Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a tegnapi ígéretemhez híven a Kirk Douglas-es Spartacust. :D

Hát ez a film még ma is grandiózus, hatáskeltő és lenyűgöző. :D Alig várom már, hogy a sorozatban feltűnjön Crassus. Laurence Olivier egy ikon volt a maga idejében, szóval nagyon kell majd tepernie az "új jelöltnek". Kicsit furcsa volt itt úgy látni Batiatus, hogy majdhogynem szöges ellentéte a Hannah által megformált karakternek. De ez nem jelenti azt, hogy rossz lett volna Ustinov alakítása. Kirk Douglas meg maga Spartacus. :D Ugyan csak töredék szöveget kapott de ahogy nézni tud, hát azzal légiókat tud megfutamítani :D Piszkosul várom már a modern kori Sparta lesz e ilyen badass karakter mire kitörnek Capuából :D

 

Egy szó mint száz, jó volt újra megnézni a nagy elődöt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is eszembe jutott hogy meg kék nézni régi Spartát. Jó rég láttam.

 

Jól néz ki, de még fogalmam sincs, hogy megnézem-e. A játékot nem ismerem, és már évekkel ezelőtt olvastam, hogy lesz film. Meglátjuk, mennyire kapok rá kedvet.
Én tizenvalahány éve egy eléggé visszafogott grafikájú verzióval játszogattam rövid ideig és aztán a játékból annyi is volt. A filmmel meg úgy vagyok hogy nem érdekel különösebben. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg ennél a régiségnél.

Gyerekkoromban imádtam ezt a filmet :D Magos oldalon fenn van aviban. Aztán jött a Costner tini koromban, azt is imádtam, és ne vessen meg senki, de nekem baromira bejön ez a trailer :lol: Lehet, hogy ebből moziban nézés lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekkoromban imádtam ezt a filmet :D Magos oldalon fenn van aviban. Aztán jött a Costner tini koromban, azt is imádtam, és ne vessen meg senki, de nekem baromira bejön ez a trailer :lol: Lehet, hogy ebből moziban nézés lesz :D
Bizony! Nekem is nagyon bejön a trailer! :o Pedig én aztán nem vagyok nagy Robin hood fan, de végre úgy tűnik komolyan veszik a sztorit, és nem bohóckodják el mint korábban. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, nagy a hallgatás Sly "apánk" Expendables mozijával kapcsolatosan. Pedig az is ilyen közösen nézős, férfiállat mozi lesz :D
Tényleg, már el is felejtettem. No és a Predator? :D Az első filmnek már megvan a premierje. Nálunk augusztus 19. :D Sly karaktere pedig: Barney 'The Schizo' Ross. :lol: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.