Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Van néhány "hír" az évad második feléről:

- A 10. részben - aminek a címe Allegiance - Herát kifogják kérdezni a lázadó bázis hollétéről, ám ő ellenállni fog.

- Állítólag Vader visszatér az évad második felében. Thrawn nem nagyon érti Lothal misztikusságát, és mivel ő a taktikákhoz ért, kell valaki melléje, aki ért a természetfelettihez is.

- Kanan és Ezra meglátogatja a Lothali Jedi templomot, amit az utolsó Inqvik őríznek.

- Ahsokát a farkasok elvitték "valahová".

- Kanan nem akarja megkockáztatni azt, hogy Vader rajtuk keresztül a Yavinra találjon, így elmenekülnek. Ezra nem örül ennek. A farkasok segítenek nekik eltűnni, és elviszik őket máshová.

- A Yavinon mindenki halottnak hiszi őket, kivéve Herát. Mon Mothma azt mondja neki, hogy a harc, amit most vívnak fontosabb. 

- Még a Celebration -ön lett megerősítve - talán Filoni által - hogy Wolffe és Gregor megjelennek az évadban. Tippre a felmentő sereg tagjai lesznek Rexszel és Kallussal egyaránt.

- Thrawn túléli a sorozatot! Ezt onnan tudni, hogy az idén nyáron érkező Thrawn: Alliances c. könyv a 4. évad után fog játszódni. Ugye ott Vadernek és Thrawn -nak egy speciális küldetésen kell együttműködniük, amely megbízás az Uralkodótól származik. (Néhányan azt tippelik, hogy Ezrát kell levadászniuk!)

- Freddie említette, hogy Dave és Rian nagyon jó barátokká váltak a TLJ forgatása közben. Illetve hogy történni fog majd valami, amely majd a TLJ -hez fog kapcsolódni.

- Rex az EpVI -os szerelésében fog feszíteni majd a 14. részben.

- Állítólag lesz majd egy időugrás amely az Endori csata után fog játszódni majd, ahol a csapat újra összeáll, hogy megtalálják Kanant és Ezrát.

- A Lothal birodalmi kézen van később is, de ez még nincsen megerősítve - ha jól tudom, akkor a BFII -ben az egyik emberke az  Inferno Squad -ból megemlíti, hogy meglátogatja Lothalt.

- A Németeknél az évad Március 19. -én fog folytatódni. 

 

Nem tudom, hogy minden igaz -e, vannak benne érdekes hírek. Az biztos, hogy hamarosan kaphatunk előzetest. Legalábbis én úgy gondolom, hogy jan. 15. vagy jan. 22 -én tér vissza a sorozat, de mondanak februárt is. :) 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem úgy rémlett, hogy Vader már nem fog többet szerepelni

Nekem is. De hiszen Filoni -ról beszélünk. :P 

 

Amúgy ha a Thrawn: Alliances valóban a Rebels után fog játszódni - és ez egyre több helyen mondják - akkor Vader megjelenése, mégha az utolsó 1-2 részben is, de szépen felvezetné a könyvet. Teszem azt a fináléban visszatérnek Coruscant -ra, ahol Palpi megbízza őket egy speckó feladattal. (Ha jól láttam, valahol még az is pletyka, hogy Palpi tiszteletét teszi a sorozatban, mégha egy cameo erejéig is. :D

 

29 perccel korábban, RacerX írta:

Na ez b*szna be! Én örülnék neki. :D

Dettó. Mondanak egy Rebels filmet is, amolyan TCW-szintűt. Lehet, hogy ez lesz az? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég valószínű abból a szempontból, amit írsz, hogy eddig ez az évad nagyon nem tendál afelé, hogy egy olyan lezárást kapjunk, amiben elhullik a Ghost Crew nagy része. Viszont kicsit bénácskának tartom, hogy egy ilyen megúszós befejezést adnak. Miközben a filmekben éppen olyan karakterek hullnak el, mint Luke, Han, vagy Ackbar admirális, (a Zsivány Egyes bátor befejezéséről nem is beszélve) addig a Rebels annyit nem mert meglépni az évadnyitóban, hogy Sabine családját kiírja, pedig azt érzelmileg még fel is építi, és azért az egy jó érzelmi áthangolódást jelentett volna a sötétnek és epikusnak ígért záró évadra. Mault pedig közben simán kiírták, Ahsokával sem bántak kegyesen, mégha most vissza is vonják az ő kétes befejezését, azért a nagyon várt második évadban eléggé alulhasznált volt a karaktere számomra. :(

 

Ha erről van szó, akkor lényegében ugyanazt csinálja meg Filoni, mint a TCW-vel: úgy csukja be a kinyitott kapukat, hogy igazán nem, Ahsoka is csak "máshol volt" a Sith-ek bosszújában, itt meg Kanan és Ezra éppen elvesznek az eredeti trilógiára időzítve. 

