Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

2020. 02. 12. - 21:44, Ody Mandrell írta:

Csakis Ezra kereséséről szólhat, ami ha az ismeretlen régiókba kalauzol akkor jobb lehet mint a korábbi évadok!

Ha csak olyan jó történeteket kapunk, mint az utolsó évad pár sztorija (Világok a Világok közt, Jedi Éjszakája) én már elégedett leszek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csak úgy bevillant egy ötlet: milyen lenne már, ha egy Rebels folytatásban főszerepet vagy legalább nagyobb szerepet kapna Luke Skywalker is. Luke-ról tudjuk, hogy az endori csata után majdnem teljesen megszakította a kapcsolatot a Köztársasággal, csak "lődörgött" a Galaxisban a Jedik kacatjai után kutatva. Viszont erről a "lődörgésről" szinte semmit sem tudunk, így passzentosan beleférne az, ha csatlakozna Sabine-hoz és Ahsokához. Egyrészt Ahsoka nagyjából az utolsó autentikus forrása annak, hogy milyen volt a régi Jedi Rend, így Luke, aki ekkor még hitt a Jedi Rend feltámasztásában, jó okkal szegődhetne mellé. Másrészt Ezra egy majdnem teljesen kiképzett Jedi, aki szintén jól jönne egy új Rendben, így a felkutatása is prioritást élvezhet az ifjú Skywalker szemében. Ráadásul, míg Ezrát kutatják, a Galaxis számos olyan bolygójára eljuthatnak, ahol vannak/voltak Jedi dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Csak úgy bevillant egy ötlet: milyen lenne már, ha egy Rebels folytatásban főszerepet vagy legalább nagyobb szerepet kapna Luke Skywalker is. Luke-ról tudjuk, hogy az endori csata után majdnem teljesen megszakította a kapcsolatot a Köztársasággal, csak "lődörgött" a Galaxisban a Jedik kacatjai után kutatva. Viszont erről a "lődörgésről" szinte semmit sem tudunk, így passzentosan beleférne az, ha csatlakozna Sabine-hoz és Ahsokához. Egyrészt Ahsoka nagyjából az utolsó autentikus forrása annak, hogy milyen volt a régi Jedi Rend, így Luke, aki ekkor még hitt a Jedi Rend feltámasztásában, jó okkal szegődhetne mellé. Másrészt Ezra egy majdnem teljesen kiképzett Jedi, aki szintén jól jönne egy új Rendben, így a felkutatása is prioritást élvezhet az ifjú Skywalker szemében. Ráadásul, míg Ezrát kutatják, a Galaxis számos olyan bolygójára eljuthatnak, ahol vannak/voltak Jedi dolgok.

Szerintem ezt azért nem lépnék meg, mert ahogy azt hiszem pont Te írtad A Mandalori-s topicban, hogy Ahsoka ha benne lesz lopja a showt ahogy a Rebelsben is tette, ha Luke-ot behoznák akkor szerintem meg ő lopná a showt Filoni karakterei elől ezt meg Ő nem szeretné, mindezek mellett én örülnék neki ha mégis megjelenne Luke a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem ezt azért nem lépnék meg, mert ahogy azt hiszem pont Te írtad A Mandalori-s topicban, hogy Ahsoka ha benne lesz lopja a showt ahogy a Rebelsben is tette, ha Luke-ot behoznák akkor szerintem meg ő lopná a showt Filoni karakterei elől ezt meg Ő nem szeretné, mindezek mellett én örülnék neki ha mégis megjelenne Luke a sorozatban.

Igen, még most is így gondolom, de mivel egy Rebels folytatás szerintem nem szólhat másról, mint Ezra kereséséről, és abban az utolsó rész prológusa szerint Ahsoka is részt vesz, így ő már eleve ellopja a show-t, pláne, ha csak Sabine a társa, aki bár a sorozat egyik legerősebb karaktere volt, nem ér fel az egykori padawanhoz. Viszont Luke és Ahsoka már egy súlycsoport és szerintem jók kiegyenlítenék egymást. Partnerek lehetnének, Ahsoka nem múlná felül, viszont mára már elég fontos karakterré vált, hogy Luke se nőjjön a fejére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy hülyeség, de én egy szerelmi szálat is el tudnék képzelni kettejük között. Nem tudom pontosan, hogy kánonban kijönne-e. Van korkülönbség, de ha valaki 40 évesen úgy néz ki mint pl. Rosario Dawson akkor megérteném. :D Megalapítják az akadémiát, aztán Ahsoka valahogy meghal, megmentve Luke-ot akár. Luke meg utána már nem akar nőzni. :D

