Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ody, boldog születésnapot :)

 

2. Visszatérve a szépfiúkra, rájuk ezt a mondást vallom:

Olyan, mint a zsiráf, el-el nézegetm, tetszik is, de otthonra nem kéne! :)

Hehe, én meg azt, hogy szépek-szépek, de mit kezdek velük a nap többi 16 órájában? :)

Na jó, azért biztos vannak rendes szépfiúk is, nekem legalább is van tök normális szépfiú ismerősöm (bár már rég láttam) :D Mondjuk ez is nézőpont kérdése, mert marha jól néz ki, de a kisugárzása meg a fellépése abszolút nem az a szépfiús :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..." az adatgyűjtés után következik a kutatás legizgalmasabb része, mely tartalmazza az adatok feldolgozását és értékelését"... :)

Ja persze, ahogy a Móricka elképzeli. Három órája szenvedek egy adatlap bevitelével, miért nem mentem szabadbölcsésznek?! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..." az adatgyűjtés után következik a kutatás legizgalmasabb része, mely tartalmazza az adatok feldolgozását és értékelését"... :)

Ja persze, ahogy a Móricka elképzeli. Három órája szenvedek egy adatlap bevitelével, miért nem mentem szabadbölcsésznek?! :)

Az benne a szépség, ha sikerül átverned a gépet, és felvinni az adatokat. Aztán jöhet egy újabb küzdelem, amire ráveszed, hogy fel is dolgozza azokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három órája szenvedek egy adatlap bevitelével, miért nem mentem szabadbölcsésznek?! :)

Nem biztos, hogy az megoldást jelentene. Én is találkoztam már pár fajta kérdőívvel, és szerintem sok esetben kevesen tudják tökéletesen reprodukálni, vajon adott kérdésnél mire gondolhatott a kérdőív kitalálója, mit szeretne megtudni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, azért biztos vannak rendes szépfiúk is, nekem legalább is van tök normális szépfiú ismerősöm (bár már rég láttam) :) Mondjuk ez is nézőpont kérdése, mert marha jól néz ki, de a kisugárzása meg a fellépése abszolút nem az a szépfiús :)

Igaz, nem szabad általánosítani, mindig lehetnek kivételek még a szépfiúknál is. :P Bár ettől még nem változik, hogy engem a szabálytalanság vonz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen a megemlékezést: Phobos, Pildi, Oldie, Gyoka, Jake, Karrde, Krande, Kolmilan, Rog és SimonZ!!

 

Oldie téged meg nyakon váglak. :D

 

Jó volt a Mátrában. Ma is kellemes 25 fok volt és isteni levegő. Erre amikor az alföldön kiszálltam a kocsiból, azt hittem szét ég a tüdőm. :D Egyébként mielőtt oldie elkezdene cinkelni, alig ittunk alkoholt, viszont főztünk remek halászlét bográcsban, és sütöttünk illetve rántottunk halat. Persze volt őzgerinc is a választék kedvéért. :D Remek hétvége volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy hogy hogy nem ittad le magad a sárga fő'dig? :D Ennél azért ilyenkor többet nézz ki belőled az ember. :P:D

Most így alakult. Nem kell mindig inni, és attól még lehet jó valami, hogy nem fetrengünk a saját hányásunkban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjöttem a Balatonról 4 nap után.Nagyon jó volt.Alsóörsön voltunk.Egy láda sör azért elment, írdatlan mennyiségű hölgy volt, nem győztem kapkodni a fejem.

 

Ody:Boldog szülinapot.Gondolom leöblítetted valamivel azt a napot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most két napot töltöttem Csatáron egy haver telkén, csúnya volt :D De öt kilót híztam két nap alatt (most lehet cinkelni Oldi :D ). Ha így folytatnám, a következő fórumtalálkozón, amire el tudok menni, fel se ismertek :P

Jövő héten meg irány Füred négy napra, ahol javában dúlnak a borhetek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne csináld Tamáska! Már egészen 35 kilónál remeg a mérleg mutatója?!?!?! Agyam eldobom :D

Figy, darálj azért még be pár tábla szalonnát és némi pörkölt turmixot. Év végéig hozd össze azt a hatvanat minimum :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.