Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Terminátor 5

 

"Hollywoodban 25 millió dolláros licitről indult a következő Terminátor projekt, amelyet Justin Lin rendezne és Arnold Schwarzenegger is benne lenne. Lin néhány hete már elmondta, hogy beszélt az egykori kormányzóval a filmről, ezek szerint sikerült meggyőzni őt. Forgatókönyvíró még nincs.

 

A Halcyon csúnyán befürdött a negyedik Terminátor filmmel, a cég becsődölt, ezért kénytelenek voltak megválni a jogoktól, amelyek a Pacificor befektetési társasághoz kerültek. Ők most hollywoodi stúdióval tárgyalnak egy új produkcióról, mint látható már van is rendezője a tervezetnek. A licit kezdetét vette, állítólag már bőven 35 millió felett járnak. Ki lesz a győztes? Majd kiderül, azonban ha 2018-ig nem valósul meg az új film, akkor a jogok visszakerülnek James Cameronhoz."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zorro of the future

 

"Utoljára Antonio Banderas játszotta el a maszkos igazságosztót, az első rész korrekt eredményt hozott, azonban a folytatás már nem hozta a vártakat, így nem vágtak bele a harmadik felvonásba. A 24 Frames oldal azt írja, hogy a Fox stúdió berkein belül egy rebootban gondolkodnak, ennek címe Zorro Reborn lenne.

 

A szokásostól eltérően nem Kaliforniában vagy Mexikóban zajlanának az események, hanem a posztapokaliptikus jövőben. Ráadásul a főhős nem köpenyes lovag lenne, aki igazságot szolgáltat, hanem egy olyan férfi, akit a bosszú hajt előre. A készítők a sci-fi téma mellett némi western beütést is adnának a produkcióknak, Sergio Leonét és a Nem vénnek való vidéket (No County for Old Men) emlegették. A rendezői széket Rpin Suwannath alá tolták be, a forgatókönyvet Lee Shipman és Brian McGreevy írták. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem igazán akartam beleszólni, de az Immortals ezzel az előzetessel nem lopta magát a szívembe. :D

Pedig a görög hitvilágból lehetne csinálni egy kellően ütős filmet, Kronosz papával, titánokkal, százkarú óriásokkal és Zeus szereplésével.

Az ő hatalmi harcuk szerintem izgalmasabb téma lenne.

Másik téma, remélem tudtok róla valamit.

Még régebben olvastam, hogy amcsik szándékoznak készíteni egy filmet Hunyadi munkásságáról.Na most kérem tisztelettel ez befuccsolt?

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ő hatalmi harcuk szerintem izgalmasabb téma lenne.

Tele van a görög mitológia izgalmas sztorikkal, kérdés a megvalósítás. Egy kevésbé izgalmas történetet is jól vászonra lehetne vinni.

 

Ha valaki esetleg nem néz be a Potter-topikba, akkor ide is beírom, hogy ez a trailer iszonyú jó, nézzétek meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg lehetne egyet mozizni erre a HP7 -re majd. :)

Meglátjuk, hogyan jön össze, nekem már többfelé kéne szétszakadnom HP7/2 mozinézés miatt, szóval részemről semmit nem tudok előre ígérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk, hogyan jön össze, nekem már többfelé kéne szétszakadnom HP7/2 mozinézés miatt, szóval részemről semmit nem tudok előre ígérni.

Abszolút nem premierre gondoltam, hanem utána valamikor a hetekben. Amikor már nincsenek ezren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ötlet. Ha lesz barátnőm nem megyek, ha nem lesz megyek :)

Phobos mi köze van a kettőnek egymáshoz? :D

 

Oldie. Én imádtam a 300at, agyatlan látványos mészárlás, ami már az első trailernél megtetszett, de ez annyira gagyinak tűnik, amit próbáltak eszeveszett mennyiségű CGIal feldobni...hogy el sem hiszem. Talán a ruhák, talán a vicces harci jelenetek...nem tudom. Persze azért majd letöltöm. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie. Én imádtam a 300at, agyatlan látványos mészárlás, ami már az első trailernél megtetszett, de ez annyira gagyinak tűnik, amit próbáltak eszeveszett mennyiségű CGIal feldobni...hogy el sem hiszem. Talán a ruhák, talán a vicces harci jelenetek...nem tudom. Persze azért majd letöltöm. :D

Én nem látom gagyibbnak mint a 300-at. :) Egyedi megjelenítési stílust képvisel mindkettő, ennyi. De legjobban már a Xerxést várom :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie. Én imádtam a 300at, agyatlan látványos mészárlás, ami már az első trailernél megtetszett, de ez annyira gagyinak tűnik, amit próbáltak eszeveszett mennyiségű CGIal feldobni...hogy el sem hiszem. Talán a ruhák, talán a vicces harci jelenetek...nem tudom. Persze azért majd letöltöm. :D

Szintén, a férfiállat 300-al szemben ennek van nem is tudom valami enyhén langyi és gagyi hangulata. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terminátor 5

 

"Hollywoodban 25 millió dolláros licitről indult a következő Terminátor projekt, amelyet Justin Lin rendezne és Arnold Schwarzenegger is benne lenne. Lin néhány hete már elmondta, hogy beszélt az egykori kormányzóval a filmről, ezek szerint sikerült meggyőzni őt. Forgatókönyvíró még nincs.

 

A Halcyon csúnyán befürdött a negyedik Terminátor filmmel, a cég becsődölt, ezért kénytelenek voltak megválni a jogoktól, amelyek a Pacificor befektetési társasághoz kerültek. Ők most hollywoodi stúdióval tárgyalnak egy új produkcióról, mint látható már van is rendezője a tervezetnek. A licit kezdetét vette, állítólag már bőven 35 millió felett járnak. Ki lesz a győztes? Majd kiderül, azonban ha 2018-ig nem valósul meg az új film, akkor a jogok visszakerülnek James Cameronhoz."

 

Remélem nem valósul meg addig és Cameronra száll vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd eldöntöd, hogy kivel akarod nézni aztán ennyi. De már el is ment a kedvem tőle. Majd letöltöm ezt is netről. :)

Én csak azt nem értem, hogy Dzséjt pozitív hozzáállása miért számít kevésbé...

És akkor még nem tettem hozzá, hogy pl. én is benne lennék egy közös mozizásban. De semmi gond, majd megyünk mi, akiknek lesz kedve hozzá. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt nem értem, hogy Dzséjt pozitív hozzáállása miért számít kevésbé...

És akkor még nem tettem hozzá, hogy pl. én is benne lennék egy közös mozizásban. De semmi gond, majd megyünk mi, akiknek lesz kedve hozzá. :P

Igaz, megint a negatívra koncentráltam, majd gyúrok a pozitívra. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt nem értem, hogy Dzséjt pozitív hozzáállása miért számít kevésbé...

Az enyém sem negatív, csak megírtam, hogy valószínűleg nem tudok jönni közös nézésre, és azt is, miért (a fórumon kívül is van életem, bármilyen meglepő). Szerintem ebben semmi negatív nincs, egyszerű tényközlés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.