Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na jó reggelt Sagások! Most keltem fel :D

Na nem kell arra gondolni, hogy ennyire lusta vagyok, csak hajnali 5-ig talpon voltam és 6-kor estem be az ágyba. :D

 

A tegnapi nap nagyon jó volt, esküvői tanúja voltam keresztlányom apjának. :( Reggel 4-kor mentünk haverokkal díszíteni, pakolni, szalagozni. Majd 1-kor elkezdődött az esküvő. Majdnem sikerült az amerikai esküvőkből ismert gyűrű nem találást véghezvinnem, mert úgy eltettem a gyűrűt, hogy ott kellett keresgélnem, majd az anyakönyvvezetőnél aláírtam, majd mikor visszamentem a helyemre, Pista bá' a falu nagy öregje (109 éves és még úgy közlekedik, mint egy 20 éves. Nagyon nagy az öreg, szerinte a tisztességes öregkort úgy lehet megélni, ha nem házasodik meg az ember :D és ezt szépen kifejtette tegnap este felé :D ) azt súgja a fülembe, hogy mondjak valamit. Elképedtem és összeszedtem mindent bátorságomat egy jó kis 10 perces stand-upot lenyomtam. Később tudtam meg, hogy ilyenkor csak gratulálni szoktak az ifjú párnak :D Majd ezekután kifizettem az anyakönyvvezetőt meg a papot.

 

A lagzin én bontottam a pezsgőt, pohárköszöntőt mondtam. Igaz nem voltam valami jó tanú, mert az a jó tanú, aki sokat iszik, én meg hát... :hmm:

A tortát sikerült otthonhagynom, így mehettem haza érte :)

Lányokat úgy megtáncoltattam, örültek neki. :D (Itt jegyzem meg, hogy alapból is könnyű az esküvőn ismerkedni, de ha az ember még középpontban is van az esküvőn, úgy meg még könnyebb :P ) Majd estefelé kifizettem a menyasszony cipőjét, alig találtam meg. :D

Majd a menyasszonytánc közben whyjdling-fedő kapcsolat hangzatos kialakításával jó nagy hangzavart csináltam.

 

Úgy hajnali 4-ig tartott a buli, már nagyon fáradt voltam a sok tánctól (nem tudok nagyon táncolni) majd még ezután takaríthattunk is. Szerencsére a kis csapatom segített nekem, így 5-re rendesen tisztán hagytuk ott a termet.

 

Iszonyatosan jó volt a napom.

 

Ui: A vőfély nem volt nagyon a toppon, szerencsére én mint násznagy készültem pár verssel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lagzin én bontottam a pezsgőt, pohárköszöntőt mondtam. Igaz nem voltam valami jó tanú, mert az a jó tanú, aki sokat iszik, én meg hát... :cry:

A tortát sikerült otthonhagynom, így mehettem haza érte :)

Lányokat úgy megtáncoltattam, örültek neki. ;)

 

Iszonyatosan jó volt a napom.

 

Ui: A vőfély nem volt nagyon a toppon, szerencsére én mint násznagy készültem pár verssel :D

Örülök, hogy ilyen jól érezted magad, ezek szerint ez a heted egész jó sikerült :)

Jól van, padawan, tarts csak ki amellett, amilyen vagy, ne szédítsen meg egy esküvő sem a maga kötelező köreivel :D Legalább is ne ivás terén :lol: Viszont olvasom, hogy másképp viszont sikerült, no majd egyszer megnézzük mi is, hogy tudod megpörgetni a lányokat :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kíváncsi leszek majd a videóra (HD-re lett rögzítve a lagzi és az esküvő) hogy ott mennyire fog látszani a jókedvem. Állítólag mindig mosolyogtam és tisztára úgy viselkedtem, mintha egy kis alapozót ittam volna reggel :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma eljött az a szomorú pillanat, csalódtam az OTP-ben. Nagy reményekkel néztem meg a számlatörténetemet. Remegő gyomorral és kézzel kattintottam ide-oda, pötyögtem be a hatmillió, nagyjából kétszer végtelen számsorból álló azonosítókat, mik megjegyzésével egy hetet töltöttem el. Ám elképedtem! Az üde zöld hátterű honlap, megjegyzem igen rosszul kezelhető, megjelent feliratok láttán enyhe sokkot kaptam. Elöször leesett, az amúgyis alacsony vérnyomásom, aztán megemelkedett. Azt hittem, hogy holnaptól a Bahamákon fogom sütettni a hasam, miközben helyes mixerfiúk hozzák nekem a koktélokat és bekennek napolajjal. De nem! Arra vártam, hogy az ott fialtatott kevéske zsebpénz és nyárimunkákból maradt maradékok szaporodni fognak, ám a látványt inkább egy abortuszhoz hasonlítanám.

 

Két évre lekötött kis összegem, csak 2 ezret kamatozott, és még nem vontak le belőle mindenféle díjakat.:lol:

Lehet, hogy a végén még nekem kell fizetni nekik?:)

Lassan biztosabb lesz aranyban, párnahuzatban vagy svájcban tárolni azt a keveset.

Alacsony vérnyomásúaknak, mint nekem(56/83), tökéletes vérnyomás emelő, most beállt a normális értékre.

 

Attila hunjai tapossák meg őket! :D

 

Napi bosszúságok rovatunkat olvasták.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből se lesz Hawai! :lol:

Nem is arra gyűjtök, de annak sincs értelme ha csak úgy ott van a számlán. Így legalább a költségeket fedezi a kamat. A többi lóvé részvényekben van, és maradnak is még jó darabig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te csak ne szerénykedj :) ha jól emlékszem, tavaly októberben 3500-ért vettél OTP részvényt, most 4800-on áll, erről miért nem szól a fáma? :D Hopsz. Megelőztél :P

 

Orki: Lekötött betét volt, vagy rátlaszóló? Mert ha rátlaszóló, akkor ne csodálkozz az alacsony kamaton. Nem tudom, mikor fektetted be, de aki idén januárban egy vagy két évre az 10-12% éves kamatra is szert tehetett, amiből persze még lejön a 25%-os kamatadó, de akkor sem 2000 forint. :lol:

 

De majd mindjárt jön Pildi és kiigazít :P

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól rémlik, ilyen kamatok feltétele volt, hogy totál "új" zsét vigyél be, tehát a számlavezető bankodnál a számlán ülő összeg után nem adtak ennyit, csak ha valahonnan máshonnan vittél pénzt, vagy pl. egy bankhoz bementél úgy ügyfélként :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te csak ne szerénykedj :) ha jól emlékszem, tavaly októberben 3500-ért vettél OTP részvényt, most 4800-on áll, erről miért nem szól a fáma? :D Hopsz. Megelőztél :P

2175,2730,2930. Ilyen szintekről volt OTP -m. Sajnos csak volt mert már eladtam őket, bízva egy korrekcióban ami nem jött el. Így kissé megszívtam, de nem vagyok telhetetlen, mert kerestem velük. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig jobb a biztos párnaalatti mint a semmi.

 

És ezt Magyarországon szószerint kell érteni. A bankokba nem szabad belerakni, mert az ember még azért fizet, hogy a banknak kölcsön adott. Továbbá, amikor az ember kiakarná venni a saját pénzét, ezek a rohadt bankok megtakarítás címszó alatt, levesznek belőle. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.