 

Szerkesztve: - Wolffe
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

Rebels - 1. évad

 

Rövid volt, csak 15 rész, de annyira pont elég, hogy megismerjük és megkedveljük új hőseinket. Van itt a 66-os parancsot túlélő padawan, csinos twilek pilóta, volt zygerrian lasat Honor Guard, hipster mandalorian, önérzetes astrodroid és a mindebbe belecsöppenő Ezra Bridger. A csoportdinamika kiváló, senki nem szorul háttérbe, de azért érződik, hogy ez csak a bemelegítés, az igazán komoly dolgok csak a következő évadtól kezdődnek. Sajnos nem vagyok teljesen spoilermentes, ráadásul a Clone Wars 7. évadja alapján egyértelmű volt, hogy kicsoda Fulcrum. Jó viszontlátni Ahsokát, bár a felnőtt kinézetét még szoknom kell.

 

Ami tetszett:

-Maradt jedi a 66-os parancs után, így az inkvizítornak köszönhetően láthattunk pár párbajt. Jók voltak, különösen az utolsó. Ezra fénykardja elég badass.

-Kanan felelősségteljesebbé válik és lesz egy padawanja annak ellenére, hogy még az ő tréningje se lett befejezve. Nagyon érdekes a mester-tanítvány kapcsolat, remélem még sokáig egymás mellett maradnak.

-Tarkint nagyon bírom, az egyik legjobb Star Wars gonosz :)

-Egy olyan alap, amire lehet építeni a további évadokban

 

Várakozásaim a következő évaddal kapcsolatban:

-Bejött a képbe Vader és ha nem akarják, hogy túlságosan inkompetensnek tűnjön, akkor nem játszhatják ki olyan könnyen, mint Agent Kallust, vagy az Inkvizítort. Gyanítom, hogy a jók közül el fog hullani 1-2 fontosabb szereplő, talán már a 2. évadban, de a sorozat végéig biztos. Hera, Kanan vagy Zeb simán feláldozhatja magát később. Ahsoka nyilván túléli, különben nem szerepelhetne a Mandalorianban. Ezra a főszereplő, neki élnie kell.

-Ha lesznek fénykardpárbajok Kanan és Ezra részéről, az valami új mellékgonosz ellen lehet, Vader ellen legfeljebb Ahsokának van esélye életben maradni. Most fogják behozni Mault?

-Láttam képeket az idős Captain Rexről, vajon most hozzák be a képbe? Ahsoka biztos tudja, hogy hol van. Viszont Kanannek biztos nincsenek túl jó emlékei a klónokról, ebből csinálhatnak egy érdekes konfliktust. Hera vajon kislányként találkozott velük Rylothon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, misafeco írta:

Várakozásaim a következő évaddal kapcsolatban:

-Bejött a képbe Vader és ha nem akarják, hogy túlságosan inkompetensnek tűnjön, akkor nem játszhatják ki olyan könnyen, mint Agent Kallust, vagy az Inkvizítort. Gyanítom, hogy a jók közül el fog hullani 1-2 fontosabb szereplő, talán már a 2. évadban, de a sorozat végéig biztos. Hera, Kanan vagy Zeb simán feláldozhatja magát később. Ahsoka nyilván túléli, különben nem szerepelhetne a Mandalorianban. Ezra a főszereplő, neki élnie kell.

-Ha lesznek fénykardpárbajok Kanan és Ezra részéről, az valami új mellékgonosz ellen lehet, Vader ellen legfeljebb Ahsokának van esélye életben maradni. Most fogják behozni Mault?

-Láttam képeket az idős Captain Rexről, vajon most hozzák be a képbe? Ahsoka biztos tudja, hogy hol van. Viszont Kanannek biztos nincsenek túl jó emlékei a klónokról, ebből csinálhatnak egy érdekes konfliktust. Hera vajon kislányként találkozott velük Rylothon?

