Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Van itt pár érdekesség.

 

1. Vader már tuti benne lesz a sorozatban mert az első képen ott van a maszkja is bár nem teljesen látni.

2. Ezrának lesz fénykardja melynek igen érdekes markolata van. Amint az egyik dobozon látjuk az Inkvizítorral is meg fog vívni.

3. Az inkvizítornak hasonló hajója lesz mint Vader -nek.

4. Végre láthatjuk Zeb -et teljes alakjában. Nem lesz rossz, és elég rémisztő is így elsőre. :)

5. R2 és C3PO mégis benne lesz? Akkor viszont számíthatunk Leira és az Organa családra!

6. Vajon ki lehet az a Mandalore sisakos nő? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Vader már tuti benne lesz a sorozatban mert az első képen ott van a maszkja is bár nem teljesen látni.

 

3. Az inkvizítornak hasonló hajója lesz mint Vader -nek.

 

5. R2 és C3PO mégis benne lesz? Akkor viszont számíthatunk Leira és az Organa családra!

1. Ennek örülök, szerintem alapjáraton kihagyhatatlan (akárcsak az Uralkodó). Én úgy képzelem, hogy a Rebels követi majd ezen a téren a TCW formuláját. Sidioust továbbra is annyit látjuk majd, mint eddig (mármint amikor Sidioust alakította Palpatine, nem a kancellárt :)), Vader Dooku szerepébe kerül, évadonként néhány epizódban tiszteletét teszi, míg az Inkvizitor lesz Ventress/Grievous, aki több ízben is megküzdhet a hősökkel.

2. Új TIE--típus, jeeeeee! De ennek úgy néz ki, még nincs hiperhajtóműve. Mekkora lenne már, ha a TIE vadászokat is látnánk hiperhajtómű-gyűrűt használni. Újabb kapcsolódás lehetne a két trilógia között.

3. Nagyon remélem. Egyik reményem a sorozattal kapcsolatban, hogy láthatjuk majd a Birodalmi Szenátust működés közben, és a Lázadók Szövetségének megalakulásához amúgy is elengedhetetlennek érzem Leiát és Bailt (meg Mon Mothmát). Nekik pedig tökéletes helyszín lenne a Szenátus (és egy újabb összekötő a két korszak között).

 

Apropó, még egy érdekesség a Rebelsszel kapcsolatban: vajon felhasználják-e a Jedi Templomot? Eddig azon gondolkodtunk, milyen szerepet kap majd az épület az ep7-ben, de batya meg a paripa, a Rebelsben is simán szerepelhet. És a sorozat tökéletes terület lenne arra, hogy megtudjuk, mi a frászkarikára használta Palpatine, miért nem romboltatta le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy a páncél még csak köszönő viszonyban sincs a LEGO figura öltözékével.

 

Szerk.: Mondjuk a Wookie azt írja, hogy 2 női főszereplő is lesz. Ugye Hera az egyik és úgy tűnik meg van a másik. Már csak azt kellene kideríteni, hogy a mandalori kisasszony kinek az oldalán fog állni.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár Bo Katan lenne, mert így pompásan összekötnék a két sorozatot és még Katee Sackhoff ("Starbuck" a BSG-ből) is visszatérhetne szinkronhangként. :yes:

 

Vajon az Éjnővérek is visszajönnek vagy azt rövidre zárták? Mi lesz Ventress nénivel? Őt is viszont szeretném látni, ahogy Darth Mault. Ez utóbbit akár maga az Inkvizítor végezhetné ki, de remélem Palpinak valóban céljai vannak vele.

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak azt kellene kideríteni, hogy a mandalori kisasszony kinek az oldalán fog állni.

A múltkor az volt az egyik riportban, hogy mind a két oldalon állni fog egy-egy női főszereplő. Ezek szerint neki kellene lennie a rossz oldalon állónak. Persze ennek ellentmond, hogy akkor miért van egy képen a jókkal? :)

 

Bár Bo Katan lenne, mert így pompásan összekötnék a két sorozatot és még Katee Sackhoff ("Starbuck" a BSG-ből) is visszatérhetne szinkronhangként. :yes:

 

Vajon az Éjnővérek is visszajönnek vagy azt rövidre zárták? Mi lesz Ventress nénivel? Őt is viszont szeretném látni, ahogy Darth Mault. Ez utóbbit akár maga az Inkvizítor végezhetné ki, de remélem Palpinak valóban céljai vannak vele.

Szerintem ezekre nincs esély (de ha mégis, fizetek egy sört :D ). Ez a sorozat nem a TCW folytatása lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy nem tétlenkednek promóció terén. :clap:

 

Ha jól láttam, ezek még nem voltak:

Bgi_-fZIYAEaHcf.jpg

 

Bgix70aIMAA5JcR_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Ezra kardmarkolata hagy némi kívánnivalót maga után. Nem tudom, miért erőltetik annyira az egyedi fénykardokat.

A mandalore-i csaj még érdekes karakter lehet. A páncélja alapján nem Bo-Katan az.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezra kardmarkolata hagy némi kívánnivalót maga után. Nem tudom, miért erőltetik annyira az egyedi fénykardokat.

Kizárásos alapon azért, mert Lucas ezt találta ki. :)

 

De úgy nézem, ennek az Inkvizitornak vagy két különböző kardja lesz, vagy a dizájnerek közben áttervezték. Nekem a hosszabb, amin a teljes kör van, jobban bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jedinews azt tippelni, hogy Ashoka bújik meg a sisak alatt... :D Szerintük a narancsos bőrfelület eléggé árulkodó.

Ja, a lekkujit meg levágta. :) Ahsoka vajmi nehezen viselne ekkor már ilyen sisakot, hiszen eddigre már túl lenne huszadik életévén, azok a fejnyúlvánok meg csak nőnek. Jedinews, én így szeretlek. :D

 

Jól néz ki ez a fénykard, viszont bár nem értek a víváshoz, nem kicsit lehet zavaró vívás közben ez az elem :hmm:

Szerintem konkrétan használhatatlan ebben a formában, de ezen a játékfigurán az Inkvizitor kardja hangyányit baromira el lett nagyolva. A többi képen már csak félkör van, szvsz az animátorok is rájöttek, hogy a dizájnerekkel kicsit elszaladt a ló, azért tervezték át a kardját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maulnak jön befejezés, de egy másik platformon (már nem emlékszem, hogy regény vagy képregény formájában), viszont a forgatókönyvek alapján.

Maul végét képregényben láthatjuk majd az eredeti TCW forgatókönyv alapján. Úgy tudom, ha lett volna még TCW, akkor ez a eredetileg a 6. évadban lett volna.

 

Egy TCW-s szálak folytatása. Lehetséges, bár nem lehet tudni, hogy mennyi félbemaradt szálat akarnak folytatni ebben a sorozatban.

Még tavaly nyáron jelentették be, hogy a TCW elvarratlan szálaival az EU fog foglalkozni, de azt nem mondták meg, hogy mely szálak lesznek ezek. Annyit már tudunk, hogy Maul képregényes befejezést kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels -ben biztos nem folytatnak TCW -s szálat mert ez nem a TCW. Arról nem is beszélve, hogy itt teljesen más történet lesz. Karakterek feltűnhetnek majd de TCW -s történetek lezárása a Rebels -ben szerintem abszurd gondolat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.