjobb karakterek, a cégvezető krapek hatalmas arc. A legjobb jelenetek hozzájuk fűződnek.

Azért néhány hatásvadász jelenetet kifelejthetett volna Cameron. Főleg amikor lerombolják a Home tree-t és átmegy minden fekete-fehérbe meg lassított felvételbe és közben valami nagyon drámai énekhang megy, hát na.. Meg amikor lelövik azt a folyton szemétkedő Na'vi-t a repcsin, és közben lassítottba megy a drámai zene.. Ezeket a tipikus jeleneteket figurázta a Tropic Thunder is amikor Speedman-t a film elején fél órán keresztül lövik lassított felvételben, és közben dettó ugyan ez a baromi drámai ének megy. :D Egyszerűbb lenne néha kiírni a vászonra(persze 3D-ben) hogy *érezz szomorúan..* .. *azt mondtam szomorúan!*.

Esküszöm, ha ezeket kihagyták volna ott lenne a kedvencek között a film.

 

Amúgy tök vicces hogy azt mondják néhányan hogy a kisiskolásokat célozták meg a filmmel, erre meg angolul több shit meg bitch van benne mint egy South Park részben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy ez ilyen komoly? Azt hittem valami kis amatőr film.

Bemutató alapján egész jó, szereplők közt is ott van Juci a Made in Hungáriából meg az Erik a BK-ból :D

 

Remélhetőleg majd pesten is bemutatják valami művészmoziban (Odeon meg társai) és megnézhetem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Bond - Quantum csendje

Ütös kis film, igazi vasárnap estére való. Bondot nagyon kedvelem, bár ez a Craig gyerek nem igazán hozza a mércét, de összeséggében nincs nagy baj vele. Mivel most láttam először, nem állt össze minden, majd még párszor meg kell nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.