Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

27 perccel korábban, force_user írta:

Én rettenetesen várom már. Körülbelül hány órakor lesznek elérhetőek az interneten?:) 

Eu egy jó kérdés. Vagy reggel vagy csak késő este. Nem tudom már miként ment tavaly. 

21 perccel korábban, force_user írta:

Szerintetek mi lesz Sidious szerepe? Na meg persze mi lesz a végzete Kanannak és Ezranak?:) 

Ezek a legnagyobb kérdések, szerintem mindenki erre kíváncsi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, force_user írta:

Körülbelül hány órakor lesznek elérhetőek az interneten?:) 

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eu egy jó kérdés. Vagy reggel vagy csak késő este. Nem tudom már miként ment tavaly. 

Ha jól emlékszem, akkor az évad első felét egész nap adták külföldön, vagyis már dél körül lehetett nálunk is nézni. Most nem tudom, hogy lesz -e ilyen, de ha igen, akkor holnap leghamarabb kora délután már nézhetjük is a részeket a kényelmes foteljeinkben. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha jól emlékszem, akkor az évad első felét egész nap adták külföldön, vagyis már dél körül lehetett nálunk is nézni. Most nem tudom, hogy lesz -e ilyen, de ha igen, akkor holnap leghamarabb kora délután már nézhetjük is a részeket a kényelmes foteljeinkben. :D 

 

suli után, kémia doga után, nagyon király lenne nézni egy jó kis Rebelst! :)

 

És egyébként most egybe jön a Jedi Knight és a Dume? Egy 40 perces részben? Vagy holnap Jedi Knight, és szerdán Dume? 

 

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eu egy jó kérdés. Vagy reggel vagy csak késő este. Nem tudom már miként ment tavaly. 

Ezek a legnagyobb kérdések, szerintem mindenki erre kíváncsi. :D

Én még arra a hatalmas farkasra vagyok kiváncsi, gondolom Kanan a halála után, vagy Ashoka. Na meg persze a Birodalmi Komplexum felemelkedésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek vigyázzatok! Az epguide kép miatt beírtam a keresőbe hogy star wars rebels. Mert nem tudom a wookiepedia 4. Évad lapját fejből. 

Erre gigaspoler-be futok, mert kiajánlott első találaltnak egy spoileresen elnevezett youtube videót!

 

A kép maga este lesz meg mindkét rész tekintetében,mert melózok addig. De addig is kerülni a google-youtube ot, netet, mindent!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10.rész és 11.rész Guide képek:

 

 

Nem egyforma a 2db Guide

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Guide és guide kép nem ugyanaz! Ody-t szerintem az érdekli, hogy egy topic kell-e a két részre vagy kettő!

Viszont ha két guide kép van akkor két guide létezik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.