Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Én amire számítok:

- megemlékezés

- esetleg néhány törölt jelenet/történetszál megmutatása/elmondása

- Q&A

- talán egy képregény és egy könyv, amely a Rebelshez köthető lesz majd - legyen az egy előzmény vagy éppen a végén lévő cliffhanger folytatása

 

De várom a panelt. Remélem valamit mégis bejelentenek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Filoni elmondta a közönségnek, hogy a Rebelsnek vége. Ez az első az animációs sorozatok között, aminek megadatott a finálé.

- Filoni Kanan és Hera kapcsolatát magyarázza: már a kezdetektől elhintett apróságokat, a sorozat elejétől elvolt ez tervezve.

D4DTQAvWAAA09-E.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Freedie hajthatatlan volt Kanan halálával kapcsolatban és segített Filonit néhány karakterpillanatért.

 

- Tiya tudta egyedül a Rebels epilógusát, amikor a szinkront csinálta - Ezra sorsát, Jacen Syndullát, stb.

- Filoni szerint Sabine volt a Rebels másik főhőse - Ezra ellentéte.

 

- "A történet szórakoztató része elképzelni, hogy mi történt." - Dave Filoni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Be kell vallanom eleinte teljesen ignoráltam a sorozatot, gagyinak tartottam, meg gyerekesnek. Kb. a 2. évad vége fele volt mikor én elkezdtem nézni, természetesen az első évadot, mert érdekelt, hogy itt van Darth Vader, klónok...

 

1.évad: Szerintem ez a leggyerekesebb a 4 évad közül, de ezzel is már elvoltam. A Ghost legénysége és maga a Ghost is lenyűgözött, a wookiek kinézete már nem annyira. A karakter modellekkel kellett egy kis idő míg megbarátkoztam, de az évad második felére egyértelműen sikerült, sőt itt már maga Rebels is nagyon elkapott a Grand Inquisitor jó ellenség volt a főhőseinknek, habár volt egy még jobb Grand...

 

2.évad: Na itt már az elejétől fogva tetszett az évad, leszámítva azt a néhány filler részt. Kezdeném a lázadással a főnix osztag tetszett, nem volt sok hajójuk, katonájuk, utánpótlásuk, főleg hogy ott volt Vader, (gyakorlatilag egymaga küldte haza a főnix sejtet) a hordozót meg a birodalomtól lopták el, arra nem emlékszek, hogy ebben az évadban történt. Aztán ott voltak a klónok ez a két rész is nagyon bejött, tetszett Kanan bizonytalansága feléjük, de ugye érthető. Itt volt az egyik kedvenc mellékszereplőm Hondo Ohnaka  aki egy vagány weequay kalóz. Kallus és Zeb része is nagyon ott volt, mindenképpen az évad egyik legjobbja volt. A finálé, én ide számítom a Shroud of Darkness című részt, mert atom jó volt, de az igazi finálé jöjjön a Twilight of the Apprentice, én itt csak Ahsoka vs. Vaderről fogok írni. Szerintem ez a legjobb animációs fénykard párbaj: a látvány és érzelem együttesen dominálja kettejük harcát a helyszín Malachor, pedig megadja azt a különleges atmoszférát, hogy minden összeálljon, és akkor még ott van a zene szerintem ott az a zene, még az Ep9-ben is megállná a helyét.

 

3.évad: És itt van az emlegetett Grand Admiral Thrawn, aki szerintem viszi a hátán az évadot. A lázadás is megalakul, Kallusból jó fiú lesz, Maul vs Obi-Wan, Mandaloriak. És egy részt ki szeretnék emelni külön, nem a kedvencem, de top 10-es, sőt még talán annál is jobb: An Inside Man szerintem egy kiváló rész. 

 

4.évad: Nagyon sok RO és ANH utalás. Yavini bázis, X szárnyú, Kyber kristály a halálcsillaghoz, Death Trooper, Kanan Jarrus halála,:cry: Loth farkasok, misztikum , a Wolves and a Door, illetve a World  Between Worlds, pedig egyértelműen a kedvenc epizódjaim a 4.évadban.

 

Tudom sok dolgot kihagytam, de nem a részeket akartam kielemezni ez csupán egy vélemény a Rebels című animációs sorozatról, meg nem kell valamit elítélni, hanem meg is lehet nézni. :):chopper:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.