Jump to content
gunji

A Rebels animációs sorozat

Recommended Posts

Spoilermentesen annyit, hogy a "spoileresnek" ítélt iTunesos kép valószínűleg egy régebbi Rebels részből van. :P De megértem, fő az óvatosság. :) 

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én már itt vagyok! (Tabról) nyomassátok, ha van valami!

Egyenlőre én még csak 360p-s részeket találtam :/ 

Edited by TheMilkyWay

Pedig már lyukas az oldalam a kíváncsiságtól! Az egyik Guide kép nagyon tetszik! Estére lesz meg Ody!

Szerencsére tévedtem a tegnapi spoileres képet illetően. Valódi! Imádom, ha nincs igazam. :D 

YouTube-ra óvatosan menjetek fel, mert könnyen lelövik a meglepetést...

Edited by Darth Sky

11 perccel korábban, Darth Sky írta:

Szerencsére tévedtem a tegnapi spoileres képet illetően. Valódi! Imádom, ha nincs igazam. :D 

Basszus ne már! :o

Milyenek voltak a részek? 

Edited by Ody Mandrell

Én mindent értettem de semmi nem állt össze,ez sokat elárul szerintem.(rólam is) Persze a hétvégén megnéztem a Mortisos részeket,de úgy gondolom sokat nem reflektáltak rá,csak felszínesen.
Kicsit Interstellar érzésem volt ezzel a megoldással. Sok mindent nem értek,talán majd az okosok vagy egy Filoni interjú megmagyarázza.

Spoiler

Nem tetszett,hogy az Uralkodó ilyen helyen be tudott avatkozni. Oké,hogy Erőhasználók és nem csak világos oldal van. De ez a hely sokkal több annál minthogy ott Sithek szemétkedjenek.
Az utolsó lecke szép volt de ehhez miért kellett erre a helyre eljutnia Ezrának? Amikor a Dume-al is tudott korlátozottan kommunikálni. Egyáltalán Kanan juttatta ide?
Mi jelentősége volt tulajdonképpen Ahsokának? Segített ráébreszteni Ezrát arra amire szüksége volt,de most mi lesz vele?

Ne értsetek félre,leesett az állam a résztől,többször meg kell nézni. Csak most még zavaros,kellenek még a következő epizódok is,hogy az elmémben is Egyensúly legyen. :)

Edited by Lizardking

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Milyenek voltak a részek? 

Emlékszel, milyen volt az előző két rész? Na, az a négyzeten.

Edited by Dzséjt

Grat YT! :angry: egyszer kell felugrania hogy jött egy vidi és hát persze h spoileres címe van... pedig csak egy pillanat volt. :( Most egy meglepivel kevesebb! 

Srácok, szerintem ilyenkor csináljátok, amit én. A rész előtti napon elkezdem kerülni a youtube-ot és a többit, amennyire csak lehet, a rész napján meg egyáltalán nem megyek fel, amíg nem láttam az epizódot.

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Grat YT! :angry: egyszer kell felugrania hogy jött egy vidi és hát persze h spoileres címe van... pedig csak egy pillanat volt. :( Most egy meglepivel kevesebb! 

Isten hozott a klubban! :(

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Emlékszel, milyen volt az előző két rész? Na, az a négyzeten.

:yes:

Most lesz nehéz a várakozás a feliratra. 

Edited by Ody Mandrell

én suliban vagyok, és a mobilnetet kapcsoltam be csak azért hogy felnézzek az oldalra vagy lecsekkoljam a messengers - 500 MB ot be kell osztanom sajna wifi meg hol vn hol nincs - és akkor szokás szerint kidkb nekem mindenfajta üzit: gmail, yt, főleg utóbbi.

bejött az ajánló én elvetettem de sajna a szemem rajtakapott pár szón ami kb le is lőtt egy hatalmas cuccot csak nem tom hogy melyjj részben lesz.

Megöl az ideg, hogy ilyenkor  nem tudok otthon lenni letölteni. Online meg semmi. :(

Edited by csoli1138

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Megöl az ideg, hogy ilyenkor  nem tudok otthon lenni letölteni. Online meg semmi. :(

Tettem be neked linkeket.

Edited by luke19

14 perccel korábban, luke19 írta:

Sajnos nem megy. Új lapk nyílnak meg random, csak a társkereső hirdetések látszanak stb..

8 perccel korábban, csoli1138 írta:

Sajnos nem megy. Új lapk nyílnak meg random, csak a társkereső hirdetések látszanak stb..

Akk nézd meg Indavideó-n amit kiraktam online linkeket :) (letöltés alatt amit írtam)

Csoli! Milky mindig felteszi előbb a linkek helyét, majd miután kész, magát a linkeket. Tehát érdemes ellenőrizni azt a posztot. 

Íme itt is van a "Egy Bolond Reménye & A Család Újraegyesülése - És A Búcsú" Bemutató Előzetese:

Spoiler

Edited by Dzséjt

Na megvagyok! Spoilermentesen:

Elképesztő magassákokban a jár a sorozat. Nem hittem volna.

Még a multkori részek után sem, hogy ilyen dolgok lesznek! :o