Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Hát azt mondjuk nem tudom, a hír szerint igen, bár konkrétan nem emelik ki, hogy marad a név és forrást se adtak a makingstarwars-osok a Lego kollekcióhoz, így még azt se tudom, hogy például a dobozon ez a név szerepel-e.

Pedig megnézném a szetteket, de sehol sem találok belőlük..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Wraith, vagy Spirit, Haunt, Spook. Bár a Wratih talán túl fenyegető a jófiúknak, a Spook meg kicsit viccesen hangzik. A Spirit vagy a Haunt viszont nem lenne rossz. A Spirit lenne talán a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Wraith, vagy Spirit, Haunt, Spook. Bár a Wratih talán túl fenyegető a jófiúknak, a Spook meg kicsit viccesen hangzik. A Spirit vagy a Haunt viszont nem lenne rossz. A Spirit lenne talán a legjobb.

Nekem is a Spirit ugrott be. De még Phantom II is inkább legyen, mint Phantom, vagy New Phantom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Spirit a legszimpatikusabb az alábbi lehetőségek közül.

Vagy ha az új röpcsi egy felturbózott változat lenne akkor lehetne a neve Phantom Ace vagyis Fantom Ász. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az előző rész guide-ját sem kapkodták el, valamikor hétfőn lett teljes. Ellustult ez a banda.

El. Fel kell venniük a fonalat. A guide kép miatt tudom, hogy guide nem teljes változata általában szerdán felkerült, ha volt azon a hétvégén új epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként holnap lehet számítani arra, hogy már este elérhető lesz az epizód, vagy a múlt heti az csak egy különleges alkalom volt?

Szerintem elképzelhető, hog ugyanúgy lesz, de én megvárom a feliratot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként holnap lehet számítani arra, hogy már este elérhető lesz az epizód, vagy a múlt heti az csak egy különleges alkalom volt?

 

Ha jól emlékszem, az előző évadnál is ez volt az évadzárót kivéve, mindegyik rész fent volt már este a kisscartoon-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.