Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

18 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Itt megemlékeznék a Rebels egy irdatlan jó döntésével, miszerint a TCW-vel szemben, merte összegyűjteni a filmek színészeit a visszatérő karakterekre, ezzel is súlyt adva a jelenlétüknek.

Ez azért történhet meg, mert itt a filmes szereplők az egész sorozat alatt csak elvétve tűnnek fel. Most egy Frank Oz, Samuel L. Jackson, Christopher Lee, Ewan McGregor, Ian McDiarmid stb. nem értek volna rá egész évadokat leszinrkonizálni, pedig a TCW történetvezetése ezt követelte volna. Ha csak valami epizódszerepről volt szó, amit egy délután alatt le lehet tudni, akkor vissza is jöttek a színészek (lásd Liam Neeson, vagy a Rebelsben Oz, Jones és McDiarmid), de eleve a költségvetés sem volt akkora, hogy ilyen neveket megengedjen magának a TCW, sem a színészek nem akarták ilyenre pocsékolni az idejüket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal a TCW-nek nagyobb volt a költségvetése, mint a Rebelsnek, ez az animációkon is látszik. De egyetértek veled, valóban, ott igen macera lett volna egy egész évadig szinkronizálni mondjuk Anakint, vagy Obi-Wan-t. Ugyanakkor pl. egyszer-egyszer nem ártott volna. Jó lett volna pl. a négy záró epizódban Frank Ozt hallani. Bár az is igaz, hogy Tom Kane is jól oldotta meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az lett volna igazán gagyi, ha oda-vissza váltogatják a szinkronhangokat. Mellesleg a Yoda szálat soha sem tervezték zárásnak, "csak egy sima történetszálnak" a többi között. A zárásra a madalore ostromát tervezték.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem is a lezárás miatt gondoltam, hogy visszatérhetett volna, hanem mert az a történetszál - ami azért baromira nem csak egy átlagos történetszál, és ez nem csak ízlésbeli kérdés, mert rengeteget megtudunk az Erő-szellemekről, az AotC-ban nyitva hagyott Sifo-Dyasról, visszatér benne Hamill, Neeson; és ezen a fórumon is eléggé csúcspont volt mindenkinek - Yodát rendkívül frekventáltan szerepelteti.

 

Egyébként a Rebelsben is, illetve a TCW-ben is voltak karakterek, akiket többen szinkronizáltak, ott is volt egy Palpatine-csere, Abercrombie halála miatt, de aztán Tim Curry-t nem tartották meg a Rebelsre, a Rebelsben meg a 2. évad nyitójában Sam Witwer volt Palpi. De oda-vissza váltották Jar-Jar hangját is a TCW-ben.

 

Mindegy, csak gondoltam, elmondom, hogy engem azért, ha ez nem is zavart, de jó lett volna, ha kicsit jobban ráfeküdnek a maximalizmusra ebből a szempontból a TCW-nél. De nem kritizálok, nincs is mit, örülök, ami van, azaz hogy

 

Spoiler

Ian McDiarmid visszatér 12 év után az SW-hez. Ezzel Ford, Hamill, Fisher, Daniels, Mayhew, Oz, JEJ, Billy Dee, Jimmy Smits után ő is tiszteletét teszi a Star Wars új érájában, és így jóformán tényleg minden OT színészt visszahoztak, akit csak lehetséges volt, talán csak Denis Lawson a nagy hiányzó, meg a filmekből Billy Dee Williams.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Tudtommal a TCW-nek nagyobb volt a költségvetése, mint a Rebelsnek, ez az animációkon is látszik.

Ja, nagyobb volt, mert Lucas zsebből rápótolt, ugyanis a hivatalos költségvetést az animáció magas minősége mindig elvitte az utolsó centig, és valakinek ki kellett fizetnie a maradékot, hogy az epizódok elkészüljenek. Ebbe már aligha fért volna bele egy Ewan McGregor vagy Samuel L. Jackson 5 éven át történő szerepeltetése.

 

Ez a trailer pedig... HÚHA!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus ez az előzetes! Pont olyan hangulata van amit egy sorozat finálétól elvárok. Micsoda képek és jelenetek.

 

 

Mortis feltűnése, még csak képen is remek utalás, és az, hogy Ezra van azon a helyen sokat sejtet. Nekem Kanan tüsi frizurája nagyon bejön.

:D

 

Egyébként az esti városi jelenetek mind Lothalon játszódnak. Miért gondoltok Coruscantra?

 

14 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ledarálják a részeket elég gyorsan :o 

A Solo marketing miatt nincs idő tökölni. Plusz ki tudja mit terveznek a háttérben?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Fantasztikus ez az előzetes! Pont olyan hangulata van amit egy sorozat finálétól elvárok. Micsoda képek és jelenetek.

 

  Spoiler elrejtése

Mortis feltűnése, még csak képen is remek utalás, és az, hogy Ezra van azon a helyen sokat sejtet. Nekem Kanan tüsi frizurája nagyon bejön.

:D

 

Egyébként az esti városi jelenetek mind Lothalon játszódnak. Miért gondoltok Coruscantra?

 

A Solo marketing miatt nincs idő tökölni. Plusz ki tudja mit terveznek a háttérben?

Most már nemnagyon lehet tökölni, igen. De vajon a TLJ miatt nem ment január elejétől?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az "A Fool's Hope" szerintem egy pofátlanul közvetlen utalás Gandalf azonos szavaira a Return of the King-ből. :D Azt pont azelőtt mondja, hogy az ork sereg megindul elsöpörni a jókat. Durva dolgok lesznek itt kérem szépen. Amilyen kevés van hátra, olyan jól leplezi továbbra is a lényeget ez az előzetes, hiába, már jól belejöttek.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már a Loth farkas első megjelenésétől szeretem azt hinni,hogy Ő az. Ha nem is reinkarnálódott,de az Erőn keresztül van jelen az állatban-tehát ott és akkor meghalt a Malachoron.