Megannyi kérdés, ám a választ, magadnak kell megtalálnod. De igen, lesznek majd halálok, és nagy meglepetések. Szerintem a második évad fináléját imádni fogod, és akkor még a harmadikrók vagy a negyedikről nem is szólok.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 03. 20. - 21:48, misafeco írta:

-Láttam képeket az idős Captain Rexről, vajon most hozzák be a képbe? Ahsoka biztos tudja, hogy hol van. Viszont Kanannek biztos nincsenek túl jó emlékei a klónokról, ebből csinálhatnak egy érdekes konfliktust. Hera vajon kislányként találkozott velük Rylothon?

Behúzok magamnak egy feketepontot, amiért az ismerősen csengő Syndulla névből nem jöttem rá egyből, hogy kinek a rokona Hera.

838475743f355d09907655c46b576366.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels - 2. évad

 

Folytatódik a kaland, méghozzá jópár régi-új szereplővel. Az első évad végén beköszönő Ahsoka és Vader jórészt háttérben maradnak, hogy aztán az évad végi találkozásuk a sorozat egyik fénypontjává váljon. Megjön Captain Rex, aki bizonyítja, hogy a klónok egy fokkal komolyabb kiképzést kaptak anno, mint most a mezei Stormtrooperek. Egy epizód erejéig Leia is feltűnik, de Hondo is gyarapítja az ismerős arcok táborát. Na és persze Maul is megjelenik a színen, először mint új szövetséges, majd felfedi az igazi énjét. Kapunk 3 új inkvizítort (ezeket tenyésztik valahol?), hogy legyen kinek ellhullania a végén, mert a csapat továbbra is elpusztíthatatlannak bizonyul. Kanan viszont megvakul, érdekes lesz látni a továbbiakban, hogyan birkózik meg ezzel az új helyzettel, és hogyan lép majd emiatt Ezra méginkább előtérbe.

 

Ami tetszett:

-Minden ami Ahsokával és Vaderrel kapcsolatos, szerencsére nem tolták túl őket, így amikor képernyőre kerültek (ha együtt akkor pláne) annak volt súlya.

-Captain Rex visszaemlékezései a Clone Warsra és a saját tapasztalataiból merített jótanácsai. Experience still does outrank everything!

-Chopper új barátja, akivel elkötnek egy birodalmi hajót. Egy igazi tökös droid.

-Az egész Malachor szál. Ahogy Maul terelgeti Ezrát a sötét oldal felé, a harc az inkvizítorokkal, majd Vader pillanatnyi megingása, mikor szembetalálja magát volt tanítványával.

 

Várakozásaim a következő évaddal kapcsolatban:

-Vader vajon visszavonul egy időre, vagy továbbra is kiemelt figyelemmel követi az eseményeket? Milyen új gonoszok lesznek, esetleg még több inkvizítor? Valami komolyabbat csak előhúznak már a kalapból, legyen egy kicsit nagyobb kihívás.

-Ezra mit kezd a holokronnal, elkezd a sötét oldalról tanulni? Maul vajon megpróbálja tovább csábítani? Neki mi egyáltalán a célja? Fogja még itt kavarni a dolgokat, az biztos.

-Szerintem Agent Kallus át fog állni a jó oldalra, egész jól kijöttek Zebbel a közös kalandjuk során. Vagy ha nem is, talán viszonozza valahogy a kapott segítséget.

Szerkesztve: - misafeco
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, misafeco írta:

Kapunk 3 új inkvizítort (ezeket tenyésztik valahol?),

Ők egy, ha jól tudom 14 fős csoport voltak, akik a Sithek mellett tevékenykedtek a Jedik levadászásában. Ha érdekel jobban a történetük akkor mindenképp olvasd el a 2017-es Darth Vader: A Sith sötét nagyura képregényeket, és a Windu képregényt is. 

 

7 órával ezelőtt, misafeco írta:

Valami komolyabbat csak előhúznak már a kalapból, legyen egy kicsit nagyobb kihívás.

Nem is akárki lesz az a gonosz. Ha nem akarod lelőni magadnak a poént semmiképp ne nézd meg a harmadik évad trailerét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ők egy, ha jól tudom 14 fős csoport voltak, akik a Sithek mellett tevékenykedtek a Jedik levadászásában. Ha érdekel jobban a történetük akkor mindenképp olvasd el a 2017-es Darth Vader: A Sith sötét nagyura képregényeket, és a Windu képregényt is. 

