Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

kudar megnézve az előzetest, erre gondoltál? :D:)

Érdemes lesz ezt a filmet is megtekinteni :D Bár nem csak Portman kisasszony tehetsége miatt :D

 

HP7/1, hááát... ha már ez az első HP sztori, amit előbb olvastam könyvben, illene ennek lennie az egyetlennek is, amit moziban láttam. Bár mivel a rajongók pénzének kicsalása végett a történet rendes megfilmesítése végett lesz még egy film, és szinte ziher, hogy X év múlva a könyvek is folytatódnak (amit természetesen új filmek is követnek), lehet azért annyira nem sürgetem :| A közös mozizást minden esetre kihagyom, ha csak nem jön le valaki ide Veszprémbe, mert nekem már nem nagyon lesz pénzem Pestre. Jön ez a karácsony vagy mi a szösz :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogy Ody itt már nem válogatna hanem ugrálva és boldogan mosná meg a csaj hátát :D
Padmé hátának megmosását rá hagyom ilyen öregekre mint Te. Neked már csak ennyire futja, én mást csinálnék vele. :D

 

 

Úgy látom Ody vagy nézte meg, vagy már nem érdekli Natalie. :| :|

Amúgy igen Jake, erre és szép munka. :D

Nem láttam, átfutottam rajta. De Natalie még jobb nő lett, úgy nézem. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Padmé hátának megmosását rá hagyom ilyen öregekre mint Te. Neked már csak ennyire futja, én mást csinálnék vele. :D
Nah, látszik ki a perverzebb kettőnk közül :D:) Mert hát gondolom nem egy közös sakkpartira gondoltál vele. Node én se csak hátmosásra :D:| :| Csak hát ugye úriember nem ront ajtóstul a házra. :|
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, látszik ki a perverzebb kettőnk közül :D :D Mert hát gondolom nem egy közös sakkpartira gondoltál vele. Node én se csak hátmosásra :):D:| Csak hát ugye úriember nem ront ajtóstul a házra. :|

Ezt hogy érted, a hátsó bejáraton kopogtatnál? :|:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez a marhapásztorosföldönkívülis tréler nem igazán győzött meg arról hogy komolyabban foglalkoznom kéne a film megnézésével. Talán ha épp nem lesz más egyéb ami érdekelne akkor majd megnézem.

Most ez lehet hogy azért van mert nem vagyok annyira oda a western műfajért vagy azért mert a második Vaspasas után nincs kedvem több Favrovó filmhez vagy lehet hogy mindkettő. Amúgy a kávbojok UFOk-kal való összeeresztése nem rossz ötlet még ha egy kicsit agyatlan is.

Ford meg hát... Amikor április elején olvastam hogy ő is szerepet kapott benne el se tudtam képzelni hogy mi módon passzolna bele a képbe és a tréler megnézése semmit se változtatott ezen. Azt viszont meg kell hagyni hogy a szövegeit jól nyomja.

 

Ilyet sem hallottam még, hogy valaki Galvatront MacGyverhez hasonlítsa :D
Az adott szituációban máshoz nem igazán lehet máshoz hasonlítani. :D

 

Temuera Morrison.... hmmm hol is hallottam én ezt a nevet? :D
Féktelenül 2? :D

 

Ami nagyon megfogott, az 00:58-nál az érkező Lámpás arca. Szeme. Arckifejezése. Annyi minden van benne....
Talán azon elmélkedik hogy jó helyen lesz-e a gyűrűje és talán meg is könnyebbült egy kicsit. Plusz ha az adott jelenetben sárga a szeme akkor még fél is mert a lámpás univerzumban a sárga a félelmet jelképezi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó! Nagy kedvenceim ezek a filmek. Szerintem nagyon szórakoztatóak. :D A legjobb popcorn mozik közé tartoznak.
Én csak az elsőt láttam, de az tetszett. :D

 

 

Na ez egyre várósabb. A Félszemű karakterposzterei:

 

http://filmbuzi.hu/archives/2010/11/18/na-ez-true-grit/

Szuperek. :D Jövőre jön a film is?

 

 

Igen. Ha valaha bevezetik a kötelező olvasmányok mellett a kötelező néznivalókat akkor ez a film ott kell legyen.
A Tanút én először osztályfőnöki órán láttam a 80-as években, teljes titokban, nehogy az igazgató megtudja. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nincs is messze. :D Egyébként úgy rémlik, hogy az ilyen filmeket valahogy mindig februárra időzítik.

Ezek a western filmek nem a nyári mozinézőknek készülnek. Bezzeg a nyolcvanas években sorra nyomatták őket majd egész évben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy a western filmek divatba jönnek :D

 

Én nem igazán mert ma szerintem ennek nincs nagy nézőközönsége. Ez már nem a 60-as, 70-es 80-as évek világa. A Volt egyszer egy Vadnyugat pedig nagyon magasra tete a mércét. Úgy gondolom hogy ma már nem kellene western-filmet csinálni mert idejétmúlt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó! Nagy kedvenceim ezek a filmek. Szerintem nagyon szórakoztatóak. :D
Nekem az első sokkal jobban bejön mint a második. Az elsőt épp a múlt héten néztem meg újra és akkor még jobban szórakoztam rajta mint azelőtt. Ezzel szemben a másodikat csak egyszer láttam teljesen jó néhány éve. Miután legutóbb az elsővel végeztem úgy voltam a másikkal hogy annak a hétnek a végén azt is megnézem amire mégse került sor mert addigra már nem volt hozzá kedvem és azóta se jött vissza.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem igazán mert ma szerintem ennek nincs nagy nézőközönsége. Ez már nem a 60-as, 70-es 80-as évek világa. A Volt egyszer egy Vadnyugat pedig nagyon magasra tete a mércét. Úgy gondolom hogy ma már nem kellene western-filmet csinálni mert idejétmúlt.

Hát akkor újra divatba kell hozni! Ott vannak a kalózfilmek. Azok is idejétmúltak voltak, de jött A Karib-tenger kalózai, és máris bebizonyította, hogy manapság is kelendő a jó kalózfilm. Nem kell semmi, csak egy jól, frissen megcsinált film. Természetesen ha valaki úgy akarná megcsinálni, mint a Volt egyszer egy vadnyugatot vagy az Egy maréknyi dollárért című filmet, az tényleg idejétmúlt lenne és bukna is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első sokkal jobban bejön mint a második. Az elsőt épp a múlt héten néztem meg újra és akkor még jobban szórakoztam rajta mint azelőtt. Ezzel szemben a másodikat csak egyszer láttam teljesen jó néhány éve. Miután legutóbb az elsővel végeztem úgy voltam a másikkal hogy annak a hétnek a végén azt is megnézem amire mégse került sor mert addigra már nem volt hozzá kedvem és azóta se jött vissza.

Szerintem mindkettő egyformán baromi jó. Ráadásul, az első jól sikerült képregény adaptációk között vannak. Az első a poénkodások mellett azért még próbál komoly lenni, és sikerül neki, abban az a jó. Másodikban meg az tetszik, hogy már nem próbál komoly lenni, inkább kifigurázza önmagát :D Kíváncsi vagyok, a harmadik rész milyen utat választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.