Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2011. február 25.-én péntek este 20:30-tól műsorra tűzi az AXN Scifi a Csillagkapu: Folytonosság (Stargate Continuum) című filmet. Szabó Sípos Barnabás biztos, hogy nem lesz O'Neill hangja, és esélyes, hogy Spilák Klára sem fogja újra Cartert szinkronizálni. Viszont, ha az AXN-nek van esze, akkor megkapjuk Szervét Tibort O'Neill-nak, és Schell Judit vagy Kecskés Karina Carternek, akik korábban szinkronizálták ezt a két karaktert (mázli, hogy Hammond tábornokot, Valát és Mitchell-t kivéve már mindenkinek legalább két hangja volt :roll: Nevetségesen sz*r!).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Che Guevara: A motoros naplója.

 

Nagyon jó kis "útifilm", méltó kiegészítője a korábbi két nagyfilmnek. Ez amolyan előtörténet melyben jóbarátjával eldöntik, hogy körbeutazzák Dél-Amerikát, így ünnepelve meg Alberto Granada születésnapját. Az út végén még sor kerül némi jótékonykodásra ahol beállnak egy lepratelep betegeinek ellátásába. És eme út végén történik meg az, mely megfordítja Che Guevara sorsát és orvosból egy történelmet csinál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez hogyan is jön a Battle: Los Angeles című filmhez?

 

Elöszőr is be kell vallanom valamit. Én imádom az USA hadesregét. A ruházatukat a nyelvezetüket a járműveiket a fegyvereiket stb. Valószinü ez a filmekből és sorozatokból való sugallás miatt van. Persze a valóságban biztos nem így van de a filmes tetszik. Én mindíg nekik drukkolok, játékokban is szeretem ha amcsi katonát alakítok.

A másik hogy amiíg a film teljesen beleélem magam, akkor valóságnak híszem amit látok, mintha az úgy lenne a valóságban is.

Azaz ebben a filmben szeretném ha győzne a hadsereg. Meglepett hogy te az UFO-k gyözelmét szeretnéd. De nyilván te máshogy tekintessz egy filmre mint én.

Ja és gondolom érezni hogy amikor tegnap beírtam a propagandaszöveget, már volt bennem pár sör. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Che Guevara: A motoros naplója.

 

Nagyon jó kis "útifilm", méltó kiegészítője a korábbi két nagyfilmnek. Ez amolyan előtörténet melyben jóbarátjával eldöntik, hogy körbeutazzák Dél-Amerikát, így ünnepelve meg Alberto Granada születésnapját. Az út végén még sor kerül némi jótékonykodásra ahol beállnak egy lepratelep betegeinek ellátásába. És eme út végén történik meg az, mely megfordítja Che Guevara sorsát és orvosból egy történelmet csinál. :)

 

 

Kettő nagyfilm is van? Én csak a Bel Torosat ismerem. Melyik a másik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elöszőr is be kell vallanom valamit. Én imádom az USA hadesregét. A ruházatukat a nyelvezetüket a járműveiket a fegyvereiket stb. Valószinü ez a filmekből és sorozatokból való sugallás miatt van. Persze a valóságban biztos nem így van de a filmes tetszik. Én mindíg nekik drukkolok, játékokban is szeretem ha amcsi katonát alakítok.

A másik hogy amiíg a film teljesen beleélem magam, akkor valóságnak híszem amit látok, mintha az úgy lenne a valóságban is.

Azaz ebben a filmben szeretném ha győzne a hadsereg. Meglepett hogy te az UFO-k gyözelmét szeretnéd. De nyilván te máshogy tekintessz egy filmre mint én.

Ja és gondolom érezni hogy amikor tegnap beírtam a propagandaszöveget, már volt bennem pár sör. :D

Okés, így már vili, csak nem sikerült elcsípnem a gondolatmenetet :) Én is szeretem az amcsi katonákat filmen - meg élőben is, többé-kevésbé -, de majdnem húsz év Stargate bambulás után jól esne egy olyan film, amiben kivételesen az egész emberiséget letörlik a Föld színéről. Vagy legalábbis rabigába hajtanák. Aztán jöhet a folytatás, amiben harcolunk a függetlenségünkért, stb... Csak egyszer veszítsünk, a változatosság kedvéért. Nem csak amerokka, hanem úgy zusammen az egész homo spaiens bagázs. :evil:

Persze, ne adjuk fel harc nélkül, szóval ropogjanak az M4-esek, M16-osok, röpködjenek az F-18-asok és a Cobrák, szóval mutassuk meg E.T.-nek, hogy rossz helyre jött a f*sza gyereke játszani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nem elég neked hogy a terminátorok elfenekeltek minket, már E.T-éktől is ki akarsz kapni. Az idegenek maradjanak csak szépen a vesztes oldalon, és hagyják békén a bolygónkat :D