Meg érdemes még végigjátszani a Star Wars Jedi: Fallen Ordert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels - 3. évad

 

Itt már nagyon érződik, hogy közeledünk a New Hope eseményeihez, és nem csak a megjelenő szereplők (Mon Mothma, Saw Gerrera) miatt. Az egész hangulat sokkal sötétebb lett, amiben nagy szerepe van Grand Admiral Thrawnnak, aki végre komoly kihívás elé állítja a lázadókat. Ezrának és Sabine-nek is fell kell nőnie, hogy megállják a helyüket a hamarosan kitörő káoszban. Itt már nem babra megy a játék, a Szövetség megalakulásának a küszöbén állunk és a Birodalom is egyre nagyobb erőket mozgósít, hogy fenntartsa a törékeny rendet a galaxisban. Mindeközben Maul is mindent bevet, hogy megtalálja, amit keres, hogy végül bevégezze sorsát a cameoszerepben feltűnő Kenobi.

 

Ami tetszett:

-A szeparatisták utolsó csatája. Igazi nosztalgiabomba volt az epizód. A Geonosist is jó volt újra látni.

-Thrawn és az ő gondolkodásmódja. Intelligens gonosz, művelt is és hosszú távon tervez. Kicsit Hans Landára emlékeztet a karaktere a Becstelen brigantikból.

-Hondo ismételt felbukkanása, mindig megmosolyogtat a simlis kalóz.

-Agent Kallus, a beépített lázadó nagyon vagány. Kár, hogy ilyen hamar lebukott, remélem még lesz fontos szerepe.

-Sabine nagy jelenete a kiképzéses részben. A voice acting, a vizualitás, a zene, minden tökéletes volt. Könnyen lehet, hogy a kedvenc jelenetem az egész sorozatban.

 

Várakozásaim a következő évaddal kapcsolatban:

-Ahsoka vajon még feltűnik? Valamiért nem kedveli Thrawnt, ez kiderült a Mandalorianból. Keresztezik egymás útját vajon?

-A lothali lázadóknak terveztek segíteni, gondolom lesz rá lehetőségük az évad folyamán.

-Hogyan lesz összefűzve a történet a Rogue One-nal? Vajon rájönnek, hogy a Birodalom nagy dobásra készül a Halálcsillaggal?

-Sabine marad Mandalore-on, vagy visszatér a barátaihoz? Hiányzott pár epizód erejéig, gondolom megmutatják, hogy mi a helyzet vele.

-Ha itt lesz a nagy finálé, akkor biztosan feltűnik megint Vader, miután egy évadot teljesen kihagyott. Talán még az Uralkodó is?

-Eddig mindenki megúszta, vajon most lesz megtizedelve a Ghost legénysége? A sorozat óvatosan bánik az erőszakkal (kicsit már furcsa is volt, hogy a fénykard/darksaber mindig csak a rohamosztagos fegyverét vágta ketté), de itt biztos nem lesz happy end.

Túlélési esély tippek:

Hera - 99% (Elhangzik a (családi) neve a Rogue One-ban)

Ezra - 80% (A főszereplőt csak nem ölik meg? De akkor hova tűnik a klasszikus trilógia idejére?)

Sabine - 75% (A Mandalorianban nem szerepelt eddig, de szerintem jók az esélyei)

Zeb - 55% (Sajnálnám, de van benne ráció, hogy búcsút intünk neki)

Kanan - 40% (Már korábban is vártam, hogy feláldozza magát, talán majd most. A dilemma ugyanaz lenne, mint Ezránál, ha túlélné.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Rebels - 4. évad

 

Kissé meglepett, hogy nem a lázadás fősodrába kapcsolódott be a záró évad (bár utalások voltak pl. a Halálcsillagra), de összességében jó döntésnek tartom, hogy a röpke mandalore-i kitérő után visszatért oda a sorozat, ahonnan indult. Lothal elképesztő módon lepusztult, ennél szemléletesebben még soha nem jelent meg a Birodalom elnyomása. Thrawnnal tovább folyik a macska-egér játék, de nem sokkal a vége előtt még egy nála is fajsúlyosabb gonosz is megjelenik. Misztikum, hősiesség, csapatmunka - bővelkedik a jobbnál jobb pillanatokban az évad méltóképpen lezárva a Ghost legénységének történetét.

