Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Én inkvizítor téren számítok még meglepetésekre, mert egyelőre elég titokzatos az egész szervezet hierarchiája, és a képzésük módjára sem nagyon derült fény. (Mitha az egyik Rebels Reconban Pablo mondta is volna az egyik rajongói kérdésre, hogy erről nem beszélhet.) Szerintem lesz köze az egésznek Mustafarhoz, ahova Kanant is el akarták vinni kihallgatni. Titkon remélem is, hogy egy katonai csapással pontot tesznek az inkvizítorok történetére, nehogy az ellentmondás csírája is megmaradjon az epIV idejére

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új évad második fele még ködbe burkolózik, jómagam is számítok rá, hogy abból még kiveszik a részüket, ha utoljára is.

Inkább a 2/3 mert a trailer csak az kb első 4-5 részből lett összevágva. A Nabo premier leírása alapján a trailer felét teszi ki a dupla epizód. Szóval itt még sok minden lesz amiről még sejtésünk sincs.

Az inkvizítor témára visszautalva én is várok valami lezárást pontosan azért amit Dzséjt írt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Naboo nem írta volna le az első két rész történetét, akkor is sejthető, hogy az előzetes az első 3-5 részből van összevágva.

A 2. évad első előzetesét is kb az első 4-5 részből ollózták ki, talán pár képkocka volt amit nem, a másod előzetessel eljutottunk a feléig.

Fulcrummal kell egyet értsek, a harmadik évad 2/3 ködbe burkolódzik (ha nem több) Érezhetjük azt, hogy sokat láttunk, de jobban belegondolva cseppet sem.

Még

az összeállítás sem győzött meg. :D (a felbontás nem túl jó; most jutott eszembe, a maradék egy clippet miért nem töltik fel rendesen?) Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én emlékszem a Tarkin Vadert a "Jedi-vallás" ultolsó hírmondójának nevezi. Ez csak arról árulkodik, hogy tisztában van Anakin múltjával.

Hisz kimagyarázásban jók vagyunk; így ez is belefér, hogy pár inkvi és jedi-féleség néhány éve még kószált, ha esetleg addigra Kananék már Tarkin szemszögéből is ki vannak vonva az egyenletből.

Ok, de Vader már régen nem Jedi ebben az időben, és az inkvizítorok sem azok, szóval az eltűnésük magyarázatra szorul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de Vader már régen nem Jedi ebben az időben, és az inkvizítorok sem azok, szóval az eltűnésük magyarázatra szorul.

Az szorulna magyarázatra, ha nem tűnnének el. Mint írtam ki kell vonni őket az egyenletből!

Amúgy értelek! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

De még így is két évre vagyunk mindkét filmtől, szóval még van hová ugrani. Kíváncsi vagyok, hogy ez az egy év mit jelentett a lázadók és a Birodalom közti konfliktusban. Megnőtt-e a flotta? A Birodalom mennyire veszi már komolyan a lázadást? Még mindig csak néhány szektorban lázad a nép, vagy kezd eszkalálódni? A dolognak lassan teljes méretű polgárháborúvá kellene terebélyesednie, legalábbis az ep4 bevezetőszövege arra utal, hogy a háború már tart egy ideje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Henry Gilroy is vendége volt a Dracon Con Rebels paneljének. Pár érdekességet elárult.

 

- Az áttérés a sötét oldalra Anakin története. Ebből kiindulva fontos volt, hogy a kreatív csapat megtalálja Ezra sztoriját, mely egyszerre érdekes és egyedi.

- Ahsoka erős jedi alapokkal rendelkezik, míg Ezránál ez hiányzik így neki sokkal nehezebb a jedik útját járni.

- Azért volt Twillight of the Apprentice a második évadzáró epizódjának a címe, mert Gilroy eredeti szkriptjében Maul meghal.

- Az inkvizítorok fénykardos repülése képessége csak Malachornak köszönhető, ugyanis a bolygó erős kapcsolódási pont a sithek felé.

- Lesz még szó az inkvizítorokról.

- Lucas eredetileg azt szerette volna, ha Ahsoka meghal. Filoni volt az aki ezt megakadályozta, mert más szeretett volna kezdeni a karakterrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy Ezra immár 17 éves, szerintem nem jelenti azt, hogy kerek 1 év telik el a két évad között.

