Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Így a huszadik megnézésre azért már odafigyel az ember a szövegre is, mi? :D Elsőre nekem se jött le egészen. :)

 

 

Más.

Megnéztem a Karácsonyi Éneket.

Jópofa meg minden, az animáció is szuper. Látszik, hogy a 3D-re építették az egészet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem az Avatar Blu Ray extrákat. Most hogy ingyenes a Diszkontban, szépen beszereztem angol felirattal :)

Az egyik werkfilmben korai rajzokkal mesélik el a film történetét. Az egyiknél nem Sam Worthington van, hanem egy ismert színész arcképe tűnik fel nekem. Az is Jake.. :hmm: Gyllhaal?

avatarconcept.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vonjuk le a konklúziót.

Ne maradjon túlélő. Pont. :D

Hát azért Tool vallomása sok filmben megállná a helyét (színészileg). És a végén amikor megkönnyezi az emlékeket....ott látni, hogy ők is érző emberek (de még mennyire).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem az Így neveld a sárkányod. Nagyszerű mese, hihetetlen dumákkal. Lehet, hogy a magyar szinkron a béka hátsója alatt van, de mesefilmekhez még mindig hatalmas szinkronokat tudnak készíteni. Ebben a filmben például már a kezdő soroktól gurulni lehet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Adj már légyszi linket az Avatar összes törölt jelenetéhez. Leszedtem az Avatar extralemezét azon van 107 perc törölt jelenet, de pl a Földön játszódó nincs benne. Mondjuk durva hogy félig kész CGI-vel kiadták.

 

Szedd le a bővített változatot, csak abban vannak benne ezek. ;)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Adj már légyszi linket az Avatar összes törölt jelenetéhez. Leszedtem az Avatar extralemezét azon van 107 perc törölt jelenet, de pl a Földön játszódó nincs benne. Mondjuk durva hogy félig kész CGI-vel kiadták.

Ilyen mkv kiterjesztésű cuccot keress a diszkontban: HD HUN részlegben

 

Avatar.2009.Extras.Disc2.720p.Blu-ray.DD2.0.PGS.x264-HiS@beAst

Avatar.2009.Extras.Disc3.720p.Blu-ray.DD2.0.PGS.x264-HiS@beAst

 

Vagy 20 giga a kettő együtt. Ez az összes Blu Rayes extra angol felirattal mellékelve.

Azért jó az angol feliratos verzió, mert lehet hogy kolmilan vagy más lefordítja magyarra, így ha megőrzöd az extrákat , később jobb lesz nézni magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valami újabb hír a Batman 3-ról?

Revan , szállítok neked akkor egy fantasztikus pletykát!

A Los Angeles Times hallott valami érdekeset

Ras al Ghul visszatér, csak most nem Liam Neeson, hanem Tom Hardy játssza majd. :shocked::hmm::o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen mkv kiterjesztésű cuccot keress a diszkontban: HD HUN részlegben

Nincs olyan, ami nem HD? Sajnos a gépem alig bír el a HD-vel :( Öcsém mondta, hogy majd jövőre veszünk bele nagyobb processzort, de most még nem igazán jó HD-anyagot nézni rajta.

 

Megnéztem tegnap a Karácsonyi lidércnyomást :D Jó kis filmecske, de azért nem fogom minden évben megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilanon kívül van aki megvette az hiper-szuper Avatar kiadást? :) Mintha a szimpla verziónál azt mondta volna szinte mindenki, hogy majd a full verziót veszi meg.

Én majd megveszem, amint lesz rá pénzem és elérek odáig az "ezt is meg kéne már vennem" listán. Csak sajnos a lista cirka 2005 óta terebélyesedik, így az Avatar igen lent van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszat álmodtál tőle? :)

Egyáltalán nem, mert jópofának tartom, csak annyira nem találtam nagyszerűnek (még ha az alapötlet zseniális is), hogy sűrűbben elővegyem :)

 

Kolmilanon kívül van aki megvette az hiper-szuper Avatar kiadást? :) Mintha a szimpla verziónál azt mondta volna szinte mindenki, hogy majd a full verziót veszi meg.

 

Az, hogy nem raktak magyar feliratot az extrákra, sokakat visszatartott...

Itt a válasz. Egyelőre én is agyalok még rajta, hogy megvegyem-e. Pedig jó lenne, ha megvolna eredetiben. Az SW-trilógiát sem vettem meg legalább másfél évig ugyanezen okból.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán nem, mert jópofának tartom, csak annyira nem találtam nagyszerűnek (még ha az alapötlet zseniális is), hogy sűrűbben elővegyem :)

A mai világban tény, hogy nem olyan, mint anno 1993-ban, mikor bemutatták :D

Nálam meg a nosztalgia erősen bejátszik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan , szállítok neked akkor egy fantasztikus pletykát!

A Los Angeles Times hallott valami érdekeset

Ras al Ghul visszatér, csak most nem Liam Neeson, hanem Tom Hardy játssza majd. :shocked::hmm::o

Érdekes, akkor felelevenítik a képregénybeli halhatatlanságát, talán még a Lázár-kutakat is beleveszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, akkor felelevenítik a képregénybeli halhatatlanságát, talán még a Lázár-kutakat is beleveszik.

Nolan verziójában úgy halhatatlan a krapek, hogy mindig más valaki kapja Ras al Ghul személyiségét. Szóval nincs szó tényleges halhatatlanságról.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilanon kívül van aki megvette az hiper-szuper Avatar kiadást? :) Mintha a szimpla verziónál azt mondta volna szinte mindenki, hogy majd a full verziót veszi meg.

 

 

A felirat hiánya akkora pofáncsapásként ért, hogy nem veszem meg. Majd a diszdobozost 5 év múlva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen... a felirathoz kicsit erősebb eladási adatokkal kellene, hogy rendelkezzünk. Így viszont, hogy senki nem vesz meg semmit, csak erre futja.

Most komolyan, mennyibe kerül egy ilyen felirat elkészítés? Szerintem, ha már 50 emberrel több veszi meg emiatt a DVD-t, visszajönne az ára. És ahogy hallom, akad egy pár ember errefelé is, akit a felirat hiánya tántorít el a vásárlástól, pedig ezt a fórumközösséget aligha lehet reprezentatívnak tekinteni a maga pár száz főjével (amiből kb. 50 ember aktív)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.