Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az Asylum filmeket nem kell komolyan venni, az "ez már annyira gagyi, hogy vicces" hatásra mennek rá, ennyi.

 

Értem amit mondasz, de én nem tartom ezeket az "alkotásokat" viccesnek. Az meg már megint más, hogy Aeon "iróniából??" azt mondja, hogy az Asylum változat jobb lesz, mint az eredeti Battle: LA. Úgy van, ahogy Ody mondja, ez provokálás. Egy "kritikusnak?" szerintem, nem a provokálás a dolga.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem amit mondasz, de én nem tartom ezeket az "alkotásokat" viccesnek. Az meg már megint más, hogy Aeon "iróniából??" azt mondja, hogy az Asylum változat jobb lesz, mint az eredeti Battle: LA. Úgy van, ahogy Ody mondja, ez provokálás. Egy "kritikusnak?" szerintem, nem a provokálás a dolga.

AE arra akar kilyukadni szerintem, hogy az Asylumos filmek legalább nem akarják magukat komolyan venni - tudják hogy sz*r film lesz a végtermék. A másikra meg költenek x száz milliókat, megy a marketing rendesen és a végén olyan lesz a film mint amilyen lett a Battle: LA is. Hogy milyen azt mondjuk én nem tudom, nálam az R5-nél fog eldőlni. :D

 

A provokálásról meg annyit hogy azért az aeonflux nem épp szépirodalmi kritikákat ad ki, csak véleményez. Nem muszáj egyetérteni vele, én se szoktam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klinika-újra együtt

 

Hatalmas nosztalgia faktor. :D Ugyanúgy kezdődik, mint anno a sorozat még a zene is ugyanaz. Azonnal visszaröpített a nyolcvanas évek második felébe. Persze a szereplők 20 évet öregedtek, de maga a hangulat meg az a környék szinte semmit sem változott. A környék meg a professzor háza ugyanolyan gyönyörű. Nosztalgiát szerető embereknek kötelező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AE arra akar kilyukadni szerintem, hogy az Asylumos filmek legalább nem akarják magukat komolyan venni - tudják hogy sz*r film lesz a végtermék. A másikra meg költenek x száz milliókat, megy a marketing rendesen és a végén olyan lesz a film mint amilyen lett a Battle: LA is. Hogy milyen azt mondjuk én nem tudom, nálam az R5-nél fog eldőlni. :D

 

A provokálásról meg annyit hogy azért az aeonflux nem épp szépirodalmi kritikákat ad ki, csak véleményez. Nem muszáj egyetérteni vele, én se szoktam. :)

 

Szia Obi!

 

Csak pontosításként... a Battle:LA esetében pont nem él a "költenek x száz milliókat", mert ez a film 70millából készült. Bőven a 100-as határ alatt.

Egyébként érdemes moziban nézni!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klinika-újra együtt

 

Hatalmas nosztalgia faktor. :D Ugyanúgy kezdődik, mint anno a sorozat még a zene is ugyanaz. Azonnal visszaröpített a nyolcvanas évek második felébe. Persze a szereplők 20 évet öregedtek, de maga a hangulat meg az a környék szinte semmit sem változott. A környék meg a professzor háza ugyanolyan gyönyörű. Nosztalgiát szerető embereknek kötelező.

Pár éve asszem már leadták egyszer :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Obi!

 

Csak pontosításként... a Battle:LA esetében pont nem él a "költenek x száz milliókat", mert ez a film 70millából készült. Bőven a 100-as határ alatt.

Egyébként érdemes moziban nézni!! :)

Szia.

Általánosságban beszéltem, nem ezen van a lényeg. Egy Asylum filmre kevesebbet mint 1 milliót költenek, ami még így is nagyságrendekkel kevesebb.

 

Mozira most nem telik. :D De majd odaképzelem a hangfalrendszert és a 20 méteres vásznat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sucker Punch

 

Egy kicsit jobban is megerőltethették volna magukat a story terén, a valóságból képzelgésbe lépéseket meg jobban kihangsúlyozhatták volna mert sokszor csak néztem "hogy most mivan? az előbb nem is ez volt". Nem voltak nagy elvárásaim (jó nők és látvány) de még így is alig tudta teljesíteni.

