Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek vele. :D

:D

 

Attól hogy sokat éjszakáznak még nappalozhatnak is egy keveset.

Off

Nálunk a múlt hétvégén ült egy bagoly az ablakpárkányon, aztán láttuk elszállni egy áldozattal a csőrében fényes nappal, szóval van ilyen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25. oldal :D
Látod, ezt kereséssel nem találtam meg, visszalapozással pedig ilyen régre nem mentem vissza. Aztán abban maradtam magammal, hogy biztos keverem valamivel. :P Jó összefoglaló volt, általa a film már akkor felkeltette az érdeklődésemet. :D Csak mivel moziban még nem ment akkoriban, el is feledkeztem róla.

 

De a tetű munkát ő vállalta.Ha ő nem lenne akkor a szemétláda és gerinctelen igazgatónak kellene megmondani az embernek, hogy ki van rúgva.Az viszont igaz, hogy a cégvezető aljasabb.Ő meg megérdemelné, hogy hajléktalan alkoholistaként végezze minden vagyonától megfosztva.Már ha az élet igazságos lenne.De nem az.Clooney munkája különben semmiben sem különbözik az SS-katonákétól Auschwitzban.Mindegyik úgy védekezett, hogy ő csak parancsot teljesített.
Frenkie, nézd meg a filmet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod, ezt kereséssel nem találtam meg, visszalapozással pedig ilyen régre nem mentem vissza. Aztán abban maradtam magammal, hogy biztos keverem valamivel. :D Jó összefoglaló volt, általa a film már akkor felkeltette az érdeklődésemet. :D Csak mivel moziban még nem ment akkoriban, el is feledkeztem róla.

 

Frenkie, nézd meg a filmet. :D

 

Meg fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod, ezt kereséssel nem találtam meg, visszalapozással pedig ilyen régre nem mentem vissza. Aztán abban maradtam magammal, hogy biztos keverem valamivel. :P Jó összefoglaló volt, általa a film már akkor felkeltette az érdeklődésemet. :D Csak mivel moziban még nem ment akkoriban, el is feledkeztem róla.

Először én is keresni próbáltam, de mivel minimum négy szót kell beírni, így keresni nem volt esélyem, mivel a címet angolul írtam. A lapozás is sokáig tartott (pedig a 10. oldaltól mentem vissza), csak azért nem adtam fel, mert emlékeztem, hogy írtam, csak már arra nem, hogy ennyire rég néztem meg :D

Hát igen, a sok információ között, ami áramlik nap mint nap az ember felé, könnyű elfelejtkezni sok mindenről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először én is keresni próbáltam, de mivel minimum négy szót kell beírni, így keresni nem volt esélyem, mivel a címet angolul írtam.
Magyarul sem ment volna, mert úgy meg csak két szó a cím. :D

 

Egyébként régebben is négy szó volt a minimum a kereséshez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, mert marha vagyok, és betű helyett szót írtam :D

Szóval 4 betűsnek kell minimum a szónak lennie, és az angol címben minden szó kevesebb ennél. A magyar címmel nem lett volna ekkora gond a keresés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma. Shutter Island. Hűbaz.

Baromi jó film, minden szempontból. Illetve egy baja van, hogy iszonyúan kiszámítható(ami ennél a műfajnál nem a legkedvezőbb), de a megvalósítása csillagos ötös, a lehető legtöbbet kihozta Scorcese a sztoriból. Aki szereti a thrillereket az feltétlen nézze meg, az egyik legjobb lett a témában.

Nagyszerű volt a Perzsia hercege szinkronos előzetese. :)
Én épp azt beszéltem azzal akivel voltam moziban, hogy Csőre Gáborral megtalálták a lehető, de tényleg a lehető legrosszabb szinkronszínészt a szerepre. Valami borzalmasan nem illik hozzá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy kicsit mást vártam ettől a múvitól mint amit kaptam. Káin apó jól nyomja és eléggé be tud durvulni ha rájön de ha nem akciózott akkor szinte végig untam az egészet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma. Shutter Island. Hűbaz.

Szombaton megyünk, és már nagyon várom. Csupa jókat olvastam eddig róla :)

 

Úgy látszik, mostanában több olyan mozi is van, amik tartalmilag ugyan többet nem mondanak, ismerősek a fordulatok, de ahogy megvannak csinálva (hú, de rondán hangzik ez így), az remek filmmé teszi őket :) Soha rosszabbat ezeknél :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma. Shutter Island. Hűbaz.

