Ugrás a kommentre

Star Wars filmzenék


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Mivel nem otthon vagyok, nem tudom megnézni a cdket, de így felületesen átnézve feltűnt a TESB-en az utolsó szám, a Yoda vs. Obi-Wan. Ilyen mintha nem lenne a lemezen, a Rebel fleet/End title az utolsó.

 

És egy helyen (AOTC) Padmé neve rosszul van írva, de ez csak helyesírás :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem otthon vagyok, nem tudom megnézni a cdket, de így felületesen átnézve feltűnt a TESB-en az utolsó szám, a Yoda vs. Obi-Wan. Ilyen mintha nem lenne a lemezen, a Rebel fleet/End title az utolsó.

 

És egy helyen (AOTC) Padmé neve rosszul van írva, de ez csak helyesírás :D

Kapsz egy rekesz limonádét MissKarrde :D !!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Tud valaki arról hogy megjelent-e az EP3 zenéjéhez valamilyen plusz album?

Most szedtem le és hallgattam meg egy kábé 75 perces valamit és nemtom hogy hiteles-e.

Rajta van hogy Obi elmegy az Utapaura, megérkezik az Utapaura, Bogán lovagol, Grivivel vív aztán száguldoznak meg verekszenek, Ani elmondja az igazat Palpiról, Ani elindul Palpihoz mielőtt Mace-ék megérkeznek oda, Palpi kiadja a parancsot Ani/Vadernek, Ani-Obi és Yoda-Palpi vív és a végén a "Duel of the Fates" szól aztán az jön hogy Yoda leesik meg még ilyen-olyan apróságok.

Vannak még rajta számok a hivatalos albumról és néhány szám nincs rajta ami amazon rajta van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...

Tudtátok egyébként, hogy John Williamset milyen zenék inspirálták az Imperial March és a főcímzene megalkotásakor?

 

Imperial March

 

Főcím

http://www.youtube.com/watch?v=X5lA9wMLcPs

 

(Csak a zene a lényeg)

Szerkesztve: - Milandra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Fehérvárra mostanában nem megyek, de a reményt visszaadtad, hogy még előfordulhatnak ezek a lemezek a boltokban. :) Majd figyelem a kínálatot.

 

A pécsi MM-ben is van (két hete még volt) még a régi trilógia zenéjéből 1 db. Részenként egy CD valami papír tokkal egybe csomagolva. Ez gondolom az lehet amit Dzséjt is írt. Az árára nem emlékszem, de valami ~5000 +- 1000. Három CD-ért ez nem rossz. Szóval érdemes megnézni a legközelebbi MM-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem is kéne :P

Kicsit olyan, mint az esernyő-törvény: ha megvan, vagy nem kell, mindenhol találkozol vele, ha nincs meg, sehol sem találod. :)

Három CD-ért ez nem rossz.

6 CD. :P

 

Bár ha 5 év múlva a 'Music of Star Wars' lesz 8 rugó, akkor...

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én néztem ez csak egy-egy CD-s verzió. Délután megnézem. A dupla CD-s, egész trilógiás kiadást én még nem láttam egyben, de lehet neked van igazad.

Mivel - elvben/tudtom szerint - nincs olyan, hogy 1 CD-s trilogy kiadás, így csakis 2 CD-sek lehetnek. Legalábbis a 2004 előtti kiadás is 2 CD-s volt, az SE kiadás is az volt (s ha jól tudom, az az előtti is az volt - bár lehet, hogy ez előtt már nem volt? -, utoljára egylemezes a bakelit kiadás volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én néztem ez csak egy-egy CD-s verzió. Délután megnézem. A dupla CD-s, egész trilógiás kiadást én még nem láttam egyben, de lehet neked van igazad.

Nekem a dupla cd-s trilógiás van meg egybecsomagolva, 6 cd, 2005-ben vettem, és akkor volt valami 12-14 ezer körül. Az ár alapján is szimpla lehet a lentebb írt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a dupla cd-s trilógiás van meg egybecsomagolva, 6 cd, 2005-ben vettem, és akkor volt valami 12-14 ezer körül. Az ár alapján is szimpla lehet a lentebb írt.

Az ár alapján lehet a trilogy kiadás, ami neked is megvan. Én tavaly előtt vettem az ep1-el egybekötve, és úgy ketült 8-ba. 6000 volt a trilogy, kettő az ep1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha látjátok valahol ennyiért, szóljatok! Köszi!

Tegnap bementem a pécsi MM-ben megnézni a CD-t. Még meg van. 3690 Ft. Nagyon baráti ár. Nem találtam rajta semmit, amiből kiderült volna, hogy dupla, vagy szimpla, és a fóliát nem akartam róla letépni. :roll: Szörke trilógiás papír tokban van, mint a DVD-k. Ha ez dupla kiadás ennyi pénzért, akkor elmehetnek a francba. Az amazonnál is ~8700 Ft. Nekem a dupla lemezes kiadások vannak meg, de még egyesével nem trilógiás kiadásban kerültek ~5000/db-ba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap bementem a pécsi MM-ben megnézni a CD-t. Még meg van. 3690 Ft. Nagyon baráti ár. Nem találtam rajta semmit, amiből kiderült volna, hogy dupla, vagy szimpla, és a fóliát nem akartam róla letépni. :P Szörke trilógiás papír tokban van, mint a DVD-k. Ha ez dupla kiadás ennyi pénzért, akkor elmehetnek a francba. Az amazonnál is ~8700 Ft. Nekem a dupla lemezes kiadások vannak meg, de még egyesével nem trilógiás kiadásban kerültek ~5000/db-ba.

Pécs meg pont nem jó. :roll::D Pest, Szekszárd, Balaton környéke lenne a jó, de... :D

 

Egyébként nagyon köszi!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.