Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

A joviális író-producer–rendező-animátor, akinek szinte már ránőtt egy cowboykalap a fejére (nemcsak hogy minden werkfotóhoz, kisfilmhez és nyilvános szerepléshez felveszi, de a Lucasfilm-irodában is mindig rajta van), gyerekkora óta Star Wars-rajongó.

Ebben van valami, mert amikor a CEII-n voltunk kalap nélkül szabadon sétálgathatott a tömegben, ugyanis senki sem ismerte fel. Emlékszem egyszer ott sétált el mellettünk, és mire felocsúdtunk, hogy ő az, már se híre se hamva nem volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus! Joel Aron.....MAGYAR? :o :o Hihetetlen, hogy mindenhol ott vagyunk. :D Oda vagyok a fickó munkásságáért. Amikor megtudtam, hogy a Rebels -en is dolgozni fog megnyugodtam. Nem is hiába, az eredményt már most látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt olvasom, hogy a harmadik részt a Fighter Flight-ot kifejezetten nagy durranásnak szánják és a sajtó képviselői már láthatták is. Elvileg azért mutatták meg nekik, hogy lássák mit tud a sorozat. Ugyanakkor látva pár második részes spoilert ott se fogunk unatkozni. Sőt pusztán a leírások alapján úgy tűnik, hogy meglepően sok mindent raktak bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A MakingStarWars-on van egy spoileres kritika a második részről (Droids in Distress) és ott például utal rá az író, hogy látta a hármas részt is ami eddig egyértelmű kedvenc nála. Szerencsére abból a részből nem lő le semmit csak hogy nem egy átlag epizód és már a második részben lesznek események, amik felvezetik és még hatásosabbá teszik az ottani történéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most az jutott eszembe ,hogy milyen durva lenne ha a vege fele meg valahogy ok segitenenek Leiaeknak a Halalcsillag tervrajzok lenyulasaban.Komoly volna. :P

 

Ez tenyleg hihetetlen,hogy mindig,mindenhol ott vagyunk!!! 8)

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most az jutott eszembe ,hogy milyen durva lenne ha a vege fele meg valahogy ok segitenenek Leiaeknak a Halalcsillag tervrajzok lenyulasaban.Komoly volna. :P

Biztos vagyok benne, hogy ilyen szintű ziccereket nem fognak kihagyni. Borítékolom, hogy Ők maguk fogják ellopni, elvégre Leia hercegnő inkább politikai szereplőnek tűnik a Yavini csata előtt, mint tevékeny lázadónak. Ahogy Obi-wan üzenete megágyaz az egésznek az első részben, úgy tuti, hogy ez a mozzanat fogja a takarót ráhúzni a vége felé. -de szépen mondtam.. :hehe:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fent van már valahol a neten magyarul? Vagy valami nyílt letöltőn?

Tessék itt megnézheted a teljes nyitó epizódot magyar szinkronnal!

http://indavideo.hu/video/Star_Wars_Lazadok_1_evad_1_resz_Magyar_Szinkron

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon minden epizód korábban fog kiszivárogni a prémium Disney felhasználóknak, vagy az eddigiek csak a premierláz miatti kivételes esetek voltak?

 

Jó kérdés. Talán a rájönnek, hogy prémiumosok miatt mindenkié is egyben a kiváltság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi elérési út mostanra megpurcant de szerencsére torrcsiről is beszerezhető angol felirattal egy 255 megás 720p-s mp4.

Én innen szereztem be.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli de én még várok ezzel a guide kép kirakással. Honnan szedték?

 

Fene tudja! Régen is szinte mindig előzték egy héttel a hivatalos honlapot. Tégla van a rendszerben! :D

Kiváncsi vagyok ez lesz-e!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez baromi jó szám, pláne hogy a Disney-nél nyilván hozzászámolják még azokat is, akik a hivatalos app-jukon keresztül, online nézték. Nyilván ez a következő részre esni fog. A lényeg hogy ne túl sokat és utána pár részen belül kezdjen el erősödni.

 

A Droids in Distress-nek csak annyi főcíme volt, mint a pilot-nak. Csak feltűnik a Rebels kiírás és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.