 

Én nem bánom, hogy a szereplők története nem a halálukkal fejeződik be, de azért Kanan és Ezra eltüntetésének lehetne drámaibb módja is. Persze minden, amit leírtam, teoretikus, meglátjuk, mi sül ki belőle! Kíváncsian várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamint jött két epizód leírás is (a második lehet spoileres):

 

4x10 Jedi Night ("A Jedik éjszakája")
A Szellem legénységének tagjai beszivárognak a lothali birodalmi főhadiszállásra, hogy kiszabadítsák egyik bajtársukat.

 

4x11 "Dume" (március 3.)
Egy megrázó veszteséget követően a Szellem legénységének tagjainak össze kell szedni magukat, és minden bátorságukat, hogy új célt találjanak.

 

A veszteség vajon Kanan lesz?

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, RacerX írta:

Február 24.-én folytatódik a Rebels az USA-ban.

Szombati nap? :hmm: Akkor áttették hétfőről a sorozatot?

 

Amúgy gyorsan megnézve, ha a finálé dupla lesz, és nem lesznek szünetek, akkor március 31. -én fog véget érni a sorozat.

 

9 perccel korábban, luke19 írta:

4x10 Jedi Night ("A Jedik éjszakája")
A Szellem legénységének tagjai beszivárognak a lothali birodalmi főhadiszállásra, hogy kiszabadítsák egyik bajtársukat.

 

4x11 "Dume" (március 3.)
Egy megrázó veszteséget követően a Szellem legénységének tagjainak össze kell szedni magukat, és minden bátorságukat, hogy új célt találjanak.

Ez nekem túl egyértelműsített. Csak nem lőnék el már most Kanan halálát? 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, megteszik azt a lépést a készítők ennél a sorozatnál, hogy meg merik ölni a fontosabb szereplőket - nem úgy, mint Ahsokát a Klónok háborújában. Nem azt mondom, hogy Ezrától kezdve Zebig mindenki nyiffanjon ki, de szerintem bátor húzás lenne, ha egyes szereplők történetét lezárnák  ebben a sorozatban, nem pedig valami képregényben vagy könyvben, vagy ami még rosszabb, le se zárják. Azt mondjuk tudjuk, hogy Hera és Choper még a TFA idején is élnek és virulnak (egy droid esetében mondjuk picit érdekes ez a megfogalmazás... :D), mert tudomásom szerint valahol a filmben látni a hajójukat, és a napokban kiderült itt, a fórum egyik topikjában, hogy előbbi figura a hoth-i csatában is részt vett, vagy jelen volt annál, ha jól tudom. 

Nekem van egy olyan érzésem, hogy amennyiben meghalnak egyes főszereplők, akkor Kanan biztosan köztük lesz.  

De természetesen nem lenne nekem probléma az sem, ha valamelyikőjük visszatérne egy élőszereplős filmben, de azért ne mindenki.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Lizardking írta:

Honnan? én nem szúrtam ki,csak kérdezem.

Nem tudom, olvastam valahol, hogy a The Force Awakensben látszik valahol a hajójuk. Vagy az a Rogue One-ban van? :pfff:

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TFA idején is élnek? Erről nem volt szó. Legtávolabb amit látunk az a JEdi visszatér vége. Akkor még él Hera és Chopper. Az viszont árulkodó, hogy a többiek sehol sincsenek.

 

casey. Az a RO-ban van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Sabine-t azért nem látjuk sehol, mert visszatér a Mandalore-ra az ottani lázadást segíteni. Aki szintén esélyes, hogy túlélte, mert az endori csata és a jakkui csata között (ha jól emlékszem) a Chandrillán kiállítást szerveznek egy Wren nevű művész munkáiból. Ez mondjuk lehet az apja, vagy post-humus Sabine-é is, de nekem jobban tetszik az az elképzelés, hogy Sabine-é, és még ő is él.

Mondjuk szerintem senkit sem fognak a főhősök közül megölni. Egyszerűen ez nem az a sorozat. Tetszik vagy sem, a Rebels minden komolysága ellenére gyerekeknek csinálják, még csak nem is az a célközönség, mint a TCW-nek volt. Így nem hiszem, hogy megjátsszák a kedvencek kiirtását. Ha Kanan vagy Zeb meghalna, én már arra rácsodálkoznék. De szerintem egyedül Kallust fogjuk elveszteni. Hera és Chopper ugye biztonságban van, Ezra és Sabine kizárt, hogy meghalnának, de szerintem Zeb is, mert ő a humorforrás, az ilyet meg ritkán nyírják ki. Rex... Na, ő még kérdéses, mert mindenki úgy veszi, hogy a nagypapa az Endoron ő, pedig ez még mindig sehol sincs kánonizálva. Viszont pont a Rebels végével kánonizálhatnák végre, és akkor Rex is biztonságban van.

És szerintem Kanan és Ezra sem fognak meghalni, őket valami misztikus handabandával tüntetik el, aminek tuti köze lesz Lothalhoz.

Kallus fog szerintem meghalni, neki jól is állna, ha végül azokért halna meg, akiket anno üldözött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remélem Kanan és Ezra végleg eltűnik.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy Kanan meghal. De ne nekem legyen igazam. Viszont, ahogy Dzséjt is írta, Kallus ügynök esélyesebb talán. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.