Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Bizony. De megnyugtató a tudat, hogy nem olyan kaszáról van szó, mint a TCW-esetén! De amilyen ügyesek voltak Filoniék, sem az 5. sem a 6. évad nem hagyott maga után különösebb kívánnivalót.

Úgyhogy itt szerintem durván hátradőlhetünk a végjátékra! :) Jó lesz biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként most hogy lesznek a részek játékidői? 

3x20 perc, elvileg. Aztán, hogy egyenként adják-e le a három részt, vagy az A Fool's Hope külön lesz, míg a Family Reunion – and Farewell egybevágva, az jó kérdés. De a búcsú így is, úgy is egy órás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennélfogva az ügyük nem is igazán érdekel. Csak a karakterek sorsa. Szerintem ebben a szellemben lesz egy keserédes befejezés, feltehetőleg egy kis reménnyel fűszerezve, vagy egy szép kapoccsal az RO sztorijához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Werebazs írta:

Ezt most találtam. Még nem láttam, de ha végeztem, lehet írok egy gyors összefoglalót.

11 perccel korábban, csoli1138 írta:

Azt megköszönném!

Ezt egy-két órája láttam. :D Filoni csak a szokásos dolgokat mondja el: A Rebels Ezra sorozata, nem lesz scarifi csata, imád animációs sorozatokon dolgozni, stb. Illetve az előző heti epizódokról beszélnek - főleg a WbW -ről, és a Mortisos istenekről is megemlékezik Filoni egy kicsit.

A fickó megkérdezte, hogy nem -e egy élőszereplős sorozaton dolgozik, mire Filoni csak mondta a dolgait. :D (az, hogy őt Sith Lord -nak szokták mondani, hát megértem, amilyen kitérő válaszokat ad, és manipulációt alkalmaz. :P ) Ja és a végén feltesznek neki egy olyan kérdést, hogy ha Pablo és Sam versenyeznének, akkor ki nyerne. Érdekes volt.

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezt egy-két órája láttam. :D Filoni csak a szokásos dolgokat mondja el: A Rebels Ezra sorozata, nem lesz scarifi csata, imád animációs sorozatokon dolgozni, stb. Illetve az előző heti epizódokról beszélnek - főleg a WbW -ről, és a Mortisos istenekről is megemlékezik Filoni egy kicsit.

A fickó megkérdezte, hogy nem -e egy élőszereplős sorozaton dolgozik, mire Filoni csak mondta a dolgait. :D (az, hogy őt Sith Lord -nak szokták mondani, hát megértem, amilyen kitérő válaszokat ad, és manipulációt alkalmaz. :P ) Ja és a végén feltesznek neki egy olyan kérdést, hogy ha Pablo és Sam versenyeznének, akkor ki nyerne. Érdekes volt.

 

 

Igen, végül tényleg nem mondott semmi különösebben újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.