 

Ami tetszett:

-A mandalore-i szál. Sabine jóváteszi a saját népe ellen elkövetett bűneit és tovább adja a Darksabert egy arra érdemes viselőnek.

-Saw Gerrera ismételt feltűnése. Elegánsan kapcsolja össze a sorozat és a Rogue One eseményeit.

-Kanan és Hera végre bevallják egymásnak az érzéseiket. Azt mondjuk nehéz elképzelni, hogy sikerült ilyen rövid idő alatt még egy gyereket is összehozniuk. :D

-Kanan önfeláldozása! Az egész széria egyik legjobb pillanata. Ráadásul nem csak a barátai életét menti meg, hanem tettével fordulópontra jut a lothali lázadás.

-World Between Worlds. Az egész koncepciót imádom a kvázi időutazással, rengeteg potenciál van benne a jövőre nézve. Ahsoka sorsára is fény derül, megjelenik Palpi, szinte tökéletes epizód, nagyon tetszett.

 

Folytatás?

-Ugyan a sorozat végetért, a szereplők többsége még él és mozog pesszimista várakozásaim ellenére. Ahsoka már felbukkant a Mandalorianban (sőt, saját sorozata is lesz). Ha már Mandalorian, Sabine szinte kötelező. Az ő karakterében még nagyon nagy potenciál van, remélem megtalálják a megfelelő színészt, aki életre kelti. El tudom képzelni az első találkozását Din Djarinnal, lesz mit megbeszélniük. :lol:

-Ezra és Thrawn elugrottak valahova messzire, gondolom azért, hogy véletlenül se zavarhassanak bele az OT cselekményébe. Thrawn neve már feljött, így tuti szerepet kap valamikor. Ezrával vajon mi a helyzet? Őt keresi Ahsoka Thrawnon keresztül?

-Kanannek és Herának lett egy fia, lehet, hogy erőérzékeny? Mehet Grogu mellé Luke új Jedi rendjébe padawannak.

 

Ezt a zenét szeretném hallani a Mandalorian 3. évadban:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remek, hogy így "kivégezted" az animációs sorozatokat. Az csak hab a tortán, hogy tetszettek is. 

Mi a következő terv?

Hát a Bad Batch, mi más? :trop:

Megnéztem a Resistance-ból pár részt, eddig nem az én világom. Kicsit pihentetem, aztán talán folytatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy neked is tetszik a Rebels. Mindenképp kövesd majd a Mandoverzum sorozatokat, ott biztos előjön majd Mandalore, és Ezra illetve Thrawn karaktereinek a sorsa. Illetve még Thrawn-hoz, ha még nem tetted érdemes elolvasni a róla szóló könyveket. :D

30 minutes ago, misafeco said:

Kanannek és Herának lett egy fia, lehet, hogy erőérzékeny? Mehet Grogu mellé Luke új Jedi rendjébe padawannak

Simán elképzelhető az is. Viszont én nem raknám bele Luke rendjébe, mert simán lehetne még Jacen Syndulka karakterére építeni az ep9 után. Én Grogu-t se szeretném sokáig Luke közelében látni, hisz ő is olyan karakter, akire a SAGA évszázadokik építhet. 

 

11 minutes ago, misafeco said:

Megnéztem a Resistance-ból pár részt, eddig nem az én világom. Kicsit pihentetem, aztán talán folytatom

Elég ha letudod az első évadot. A második évad már nem annyira jó.

 

11 minutes ago, misafeco said:

Hát a Bad Batch, mi más? :trop:

This Is The Way GIF by Priya

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nemrég láttam egy remek másfél órás visszatekintést/analízisét a sorozatnak. Nagyon ajánlom mindenkinek.

 

A fickó csinált még egy 3 részes visszatekintést a TCW-re és egyet a Jedi: Fallen Order-ről is.

 

Azokat belinkelem a megfelelő helyekre. :peace:

 

 

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ahsoka és Kanan találkozott az első évad végén, míg a második évad első része már napokkal, ha nem hetekkel később játszódik. Szóval elég életszerűtlen lett volna az, ha ezalatt egyszer sem beszéltek volna a "régi szép időkről", miközben ugyanazokon a hajókon ütötték el az időt.

Persze, azt nem állítottam, hogy ez nem lehetett így, de nekem, mint nézőnek, mégis hiányzott, hogy ezt nem láttuk.