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nem elég neked hogy a terminátorok elfenekeltek minket, már E.T-éktől is ki akarsz kapni. Az idegenek maradjanak csak szépen a vesztes oldalon, és hagyják békén a bolygónkat :D

Ugyan már, a Terminatoroknak mindig elkentük a száját. A kávésbögrék fabatkát sem érnek, még Los Angelesen is alig tudnak túljutni. :) Jó, volt az a kis félreérték az Ítélet Napjával, de két-három évtized alatt elsimítottuk az ügyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez amolyan előtörténet melyben jóbarátjával eldöntik, hogy körbeutazzák Dél-Amerikát, így ünnepelve meg Alberto Granada születésnapját.

Érdemes megnézni a szereposztást, mert őt pl. rokon játszotta. Jó film volt ez anno moziban.

 

 

Fekete hattyú

Lenyűgöző film, nekem nagyon tetszett. Iszonyú erőteljes a vége, a balett fő számát régen is szerettem, így együtt a zene, a képek, a történet remek mozis élményt nyújtott, egészen feldobott voltam a moziból kijövet (bár nem egy vidám darab). Csodálatos, ahogyan Natalie Portman alakítja a balerinát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fekete hattyú

Lenyűgöző film, nekem nagyon tetszett. Iszonyú erőteljes a vége, a balett fő számát régen is szerettem, így együtt a zene, a képek, a történet remek mozis élményt nyújtott, egészen feldobott voltam a moziból kijövet (bár nem egy vidám darab). Csodálatos, ahogyan Natalie Portman alakítja a balerinát :)

Örülök, hogy ilyen jónak értékeled. :) Hamarosan én is látni fogom, és sokat várok tőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Közösségi háló

 

Blabla...blablabla...bla...blablablabla....

Nah kb ez volt benne, meg tejfölösszájú gyerekek kik köröket vertek a manager húszas-harmincas korosztályra ahol elit körökben menő az öltöny-nyakkendő meg az Club54.

Vicc, hogy egy ilyen film valamiféle díjkiosztóra kerüljön, bár manapság minden "sz*r" Oscart kaphat.

Amúgy nem volt rossz, mehetne Film+-ra is nyugodtan a kismillió társfilmjeivel egyetemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ez a véleményem a Pofakönyv filmről, mint neked Oldie.

Bár én a napokban újra fogom nézni valamikor... aztán kíváncsi vagyok, hogy átértékelődik, nem változik, vagy épp még inkább negatívba fordul a véleményem ezzel a filmmel kapcsolatban.

 

De szánalmas, hogy egyáltalán esélyes lehet az Oscarra, mint legjobb film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nem ér annyit, hogy még egyszer megnézzem. Nem volt benne semmi különös. Én azt nem értem ha egy ilyen film odakerülhet az Oscar közelébe, akkor a Bízd a hackerre miért nem? Mondjuk azt se néztem végig, de abban legalább némi izgalom is van. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind az Antitrust, mind a Social Network nagyon jó film a maga nemében.

Mentes Hollywood hülyeségeitől. Mind a két film reálisan mutatja be a dolgokat. Az első a Microsoftot alázza kegyetlenül, a második pedig a lelki vívódást, barátságot, üzletet, amiről tényleg a FB készítése zajlott.

 

Éppen ezért a Swordfish szerű filmek ultra gagyik történetileg (a hacker nem hallgat zenét és nem 8 monitoron töri fel a dolgokat). Vagy a függetlenség napja, ami alapból fasza kis akciófilm, de amikor az UFO gépére feltöltik a vírust, na akkor ásta el magát a film nálam. Azóta sem értem, hogyan tudta értelmezni a földön kívüli operációs rendszer a földi utasításokat.

 

Az igazi jó számítógépes film ilyen lenne: A számízógép előtt ül az egész film alatt, izzadt trikós, lövöldözni nem tudó, cseppet sem jóképű fiatal lenne a film főszereplője, aki filmektől eltérően már egeret is használ :lol:

 

Ez olyan, mint a rendőrnek vagy kommandósnak az akciófilmek. Ők tudják, hogy b*szottul nem reálisak ezek, mert egyrészt kifogy a tár, másrészt nem lehet sokáig lövöldözni, mert elfárad a mutatóujja az embernek, nem lehet mindig az utolsó pillanatban kiugrani egy robbani készülő autóból és félóráig sem lehet verekedni, mert egy igazi harc kb. 2-3 perc alatt véget ér.

 

Szóval azon filmeket, amik valóban szakszerűen mutatják be a valóságot, ne húzzuk le.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.