Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Újabb hírek az Avatar BR megjelenésről: "Hogy az áprilisi és a novemberi megjelenések közti hosszú szünetet áthidalják, a most megjelenő Blu-ray dobozai egy egyedi azonosító kódot tartalmaznak majd, melynek segítségével a vásárlók hozzáférnek a film weboldalához, ahol rendszeresen friss, speciális tartalmakat érhetnek el. A regisztrálók egy kupont is kapnak, mellyel kedvezményesen juthatnak hozzá a novemberi extra kiadáshoz."

 

A kupont majd az arra érdemesnek szívesen átpasszolom. :clap2:

 

Egyébként az 1.78 -as képarány azt jelenti, hogy teljesen betölti majd a TV képernyőjét a film?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a hogyan neveljük a sárkányunk, azt hiszem ez a címe, és iszonyú jó volt. Mindenkinek ajánlom, ez nálam 8/10es volt simán. Annyira aranyos és magával ragadó, a poénok is hatalmasak, és a repülős jelenetek...nagyon jó a film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy mellékesen ajánlanám a "Der bewegte Mann" című német vígjátékot. Én momentán halálra röhögtem magam rajta. :D Tele van buzikkal meg hatalmas poénokkal. Pelenka minimum kell hozzá. Az egyik legjobb vígjáték amit valaha láttam! Bár csak meg tudnám szerezni valahogy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is felkeltette ez a leírás az érdeklődésemet, majd a szünetben megnézem én is :D
Ha egy jót akarsz röhögni, mindenképp nézd meg. :D Köszi a linket! örök hálám mindig üldözni fog. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam ma a Kecskebűvölőket, és sajnos egyet kell értenem mindazokkal, akik közepesnek értékelték. Nem volt rossz egy fárasztó nap után és voltak benne kifejezetten jó karakterek és poénok, de nagy részben kiaknázatlanul maradt a sok tehetséges színész és az extrém téma nyújtotta lehetőség. Azért egyszer érdemes megnézni, ha másért nem, akkor

Spoiler:

a Jedi Warrior kifejezés, és Ewan MacGregor arckifejezése miatt, amikor teljesen tanácstalanul megkérdezi, hogy mi az a Jedi...:D

George Clooney és Ewan MacGregor fanoknak kötelező! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Silvester Stallone, Bruce Willis és Arnold Schwarzenegger egy jelenetben... Történelmi pillanat!!! Ez a film nagyon nagy lesz.

Schwarzi a kedvencem az összes színész közül, elképzelhetitek mennyire várom, főleg miután az egyik utolsó filmszerepében egy meleg szultánt játszott... Szal hajrá, zúzás!!!!

 

ÉS most hogy 20xra is megnéztem a trailer, nagyon remélem hogy Arnie bekavar majd kicsit a többieknek. Elég gonosz arcot vágott elmenetelkor. :rock:

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.