Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Freddy vs Jason.

 

Egész jó lett. Rosszabbra számítottam. Bár jobb lett volna az összes Rémálom az Elm utcában és Pétek 13 film utén megnézni, de most így esett.

Ötletes volt a sztori. Freddy visszahozta Jasont, hogy gyilkolásszon egy kicsit, és így emlékezni fognak Freddyre, erőre kap és újra gyilkolhat az álmokban. Csak aztán Jason nem nagyon akart leállni Freddy legnagyobb bánatára. Jól kaszabolták egymást a végén.

Összességében véve egész jó. 10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Freddy vs Jason.
Azt én is bírom. Az a kedvenc jelenetem amikor Freddy-nek leesik hogy meg lehetne Jason-t torpedózni a palackokkal. Nem semmi ahogy megsorozza a hokimaszkost. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött a levél, hogy az Avatar BR már raktáron van az xpress-nél, de mivel a beállított szállítási tétel 2db, így még nem küldik. :) Csütrütükön jelenik meg az APollo13 amit szintén megrendeltem, így gondoltam jobb ha együtt hozzák ki őket. :( De már piszkosul várom a cuccot. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött a levél, hogy az Avatar BR már raktáron van az xpress-nél, de mivel a beállított szállítási tétel 2db, így még nem küldik. :clap2:
Nem is küldhetik 28-áig, hiába ott van már nekik a cuccos, a forgalmazó döntése volt ez.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért változtatták meg, mert ma kezdik csomagolni. Írták a főoldalon, hogy ma érkezik hozzájuk a film. :clap2:
Az lehet, de akkor ez félrevezető. Egyébként mindegy, mert pénteknél előbb úgyse kapom meg. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bele-bele néztem az Avatarba HD-ben, és hát azt kell hogy mondjam hogy ebből nem lesz dvd vásárlás. Első olyan film, aminél kimondottan levon az értékéből ha mezei felbontáson nézzük. Sajnos blurayem meg hd tévém az nincs így marad a gépen nézés, de nem hiszem hogy ezt valaha is HD-nál rosszabb minőségbe akarom megnézni.

 

Karrde, amúgy a Palace Cinemas szerint lesz feliratos vetítés a Vasemberből - a MOM Parkban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszociálhatunk még Vasember 2-re, Predatorsra, meg azért sok másra, semmint csak erre a kettőre. Pl. az A-Team-re én sem értem, miért lenne az nagyágyú.
Pimasz kölke, hát szemernyi nosztalgikus érzés sincs benned? :D

Vasember meg hol nyári film? :D Vagy április vége már nyár lenne? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszociálhatunk még Vasember 2-re, Predatorsra, meg azért sok másra, semmint csak erre a kettőre. Pl. az A-Team-re én sem értem, miért lenne az nagyágyú.

Az A-teamet én sem értem, még nosztalgiából sem - sőt, talán épp azért nem! Meg fogom nézni, de nem hinném, hogy ez nálam a nagyágyú kategória. A másik, nos, az igen. Már csak a szereplők miatt is. Ott ezerrel él a nosztalgia faktor! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pimasz kölke, hát szemernyi nosztalgikus érzés sincs benned? :D

Vasember meg hol nyári film? :D Vagy április vége már nyár lenne? :D

Ha az A-Teamre visszagondolok, bennem csak egy érzés kering: röhögő görcs. Nem tudom, szinonimája ez a nosztalgiának? :P

Az a pár nap mit számít? Április vége, május eleje, lesz vagy szeptember, mire én látom DVD-n :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az A-Teamre visszagondolok, bennem csak egy érzés kering: röhögő görcs. Nem tudom, szinonimája ez a nosztalgiának? :P

Az a pár nap mit számít? Április vége, május eleje, lesz vagy szeptember, mire én látom DVD-n :)

Az a röhögőgörcs éppen elég lesz ehhez is :D

 

Nem akarsz rázendíteni a Boney M híres slágerére? :D T'od, Januuuaaaary, Februuuaaaary, Maaarch...... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a röhögőgörcs éppen elég lesz ehhez is :)

 

Nem akarsz rázendíteni a Boney M híres slágerére? :D T'od, Januuuaaaary, Februuuaaaary, Maaarch...... :D

Na de vígjátékokra sem használjuk a nagyágyú minősítést :P

 

A kinek a mijére? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én még romantikus filmekre nem hallottam azt a megjegyzést, hogy nagyágyú. :)

Momentán a Prince of Persia, Robin Hood (ezek májusiak, közepe és vége, de az már néha nyár :D), Inception jutott kapásból eszembe :D A teljesség igénye nélkül, mert ha jól belegondolok, lesz még Shrek és Toy Story 3 :P Nekem ezek a nagyágyúk :D

Az Eclipse-t meghagyom a tiniknek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, hetvenes évek vége, nyolcvanas évek eleje....áh hagyjuk, kicsi patak. :D A tojáshéj még a fenekeden :P:D:)

Ja, hogy a kőkor egy zenekara, akik még mamutagyarral doboltak és kardfogú tigris farkán pengették a dallamokat. Így már világos. Mikor is volt? Dzs.e. 4000? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről is marad az Inception mint nyári nagyágyú.

Ja, hogy a kőkor egy zenekara, akik még mamutagyarral doboltak és kardfogú tigris farkán pengették a dallamokat. Így már világos. Mikor is volt? Dzs.e. 4000? :D
Pedig tök alap zene. :D Rasputin.. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paranormal Activity

 

Ismerőseim sokat ajánlották és meg kell hogy mondjam, csalódtam a filmbe és nem kicsit. Eleve nem hiszek ilyen dolgokban és eléggé szkeptoikusan ültem le elé. Baráti társaságban (és ijedős (jó) csajokkal) nézhető (sőt erősen ajánlott :)) de aki meg akar ijedni az menjen ki az erdőbe egyedül és sátorozzon le inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Momentán a Prince of Persia, Robin Hood (ezek májusiak, közepe és vége, de az már néha nyár :D), Inception jutott kapásból eszembe :P A teljesség igénye nélkül, mert ha jól belegondolok, lesz még Shrek és Toy Story 3 :P Nekem ezek a nagyágyúk :P

Az Eclipse-t meghagyom a tiniknek :)

A Prince of Persia előzetesét annyit láttam, hogy már unom, mert már egy éve adják. :D De ha jókat hallok róla, akkor én is megnézem. Aztán még a Vasermber 2 és a Toy Story 3, amelyek biztosan érdekelnek. A többit még meglátom. :D

 

Ma láttam az Éclipse előzetesét is... borzasztó... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.