 

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Pont az a reális, ha nem történik minden on-screen (ezzel elkerülve a benyomást, hogy a szereplők csak a kamera előtt léteznek), és az ilyen beszélgetéseket nem sokkal a találkozás után megejtik - ahogy az történt Ahsoka és Grogu között. Ott láthattuk a találkozás utáni nyugodt perceket is, a Rebels-ben ez nem volt meg.

Igaz, nem is várom, hogy minden on-screen történjen.

 

Viszont Ahsokának nem csak Kanannal, de magával a Szellem legénységével egyáltalán nem volt felépítve a kapcsolata, így nem igazán értettem, hogy ők miért tisztelték annyira, azt leszámítva, hogy mi nézők már ismerjük őt.

 

Az alapján, ami keveset láttunk a kapcsolatukból, nem is ismerték nagyon Ahsokát. Ezra például csak valamikor a 2. évad közepe felé értesült arról, hogy ő már nem jedi.

 

Olyan, mintha Filoniék azt várták volna el minden nézőtől, hogy már eleve tudják, ki az az Ahsoka Tano.

 

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A másik meg, hogy Kanan nem is valószínű, hogy olyan sokat akarna fecserészni a "régi szép időkről" pont azután, hogy a főinkvizítor egy kiadós kínzás közben rákényszerítette a visszaemlékezésre. Eleve Ezrának sem nyílt meg könnyen, Rex megjelenéséig a klón háborúkról egy szót sem szólt.

Szerintem, ha Kanan valakinek könnyebben megnyílik, az pont Ahsoka lehetett volna és ugyanígy fordítva, mert mint azt már említettem; sok hasonló dolgon mentek keresztül.

 

Gyakorlatilag több szempontból egy csónakban eveztek, ezért a kettejük közti interakciók voltak azok, amiket többek között a legjobban vártam a 2. évadban, mert számomra Kanan volt a legérdekesebb karakter a sorozatban és több szempontból kifogásoltam, ahogy kezelve lett, végül.

 

Freddie Prinze Jr. az évad kijövetelének idején tett megjegyzéseket arról, hogy Kanan és Ahsoka kapcsolata mély megértésen fog alapulni, gyorsan fog fejlődni, meg lesz egy érzelmes jelenet közöttük. E mellett egyszer még felhozta azt is, hogy Kanan fog majd egy fontos személynek beszélni a 66-os parancsról egy nagy drámai pillanat közepette.

 

Ezek alapján én arra következtettem, hogy valószínűleg Ahsoka fog majd Kanannak segíteni szembe néznie a múltjával és vice versa, de ugye ahogy azt már szintén említettem; nem igazán ez történt:

 

Ahsoka inkább indirekt módon segített, amikor elküldte Kanant Rex-hez és akkor ott volt az a 66-os parancsos monológ, Ezrának, ami elég rövid lett, Tano pedig egyedül rendezte le a problémáit, Vaderrel. Továbbá, ahogy arról beszéltünk is; Kanan és Ahsoka között nem volt valami sok interakció.

 

Ezért mondom, hogy anno Freddie Prinze Jr. kicsit felfújta a dolgokat.

 

Úgy gondolom, ezt az egészet lehetett volna sokkal jobban is kivitelezni (lásd: Jedi: Fallen Order), de elfogadom azt a verziót, amit kaptunk.

 

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem ez így történt off-screen: eltelt egy-két nap, Kananben lassan leülepedtek a kínzás eseményei, és utána leült Ahsokával dumálni egy pofa sör mellett a Phoenix Home kantinjában

:lol:

 

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És pont ez a lényeg: Ahsoka és Grogu valamint Ahsoka és Kanan találkozása nagyon-nagyon más körülmények között történt mind in-, mind out-universe. Ráadásul Kanan és Grogu elég más alakok is. Szóval megértem, hogy ezt a Rebels-be nem fűzték bele. Én sem valószínű, hogy megtettem volna.

Én úgy érzem, hogy a kettő sok tekintetben ugyanannak a koncepciónak a megvalósulása, csak más kontextusban.

 

Grogu is a maga nevében egy zárkózott, traumatizált 66-os parancs túlélő volt, aki végül Ahsokának tudott megnyílni, mert sorstársak voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.