 

5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torokmetszővel nézted, Oldie? :D

 

Riddick: Ok, elfogadom, én sem rajongom az Asylum filmekért, csak mondom, hogy ez a koncepció. :)

 

Amúgy én is megnéztem a Battle:LA-t, és nagyon tetszett! Végre egy jó ufós film, és Aaronban sem csalódtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sucker Punch

Basszus, ez nagyon állat kis film volt. Kill Bill+Inception+tökös csajok(nem a film)+300-férfiak=Sucker Punch

Néhol csak kerestem az állam, mert olyan látvány és hang jött át, hogy az le nem írható. Ezt a filmet MOZIBAN látni kell!

Nem szabad a kritikusokra hallgatni, megint lepontoztak egy nagyon király filmet.

Snyder apánk most valóban tökéleteset alkotott, az előző filmjei nem nyerték el teljesen a tetszésemet, de ezt bemagyarázom azzal, hogy meg volt kötve a keze, mert adaptációt (Watchmen, 300) vagy remake-et (Holtak Hajnala) alkotott, de amikor saját ötletét kell megcsinálnia, ki tudott teljesedni.

 

10-ből 100. Egyszerűen nem lehet rosszat mondani róla, de a hang és a látvány kiemelendő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a valóságból képzelgésbe lépéseket meg jobban kihangsúlyozhatták volna mert sokszor csak néztem "hogy most mivan? az előbb nem is ez volt".

Hát az első álomszint akkor történt, mikor bekerült, akkor kezdte álmodni a táncosi dolgokat, majd a tánc közben jött a második álomszint ahol a csajokkal írtották a németeket, az orkokat és a robotokat.

Szerintem teljesen el lehetett különíteni, hisz, amikor elkezdett táncolni, akkor vette kezdetét a 2. álomszint.

Egyedül az első álomszintbe lépést nem lehet tudni mikor is volt, mert mikor elkezdik a lobotómiát, akkor már az események (térkép, tűz és a kés elrablása már megtörtént.

 

Viszont kíváncsi lennék, hogy a csajok a valóságban is meghaltak vagy csak az 1. (meg a 2.) álomszinten.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát az első álomszint akkor történt, mikor bekerült, akkor kezdte álmodni a táncosi dolgokat, majd a tánc közben jött a második álomszint ahol a csajokkal írtották a németeket, az orkokat és a robotokat.

Szerintem teljesen el lehetett különíteni, hisz, amikor elkezdett táncolni, akkor vette kezdetét a 2. álomszint.

Egyedül az első álomszintbe lépést nem lehet tudni mikor is volt, mert mikor elkezdik a lobotómiát, akkor már az események (térkép, tűz és a kés elrablása már megtörtént.

 

Viszont kíváncsi lennék, hogy a csajok a valóságban is meghaltak vagy csak az 1. (meg a 2.) álomszinten.

 

A második nekem is egyértelmű volt csak az elsőnél pislogtam hogy most mivan?, nameg amikor véget ért a "ninjás" rész akkor mind összenéztünk és kérdeztük egymástól hogy "Mi volt ez?

 

A másik dologről meg annyit hogy erről vitatkoztunk haverommal amikor jöttünk haza és mi arra jutottunk hogy igen méghozzá a bajszos koma tette(aki ugye nem is volt bajszos) méghozzá abban a szobában ahol jöttek a rendőrök.

 

Mondjuk a főszereplő csaj nem kicsit kattant be azután hogy bekerült, hisz még képzelgés közben is képzelgett :D

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Captain Amerikára ezt tudom mondani: America...f-ck YEAHHH! :D Várós! Bárcsak tényleg ennnyiből állna a gyúrás. XD

 

Sucker P: Már várom hogy megnézhessem. Jó kis látványorgia lesz, de a történettől nem sokat várok. Nekem bőven elég ha szép lányok csúnya nagy robotokkal harrcolnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álomháború.

