Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát, az első kritikák nem túl jók. Én kivárok. :hmm:

 

Baromira nem érdekel ki mit ír róla. Az előzetesből látni(na meg a tartalomból) hogy bödületesen jó film lesz. Gondolom amcsi tizenéves happy end-et várt aztán nem kapta és fikáz.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok csak camosban. Mondtam egy kollégának aki állandóan a cam-osakat hozza be a céghez ha ezt be meri hozni ,azonnal törlöm a gépről. :D

Szerintem tök szomorú megnézni hogy ilyen ncore-on meg társain a legtöbbet seedelt filmek több mint fele általában kamerás. És akkor megnéznek ilyen Avatart és leszólják hogy mekkora sz*r.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz Resident Evil 5 is.

A 4. rész "befejezésével" szerintem ez egyértelmű volt.

 

Pfffffffff... Eszem megáll. Hogy tudnak egy kezdetektől fogva pocsék filmet ennyiszer megnyúzni és moziba küldeni? :roll:

A Resident Evil széria (bár a játékok valóban sokkal jobbak a filmeknél) lényegében egy látványmozi. Kb. mint a Transformers-ek. Sokkal inkább a kiloccsantott agyvelők és a tömegével hulló zombik számára törekednek, sem mint az épületes sztorira. Ennek tudatában kell bemenni a moziba (már ha valamennyire is érdekel az ilyesmi) és nem fog csalódás érni. Ha véletlenül jobb lesz a sztori a vártnál, az csak hab a tortán. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tök szomorú megnézni hogy ilyen ncore-on meg társain a legtöbbet seedelt filmek több mint fele általában kamerás. És akkor megnéznek ilyen Avatart és leszólják hogy mekkora sz*r.

 

 

Szerintem is. El nem tudom képzelni hogy cam-ost megnézzek. Nem igaz hogy nem tud várni 4 hónapot és akkor ott a dvd-rip vagy egy hetet és ott a ruszki r5, amihez feliratot is kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Resident Evil széria (bár a játékok valóban sokkal jobbak a filmeknél) lényegében egy látványmozi. Kb. mint a Transformers-ek. Sokkal inkább a kiloccsantott agyvelők és a tömegével hulló zombik számára törekednek, sem mint az épületes sztorira. Ennek tudatában kell bemenni a moziba (már ha valamennyire is érdekel az ilyesmi) és nem fog csalódás érni. Ha véletlenül jobb lesz a sztori a vártnál, az csak hab a tortán. ;)

Ebben a felfogásban aztán még nagyobb sz*r, mert egyrészt, nincs benne egy kanyi kiloccsanó agyvelő sem, hála a korhatár besorolásnak, zombi tömegjelenetektől sem hemzseg, a harcok laposak és pocsékul komponáltak, a látvány meg finoman szólva is rémesen gyenge, hiszen a film költségvetése nem sokkal több, mint a Stargate sorozatoké (de abban a szériában különb látványt hoztak össze).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a felfogásban aztán még nagyobb sz*r, mert egyrészt, nincs benne egy kanyi kiloccsanó agyvelő sem, hála a korhatár besorolásnak, zombi tömegjelenetektől sem hemzseg, a harcok laposak és pocsékul komponáltak, a látvány meg finoman szólva is rémesen gyenge, hiszen a film költségvetése nem sokkal több, mint a Stargate sorozatoké (de abban a szériában különb látványt hoztak össze).

Kiloccsanó agyvelőkben azért elég szép számmal bővelkedik a 3. rész, zombi tömegjelenetnek pedig ott van a kamionos menet, vagy a 2. részben Raccoon City ostroma. De még a 4. rész jó 2/3-adában is egy zombisereg által alkotott "gyűrű"-ben vannak a szereplők. A látvány is csak nézőpont kérdése. Egy apokalipszis utáni Földön nem sok látnivaló van, az biztos. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Resident témával egyetértek Darth Sky-al. Abszolútne nem kedvenc filmsorozat (a játékokat annál inkább szeretem), de a filmekkel is elvagyok. A 4. rész 3D-ben a moziban egész kellemes volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiloccsanó agyvelőkben azért elég szép számmal bővelkedik a 3. rész, zombi tömegjelenetnek pedig ott van a kamionos menet, vagy a 2. részben Raccoon City ostroma. De még a 4. rész jó 2/3-adában is egy zombisereg által alkotott "gyűrű"-ben vannak a szereplők. A látvány is csak nézőpont kérdése. Egy apokalipszis utáni Földön nem sok látnivaló van, az biztos. ;)

Zombisereg és kifröccsenő agyvelő témájában a Holtak hajnala, Holtak földje, Hullajó és társaik kenterbe verik. Ezekben egy jelenetre több zombi jut, mint a négy President Debil filmre összesen. :evil: És ezekben vannak leszakadó karok, kibelezések, széttépések, szóval nem csak az agyvelő fröcsög, hanem sokszor az egész emberi test, ahogy annak egy zombis filmben kell. A Residentek sajnos zombi-light filmek, amivel egyben a zombifilmek lényege is odavész (pont, mint az első AVP, ahol vér nélkül tör elő a mellkasból az alien... :roll: ).

A látvány jó lenne, de nem a mennyiségével, hanem a minőségével van baj. Pocsék. Látványos apokaliptikus filmnek szintén lehet hozni a a Holtak hajnalát, a Holtak földjét, az Eli könyve, hogy a Terminatorokat vagy a Legenda vagyok című filmet már ne is említsem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Darren Aronofsky dolgozott a Robotzsarun (RoboCop), azonban a projektből nem lett semmi. Az MGM-nek időközben sikerült kilábalnia a pénzügyi nehézségekből és a fiók mélyéről elővették a Robotzsarut. A forgatókönyvet Josh Zetumerre bízták, aki a Quantum csendje (Quantum of Solace) forgatása alatt piszkált bele a szkriptbe és az új Dűne filmet is ő vetette papírra. Tavaly mutatta be a The Infiltrator írását, ami rögtön fel is került a "Legjobb forgatókönyvek, amelyeket még nem filmesítettek meg" listára, ami arról szól, hogy az MI 6 Írországban hogyan próbál terroristák nyomaira bukkanni.

 

A Robotzsarut José Padilha, az Elit halálosztók (Tropa de Elite) készítője fogja rendezni. Ha minden jól megy 2013-ban már láthatjuk is az új verziót. "

 

Tök felesleges, a régieknél úgyse lesz jobb. Ez is csúfos bukás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy szivatják már Barney-t :lol:

Ja-ja :lol:

Nem értem miért nézik le a többiek, ez nagyon jó kis film lesz :lol:

Már vagy 10x megnéztem a trailert és még mindig fetrengek tőle, oltári nagy lesz :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja-ja :lol:

Nem értem miért nézik le a többiek, ez nagyon jó kis film lesz :lol:

Már vagy 10x megnéztem a trailert és még mindig fetrengek tőle, oltári nagy lesz :D

Egészségedre. Én meg azt nem értem, hogy ebben neked mi tetszik. :P Ez neked vicces? Kb. öt éveseknek biztos az. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészségedre. Én meg azt nem értem, hogy ebben neked mi tetszik. :P Ez neked vicces? Kb. öt éveseknek biztos az. :)

Az szerintem tagadhatatlan, hogy a skót törpike aranyos. :yes: Ha másért nem, miatta megnézem a filmet.

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.