Baromi jó film, minden szempontból. Illetve egy baja van, hogy iszonyúan kiszámítható(ami ennél a műfajnál nem a legkedvezőbb), de a megvalósítása csillagos ötös, a lehető legtöbbet kihozta Scorcese a sztoriból. Aki szereti a thrillereket az feltétlen nézze meg, az egyik legjobb lett a témában.

Én épp azt beszéltem azzal akivel voltam moziban, hogy Csőre Gáborral megtalálták a lehető, de tényleg a lehető legrosszabb szinkronszínészt a szerepre. Valami borzalmasan nem illik hozzá.

 

Már jó ideje várom én is! Bár ez a szinkronos dolog elvette a kedvem egy picit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek ura:

 

Ez tényleg jó film volt és elgondolkodtató.Clooney munkájáról nem sokat változott a véleményem, de az hogy segítenek a delikvensnek utána még, az pozitív.Különben nem értem miért éri meg ilyen embereket foglalkoztatni egy cégnek.Annál olcsóbb nincs mint az irodámból kimenni és megmondani az alkalmazottnak, hogy repül.MIért kell ezért egy céget fizetni?Valószínü tényleg van ilyen cég Amerikában.

Szóval, maga a film nagyon bejött, jól össze lett rakva.Bár szerintem tele volt ezerszer látott kiszámítható jelenetekkel..

 

Spoiler:

Pl, hogy megismerkedik egy csajjal akiről már lehetett tudni, hogy családja van, vagy pl azt is tudni lehetett hogy a néger nő öngyilkos lesz.

 

..de mégsem volt zavaró.Clooney kolléganője viszont igaz mai amerikai fiatal hp.Párszor viszketett a tenyerem.Olyan mű volt az egész nő, meg ott papol az érzelmekről, közbe csak a karrier érdekli szinte meg a pénz.Mondjuk ez a végére megváltozott.

Clooney családja szimpatikus volt, olyan emberiek voltak.

Nagyon örültem, hogy megnéztem mert remek kikapcsolódás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. Azért az erős túlzás, hogy lehetett tudni előre mindent. :D Amit említesz az nálam hatalmas meglepetés volt! Állam koppant a padlón.

 

Lehet hogy én láttam sok ilyen filmet már.Sajnos egyre több filmnél veszem észre hogy simán rájövök a következő lépésre.Pl ha valaki gyanús akkor nem az a rossz ember, hanem az akire a legkevésbé gyanakodna az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok a sablon. Mára már én se tudok nagyon meglepődni semmin se. :D Legyen az egy apró jel, onnantól már ismerős lesz a végkifejlet.

 

 

Az a baj, hogy rengeteg filmben elsütik ezeket.Persze azért van olyan amikor én is az állam keresem.

 

 

 

Anyám ma kérdezte, hogy szerintem meg-e lehet nézni egy 7 éves gyereknek az Alice-t?Unokaöcsémmel elmennének megnézni.Nem túl durva egy gyereknek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám ma kérdezte, hogy szerintem meg-e lehet nézni egy 7 éves gyereknek az Alice-t?Unokaöcsémmel elmennének megnézni.Nem túl durva egy gyereknek?
12-es besorolású a film, ami itt teljességgel érthető. Én személy szerint nem ajánlom egy 7 éves gyereknek az Alice-t, nem való neki. Vannak benne olyan szörnyek meg ahogy a szereplők is kinéznek, nem való az egy kilyen kicsi gyereknek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is érdekel a film, várom a beszámolódat majd. :D

Mindenképpen megírom, hogy tetszett :D

 

Nézi ma valaki rajtam kívül az Oscart?

Mivel nem adja magyar adó, így idén sajnos kihagyom :D Legalább is nem sikerült felfedezni, hogy végül leadják-e valahol :)

Én meg az Avatarnak drukkolok inkább, bár szerintem nem az fogja kapni. Ha meg azon kívül nem a bombás, akkor az Egek ura vagy Tarantinoék. Nálam az Avatar után az Egek ura vezet, és annyiban van esélye, hogy decemberben begyűjtött egy elég fontos díjat már, szóval nem reménytelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs Pro7 nálunk. Köszi szépen, még meggondolom, azért magyarul lenne az igazi, ehhez én keveset tudok angolul :D Annak az OW_Zolynak van igaza a témával kapcsolatban, bár elég rondán fejezte ki magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.