Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Már nem sokat kell várni. :)

Örüljünk, hogy nem raktak be még egy hét esetleg kettő szünetet a finálé előtt, hisz tudjuk, Filoni szeret szivatni minket. :D

Hétvégém szabad. Ennek örömére újranézem az első és a 2. évadot. Hétvégébe belefér. :D

 

Nagyon remélem, hogy ez a kép még nem volt. :D

 

12900957_994647503962719_2718434429280013503_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem néztem meg a Chopper base-t.

Azon gondolkodom, hogy kivárom és a tartok egy valóban egy órás season finale-t.

Annyit kérdeznék spoilermentesen, hogy belekanyarodik a története a várható fináléba, vagy sem?

Megkönnyítené a döntést az infó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hangulatilag annyira nem jó. Nagyon sajátos hangulata van, aminek át kell ragadnia rád, hogy belevesd magad a befejezésbe. Ez nem fog menni, ha egyből nézed is. Persze, a te döntésed, de szerintem pont a leglényegesebb dolgot ölöd ki így az epizódból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hangulatilag annyira nem jó. Nagyon sajátos hangulata van, aminek át kell ragadnia rád, hogy belevesd magad a befejezésbe. Ez nem fog menni, ha egyből nézed is. Persze, a te döntésed, de szerintem pont a leglényegesebb dolgot ölöd ki így az epizódból.

Köszi, ez azért megfontolandó. Lehet, hogy rámegyek akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Billy Dee Williams minimum két epizód erejéig visszatér a harmadik évadban Lando szerepében.

Csak 2?

Erről jut eszembe. Szerintem a 3. évadban szerepet kap majd Han is. És szerintem látni fogjuk a Falcont repülni. Sőt. Szerintem lesz egy olyan rész, hogy hőseinket Lando menti ki a Falconnal. Sőt tovább megyek. Szerintem azt is látni fogjuk, hogy Han hogyan nyerte el a Falcont. Szerintem Mon Mothma is fel fog tűnni. Ezek olyan dolgok, hogy szinte elkerülhetettlen.

 

Csoli! Azt megteheted, hogy a finálé előtt egy nappal nézed meg a Mystery of Chopper Base-t. :)

Hoppá! Benéztem a rész topicjába! Akkor már megnézted. Viszont akkor nem szóltam. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a 3. évadban szerepet kap majd Han is. És szerintem látni fogjuk a Falcont repülni. Sőt. Szerintem lesz egy olyan rész, hogy hőseinket Lando menti ki a Falconnal. Sőt tovább megyek. Szerintem azt is látni fogjuk, hogy Han hogyan nyerte el a Falcont.

Szerintem egy ilyen volumenű dolgot inkább a Han Solo filmre tartogatnak, semmint egy Rebels epizódra, ahol Han jó eséllyel csak vendégszereplő lehet. Ha fel is fog tűnni, akkor már az övé a Falcon. Amúgy is, ha még Landóé lenne, akkor kedvenc svindlerünk nem szorult volna rá a Ghostra. Meg azért nem lenne baj, ha Han nem csak 3-4 évvel az ep4 előtt kapná meg a Falcont.

Amúgy meg, az sem lenne baj, ha Han ebből teljesen kimaradna. Túl sok értelme nem lenne szerepeltetni, mivel ő ekkor csempész, viszont minek csempészkedjenek hőseink egy külsőssel, ha van egy tökéletesen szuperáló csempészhajójuk és egy csempészésben jártas legénységük? És mindemellett, Han ne találkozzon Jedikkel Ben előtt.

 

Jöhet Lando! Nekem tetszett az első évadban is.

A másodikban is jó volt abban az 1-2 percben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol igazad van, viszont aki először látja Kanen-t, nem gondolná, hogy ő jedi. Lásd: Wizagonak is Ezra mondta el, hogy jedi, holott már ezer éve ismerik egymást.

Persze, nem első látásra vennék le, hogy Jedik, de ha megfigyeled, a második évadban már nem rejtik el eme tulajdonságaikat, buzgón használják bárki előtt az Erőt és a fénykardot. Az első évadban még ügyeltek rá, hogy elrejtsék Jediségüket, de most már ezzel nemigen törődnek. Felfedték a kilétüket Leia előtt, Hondo előtt, Synduláék előtt, Zeb spanjai előtt... Annak már nincs is értelme, hogy Kanan még mindig két részben hordja a kardját, hiszen a baj első jelére előpattan a kék penge. Úgyhogy úgy érzem, most már egy Hannal történő közös kaland alatt sem rejtegetnék a kilétüket. Ha Hondo, a gerincet és becsületet jó tréfának tartó kalóz tudhatja, akkor Han előtt is felesleges eltitkolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb jelenet az évadzáróból.

Aztaaaa.

Ez az Inkvi nem tűnik olyan bénának, mint a többi. Persze egy-két képkockából nem sok derül ki. Örültem volna, ha a keresztpengés fénykard nem egy pillanatra működik csak. Hanem mondjuk Ezra megtartja és onnantól azt használta volna. De így jóformán semmi értelme. Viszont így már tudjuk, Ezra hogyan válik külön a triótól. Biztos lent talizik Maul-al. Viszont az érdekelne, hogy ez az Inkvi (aki nem tűnik embernek és hiaba láttam 150X a mid season előzetest, most tűnt csak fel) hogyan került Malachor-ra. Ebből így nem derült ki, de lehet az egész részből sem fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Azt megteheted, hogy a finálé előtt egy nappal nézed meg a Mystery of Chopper Base-t. :)

Hoppá! Benéztem a rész topicjába! Akkor már megnézted. Viszont akkor nem szóltam. :D

Jaja. Megvolt.

Már készülök a fináléra! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izlelgettem a finálé címét és benne van, hogy pofára ejtenek:

 

Mindenki Ahsoka végét várja, esetleg azt, hogy Ezrával történik valami komoly. De tudjuk, hogy Maul is visszatér. Róla is sokszor beszéltünk úgy mint sith "apprentice". És a sorsa is már rég lezárásra vár. Mi van, ha azért tűnik fel, hogy végre megtudjuk hogy végzi végezte? Az "alkony" még amúgy sem vég. Lehet, hogy azért ez a cím mert Maul a sith tanítvány sorsára, életének végállomására derül fény.

 

Elismerem, hogy valószínűtlen, de az az érzésem támadt, hogy lesz valami meglepetés, amire nem számítunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem erre már a legtöbbünk gondolt (én is), csak Filoni szavai, miszerint

le fogják zárni Ahsoka történetét a 2. évad végén kétségbeejt mindenkit, így folyton Ahsokara gondolunk.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.