 

Erre kellett egyet aludnom. A mozi után vegyes érzéseim voltak: egyrészt teljesen magával ragadott, másrészt meg végig éreztem, hogy valami nem stimmel. A hangulata egyszerűen csodálatos. Ehhez nagyban hozzátett a bazi nagy vászon és a bazi nagy hangerő(MOM Park 1. terem). A nyitójelenet szinte hipnotizált így, de utána kezdődnek a gondok. Végül is mindenre lehet magyarázatot találni,

 

 

Baby Doll elméje összeroskad az anyja és a húga halála és a közelgő lobotómia miatt, ezért a fantázia világába menekül, hogy sikerüljön végrehajtania a szökési tervet, melyet tudat alatt eszelt ki.

 

 

de mégis, filmként nemigen működik. Kíváncsi lennék Snyder eredeti vágására.

 

Mégis ajánlom mindenkinek: a film ereje a látvány és a hang, ezért kimondottan érdemes moziban megnézni. Minél nagyobb vásznon, minél hangosabban. :)

 

(Nem értem, az emberek miért szeretnek mindenáron minél hátrébb ülni a moziban. Van erre egy képletem, egy 22 soros moziteremben a vászontól számolt 9. sor közepén a legtökéletesebb az élmény. Sose csalódom benne...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Nem értem, az emberek miért szeretnek mindenáron minél hátrébb ülni a moziban. Van erre egy képletem, egy 22 soros moziteremben a vászontól számolt 9. sor közepén a legtökéletesebb az élmény. Sose csalódom benne...)

OFF: Én leghátsó sor bal szélén szeretek ülni, az számomra nagyon kényelmes. Fölöttem pont a hangfal van, szóval a legjobban jön át a hang is :)

 

ON: Örülök, hogy tetszett a film, mint írtam nekem is maximálisan bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: Én leghátsó sor bal szélén szeretek ülni, az számomra nagyon kényelmes. Fölöttem pont a hangfal van, szóval a legjobban jön át a hang is :)

 

Pff... annál már csak a legelső sor szélei a rosszabbak. :P A térhangzás szinte egyáltalán nem jön át, az egész film alatt a bal hátsó surround csatornát hallod.

 

Most már biztos, hogy kerülni fogják a többiek a filmet. Ha mi ketten valamit istenítünk, az csak kínszenvedés lehet a számukra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pff... annál már csak a legelső sor szélei a rosszabbak. :P A térhangzás szinte egyáltalán nem jön át, az egész film alatt a bal hátsó surround csatornát hallod.

 

Most már biztos, hogy kerülni fogják a többiek a filmet. Ha mi ketten valamit istenítünk, az csak kínszenvedés lehet a számukra. :D

Nálam a kényelem a legfontosabb. Nem szeretek emberek közt ülni a moziban. Így is álnéven lefoglalok magam előtt és mellett jó pár helyet, így csak a film előtt fél órával tudnak kiadni oda jegyet, ma meg már az emberek inkább rendelnek, nem szokásuk ott helyben venni jegyet, így 5-ből 1 alkalommal van csak az, hogy leülnek az általam lefoglalt helyekre.

 

Az utolsó sorod meg sajnos igaz, de bizakodjunk, hogy megnézik. Teszek is be egy kritikát róla, hátha ez meghozza a kedvüket:

http://cinestar.hu/cikk/alomhaboru-premier-kritika

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Nem vagy te embergyűlölő? :D Bár a sok kukoricaevőt én sem kedvelem.

 

Mindig az utolsó sor elöttibe ülök középre. Így lehet legjobban látni a vásznat anélkül hogy az ember forgatná a fejét. A térhangzás is simán átjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Nem vagy te embergyűlölő? :D Bár a sok kukoricaevőt én sem kedvelem.

Lehet kicsit az vagyok :D

Csak hát nem szeretek moziba menni, mert nagy a tömeg, beszélnek a film alatt meg zörögnek a kukoricával, üdítővel. Valamikor (régebben) meg nem lehet látni az előttem ülőtöl rendesen a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátul-középen ültem mindig régebben, mostanában inkább közép-középen. A szélére semmiképpen, számomra tönkrevágná a moziélményt.

 

A TDK-nál szoktam át arra hogy az előbbre üljek, mikor is csak ott maradt szabad hely, de ááá hatalmas élmény volt ahogy a vászon kitöltötte a látóteret, a kaminos jelenet nagyon állejtős volt így. Szerintem egyben a legjobb termek is az Arénában vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.