Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, Darth Sky írta:

Szerencsére tévedtem a tegnapi spoileres képet illetően. Valódi! Imádom, ha nincs igazam. :D 

Basszus ne már! :o

 

Milyenek voltak a részek? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindent értettem de semmi nem állt össze,ez sokat elárul szerintem.(rólam is) Persze a hétvégén megnéztem a Mortisos részeket,de úgy gondolom sokat nem reflektáltak rá,csak felszínesen.
Kicsit Interstellar érzésem volt ezzel a megoldással. Sok mindent nem értek,talán majd az okosok vagy egy Filoni interjú megmagyarázza.

 

Spoiler

Nem tetszett,hogy az Uralkodó ilyen helyen be tudott avatkozni. Oké,hogy Erőhasználók és nem csak világos oldal van. De ez a hely sokkal több annál minthogy ott Sithek szemétkedjenek.
Az utolsó lecke szép volt de ehhez miért kellett erre a helyre eljutnia Ezrának? Amikor a Dume-al is tudott korlátozottan kommunikálni. Egyáltalán Kanan juttatta ide?
Mi jelentősége volt tulajdonképpen Ahsokának? Segített ráébreszteni Ezrát arra amire szüksége volt,de most mi lesz vele?

Ne értsetek félre,leesett az állam a résztől,többször meg kell nézni. Csak most még zavaros,kellenek még a következő epizódok is,hogy az elmémben is Egyensúly legyen. :)

 

Szerkesztve: - Lizardking
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, szerintem ilyenkor csináljátok, amit én. A rész előtti napon elkezdem kerülni a youtube-ot és a többit, amennyire csak lehet, a rész napján meg egyáltalán nem megyek fel, amíg nem láttam az epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Grat YT! :angry: egyszer kell felugrania hogy jött egy vidi és hát persze h spoileres címe van... pedig csak egy pillanat volt. :( Most egy meglepivel kevesebb! 

Isten hozott a klubban! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Emlékszel, milyen volt az előző két rész? Na, az a négyzeten.

:yes:

 

Most lesz nehéz a várakozás a feliratra. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én suliban vagyok, és a mobilnetet kapcsoltam be csak azért hogy felnézzek az oldalra vagy lecsekkoljam a messengers - 500 MB ot be kell osztanom sajna wifi meg hol vn hol nincs - és akkor szokás szerint kidkb nekem mindenfajta üzit: gmail, yt, főleg utóbbi.

 

bejött az ajánló én elvetettem de sajna a szemem rajtakapott pár szón ami kb le is lőtt egy hatalmas cuccot csak nem tom hogy melyjj részben lesz.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Megöl az ideg, hogy ilyenkor  nem tudok otthon lenni letölteni. Online meg semmi. :(

Tettem be neked linkeket.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, luke19 írta:

Sajnos nem megy. Új lapk nyílnak meg random, csak a társkereső hirdetések látszanak stb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.