Jump to content
gunji

A Rebels animációs sorozat

Recommended Posts

Tudnátok mondani egy oldalt ahova hamar felkerülnek a részek? Angol sub nem probléma.

Jah és letölteni szeretném, nem online nézni.

Edited by Qeiswen

Torrent oldalak linkjei vannak egyelőre. Az nem jó? Mást nem tudok, de hátha valaki.

Edited by Ody Mandrell

5 órával ezelőtt, TheMilkyWay írta:

Jött még egy Előzetes a kövi egyben útsó részekhez :P

Spoiler elrejtése

Ez is elég sok kérdést felvet, alig bírom kivárni a jövőhetet.

Betekintő az évadzáróba. Még eddig bele se gondoltam igazán, hogy jövőhéten vége a sorozatnak.

Edited by Ody Mandrell

Ma/holnap lezárul egy korszak. Hihetetlen belegondolni hogy így elment 4 évad. 

Bizony. De megnyugtató a tudat, hogy nem olyan kaszáról van szó, mint a TCW-esetén! De amilyen ügyesek voltak Filoniék, sem az 5. sem a 6. évad nem hagyott maga után különösebb kívánnivalót.

Úgyhogy itt szerintem durván hátradőlhetünk a végjátékra! :) Jó lesz biztos.

Nagyszerű sorozat lett a Rebelsből, én is sajnálom, hogy vége lesz mindjárt.

Remélem, ősszel jön az új SW sorozat, így hamar mondhatjuk: meghalt a király, éljen a király!

Tegnap újra néztem a Malachor-os részeket, és én is erre a megállapításra jutottam. :) Jó lesz újra nézni most már egyben, figyelve az apró kis finomságokra. 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként most hogy lesznek a részek játékidői? 

3x20 perc, elvileg. Aztán, hogy egyenként adják-e le a három részt, vagy az A Fool's Hope külön lesz, míg a Family Reunion – and Farewell egybevágva, az jó kérdés. De a búcsú így is, úgy is egy órás lesz.

Érdekes lesz mindenesetre. Majd az dönti el a topikok számát, mennyi guide lesz. Szerintem kettő, de majd meglátjuk. 

Ennélfogva az ügyük nem is igazán érdekel. Csak a karakterek sorsa. Szerintem ebben a szellemben lesz egy keserédes befejezés, feltehetőleg egy kis reménnyel fűszerezve, vagy egy szép kapoccsal az RO sztorijához.

Én még most se hiszem el, hogy hamarosan véget ér a Rebels. De legalább méltó búcsú lesz. :) 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Fura lenne ha meglépnék azt mint a RO-ban ... Mindenki meghal.  :D

Hisz tudjuk, hogy az kizárt! Ne viccelj! Minimum Hera és Chopper megvan még az RO-ban!

Ezt most találtam. Még nem láttam, de ha végeztem, lehet írok egy gyors összefoglalót.

• Köszönöm 1
  • Tetszik 1

8 perccel korábban, Werebazs írta:

Ezt most találtam. Még nem láttam, de ha végeztem, lehet írok egy gyors összefoglalót.

Azt megköszönném!

Edited by csoli1138

18 perccel korábban, Werebazs írta:

11 perccel korábban, csoli1138 írta:

Azt megköszönném!

Ezt egy-két órája láttam. :D Filoni csak a szokásos dolgokat mondja el: A Rebels Ezra sorozata, nem lesz scarifi csata, imád animációs sorozatokon dolgozni, stb. Illetve az előző heti epizódokról beszélnek - főleg a WbW -ről, és a Mortisos istenekről is megemlékezik Filoni egy kicsit.

A fickó megkérdezte, hogy nem -e egy élőszereplős sorozaton dolgozik, mire Filoni csak mondta a dolgait. :D (az, hogy őt Sith Lord -nak szokták mondani, hát megértem, amilyen kitérő válaszokat ad, és manipulációt alkalmaz. :P ) Ja és a végén feltesznek neki egy olyan kérdést, hogy ha Pablo és Sam versenyeznének, akkor ki nyerne. Érdekes volt.

Edited by Bence1997

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezt egy-két órája láttam. :D Filoni csak a szokásos dolgokat mondja el: A Rebels Ezra sorozata, nem lesz scarifi csata, imád animációs sorozatokon dolgozni, stb. Illetve az előző heti epizódokról beszélnek - főleg a WbW -ről, és a Mortisos istenekről is megemlékezik Filoni egy kicsit.

A fickó megkérdezte, hogy nem -e egy élőszereplős sorozaton dolgozik, mire Filoni csak mondta a dolgait. :D (az, hogy őt Sith Lord -nak szokták mondani, hát megértem, amilyen kitérő válaszokat ad, és manipulációt alkalmaz. :P ) Ja és a végén feltesznek neki egy olyan kérdést, hogy ha Pablo és Sam versenyeznének, akkor ki nyerne. Érdekes volt.

Igen, végül tényleg nem mondott semmi különösebben újat.