Már a Princess on Lothal rész óta a yavini csata előtti 3. évben járunk. A sorozat hivatalos idővonala szerint:

 

YE 5

Spark of Rebellion

Droids in Distress

Fighter Flight

Rise of the Old Masters

Breaking Ranks

Out of Darkness

Empire Day

Gathering Forces

 

YE 4

Empire Day

Gathering Forces

Path of the Jedi

Idiot's Array

Vision of Hope

Call to Action

Rebels Resolve

Fire Across the Galaxy

The Siege of Lothal

The Lost Commanders

Relics of the Old Republic

Always Two There Are

Brothers of the Broken Horn

Wings of the Master

Blood Sisters

Stealth Strike

The Future of the Force

Legacy

 

YE 3

A Princess on Lothal

The Protector of Concord Dawn

Legends of the Lasat

The Call

Homecoming

The Honorable Ones

Shroud of Darkness

The Forgotten Droid

The Mystery of Chopper Base

Twilight of the Apprentice

 

 

Henry Gilroy is vendége volt a Dracon Con Rebels paneljének. Pár érdekességet elárult.

 

- Az áttérés a sötét oldalra Anakin története. Ebből kiindulva fontos volt, hogy a kreatív csapat megtalálja Ezra sztoriját, mely egyszerre érdekes és egyedi.

- Ahsoka erős jedi alapokkal rendelkezik, míg Ezránál ez hiányzik így neki sokkal nehezebb a jedik útját járni.

- Azért volt Twillight of the Apprentice a második évadzáró epizódjának a címe, mert Gilroy eredeti szkriptjében Maul meghal.

- Az inkvizítorok fénykardos repülése képessége csak Malachornak köszönhető, ugyanis a bolygó erős kapcsolódási pont a sithek felé.

- Lesz még szó az inkvizítorokról.

- Lucas eredetileg azt szerette volna, ha Ahsoka meghal. Filoni volt az aki ezt megakadályozta, mert más szeretett volna kezdeni a karakterrel.

Érdekes infók. Biztató, hogy Ezra sztorijánál az egyediségre törekednek. Tehát az "Apprentice" Maulra vonatkozott. Ez azért furcsa, mert Maul azóta nem tanítvány, hogy elhagyta Sidioust. Savage mestere is ő volt, ahogy Ezránál is mentori szerepet töltött be.

Lucas a Rebels-beli Ahsoka halálát (is) szerette volna? Mert az addig tiszta sor, hogy anno a TCW-ben végzett volna vele, de Filoni meggyőzte az ellenkezőjéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Henry Gilroy is vendége volt a Dracon Con Rebels paneljének. Pár érdekességet elárult.

 

- Az áttérés a sötét oldalra Anakin története. Ebből kiindulva fontos volt, hogy a kreatív csapat megtalálja Ezra sztoriját, mely egyszerre érdekes és egyedi.

- Ahsoka erős jedi alapokkal rendelkezik, míg Ezránál ez hiányzik így neki sokkal nehezebb a jedik útját járni.

- Azért volt Twillight of the Apprentice a második évadzáró epizódjának a címe, mert Gilroy eredeti szkriptjében Maul meghal.

- Az inkvizítorok fénykardos repülése képessége csak Malachornak köszönhető, ugyanis a bolygó erős kapcsolódási pont a sithek felé.

- Lesz még szó az inkvizítorokról.

- Lucas eredetileg azt szerette volna, ha Ahsoka meghal. Filoni volt az aki ezt megakadályozta, mert más szeretett volna kezdeni a karakterrel.

Ezek mind nagyon jók! Szóval Maul az évadzáró "tanítványa"..mennyit agyaltunk ezen?! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy Ezra immár 17 éves, szerintem nem jelenti azt, hogy kerek 1 év telik el a két évad között.

Nem is mondta senki hogy kerek 1 év. Én körülbelül-t írtam ami valószínűleg inkább 7-8 hónap. De mivel Ezre látványosan megnyúlt ezért fél év az biztos lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes és hasznos infók, legalább meg lett magyarázva a helifénykardozás (esetleg inkvikopter; már nem is emlélszem, hogy ki emlegette így. :D)

Örülök, hogy lesz még szó Inkvikről. (Remélem új (esetleg utolsó) Inkvi(k) lesz(nek) még)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel hála Odynak, egy ideje kész az epizódok guide-ja, így hamarosan bedobom az érdeklődőknek a szokásos word-be implantált nyomtatható füzetke változatot a 2. Évadból.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző évadoknál kb. egy héttel az amerikai premierdátum után jelentek meg nálunk az aktuális epizódok. Amerikában szeptember 24-én mutatják be a harmadik évad első részét, szerintem pár nappal később már magyar nyelven is láthatjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.