Szerkesztve: - Lizardking
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, M.Laci írta:

De hol van Ahsoka?

Ez valóban jó kérdés. Bántóan nyitva hagyták az ő sztoriját, amit nem igazán tudok hová tenni. Lehet már az Ismeretlen Régióban kvaterkázik Snoke-kal. :D

5 perccel korábban, Lizardking írta:

Én már a Loth farkas első megjelenésétől szeretem azt hinni,hogy Ő az. Ha nem is reinkarnálódott,de az Erőn keresztül van jelen az állatban-tehát ott és akkor meghalt a Malachoron.

Én nagyon szeretném azt hinni, hogy nem. :) Egyrészt, ha "meghalt" volna a Malachoron, akkor miért mutatták volna, ahogy gyalogol lefelé a lépcsőn? Másrészt, Ahsoka azért szerintem nem volt azon a szinten, hogy úgy válhasson eggyé az Erővel, hogy meg is őrizze a saját jellemét. Nagyon kedvelem őt, de azért ehhez nem tartom elég erősnek. Meg eleve, kitől tanulta volna meg? De ha netán így is lett volna, miért jelenne meg egy állat képében, avagy miért egy állaton keresztül szólna a többiekhez? Arról nem is beszélve, hogy több loth farkas is van, illetve volt már régebben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, RacerX írta:

A convor is lehet ő. Amikor Ahsoka "szelleme" kisétál a malachori romok közül, akkor láthatjuk ahogy elrepül egy olyan madár.

De miért halt volna meg? Azt látjuk, hogy lesétál (?) a katakombákba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett az előzetes, várom az új részeket, de sajnálom is, hogy a vége lesz, így a 4. évadra majdnem jobban megszerettem, mint a TCW-t.

 

Spoiler

A Mortis volt az egyik kedvenc szálam a TCW-ben, nagyon kiváncsi vagyok, hogy itt mit hoznak ki belőle...

Egyébként az előzetesben olyan 1:24-körül ott van Rex és volt vele kapcsolatban az hír korábban, hogy utólag átemelték a hatodik részbe és itt Rex pont olyan cuccban van, mint az öreg csóka az Endoron. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Yoda József írta:

Az évadzáró után bejelenthetnék, hogy szeptembertől új animációs sorozat kezdődik :D 

Az beb*szna. :D

 

Amúgy van egy sejtésem, hogy a jövő évi Celebration -ig nem fogunk megtudni semmit se az új animációs sorozatról. Idén is csak annyi infómorzsát fognak szerintem elhinteni, hogy melyik korban fog játszódni. De pár héttel ezelőtt is azt mondta Pablo, hogy még a sorozat látványán, felépítésén dolgoznak. 

A Rebels vége után a Solo film lesz a soron, amelyet egészen a nyár végéig adni fognak, aztán pedig ugye '19 -ben jönni fog az élőszereplős sorozat, és az EpIX, mindkettő az év második felében. Meglehetne oldani, hogy az új sorozat e két produkció mellett elinduljon, de számukra jobb lehet a 2020 ősze, mivel 2020 májusában megérkezik a 3. spin-off, ha minden jól megy, és az élőszereplős sorozat jól muzsikál majd, biztos a berendelés, így a 2. évadával már egy bejáratott sorozat lesz. Így jöhet valami új e produktum mellé egy animációs sorozat formájában. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Yoda József írta:

Viszont így elég hosszú lesz másfél évig Star Wars nélkül :( 

Hát ez azért nem teljesen igaz, mivel csak az év második felében fogunk szűkölködni mozgóképes alkotásokban. ;) Aki szeret olvasni, annak ott lesznek továbbra is az SW -s regények, képregények. 

Meg hát, én nem tudom milyen volt 2005 és 2008 között az élet SW terén - mivel én akkoriban ismerkedtem meg jobban az univerzummal, és a 2-3. évad tájékán kapcsolódtam be igazán a sorozat eredeti nyelven követésében. :) Most kicsit fura lesz ez a kis szünet, de jó az, ha kicsit leülepednek a dolgok. 

 

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Filoni biztos, hogy animációs sorozaton dolgozik? Nem tudok róla, hogy megerősítették volna ezt az infót.

Ha jól tudom, Filoni most valamilyen animációs góré szinten van - :P - így akár több "rajzfilm" felett is bábáskodhat. :) 

 

54 perccel korábban, Yoda József írta:

ezért is várnék idén ősszel valamit...

Khm... 2008: TCW kezdete, 2018: 10 éves jubileum vagy mi. ;) Reménykedjünk valami csodában ezzel kapcsolatban. :D 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát ez azért nem teljesen igaz, mivel csak az év második felében fogunk szűkölködni mozgóképes alkotásokban. ;) Aki szeret olvasni, annak ott lesznek továbbra is az SW -s regények, képregények. 

Plusz ott vannak a film BD-n, lehet újranézni őket. ;) Én tervezek is egy SAGA nézést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én tervezek is egy SAGA nézést.

Jó hogy mondod, nekem is kéne már egy. Sőt én már tervezek egy olyat is, hogy idén nyártól az EpIX -ig ledarálom az összes filmet, sorozatot, könyvet és képregényt - már amelyik meglesz nekem, vagy ameddig odaérek. Az élőszereplős sorozat majd egy kicsit belekontárkodik majd a levesembe, de azt külön akarom majd kezelni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.