Jump to content
gunji

A Rebels animációs sorozat

Recommended Posts

19 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nem ismerem a konkrét spoilert, de a reakciók alapján is ki lehet következtetni, miről van szó. 

Sajnos tényleg ez a helyzet.

Ne nyissátok meg, uramisten, a legnagyobb spoiler van ebben a videóban!!!4!!!454!!4 :D 

Ody: megérte várni!!!!! Mindkét rész erős! Én újranéztem a 4. évad 9-est hozzá, kicsit felelevenítettem. Jót tett az is. Nem filler epizódok, az biztos.

Edited by IndianaAndrisSolo
  • Köszönöm 1
  • Vicces 1

Mobileszközökről vagyok. Szóval egy online linket megköszönnék.Milky-é sajnos nincs ott a spoiler alatt.

Szerintem még tölti. A feliratot kell most már vadászni. 

Szerk: már vannak! :yeah:

Edited by Ody Mandrell

9:40-től már kint voltak a WEB-DL ek :) ( Írtam a "Letöltés"-nél ott a spoileres résznél vannak a linkek )

Edited by TheMilkyWay

16 perccel korábban, Lizardking írta:

Hol találtál?

A sorozat fordító topikban. :D Még csak angol van, figyelni kell mit írnak a fordítók. 

Első rész megnézve. Aztaa:o, megérte a várakozás.

szerk: A másik rész is pöpec volt. :cool:

Edited by luke19

Belenéztem a Jedi Night topikba...

...mert azt hittem Dzséjt az első sorokban finom lesz. De amint megláttam, hogy sír már menekültem is.

:(

Örömömre szolgál, hogy végre újra van melóm! Nos a legtöbb esetben meg voltam elégedve a Rebels guide képeivel, de ezen dupla esetén leírhatom, hogy mindkettőt koncepciótlannak érzem, hogy fémjelezze ezen remek és nagy horderejű epizódokat.. Legszívesebben magam választanék hozzájuk másikat.. Na mindegy.. Hazaértem, megcsináltam, parancsoljatok:

407:

epguide407.jpg

408:

epguide408.jpg

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán nem akartak spoilerezni. :)

Lehet. Meg lehetett volna oldani akkor is jobban. Nincs hozzá érzékük. Majd egyszer rájönnek, hogy engem kell leszerződtetniük. Olcsón megúsznák! ;)

Az utolsó részek ismertetői:

14. rész: A Fool's Hope

Ezra calls in every favor he can to rally together a ragtag group for a seemingly impossible fight against Governor Pryce and her Imperial forces.

15 - 16. rész: A Family Reunion - and a Farewell

Ezra's team takes drastic action to free Lothal, entering Imperial HQ, and Thrawn returns to stop them; Ezra must surrender and confront a greater evil.

Spoiler

Mivel Palpi úgy néz ki, hogy a holnapi duplában fog szerepelni, így jó kérdés, hogy ki lehet az a greater evil. :hmm: Bár még rá is vonatkozhat, de emlékszem, hogy Freddie mondott valamit, hogy Maul -on kívül van más is. :) Persze Palpira is gondolhatott.

Ajjaj. Remélem nem futok bele mint 1 hete!

Amúgy majd megint kérek frankó online linkeket, mint múltkor, mert megint melóban kell élveznem a részeket holnap!

Előre is köszi!

Én kedd reggel letöltöttem a rarbg.to oldaláról a 2 részt. Sajna ott is van ilyen hírblokk, ahol hát nem a Rebels volt az első helyen, és elspoilerezte nekem a csattanót? :| De legalább a suliban megtudtam nézni a részeket, hiszen keddenként végig gépteremben vagyunk, és mostmár megoldottam, hogy a gépemen lehessen hang is, mégha csak fül/fejhallgatóval lehetséges. :D 

Holnap reggel ugyanez a menetrend. Már nagyon várom őket! 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Állítólag iTunes-ról kiszivárgott valami nagy spoiler a két új részből.

Szerintem félreértésen alapszik. Már ha arról van szó, hogy a "Wold Between Worlds" iTunesos képe lelő egy spoilert, ami nem más,

Spoiler

mint egy visszatérő szereplő.

yNEONpjd6fo2SniK9JqSNtG1mOd-OtkIOxTlym2D

De azért is tűnik kamunak, mert a kép szerintem a 2. évad végéből van... ettől függetlenül simán lehet, hogy Ahsoka visszatér a végére, amit díjaznék is.